Zawartość damskich torebek...

Nasza społeczność jest wyjątkowa! Ten dział zapewnia pełną swobodę. Rozmowy o wszystkim i o niczym... bo przecież życie to nie tylko poważne sprawy, ale także mnóstwo zabawy.
dreamy
Extra marzyciel
Posty: 527
Rejestracja: 14 gru 2010, 18:45
Płeć: Kobieta

Post autor: dreamy » 25 sty 2011, 10:32

U mnie:
-portfel
-klucze
-chusteczki
-dokumenty
-kalendarz
-tusz
-perfumy
-aparat
-telefon
-cienie
-dlugopis
-słuchawki do telefonu

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 25 sty 2011, 12:44

nie lubię torebek, ale w aktualnej noszę: klucze, chusteczki, portfel, dokumenty, długopis, telefon, małą szczotke do włosów, zapalniczka /mimo, że nie palę/, kabel usb, opaska livestrong, paragony, wsuwki i gumka do włosów, kilka cukierków ukradzionych od babci.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Post autor: Peggy_Brown » 25 sty 2011, 20:52

ja w swojej niedawno znalazłam termometr. Nie wiem co on teram tam robił, wiem, że nosiłam jak chora byłam.
Teraz mam najpotrzebniejsze rzeczy:
- portfele, bo noszę trzy
- klucze od domu i sklepu chociaż tych pierwszych nie używam, bo znaleźć nie mogę.
- kosmetyczkę, bo zazwyczaj maluję się w pracy
- perfum
- chusteczki
-kalendarz
- telefon
- dokumenty
Jak nosiłam większe torebki to wpakowałam jeszcze papiery z pracy, jakąś książkę, etc. Generalnie jak mówi piosenka "burdel w mej głowie jak w damskiej torebce"

Kate
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 168
Rejestracja: 26 lut 2011, 19:35
Imię: Kasia
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Kate » 26 lut 2011, 22:36

A ja w torebce noszę:
- portfel
- legitymację
- chusteczki
- podpaski
- książkę
- kosmetyczkę, lusterko
- często stare, niewyrzucone bilety autobusowe lub PKP
- szczotka do włosów

piagizela
Newbie
Posty: 1948
Rejestracja: 11 sie 2011, 0:39
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: sweet home, Alabama

Post autor: piagizela » 19 sie 2011, 1:01

portfel, klucze, telefon, krem (albo kilka), szczotka, kosmetyczka (tusz, cień, puder, kredka, korektor, pomadka, krople do oczu), chusteczki, futerał na okulary, okulary przeciwsłoneczne, mp3, książka, kalendarz, długopis, parasolka.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 19 sie 2011, 10:34

Wśród takich ilości rzeczy ja bym dostała szału, gdybym miała cokolwiek znaleźć. Wystarczy mi to zdenerwowanie, kiedy matka każe mi nurkować w jej torebce po portfel.

Nie noszę torebek, bo mam do nich wstręt prawie porównywalny z tym do lakieru do paznokci. Zatem w mojej szkolnej torbie mam... tylko zeszyt, małą szczotkę, długopis i flaszkę z wodą lub sokiem. Okazjonalnie znajdzie się pendrive, książka albo szkicownik z piórnikiem ołówków i scyzorykiem, ale to głównie jak jest jakaś konferencja albo długie okienko.
Portfela i dokumentów nie noszę, luźna kasa, klucze i telefon zawsze w kieszeni, żeby były przy tyłku.

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 19 sie 2011, 12:15

jako, że zostałam zmuszona nosić torebkę /raz w tygodniu jest pakowana jak torba podróżna/ mam w niej:

gumy do żucia, kilka koszulek, bielizna, dwa telefony, biała nić :zdziwko: ładowarka, antyperspirant, prostownica, kosmetyki, szczotka do włosów, klej kropelka, portfel, okulary, drobne i wsuwki ;P co tydzień taki zestaw wożę ze sobą, plus czasem jakiś alkohol. a i dysk przenośmy :P

vestido
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 153
Rejestracja: 19 sie 2011, 19:15

Post autor: vestido » 19 sie 2011, 22:17

Pośród wielu niepotrzebnych rzeczy mam w torebce m.in. chusteczki higieniczne, pomadkę, telefon, klucze od domu i od samochodu, portfel z dokumentami, gumy do żucia i książkę :)

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Post autor: poly » 20 sie 2011, 12:22

Kiedyś bardzo nie lubiłam torebek. Wszystko wchodziło mi do kieszeni. Aleeeeee dorosłam :D Teraz w torebce mam wszystko. Naprawdę wszystko.
Kluczę od domu, klucze od samochodu, portfel z dokumentami, książka, chusteczki, niezbędne kosmetyki, długopis, kartki, milion paragonów i rachunków, jakieś ulotki, ładowarka, wsuwki, gumka do włosów, mp3, kabel do niej - to są zidentyfikowane rzeczy. Ogólnie kobieca torebka to moc xD

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 20 sie 2011, 12:45

poly pisze:Ogólnie kobieca torebka to moc xD
Znaleźć w torebce batona, kiedy naszła ochota na słodkie, stojąc w korku - BEZCENNE.

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Post autor: poly » 20 sie 2011, 12:54

TrisHka pisze: Znaleźć w torebce batona, kiedy naszła ochota na słodkie, stojąc w korku - BEZCENNE.
Ha, miałam ostatnio to samo. Z tym, że potrzebowałam pilnie agrafki. I wiedziałam, że gdzieś ona tam jest. ^.^ ileż przekleństw wtedy poleciało wie tylko ta torebka xD

kalomateusz
Marzyciel-Gaduła
Posty: 81
Rejestracja: 22 sie 2011, 16:46
Lokalizacja: T-T

Post autor: kalomateusz » 22 sie 2011, 22:32

ja nie wiem co kobiety tam noszą ja to co potrzebuję to mam w jednej kieszeni. Ale uważam że nie jest nam dane wiedzieć chłopaki co tam się kryje. Jeszcze się zdziwimy i co wtedy ?

[ Dodano: Pon 22 Sie, 2011 23:33 ]
ja nie wiem co kobiety tam noszą ja to co potrzebuję to mam w jednej kieszeni. Ale uważam że nie jest nam dane wiedzieć chłopaki co tam się kryje. Jeszcze się zdziwimy i co wtedy ? Nikt nie wie co tam się może znaleźć.

peace
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 126
Rejestracja: 22 sie 2011, 17:02
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: peace » 23 sie 2011, 11:24

Moja torebka ma sekrety nawet przede mną :) Ostatnio znalazłam w niej, uwaga ... piłeczkę mojego psa ! Nie mam pojęcia jak ona się tam znalazła. Z tego co sama włożyłam do mojej torebki to :
- telefon
- klucze
- chusteczki
- portfel z dowodem
- gumy do żucia
- książkę
- kalendarzyk
- kosmetyczkę

I zazwyczaj moja torebka służy też jako przechowalnia telefonów moich znajomych :)

kalomateusz
Marzyciel-Gaduła
Posty: 81
Rejestracja: 22 sie 2011, 16:46
Lokalizacja: T-T

Post autor: kalomateusz » 24 sie 2011, 16:37

no no no tylko później oddawaj te telefony :P

peace
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 126
Rejestracja: 22 sie 2011, 17:02
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: peace » 24 sie 2011, 17:52

Z tym to nigdy nie ma problemu, sami się upominają :D

kalomateusz
Marzyciel-Gaduła
Posty: 81
Rejestracja: 22 sie 2011, 16:46
Lokalizacja: T-T

Post autor: kalomateusz » 25 sie 2011, 21:53

no to dobrze a ja mogę ci swój oddać ? Ale sama masz mi go oddać ja się nie będę upominał :)

peace
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 126
Rejestracja: 22 sie 2011, 17:02
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: peace » 26 sie 2011, 10:52

Haha, nie ma problemu :D Tylko nie obiecuję, że wróci ;P

kalomateusz
Marzyciel-Gaduła
Posty: 81
Rejestracja: 22 sie 2011, 16:46
Lokalizacja: T-T

Post autor: kalomateusz » 26 sie 2011, 21:48

zaryzykuję :p

elfox
Bujający w obłokach
Posty: 475
Rejestracja: 13 sie 2011, 23:33

Post autor: elfox » 27 sie 2011, 12:55

Zazwyczaj mam przy sobie tylko kartę miejską, legitymację, jakieś pieniążki :P A w zimę koniecznie pomadkę do ust ;P (Zazwyczaj cały dzień latam z plecakiem > wieczorem wracam do domu, więc wszystko tam mam + książki xD )

Marcinox
Bujający w obłokach
Posty: 285
Rejestracja: 17 kwie 2011, 14:41
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Marcinox » 30 sie 2011, 9:48

magdusia pisze:Panowie... Czy kobiecie aż tak bardzo potrzebny jest ten "worek" na ramieniu?
Czy ja wiem... chyba lepiej, żeby miała torebkę niż wypchane kieszenie po same brzegi, tak to estetyczniej wygląda. Ale moim zdaniem większość przedmiotów, które panie trzymają tam w tych torebkach jest zbędna. Nawet słyszałem, że niektóre są zdolne do noszenia w nich różnych bardzo dziwnych rzeczy, np. młotków, śrubokrętów... chociaż kobiety bywają dziwaczne :oczami:
Fantazja pisze:Generalnie w mojej torebce panuje wieczny bałagan.
Chyba nie tylko w Twojej :D

elfox
Bujający w obłokach
Posty: 475
Rejestracja: 13 sie 2011, 23:33

Post autor: elfox » 30 sie 2011, 10:32

Marcinox - lepiej w torebce nosić niż w kieszeniach te śrubokręty :kabel2: Mam kolegę co do szkoły przyniósł jednego dnia w kieszeniach obcęgi, młotek, kilka śrubokrętów i jeszcze kilka innych narzędzi > ale nie w plecaku, a w kieszeniach xD

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 30 sie 2011, 10:41

Marcinox pisze:Czy ja wiem... chyba lepiej, żeby miała torebkę niż wypchane kieszenie po same brzegi
to zależy kto co przy sobie nosi, np. ja nie noszę dużo rzeczy, jakieś drobne, telefon, rzadko dokumenty, więc moje kieszenie nie są wypchane po brzegi ;P
a nosząc przy sobie kilka małych rzeczy nie widzę sensu w zabieraniu ze sobą wielkiej torby. zbędny bagaż, który tylko mnie irytuje.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 30 sie 2011, 10:52

ajwenhou, dokładnie. Dla 10 złotych, telefonu, biletu autobusowego i legitymacji studenckiej nie będę specjalnie brała plecaka czy torby...

Ino ja nie z tych, które do swobodnego łapania powietrza potrzebują całego zestawu kosmetycznego =*

Marcinox
Bujający w obłokach
Posty: 285
Rejestracja: 17 kwie 2011, 14:41
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Marcinox » 30 sie 2011, 12:45

ajwenhou pisze:np. ja nie noszę dużo rzeczy, jakieś drobne, telefon, rzadko dokumenty, więc moje kieszenie nie są wypchane po brzegi
No wiesz, ja nie miałem na myśli telefonu, ale tak ogólnie i dosłownie wypchane po same brzegi :P
ajwenhou pisze:a nosząc przy sobie kilka małych rzeczy nie widzę sensu w zabieraniu ze sobą wielkiej torby.
Teraz małych torebeczek, torebek można spotkać w brud, ale o gustach i guścikach się nie dyskutuję :D
elfox pisze:Marcinox - lepiej w torebce nosić niż w kieszeniach te śrubokręty
Racja, padłbym na zadał :rotfl:

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 30 sie 2011, 13:11

Dla mnie taka mała torebeczka byłaby tylko utrapieniem.

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 30 sie 2011, 13:45

Marcinox pisze:Teraz małych torebeczek, torebek można spotkać w brud, ale o gustach i guścikach się nie dyskutuję
taką małą torebeczkę noszę tylko jak idę na jakąś imprezę. grzebać pół godziny w poszukiwaniu portfela? ne, to nie dla mnie.

Bum!
Newbie
Posty: 3992
Rejestracja: 13 paź 2010, 15:53

Post autor: Bum! » 30 sie 2011, 15:48

U mnie torebka to chyba nieodłączny element, źle się czuję jak gdzieś idę bez niej, są wyjątki, zależy co mam w planach, ale przeważnie ją mam. Nie lubię nosić po kieszeniach wszystkiego, a nie znam dnia i godziny co mi sie przyda. :D

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 30 sie 2011, 15:49

Bum! pisze:a nie znam dnia i godziny co mi sie przyda.
dlatego stawiam na kreatywność i korzystam z rzeczy, które znajdują się wokół mnie, a nie w moich kieszeniach :kabel2:

Ink
Extra marzyciel
Posty: 612
Rejestracja: 17 lip 2011, 20:28

Post autor: Ink » 30 sie 2011, 17:20

Nie noszę torebki, tylko plecak ew. dużą torbę. I w niej musi się znaleźć: portfel, mp3, coś do czytania, zeszyt, coś do pisania, pendrive, legitymacja, chusteczki, w roku szkolnym dodatkowo kalendarzyk i bilet miesięczny. Opcjonalnie jeszcze krem.

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 31 sie 2011, 0:08

Bum! pisze:a nie znam dnia i godziny co mi sie przyda.
No dokładnie. Czasem mnie samą zadziwia co mam w torebce. Kiedyś poza domem zebrało mnie na mdłości i rozbolał brzuch. Poszłam do apteki po kropelki żołądkowe, ale... nie miałam do czego ich wlać i dodać wody, aż znalazłam w swojej torebce plastikowy kubeczek. :rotfl: Na wakacjach też bardzo wysuszyły mi się pięty i peeling do stóp w torebce uratował mi życie. :P
Chociaż często robię porządki w torebce i wyrzucam co mi niepotrzebne, to jednak od czasu do czasu coś znajdę... ciekawego. ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość