18stka

Nasza społeczność jest wyjątkowa! Ten dział zapewnia pełną swobodę. Rozmowy o wszystkim i o niczym... bo przecież życie to nie tylko poważne sprawy, ale także mnóstwo zabawy.
Q
Spełniacz Marzeń
Posty: 1887
Rejestracja: 11 gru 2009, 13:50
Płeć: Kobieta

Post autor: Q » 06 wrz 2010, 13:06

Zorganizowałem imprezę dla całej klasy, co wcale nie było, Bóg wie jak wielkim, wydatkiem - łącznie było nas 10 osób, więc wszystko odbyło się kameralnie, w moim domu. Nie chciałem bawić się w żadne osiemnastkowe tradycje, które ani trochę mi się nie podobały. Także odbyło się bez obciachu i rzygania wszędzie, gdzie popadnie, jak to czasem bywało na innych imprezach w tamtym okresie.

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 06 wrz 2010, 18:54

Nie mam pojęcia co zorganizuję. Do tej pory marzyła mi się jakaś huczniejsza impreza, z większą liczbą osób. Jednak z powodu tego, że moje urodziny wypadają w środku zimy, to jakoś nie mam ochoty na specjalną organizację czegokolwiek, a i do imprezowania nie ciągnie mnie już aż tak bardzo. Pewnie zaproszę gdzieś najbliższych znajomych wieczorem i tyle, bez szaleństw. :)

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Post autor: Lussi-M » 16 gru 2010, 16:20

Osiemnastkę mam już za sobą. Miałem skromną w gronie rodziny kawka, ciasteczko i rozmowy plus alkohol. Na drugi dzień zorganizowałem coś dla znajomych. I, po wszystkim. Wspominam ją bardzo miło.

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 16 gru 2010, 17:37

heh, kiedy to było. ledwo pamiętam.. ale jednak pamiętam, bo nie obchodziłam jej jakoś hucznie. byłam tylko w klubie z garstką znajomych, napiliśmy się; oczywiście Ania musiała wypić najwięcej; dostałam pasem w tyłek!, na dodatek sprzączką ;]
wróciłam do domu podtrzymywana przez przyjaciółkę i chłopaka, z którym aktualnie byłam. szumu nie było, większej imprezy również.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Post autor: Peggy_Brown » 16 gru 2010, 19:34

Chciałabym przeżyć jeszcze raz wszystkie te osiemnastki... Ten czas... A to już prawie miną trzy latka jak miałam swoją osiemnastkę.
Taka dorosła się poczułam, pierwsza ważna impreza...
A teraz oczko niedługo:)
Gdybym teraz obchodziła osiemnastkę chciałabym jakoś hucznie imprezę zrobić. Ale może uda się zrekompensować straty na oczku właśnie :rotfl:

marta9
Bujający w obłokach
Posty: 272
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: że znowu

Post autor: marta9 » 16 gru 2010, 21:34

ja swoją 18 urządziłam w pubie. Taka imprezka dla najbliższych znajomych było karaoke i tańce :D Generalnie fajna impreza chociaż wole takie bez okazji. Wtedy nie muszę niczego dopinać na ostatni guzik i moge się zrelaksować:P
w porównaniu do gości , wypiłam tylko jedno piwko :)

dreamy
Extra marzyciel
Posty: 527
Rejestracja: 14 gru 2010, 18:45
Płeć: Kobieta

Post autor: dreamy » 29 gru 2010, 14:46

Miałam imprezę 18stkową, 25 września br. w restauracji. Rodzina + znajomi. Wrażenia - super, znajomi jeszcze po 18stce mówili jak bardzo im się podobało.

Roose
Bujający w obłokach
Posty: 392
Rejestracja: 29 gru 2010, 22:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Stamtąd:)

Post autor: Roose » 29 gru 2010, 23:14

Moja była w domu dla rodziny a na dyskotece dla znajomych :)
I wyszła super :)

powidlo
Newbie
Posty: 4396
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:39
Imię: Olga
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dębica/Kleve

Re: 18stka

Post autor: powidlo » 28 mar 2012, 19:27

Niestety, w trakcie swojej osiemnastki byliśmy w żałobie, więc nie robiłam imprezy. Nie było też to dla mnie jakieś szczególne, w sumie miałam inne sprawy na głowie. Osiemnaście lat, co to jest?

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: 18stka

Post autor: Patorek » 28 mar 2012, 20:02

ho pisze:Osiemnaście lat, co to jest?
Nic nie znacząca liczba, ale za to dobry powód by zrobić imprezę! :D

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: 18stka

Post autor: Peggy_Brown » 28 mar 2012, 21:09

Patorek pisze:Nic nie znacząca liczba, ale za to dobry powód by zrobić imprezę! :D
Bo każdy powód jest dobry by zrobić imprezę.
Moja siostra miała niedawno osiemnastkę, której strasznie nie chciała. Ale chcieli ją wszyscy. Więc impreza była.
Jezu czasy osiemnastek... Kiedy to było :rotfl:

Guśka
Newbie
Posty: 1822
Rejestracja: 22 mar 2012, 20:18
Imię: Dagmara

Re: 18stka

Post autor: Guśka » 28 mar 2012, 21:19

Ludzie myślą, że jak już wybije ten dzień to od razu stają się mądrzejsi, fajniejsi, lepsi i tacy dorośli ;x

Usunięty 2094

Re: 18stka

Post autor: Usunięty 2094 » 05 maja 2012, 21:11

QueenDream pisze:Jak wspominacie swoją 18stkę?
Mieliście organizowane jakieś przyjęcie?
Pytanie do tych, którzy jeszcze nie skończyli 18stu lat, jak zamierzacie spędzić ten dzień?
Nie miałam typowego przyjęcia, jak to zawsze bywało, gdy byłam młodsza, typu tort i świeczki, cała rodzinka przy stole. Zaprosiłam na pizzę parę kumpelek, siedziałam z nimi do drugiej w nocy przy jakiejś piaskownicy, na ławkach i chlałyśmy wódę z popitą. Na osiemnastkę kupiłam sobie pierwszą paczkę fajek.
Guśka pisze:Ludzie myślą, że jak już wybije ten dzień to od razu stają się mądrzejsi, fajniejsi, lepsi i tacy dorośli ;x
Ale co to ma do tematu?

Friday
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 174
Rejestracja: 16 wrz 2011, 20:58
Lokalizacja: Na wschód od Poznania.

Re: 18stka

Post autor: Friday » 05 maja 2012, 21:13

Guśka pisze:Ludzie myślą, że jak już wybije ten dzień to od razu stają się mądrzejsi, fajniejsi, lepsi i tacy dorośli ;x
Nie znam ani jednej osoby, która by tak myślała :P

pineska
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 123
Rejestracja: 09 kwie 2012, 19:42
Imię: Wiktoria

Re: 18stka

Post autor: pineska » 06 maja 2012, 13:49

Miałam kilka planów co do mojej osiemnastki a skończyło się na tym, że zaprosiłam przyjaciół na małe, kameralne przyjęcie w domu. Kulturalnie, z symboliczną ilością alkoholu a zabawa była przednia. Śmieszą mnie ludzie, którzy ze swojej osiemnastki robią wielkie halo, co najmniej jakby planowali ślub...

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: 18stka

Post autor: Bogini Śmiechu » 06 maja 2012, 17:39

Była imprezka, w domu, ok. 10 osób. Opowiadali mi potem, że fajnie było :rotfl:

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: 18stka

Post autor: adelia » 01 wrz 2014, 10:53

Miałam imprezę urodzinową, na której byli znajomi i rodzina. Było fajnie, trochę zbyt szybko minęła, ale ogólnie byłam z niej zadowolona, chociaż nie podobała mi się moja sukienka i to mi wszystko psuło :D

W dniu swoich osiemnastych urodzin też zrobiłam imprezę, taką dla najbliższych przyjaciół. Urządziłam grilla i polegało to głównie na piwie, taka nasza tradycja, żeby opić. ;)

Bawarczyk
Marzyciel-Gaduła
Posty: 77
Rejestracja: 10 mar 2015, 11:00
Imię: Krzysztof
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jestem tam, gdzie mam być

Re: 18stka

Post autor: Bawarczyk » 11 mar 2015, 11:14

Łooo matko kiedy to było. Ale to była bardzo kulturalna i kameralna uroczystość. Skromne grono, alkohol umiarkowany, miła posiadówa. Każde kolejne urodziny były grubsze, a te spędzane na studiach to już w ogóle jakiś kosmos, człowiek latał i nie chciał lądować.

Wędrujący wiatr
Marzyciel-Gaduła
Posty: 63
Rejestracja: 10 sie 2014, 20:25
Imię: Ada
Płeć: Kobieta

Re: 18stka

Post autor: Wędrujący wiatr » 11 kwie 2015, 2:16

Ja nie robiłam żadnej imprezy, ale prezentu z tej okazji nie mogłam sobie wymarzyć lepszego.

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 18stka

Post autor: Hinaru » 13 kwie 2015, 17:26

No właśnie mi wypada w czerwcu, i nie mam pomysłu co za imprezkę dla kumpli odpalić .
Jakieś pomysły ?

Szaszanka
Posty: 11
Rejestracja: 09 lut 2014, 19:24
Imię: Maryla
Płeć: Kobieta

Re: 18stka

Post autor: Szaszanka » 24 kwie 2015, 21:38

Ja robiłam wielkiego grilla na działce. Uznałam, że to sensowniejszy pomysł od wynajmowania sali i robienia na siłę prawie wesela. Było ciepło, wesoło. Kto chciał, to tańczył, kto chciał, to pił, sąsiedzi uprzedzeni o imprezie nie robli jazd, chyba nikogo nie było w okolicy. Kolegom i koleżankom się podobało, to chyba dobrze było.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: 18stka

Post autor: Leah P » 07 mar 2017, 21:22

Na moja osiemnastke pojechalysmy z dziewczynami na wycieczke szkolna ogladac roslinnosc i zaby w lesie. Do godziny 23, gdy bylo juz bardzo ciemno, siedzialysmy w piatke (tylko my pojechalysmy :swirus: )z naszym nauczycielem przyrody przy bajorku, bo znalazl bardzo rzadki gatunek zaby i probowalismy wylowic ich wiecej, bo wydawaly bardzo smieszne odglosy, siedzielismy wiec 2h nad bajorkiem 4m2 z siatkami i latarkami. Nasza nauczycielka geografii, malutka pani po 60 stala z boku i co chwile rzucala takie nerwowe 'dzieciaczki, ale moze powinnismy juz sobie pojsc?' za kazdym razem kiedy wilki zaczynaly wyc. Potem poszlismy do wawozu, nad ktorym lataly nietoperze, ktore widac bylo tylko z samego dna, wiec musielismy skakac w dol po skalach a potem wciagac sie nawzajem w gore, by wyjsc. Potem poszlismy do jakiegos osrodka i ogladalismy film Co sie zdarzylo Baby Jane z 1962 roku. Pan nauczyciel kupil mi rafaello, a dziewczyny ksiazke z luznymi zasadami przodownikow pracy z ZSSR, w ktorej okladkach dalo sie schowac papierosy i niewielka ilosc alkoholu, ktory skonsumowalysmy o 3 w nocy na balkonie, na ktory dalo sie wyjsc tylko przez okno, starajac sie nie obudzic spiacych bocianow, ktore zyly w ogrodzie tego osrodka. A nastepnego dnia o 7 rano poszlismy na zajecia mierzyc rzadkie okazy drzew w srodku lasu. Taka zmeczona to chyba nigdy nie bylam, a nastepnego dnia mialam BBQ z innymi znajomymi. Nie wrocilam do domu chyba przez 2 tygodnie. Swietny maj.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: 18stka

Post autor: Jaśmin » 09 mar 2017, 3:04

Moja osiemnastka praktycznie nie istniała. Przyszła do mnie do domu najbliższa rodzina, kilka osób posiedzieć przy kawie. Tyle.

Właściwie to od jakoś 16 roku życia nie obchodzę w ogóle urodzin. W przypadkowe dni w roku bawię się o wiele lepiej, zazwyczaj w urodziny nic szczególnego nie robię, tak się składa.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości