Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Nasza społeczność jest wyjątkowa! Ten dział zapewnia pełną swobodę. Rozmowy o wszystkim i o niczym... bo przecież życie to nie tylko poważne sprawy, ale także mnóstwo zabawy.
Usunięty 2094

Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Usunięty 2094 » 27 gru 2014, 12:57

Uwaga, uwaga!

Jeżeli nie wiesz, jaki prezent kupić drugiej połówce, babci, wujkowi, rodzicom czy znajomemu na wyjątkową okazję, ten temat służy do właśnie takich zapytań.
Wszelkie osobne posty będą wklejane do tego tematu.


Poniżej treść jednego z postów:



Hej
Drodzy forumowicze potrzebuje waszej pomocy , jako że nie było mnie w święta w Polsce i w zasadzie będę dopiero w styczniu 2015r chciałam zrobić Mojem narzeczonemu prezent urodzinowo – świąteczny. On ma urodziny 7 stycznia więc czasu jeszcze trochę jest. Jestem aktualnie za granicą i za bardzo nie ma w Okół mnie jakiś konkretnych sklepów ponieważ do większego miasta mam daleką drogę , chciałabym poprosić was o pomoc co można mu kupić. Ma 32 lata , zainteresowania sport , dobry film , samochody wiadomo..

Będę wdzięczna za okazaną mi pomoc
Dorota

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: aspołeczne.kurczę » 27 gru 2014, 14:25

Kup coś, czego mu potrzeba. Dla mnie dziwne jest, żeby nie wiedzieć, co kupić swojemu narzeczonemu.

Jeśli aktywnie uprawia sport - trzeba wiedzieć jaki i czy np. planuje ostatnio zakup czegoś konkretnego. Jeśli lubi filmy, to trzeba wiedzieć - jakie. Itd.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

annulka
Posty: 0
Rejestracja: 28 gru 2014, 12:56
Płeć: Kobieta

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: annulka » 28 gru 2014, 12:56

Hej
Z tego co piszesz ciężko coś doradzić bo podałaś bardzo ogólne zainteresowania. Nie wiemy za bardzo co ostatnio dostał , a może bardziej co mu jest potrzebne...
Jeśli ma to być prezent dla mężczyzny to albo skarpety , albo może coś do golenia ? Ewentualnie jakiś lepszy perfum.
Stawiam, że skarpet ma dużo bo po świętach tego zawsze nadmiar, jeśli chodzi o zestawy do golenia renomowanych firm, to może znajdziesz coś na stronie
A jeśli jakiś lepszy perfum to najlepiej odwiedzić Rossmanna tam też dużo wyprzedaży po świętach jest.

Powodzenia Ania
Ostatnio zmieniony 28 gru 2014, 13:02 przez adelia, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Linki od 20 postów, reklama od 50.

dori84
Posty: 0
Rejestracja: 27 gru 2014, 12:56
Imię: Dorota
Płeć: Kobieta

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: dori84 » 28 gru 2014, 14:22

Dziękuje za odpowiedzi.
Fakt skarpet ma bardzo dużo , perfum ma też sporo , jednakże maszynka do golenia mu się tępi powoli.
Co do zainteresowań to może coś do samochodu ? Jakiś ciekawy gadżet?

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: adelia » 28 gru 2014, 14:43

To wszystko zależy, ile chcesz wydać. W okresie zimowym znajdzie się wiele ciekawych gadżetów, fajna jest np. podgrzewana skrobaczka do szyb, o dziwo - kosztuje jakieś 80 złotych, także fajnie jest wydać taką kasę na to. Jeśli chcesz wydać więcej, to są też fajne kabinowe podgrzewacze, które ustawia się na konkretną godzinę i jak się wsiada do samochodu, to już jest ciepło. :D

Paczek24
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2015, 18:44
Płeć: Kobieta

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: Paczek24 » 03 sty 2015, 14:29

Na pewno narzeczony ucieszy się z dobrego perfumu. Możesz też kupić mu zegarek. Dobrym pomysłem będzie zakup koszuli lub krawatu.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: Peggy_Brown » 04 sty 2015, 15:37

nie kupuje się zegarków na prezent Taki przesąd.

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: aspołeczne.kurczę » 04 sty 2015, 18:26

a jak sie ten przesąd tłumaczy? że zwiastuje śmierć? (strzelam)
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: Peggy_Brown » 04 sty 2015, 20:33

coś podobnego, że się komuś odmierza czas.
Wiem, że Ty aspołeczne.kurczę, podejdziesz do tego jako coś bezsensownego, jednak ja uważam na to, co komu kupuję. Skoro nawet babcie powtarzają, że tak się robić nie powinno, bo coś zwiastuje.
Jestem dosyć przesądna i nie chcę kusić losu i tyle.

Usunięty 2094

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: Usunięty 2094 » 04 sty 2015, 21:01

Nie słyszałam o takim przesądzie. W moich stronach zaś się mówi, że nie powinno się komuś kupować butów, bo to zwiastuje kłótnię. A jeśli chodzi o przesąd, życzenie śmierci, to słyszałam to samo o krzyżyku (wisiorku).

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: Peggy_Brown » 04 sty 2015, 21:38

U nas też istnieje przesąd z butami. Zaliczyłabym pod niego jeszcze skarpetki, ale podobno nie. I u nas się mówi, że jak się dostaje buty to któreś z partnerów odchodzi.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: Pawian » 05 sty 2015, 0:52

Jezeli ci to pomoze, to na calym swiecie jest tyle przesadow co do dawania prezentow, ze w sumie najlepiej by bylo nic nie dawac :P

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: aspołeczne.kurczę » 05 sty 2015, 11:54

Pawian pisze:Jezeli ci to pomoze, to na calym swiecie jest tyle przesadow co do dawania prezentow, ze w sumie najlepiej by bylo nic nie dawac :P
:ok: świetne podsumowanie
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: Peggy_Brown » 05 sty 2015, 13:52

No może i jest, ale dla jednych jest to byle co a dla innych powód do zastanowienia się.
Ja akurat od zawsze żyłam w rodzinie, która takich przesądów przestrzegała, nie jakoś super mocno, ale tak delikatnie. I tyle.

Usunięty 2094

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: Usunięty 2094 » 05 sty 2015, 14:00

U mnie również przestrzega się takich przesądów. Ale nie tylko u mnie, a ogólnie, ludzie często kierują się przesądami. Np., bardzo wiele osób bierze ślub w miesiącu, gdzie jest R. Ja akurat jestem przekorna i wzięłabym w maju. Bo co za różnica.

W kwestii prezentu, najlepsze są takie prezenty, które zrobiło się samemu. Własnoręcznie uszyty szalik czy czapka jest o wiele milszym prezentem, niż jakaś woda po goleniu. A zamiast kupienia filmu na DVD, który może mu się nie spodobać, można samemu zrobić filmik na youtube składający się ze zdjęć, ważnych momentów w związku, itp. Taki fajny prezent przedślubny wraz z dedykacją. Warto mieć przy tym kamerkę internetową.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: Pawian » 05 sty 2015, 15:17

Ja tam wole albo krewetki albo bon na zakupy. A no wlasnie! Kazdy facet lubi pojesc, wiec czescia prezentu moglaby byc wizyta w restauracji z pasujacym menu do jego gustu smakowego. Zazwyczaj mniejsze prezenty wreczane przy kolacji zyskuja na jakosci dzieki tej otoczce :hyhy:

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: adelia » 06 sty 2015, 14:24

U mnie nikt się przesądami nie przejmuje i ciągle dostaję buty albo zegarki. No chyba, że się właśnie przejmują i specjalnie mi je kupują :ciacho:

Awatar użytkownika
MarcelKoza
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2015, 17:53

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Post autor: MarcelKoza » 09 mar 2015, 1:26

Zegarek? Tablet? A jeżeli to za drogie, to może klawiatura do kompa? Jak się na tym nie znasz to łapPrezent praktyczny i cieszący faceta :P
Ostatnio zmieniony 10 mar 2015, 20:47 przez adelia, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Linki od 20 postów, reklama od 50.

Nicole
Posty: 12
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:18

Porada

Post autor: Nicole » 23 kwie 2015, 17:20

Kochani za dosłownie tydzień mam rocznicę związku 1 rok ze swoim chłopakiem,i kompletnie nie wiem co mu kupić,na pewno dostanie nasze zdjęcie w ramce i moje osobno,ale co jeszcze? Myślałam o jakimś T-shircie ale czy to odpowiedni prezent na rocznicę?? Łańcuszek srebrny już dostał,maskotkę też,ciuchy też,bokserki też.I no już nie wiem co jeszcze...Pomóżcie bo w sobotę muszę się wybrać na zakupy :) Jeśli nie ten temat to przepraszam ale nie wiedziałam gdzie go umieścić.

Proszę nie piszcie, że to banał robić sobie prezenty z okazji rocznicy ale my lubimy siebie obdarowywać prezentami w okazje i bez okazji,kolacja we dwojga jest zawsze w ważne dla nas dni.On był moim wybawieniem po odejściu od mojego męża i po rozwodzie z nim.

Zazwyczaj jak coś obchodzimy to on planuje dzień,a ja wieczór/noc :P My lubimy bardzo niespodzianki więc rocznice są dla nas bardzo ważne,i mój mężczyzna o nich pamięta i lubi je obchodzić,także jestem szczęściarą :)

Awatar użytkownika
Jeruka
Bujający w obłokach
Posty: 253
Rejestracja: 23 mar 2015, 18:30

Re: Porada

Post autor: Jeruka » 23 kwie 2015, 18:57

zależy co lubi : perfumy.elektronkia , militaria np : nóż wiem że może cię to szkować ale lubimy takie rzeczy ale najlepszym prezentem bedzie pieknie ubrana (bielizna erotyczna) żona :hyhy: no chyba że z ten-tego wszystko znacie i robicie i wam nudno :) (jestem sam dlugi czas przepraszam jesli pania urazilem grunt to szczerosc :) )

milego zwiazku powodzenia jak na cale zycie to musicie wytrzymac wszystkie swoje klotnie i fochy ;)

Nicole
Posty: 12
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:18

Re: Porada

Post autor: Nicole » 24 kwie 2015, 18:25

Jeruka spoko :P nie uraziłeś.Hah tak już nie zliczę ile bielizny dostałam od niego :P Tak znamy dużo rzeczy i zapewne coś kupię nowego i to będzie ta moja niespodzianka o której pisałam wcześniej :) Lubię szczerość i też jestem szczera,a na takie tematy też lubię pogadać :)

Awatar użytkownika
justyna1755
Początkujący marzyciel
Posty: 38
Rejestracja: 24 lip 2012, 13:14

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: justyna1755 » 16 gru 2015, 19:11

Macie jakiś pomysły na święta dla mężczyzny? Zupełnie nie mam pomysłu co kupić tacie i bratu, a święta już nie długo :(

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Hinaru » 16 gru 2015, 19:14

justyna1755, Ja nie mam pomysłu Co kupić dziewczynie.

Awatar użytkownika
justyna1755
Początkujący marzyciel
Posty: 38
Rejestracja: 24 lip 2012, 13:14

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: justyna1755 » 16 gru 2015, 19:31

Może będę mogła jakoś pomóc, tylko napisz o Niej coś więcej :)

Usunięty 2094

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Usunięty 2094 » 16 gru 2015, 19:32

justyna1755, tacie jakiś dobry alkohol, może whisky? A bratu bym kupiła elegancką koszulę lub sweter z kaszmiru. :oczami:

Awatar użytkownika
justyna1755
Początkujący marzyciel
Posty: 38
Rejestracja: 24 lip 2012, 13:14

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: justyna1755 » 16 gru 2015, 19:46

O alkoholu bym nie pomyślała, ale całkiem ciekawy pomysł :)
Nad koszulą się zastanawiałam, muszę jeszcze poszukać czegoś ciekawego. Myślałam też o zegarku, ale nie wiem, czy byłby z niego zadowolony :/

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Peggy_Brown » 16 gru 2015, 22:45

Podobno zegarków się na prezent nie kupuje, ale różnie mówią.
Też niedawno miałam problem z zakupem prezentów, ale w końcu wybrałam. Najgorzej właśnie dla chłopaka, bo nie wiedziałam totalnie co. I padło na elektryczną maszynkę do golenia. Mam nadzieję, że mu się spodoba.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: QueenDream » 17 gru 2015, 7:00

Peggy_Brown, też słyszałam o tym, że zegarków się nie kupuje. Jednak sama dostałam od narzeczonego po roku znajomości i do tej pory nie odczułam jakiś negatywnych skutków tego ;P

Awatar użytkownika
ceresto
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2015, 20:07

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: ceresto » 28 gru 2015, 20:19

Idealnym prezentem jest książka ;) aktualnie w matrasie jest promocja - 35 %.
Sam z niej skorzystałem, kupując ostatni tom z uniwersum Metra "Metro 2035" :)

Awatar użytkownika
Maciek
Bujający w obłokach
Posty: 426
Rejestracja: 09 sie 2014, 12:14
Imię: Maciek
Płeć: Mężczyzna

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Maciek » 28 gru 2015, 22:39

Więc piszę, czy spłynie na mnie dobra i praktyczna rada?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości