Hosting zdjęć

Nasza społeczność jest wyjątkowa! Ten dział zapewnia pełną swobodę. Rozmowy o wszystkim i o niczym... bo przecież życie to nie tylko poważne sprawy, ale także mnóstwo zabawy.
Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Hosting zdjęć

Post autor: Borcejn » 09 sty 2018, 2:00

Hej,

chciałbym otworzyć wydajny hosting zdjęć / obrazków i zastanawiam się tylko, czy ktoś jeszcze tego używa? Czy raczej wszyscy google drive / dropboxy i inne takie? Jak udostępniacie zdjęcia w sieci?

Awatar użytkownika
Kero
Moderator
Posty: 207
Rejestracja: 30 sty 2013, 9:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Cin&Cinnati

Re: Hosting zdjęć

Post autor: Kero » 09 sty 2018, 9:58

Ja używam :D Ale ja jestem trochę "starej daty" pod tym względem, także ten.

Usunięty 5226

Re: Hosting zdjęć

Post autor: Usunięty 5226 » 09 sty 2018, 11:09

Ja też używam.
Do SS to mam program z wtyczką do imgur
Natomiast tak normalnie to wrzucam na jakiś darmowy hosting, nawet mi się nie chce tego wrzucać np. na dysk google xD

Nie wiem jak inni.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Hosting zdjęć

Post autor: Borcejn » 12 sty 2018, 3:11

OK. Czyli warto rozważyć takie coś. ;)

Chciałbym zrobić taki najprostszy serwis z możliwych, tj. wielki znaczek PLUS na środku, po przeciągnięciu plik się ładuje, wyświetlając linki do pliku jeszcze przed załadowaniem (może być przydatne dla wielkich obrazków), opcjonalnie link do miniaturki, otagowany link BBCode / html... i tyle. Nie wiem, czy jakieś większe funkcjonalności są potrzebne?

Usunięty 2094

Re: Hosting zdjęć

Post autor: Usunięty 2094 » 12 sty 2018, 21:48

Też używam, w dropbox się nie bawię. Najczęściej imgur.

Awatar użytkownika
Kero
Moderator
Posty: 207
Rejestracja: 30 sty 2013, 9:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Cin&Cinnati

Re: Hosting zdjęć

Post autor: Kero » 13 sty 2018, 23:15

Borcejn pisze:Chciałbym zrobić taki najprostszy serwis z możliwych, tj. wielki znaczek PLUS na środku, po przeciągnięciu plik się ładuje, wyświetlając linki do pliku jeszcze przed załadowaniem (może być przydatne dla wielkich obrazków), opcjonalnie link do miniaturki, otagowany link BBCode / html... i tyle. Nie wiem, czy jakieś większe funkcjonalności są potrzebne?
Jak dla mnie przede wszystkim potrzebny jest właśnie link bezpośredni / otagowany odnośnik BBCode plus możliwość bezproblemowego / wygodnego usuwania / oznaczania pliku jako prywatny. Ot i wsio.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości