Co was najbardziej irytuje?

Nasza społeczność jest wyjątkowa! Ten dział zapewnia pełną swobodę. Rozmowy o wszystkim i o niczym... bo przecież życie to nie tylko poważne sprawy, ale także mnóstwo zabawy.
Awatar użytkownika
Seqe
Extra marzyciel
Posty: 566
Rejestracja: 16 lip 2010, 15:14
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: o tym wiesz?

Post autor: Seqe » 16 lip 2010, 16:34

Gdy nie mogę czegoś zrobić, bo coś/ktoś mnie ogranicza

Aniequ
Łapacz chmur
Posty: 850
Rejestracja: 24 lip 2010, 15:39

Post autor: Aniequ » 07 sie 2010, 21:40

Najbardziej to mnie irytują głupie pytania innych ludzi, po których udzielam również głupiej odpowiedzi i zaczynam się "bić" na słowa. Również irytuje mnie pewna osoba z show biznesu, pozwólcie, że nie będę wymieniała nazwiska, bo aż szkoda pisania :D

Awatar użytkownika
kioketsuke
Extra marzyciel
Posty: 798
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:03
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Toruń

Post autor: kioketsuke » 08 sie 2010, 0:37

głupie pytania
głupi ludzie
puste dziewczyny
żel boye
bezsilność i bezradność
natłok myśli

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 08 sie 2010, 0:39

~ dodawanie ...nie? na końcu zdania
~ bekanie, plucie w moim towarzystwie
~ popisywanie
~ wymądrzanie
~ gdy ktoś za dużo gada
~ budzik, dzwoniący (jak dla mnie) zawsze za wcześnie :D
~ gdy ktoś grzebie mi w telefonie
~ podlizywanie

Fantagiro
Newbie
Posty: 1649
Rejestracja: 23 sty 2010, 17:11

Post autor: Fantagiro » 08 sie 2010, 19:37

Aniequ pisze:Również irytuje mnie pewna osoba z show biznesu, pozwólcie, że nie będę wymieniała nazwiska, bo aż szkoda pisania
Kto taki? :P

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Post autor: Lussi-M » 11 lis 2010, 0:16

-gadanie bezsensu
-bekanie bez słowa przepraszam
osoby pokazujący aż nadto swoją 'wielką; inteligencję.

Awatar użytkownika
słoneczko
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 149
Rejestracja: 06 sie 2010, 13:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: słoneczko » 11 lis 2010, 22:13

Jest sporo rzeczy, które mnie denrwują, ale gdybym miała wyszczególnić kilka na pewno było by to:
- brak podstawowych zasad kulturalnych
- przeklinanie
- palenie papierosów, picie (nie wiem dlaczego, ale nie mogę tego znieść)
- wymądrzanie się
- popisywanie
- prostactwo

anielica19
Extra marzyciel
Posty: 620
Rejestracja: 22 lis 2010, 8:10
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: anielica19 » 22 lis 2010, 8:58

Mnie co irytuje..
-Nagminne przeklinanie
-Plucie
-Woda kapiąca z kranu
-Reklamy, które trwają bardzo długo
-Zbyt czułe okazywanie czułości na ulicy
-Błędy ortograficzne
-Kiedy mi się śpieszy, a autobus wolno jedzie

Q
Spełniacz Marzeń
Posty: 1887
Rejestracja: 11 gru 2009, 13:50
Płeć: Kobieta

Post autor: Q » 28 gru 2010, 23:24

Najbardziej irytują mnie zakompleksieni ludzie, którzy na każdym kroku robią z siebie wielkie ofiary - jestem taki brzydki, nic mi nie wychodzi, nie mam żadnych talentów i tak dalej. Zupełnie jakby żebrali o komplementy, jakby liczyli na to, że zaraz ktoś zacznie im mówić, że wcale nie są tacy brzydcy i beznadziejni... Bynajmniej ja nigdy nie praktykuję takiego sztucznego pocieszania, osoba, która użala się w mojej obecności, często jest odebrana przeze mnie jako ofiara losu. Lubię ludzi, którzy szanują samych siebie, ba! Nawet z drugim narcyzem bym się dogadał :luka:

I jeszcze jest jedna, typowo internetowa ludzka przypadłość - pozowanie na wrednych i ironicznych mistrzów ciętej riposty. Dzieciak naogląda się seriali, filmów, przy tym wyuczy się kilku tanich odzywek, a potem wydaje mu się, że każdego nimi zgasi.

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 29 gru 2010, 0:32

przekładanie moich rzeczy. mam swój artystyczny nieład i wszystko ma pozostać na swoim miejscu. dodatkowo niezamykanie drzwi, szczególnie teraz bo jedynym ciepłym pokojem w mieszkaniu jest mój pokój, reszta ma wiecznie pootwierane okna, ajw nie lubi zimna, a wtedy właśnie mi stamtąd wieje.
każde bezpłciowe 'aha' jako odpowiedź, 'no nie?' w co drugim zdaniu - kojarzy mi się z wsią, 'nic', 'jak chcesz', 'spoko'.
dotykanie moich włosów i jakieś 'napastowanie' mnie, tzn. zbliżanie się kiedy tego nie chcę, a komunikuję o tym, zaczepianie.
małe psy mnie irytują, szczególnie te wiecznie ujadające. i ich właścicielki, ostatnio miałam okazję taką spotkać, szkoda że była taka młoda bo powiedziałabym jej co nie co.
czasem irytują mnie konkretni ludzie bez konkretnego powodu, bo są, bo jakoś wyglądają, bo mają jakiś wyraz twarzy.
naiwność i generalnie kobiety. o głupocie niektórych mogę pisać i pisać. ale szkoda mi czasu i nerwów. niejednokrotnie już nad tym rozprawiałam.

Awatar użytkownika
ReKa
Początkujący marzyciel
Posty: 32
Rejestracja: 14 gru 2010, 12:29

Post autor: ReKa » 29 gru 2010, 11:40

Właściwie nie jestem pewna, czy bardziej mnie irytują, czy śmieszą - nerwusy. Ludzie nie panujący nad swoimi emocjami: w tramwaju - bo nie mogą usiąść, przed telewizorem - bo gola strzelił nie ten co trzeba, na forum - bo ktoś myśli inaczej itd. Chyba jednak bardziej mnie śmieszą niż irytują, bo staram się panować nad swoimi negatywnymi emocjami.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 31 mar 2011, 11:33

Jak wymienię tu to wszystko, to sobie pomyślicie o mnie, że jestem nienormalna :oczami:
I tak większość tak myśli, więc luz.. [;

Co mnie irytuje? Duuużo rzeczy. Irytuje mnie zarozumiałość i wywyższanie się. Po prostu na dzień dobry mam ochotę komuś takiemu przywalić w czambo. :chytry: Jak widzę na ulicy, w klubie czy gdziekolwiek bluźniącą jak szewc kobietę i do tego plującą, zachowującą się jak jakiś "fafarafa", następny scyzor mi się otwiera w kieszeni. Chamstwa nie zniosę pod żadną postacią, zawsze reaguję jak tylko mogę (kiedyś dostanę za to po gębie :niepewny: ). Co więcej? Hm.. nietolerancja, ludzka głupota, plotkowanie, kłamstwa, beznadziejne pytania typu tak?/naprawdę?/żartujesz? ..Popisywanie się, udawanie kogoś innego niż się jest. Zarozumiałość, zbyt wielka uszczypliwość. Irytuje mnie również jak ktoś mi mów jak mam jeździć- rozszarpałabym normalnie za to zwolnij/gdzie tak pędzisz/życie Ci nie miłe etc. Specjalnie wtedy robię na złość :hyhy: Do tego muszę jeszcze dopisać trzaskanie drzwiami, strzelanie palcami, wkładanie paluchów do buzi :znudzony: , strzelanie/pykanie długopisem, drapanie się po głowie przez mojego rozmówcę, nie opuszczanie klapy w sedesie - biała gorączka mur beton,na zawołanie :oczami: ,rzucanie brudnych ciuchów wszędzie tam, gdzie nie trzeba czyli nie do kosza na brudną bieliznę... itd

Dobra starczy :P Może kiedyś dopiszę drugą część :rotfl:

Acid
Newbie
Posty: 2772
Rejestracja: 24 lut 2011, 19:21

Post autor: Acid » 04 kwie 2011, 14:05

TrisHka pisze:Irytuje mnie również jak ktoś mi mów jak mam jeździć- Do tego muszę jeszcze dopisać strzelanie palcami, , strzelanie/pykanie długopisem.
No to ja już wiem, że po 15 minutach przebywania z Tobą byłbym martwy :rotfl:

Mnie najbardziej irytują osoby które uważają się za pępek świata. Nie mogę siedzieć z taką osobą bo na 100% wynikną z tego jakieś kłótnie.
Nadmierna wulgarność, mi samemu zdarza się rzucić jakąś ku*wę czy coś innego, ale bez przesady, nie co drugie słowo. Denerwują mnie osoby które ciągle kłamią, oszukują i kombinują jak tu wyjść na swoje kosztem innej osoby. Nie lubię też jak ktoś na siłę robi z siebie ofiarę. Poza tym większość rzeczy mi nie przeszkadza bo mam to głęboko w poszanowaniu.

Bum!
Newbie
Posty: 3992
Rejestracja: 13 paź 2010, 15:53

Post autor: Bum! » 05 kwie 2011, 0:33

Przerośnięte ego i twierdzenie, ze wszystko robi się najlepiej, dostrzeganie wszędzie problemów i wad tylko nie w sobie, niedopuszczanie opinii innych. Upartość, kłamstwa, przesadna wulgarność i uważanie się za pępek świata. Przechwalanie się. Robienie czegoś na siłę, mimo, ze ktoś drugi mówi nie.

warsylia
Marzyciel-Gaduła
Posty: 62
Rejestracja: 10 lut 2011, 21:00
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: warsylia » 05 kwie 2011, 18:16

hmmm gdy ktoś uważa że coś wie a wcale nie ma na dany temat wiedzy

Guśka
Newbie
Posty: 1822
Rejestracja: 22 mar 2012, 20:18
Imię: Dagmara

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: Guśka » 26 mar 2012, 19:23

Mnie praktycznie wszystko irytuje kiedy jestem wkurzona. A ogólnie najbardziej irytują mnie ludzie kiedy robią wszystko aby się popisać, aby pokazać, że jest się lepszym. Denerwują mnie również ludzie tacy którzy kłamią, którzy odnoszą sukcesy nie dzięki sobie, ale dzięki komuś, a właśnie tej osobie nic się nie dostaje.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: she » 10 kwie 2012, 17:38

Guśka pisze:aby pokazać, że jest się lepszym.
Uhm, a Ty tego nie pokazujesz jak masz możliwość? Pomijam chwalenie się, ale np. działanie w czymś, gdzie ewidentnie widać, że jesteś lepsza? :niepewny:

powidlo
Newbie
Posty: 4396
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:39
Imię: Olga
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dębica/Kleve

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: powidlo » 10 kwie 2012, 23:22

Nieszczerość, taka dyplomacja na siłę. Megalomania. Kłamstwo, wspominałam?

Irytuje mnie też nieufność, chociaż to akurat uderza w moją wadę - nadmierną ufność. Brak bezpośredniości, co też odnosi się bardziej do moich wad, nie jest obiektywne.

W sumie to irytuje mnie to w świecie, że chcąc być dobrym człowiekiem jesteś od razu podejrzany i mówią, że predyspozycje do dwulicowości. To cholernie, okrutnie przykre.

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: Bogini Śmiechu » 11 kwie 2012, 21:07

Temat rzeka xD

Ludzie, po prostu ludzie. Ich zachowania, odzywki i wszystko inne.
Tacy, którzy się przyczepią i nie rozumieją słowa "nie".
Dzieci. Małe, płaczące, denerwujące.
Pocieszanie na siłę.
Niezamykanie drzwi do mojego pokoju.
Odsłanianie zasłon w moim pokoju!
Nietolerancja, pochopne ocenianie kogoś, wszelkie stereotypy. Ograniczeni ludzie!
Nie uznawanie zdania innych osób. "Tylko ja mam rację!"
Upał mnie irytuje.
Wyolbrzymianie swoich problemów.
Kawa/herbata, o której zapomniałam i mi wystygła -.-
Ciągłe wybryki mojego komputera, wolny internet.
Wiecznie poplątane słuchawki.
Polskie prawo.
Jak ktoś (kogo mało znam) mnie dotyka.
Próby "zrobienia ze mnie człowieka".
To, że wypadają mi włosy.
Ale najbardziej to irytuje mnie wścibstwo i ludzie, którzy muszą wszystko o wszystkim wiedzieć, pomimo że to nie ich sprawa. I ploteczki, interesowanie się cudzym życiem bardziej niż swoim.

I jeszcze milion innych rzeczy...

la_Rêveuse
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 125
Rejestracja: 29 mar 2012, 20:24
Imię: Marta
Lokalizacja: łódź

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: la_Rêveuse » 13 kwie 2012, 16:37

ciągłe powtarzanie, że nie mogę miec własnego zdania, bo ja nic nie wiem i oni są starsi
no i z tym oto zdaniem nie liczenie się, ot.

tak na tę chwilę.

Midnight
Extra marzyciel
Posty: 564
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:06
Imię: Justyna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: Midnight » 13 kwie 2012, 16:37

Nuda.
Głupota.
Mówienie mi, co mam robić.

Astaroth
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 198
Rejestracja: 20 paź 2010, 19:01

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: Astaroth » 13 kwie 2012, 21:15

Olewanie człowieka.
Brak wspólnych tematów z kimś i cisza przy rozmowie.
Kiedy ktoś kogoś ocenia, a sam nie może się poszczycić wybitnymi umiejętnościami w powyższej kategorii...

bringmetolife
Początkujący marzyciel
Posty: 41
Rejestracja: 12 kwie 2012, 18:49
Imię: Karolina
Lokalizacja: Kraków

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: bringmetolife » 13 kwie 2012, 21:26

Jak ktoś chce mi coś powiedzieć, a ja nie chcę tego słuchać.
np. tata mi opowiada jak gdzieś dojechać, a ja nie wiem w ogóle gdzie to jest i nie chcę tego wiedzieć..
grr..

myśka
Bujający w obłokach
Posty: 265
Rejestracja: 05 mar 2012, 19:38
Imię: Justyna
Płeć: Kobieta

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: myśka » 17 kwie 2012, 18:47

moi rodzice mówiąc "nie masz racji..."

Usunięty 2094

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: Usunięty 2094 » 19 kwie 2012, 8:50

Brak kultury, choć już coraz mniej. Zaczynam się przyzwyczajać do bezczelności otoczenia. Irytują mnie sytuacje, w których nie wiem, o co chodzi.

Pami
Marzyciel-Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 16 kwie 2012, 20:21

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: Pami » 19 kwie 2012, 13:21

Traktowanie jak powietrze, dwulicowość, zakłamanie, spóźnialscy, obojętność na niektóre rzeczy, mówienie przez niektórych "nic nie umiem", gdy potem okazuje się, że dostają dobre stopnie, nuda i bóle głowy.

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: poly » 19 kwie 2012, 14:08

No więc:
- strasznie, szalenie - ironizowanie (ale tylko jeśli => rozmawiam z kimś o sobie, o nim, wtrącanie ironii jest dla mnie dowodem ignorancji i powodem, dla którego lepiej zakończyć dyskusje)
- spóźnianie się
- bałagan
- współczucie
- "nieważne"
- ograniczenia
- spoufalanie

Usunięty 2094

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: Usunięty 2094 » 19 kwie 2012, 15:49

Irytuje mnie jeszcze obrażanie przy mnie osób, których szanuję, nie tylko moich bliskich. To jest dopiero... Można jasno określić, co się nie podoba w zachowaniu danej osoby, przy czym inwektywy stanowczo odpadają.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: she » 20 kwie 2012, 12:01

poly pisze:- "nieważne"
i brak konsekwencji!

piagizela
Newbie
Posty: 1948
Rejestracja: 11 sie 2011, 0:39
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: sweet home, Alabama

Re: Co was najbardziej irytuje?

Post autor: piagizela » 20 kwie 2012, 12:52

poly pisze:- spoufalanie
Potwornie. I masa ludzi ma tak, że myśli, że jak zacznie, to mu się uda coś więcej. A w życiu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości