Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Nasza społeczność jest wyjątkowa! Ten dział zapewnia pełną swobodę. Rozmowy o wszystkim i o niczym... bo przecież życie to nie tylko poważne sprawy, ale także mnóstwo zabawy.
adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: adelia » 05 maja 2014, 21:58

Oboje takie ciche wody, a tam brzegi rwą. No ładnie :hyhy:

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Makaron » 05 maja 2014, 23:23

adelia pisze:Oboje takie ciche wody, a tam brzegi rwą. No ładnie
Jakie brzegi? Toż to klif już się stworzył :rotfl:

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: V » 06 maja 2014, 0:32

Nie ma takiej osoby. Każdy jest do zastąpienia.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Pawian » 06 maja 2014, 0:39

Makaron o mnie wspomnial! Czuje sie doceniona i popularna :D

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Makaron » 06 maja 2014, 2:47

Pawian pisze:Makaron o mnie wspomnial! Czuje sie doceniona i popularna :D
A tylko Byś spróbowała nie! ;)

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Ruta » 06 maja 2014, 9:17

Okej, ale chociaż piszcie bez kogo sobie forum nie wyobrażacie. :P To nie dział OT. xD

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Patorek » 06 maja 2014, 15:10

Ruta pisze:Okej, ale chociaż piszcie bez kogo sobie forum nie wyobrażacie. :P To nie dział OT. xD
Skroro tak to nie wyobrażam sobie tego forum bez siebie. :rotfl: :rotfl:

Usunięty 2094

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Usunięty 2094 » 06 maja 2014, 19:07

Saya pisze:uuuu... romans z telenoweli nam sie szykuje xD
Nie, nie romans ;). To nie jedyny stopień relacji między kobietą a mężczyzną, który może nastąpić (nawet wyłącznie za pośrednictwem elektroniki).

Prawda, Makaron? :)

Bez kogo nie wyobrażam sobie tego forum... a to już moja słodka tajemnica. :hyhy:

Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie
Posty: 3245
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bułgarskie centrum chujozy

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Iluminacja » 06 maja 2014, 22:23

Wyjątkowo popieram V, :3

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Pawian » 06 maja 2014, 22:48

Iluminacja, no niby tak, bo ciezko byc 'innym', kiedy na swiecie jest tyle ludzi, jednak nawet jezeli osoba A odejdzie i zastapi ja niemal taka sama osoba B, to nie znaczy, ze rozmowy beda takie same. Na forum o rozmowy chodzi c'nie?

Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie
Posty: 3245
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bułgarskie centrum chujozy

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Iluminacja » 06 maja 2014, 22:52

Pawian pisze:c'nie?
c'tak?

Dziękuję za szczegółowe rozwinięcie, które jest tak..oczywiste, chodzi o moje wyobrażenie na ten temat. Bo ja mogę sobie uważać, że każdego można zastąpić c'nie? Po drugie to trochę dziwne, że dopiero moja uwaga została skomentowana xD

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Ruta » 06 maja 2014, 22:55

Iluminacja pisze:chodzi o moje wyobrażenie na ten temat
Dobrze, że wyjaśniłaś.
Iluminacja pisze: Po drugie to trochę dziwne, że dopiero moja uwaga została skomentowana
Fakt.. w końcu to takie dziwne, ze na forach się komentuje wypowiedzi, które akurat kogoś zainteresują xD

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: V » 07 maja 2014, 1:00

Zapomniałyście napisać, bez kogo nie wyobrażacie sobie forum.


Nie ma takiej osoby.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Pawian » 07 maja 2014, 1:27

Iluminacja, No bo na ipadzie pisalam i twoja wypowiedz byla "blizej" xD Tak ogolnie napisaliscie, a skoro to forum to pozwolilam sobie na rozszerzenie :P

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Ruta » 08 maja 2014, 16:59

V pisze:Nie ma takiej osoby.
QD.

Wątpię by komuś chciało się wydawać na forum forsę.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: V » 08 maja 2014, 17:05

Ruta pisze:QD.
Gdyby oddała forum w ręce innej osoby, to nie odczulibyśmy jej braku. Z tego co widzę, to bardzo mało się udziela, a jak już to w OT. Oczywiście, to nie wyklucza tego, że należy jej się pomnik za wszystko, co zrobiła dla tego forum.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Ruta » 08 maja 2014, 17:08

V pisze:Gdyby oddała forum w ręce innej osoby, to nie odczulibyśmy jej braku.
Moim zdaniem jakby właścicielem forum stał się ktoś inny, forum miałoby totalnie inną osobowość. QD jest typową marzycielką i nie wyobrażam sobie nikogo na jej miejscu. Nawet jeśli wchodzi rzadko. Inny administrator, właściciel zmieniłby wszystko. Nie chodzi o zwykły jej brak.

Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie
Posty: 3245
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bułgarskie centrum chujozy

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Iluminacja » 08 maja 2014, 18:18

Ruto, chodziło mi o to, że V miał wcześniej takie samo zdanie, ale go nie skomentowano <facepalm> , ale że
Pawian pisze:No bo na ipadzie pisalam i twoja wypowiedz byla "blizej" xD
to nie mam pytań :cwaniak:
Ruta pisze: Inny administrator, właściciel zmieniłby wszystko.
Co nie znaczy, że zmiana wyszłaby na niekorzyść.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Ruta » 08 maja 2014, 18:32

Iluminacja pisze:Co nie znaczy, że zmiana wyszłaby na niekorzyść.
Tego nie wiemy. Ale można po prostu sobie nie wyobrażać forum bez kogoś.
Podobnie jak można sobie nie wyobrażać tego co się będzie robiło za rok.. a przecież coś się będzie robiło.
Iluminacja pisze:Ruto, chodziło mi o to, że V miał wcześniej takie samo zdanie, ale go nie skomentowano
I co z tego, ze miał? Przecież nikt nie ma obowiązku komentować jego zdania. :P

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: V » 08 maja 2014, 19:06

Ruta pisze:Moim zdaniem jakby właścicielem forum stał się ktoś inny, forum miałoby totalnie inną osobowość. QD jest typową marzycielką i nie wyobrażam sobie nikogo na jej miejscu. Nawet jeśli wchodzi rzadko. Inny administrator, właściciel zmieniłby wszystko. Nie chodzi o zwykły jej brak.
Aldona nie jest jedyną marzycielką w internecie.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Ruta » 08 maja 2014, 19:14

V pisze:Aldona nie jest jedyną marzycielką w internecie.
I nic to nie zmienia jak dla mnie.

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Hinaru » 08 maja 2014, 19:25

Ja , chociaż mam tutaj krótki staż też uważam że zmiana administracji by wiele zminiła.
Na pewno forum było by przemienione pod upodobania nowego admina a to już bardzo dużo zmienia.

Usunięty 2094

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Usunięty 2094 » 12 maja 2014, 13:39

V pisze:Nie ma takiej osoby. Każdy jest do zastąpienia.
Iluminacja pisze:Wyjątkowo popieram V, :3
A ja nie popieram. Każdy user, który spędził tutaj wiele czasu, który uczestniczył w wielu dyskusjach, jest częścią tej społeczności, tworzy ją i formuje.

Nie zgadzam się z tym, że każdy jest do zastąpienia. Forum tworzą ludzie i osobowości. Jeśli nagle tutaj zabrakłoby tych osobowości, być może zjawiłyby się kiedyś kolejne, ale na pewno nie byłyby takie same, jak poprzednie. Ludzie się zmieniają, profil forum i jego estetyka też. To, czy temu forum wyszłoby na dobre, gdyby pojawili się całkiem inni userzy... póki co, nie jesteśmy w stanie tego ocenić, bo nie było takiej sytuacji od dawien dawna. Możecie nie lubić kogoś, ale jeśli ta osoba jest aktywna i stara się, by forum przetrwało, to chcąc nie chcąc, dużo dla niego robi i bez niej nie byłoby to samo forum.

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Patorek » 12 maja 2014, 16:33

Dafne, też się z tym nie zgadzam. Oczywiście jakby zabrakło kogoś kto piastuje jakieś stanowisko - typu moderator - to ktoś znajdzie się na jego miejsce bez problemu. Natomiast jeśli mówimy o indywidualizmie i tym, co wnosiła w życie forum dana jednostka to nikt tego nie zastąpi. Z pewnością mogą pojawić się nowe osoby, które będę coś wnosić w forum, ale nigdy nie będzie to tym samym, czym wnosiła to poprzednia osoba, która odeszła. :ciacho:

Usunięty 2094

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Usunięty 2094 » 12 maja 2014, 18:43

Patorek, dlatego takie pieprzenie, że każdy jest do zastąpienia, jest nie na miejscu, bo jednocześnie nie docenia się wkładu i pracy osób, które są aktywne od paru lat. Jeśli chodzi o mnie, piszę tu dla samej siebie, ale i dla ludzi, których cenię. Lubię dyskusje, lubię też mieć poczucie, że coś robię, działam. To mi dodaje skrzydeł. Czemu więc nie spożytkować tej energii tutaj?
Ostatnio zmieniony 12 maja 2014, 18:44 przez Usunięty 2094, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Ruta » 12 maja 2014, 18:44

Dafne, a tam. Może taki V i Ilu są do zastąpienia. :hyhy:

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: V » 13 maja 2014, 1:16

Dafne pisze:Każdy user, który spędził tutaj wiele czasu, który uczestniczył w wielu dyskusjach, jest częścią tej społeczności, tworzy ją i formuje.
Nie zgadzam się z tym, że każdy jest do zastąpienia. Forum tworzą ludzie i osobowości. Jeśli nagle tutaj zabrakłoby tych osobowości, być może zjawiłyby się kiedyś kolejne, ale na pewno nie byłyby takie same, jak poprzednie. Ludzie się zmieniają, profil forum i jego estetyka też.
Zgadzam się. Nie tylko dlatego, że to w ogóle nie neguje tego, co napisałem.
W każdym razie, to, że poznasz nowych ludzi do dyskusji może sprawić, że nie będziesz tęsknić za poprzednimi. Userzy odchodzą i przychodzą. Nowe osoby mogą wypowiadać się ciekawiej, zacieklej, przyjemniej niż poprzednicy. Tak ich zastępują.
Dafne pisze:Możecie nie lubić kogoś, ale jeśli ta osoba jest aktywna i stara się, by forum przetrwało, to chcąc nie chcąc, dużo dla niego robi i bez niej nie byłoby to samo forum.
Fakt. Nie byłoby to samo. Byłoby inne. O czym napisałaś kilka linijek wyżej. Specjalnie pogrubiłem w pierwszym cytacie.
Patorek pisze:Oczywiście jakby zabrakło kogoś kto piastuje jakieś stanowisko - typu moderator - to ktoś znajdzie się na jego miejsce bez problemu. Natomiast jeśli mówimy o indywidualizmie i tym, co wnosiła w życie forum dana jednostka to nikt tego nie zastąpi.
Hm. Moderatora (który, bądź co bądź, wnosi coś do życia forum) można zastąpić, ale osoby, która wnosi coś do życia forum już nie? Trochę się gubię.
Dafne pisze:Patorek, dlatego takie pieprzenie, że każdy jest do zastąpienia, jest nie na miejscu, bo jednocześnie nie docenia się wkładu i pracy osób, które są aktywne od paru lat.
Czyli pisząc to, nie doceniam też siebie? Też wniosłem dużo do życia forumowego. Dostanę medal? Nagrodę pieniężną? Może wybudujecie mi pomnik? Spokojnie. To tylko forum dyskusyjne.
Dafne pisze:Jeśli chodzi o mnie, piszę tu dla samej siebie, ale i dla ludzi, których cenię. Lubię dyskusje, lubię też mieć poczucie, że coś robię, działam. To mi dodaje skrzydeł. Czemu więc nie spożytkować tej energii tutaj?
Nikt ci tego nie broni. Tylko gdybyś wylogowała się na zawsze, to za... 5 lat nawet QD by o tobie zapomniała (gdyby forum przetrwało, to pewnie ona jako jedyna ze "starej gwardii" pisałaby na nim). Bo wtedy na forum królowałaby Welma, moderatorka, sponsorka albo redaktor.
Ruta pisze:Dafne, a tam. Może taki V i Ilu są do zastąpienia.
Owszem. Tak jak Ruta, Dafne, adelia i inne.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Ruta » 13 maja 2014, 8:04

V pisze:Owszem. Tak jak Ruta, Dafne, adelia i inne.
A ja uważam, że mnie się nie da zastąpić.

Usunięty 2094

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Usunięty 2094 » 13 maja 2014, 8:27

V pisze:W każdym razie, to, że poznasz nowych ludzi do dyskusji może sprawić, że nie będziesz tęsknić za poprzednimi. Userzy odchodzą i przychodzą.
Co nie znaczy, że jeśli zżyłam się po przyjacielsku - powiedzmy - z niektórymi userami, to nie będzie mi ich brakować, gdy odejdą. Jasne, że QD zapomni o mnie, jeślibym przez pięć lat się nie udzielała na forum, o Tobie pewnie też. Nie w tym rzecz. Userzy naszego forum otaczają się raczej wzajemnym szacunkiem, mimo zaciekłych dyskusji i mimo różnic poglądowych. A nie każdy to potrafi. Atmosfera naszego forum przemawia na jego korzyść. Jeśli przyszliby "nowi", podczas gdy nie byłoby już "starych", to nie jestem pewna, czy utrzymanie takiego ogólnego ładu, byłoby możliwe. Naprawdę niewiele osób stać na zachowanie klasy od początku do końca. Jak ktoś przegina, to natychmiast jest stawiany do pionu. Ja to cenię w naszych użytkownikach, że potrafimy stworzyć coś, dzięki czemu można brać z nas przykład. Nie znalazłam do tej pory takiego forum, więc... uważam, że to dzięki tutejszym ludziom, którzy są w porządku ;).
V pisze:Czyli pisząc to, nie doceniam też siebie? Też wniosłem dużo do życia forumowego.
No i jednak powinieneś sam siebie docenić, tak. Mimo że to forum dyskusyjne i nikt Cię tu nie trzyma na siłę, włożyłeś sporo pracy i czasu dla niego. Prowadzenie audycji, pisanie artykułów, dbanie o porządek o forum. Pewnie nikt nie wybuduje Ci pomnika za to... :P, jednak fakty takie są, że włożyłeś część Siebie do tej społeczności. Swego czasu.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Bez kogo nie wyobrażacie sobie tego forum? ^ ^

Post autor: Ruta » 13 maja 2014, 8:52

Ja tęsknię za Obwarzankiem, mimo, że jej już długo tu nie ma. Są userzy, którzy tęsknią za she, mimo, ze też już od dawna nie wchodzi. Są inny ludzie, z którymi rozmawiamy, wchodzimy w dyskusje. Ale cały czas wspomina się tamtych. I nikt do tej pory nie zastąpił Obwarzanka czy she. Są inne osoby, z którymi się pisze, spędza się czas. Ale to nie te same osoby, nie te same dyskusje, emocje, itd.
Jeśli V uważa, ze jest do zastąpienia, to cóż widać w jego mniemaniu zbyt mało zrobił dla forum i jego ludzi.
Dafne, nie ma co go zmuszać do zmiany zdania. Niech sobie myśli co chce.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości