Mój gugol pytań do...

Nasza społeczność jest wyjątkowa! Ten dział zapewnia pełną swobodę. Rozmowy o wszystkim i o niczym... bo przecież życie to nie tylko poważne sprawy, ale także mnóstwo zabawy.
Gully Foyle

Mój gugol pytań do...

Post autor: Gully Foyle » 05 wrz 2020, 12:20

W tym temacie zadajemy pytania bezpośrednio do danego użytkownika. Oczywiście można zadawać pytania pozbawione kreatywności takie jak: Czy znowu w niedzielę jadłeś/jadłaś rosół ze smażonymi kopytkami? Ale można też wykazać się większą pomysłowością :D . Do gugola daleko, ale od czegoś trzeba zacząć ;) !

Borcejnie pytanie do Ciebie:

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się kupić używane buty znanej firmy produkującej obuwie? W jakim celu ?

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Mój gugol pytań do...

Post autor: Borcejn » 05 wrz 2020, 13:17

Gully Foyle pisze: 05 wrz 2020, 12:20 Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się kupić używane buty znanej firmy produkującej obuwie? W jakim celu ?
Nigdy. Mam gdzieś znane firmy, a tym bardziej używane buty, które są wylęgarnią grzyba. :crazy:

To ja mam pytanie do Dafne...

Dafne, co powiesz na spotkanie w "Teorii"? Ty stawiasz. :crazy:

Gully Foyle

Mój gugol pytań do...

Post autor: Gully Foyle » 07 wrz 2020, 22:07

W oczekiwaniu na odpowiedź Dafne...

Mam pytanie do wszystkich aktywnych użytkowników. Kto pierwszy ten lepszy! Pytanie: Czy w przyszłości planujesz wyprowadzić się z obecnie zamieszkiwanego kraju i dlaczego?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości