Ulubione zabawki

Dzieciństwo jest jedyną porą, która trwa w nas całe życie - pisał niegdyś Ryszard Kapuściński. Przypomnij nam, jak to było z Tobą. Opowiedz o swoich fantastycznych przygodach z lat młodości. :)
olga1
Marzyciel-Gaduła
Posty: 71
Rejestracja: 02 wrz 2013, 14:56
Imię: olga
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Ulubione zabawki

Post autor: olga1 » 19 wrz 2013, 13:11

Lalka, podróbka Barbie. Rodzice przez całe dzieciństwo mnie oszukiwali, że to oryginalna ;)

Awatar użytkownika
saturninkaW
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2013, 12:06

Re: Ulubione zabawki

Post autor: saturninkaW » 18 paź 2013, 19:30

Ja od zawsze uwielbiałam co chłopięce. Samochodziki to była moja pasja. Zabawek miałam mało, dlaczego? Porównujac moja córcię, kiedys tyle wszystkiego nie bylo. Jestem z pokolenia całodniowych zabaw na dworze z rówiesnikami. Bycie w domu to byla wielka nuda. Ale przechodzac do celu, moja najlepsza zabawka był robot, nie wiem nawet jak sie go nazywało ale z robota mozna bylo poprzekrecac i mialam auto. To był tak wielki czad dla mnie...Jedna jedyna zabawka która chcialabym miec ja do dzis a nie wiem co sie z nia stalo.

Mama kiedys kupiła mi lalkę barbie na urodziny, z grzecznosci powiedzialam dziekuje ale pamietam jak w nocy płakałam (a moja mama chciala bym zaczeła zachowywac sie jak dziewczynka;p) buhahaha

kamiledi15
Marzyciel-Gaduła
Posty: 65
Rejestracja: 06 paź 2015, 15:21
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna

Re: Ulubione zabawki

Post autor: kamiledi15 » 07 paź 2015, 16:56

Ja uwielbiałem pluszaki, to były moje główne zabawki - głównie psy. Niestety, w gimnazjum miałem taki przypływ dorosłości i oddałem wszystkie do domu dziecka. Do dziś tego żałuję, więc rok temu kupiłem sobie pluszowego psa, którego już się nie pozbędę :D
Dlatego też wzruszyła mnie końcówka filmu Toy Story 3 - dlaczego on musiał te zabawki oddać? Pewnie z tego samego powodu, co i ja.
Ale za to mam inne pamiątki z dzieciństwa - rysowaliśmy komiksy, nagrywaliśmy własne piosenki na kasety i nadal to wszystko mam.

Anaru
Bujający w obłokach
Posty: 298
Rejestracja: 30 sie 2011, 20:07
Imię: Anna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ulubione zabawki

Post autor: Anaru » 11 paź 2015, 17:47

Zawsze lubiłam się bawić pluszakami i różnymi figurkami zwierzaków. Wymyślałam do tego historie i codziennie odgrywałam kolejny "odcinek". :P Często bawiłam się z bratem resorakami i klockami LEGO (które uwielbiam!). Do dzisiaj najważniejsze dla mnie pluszaki trzymam na półce nad łóżkiem. Reszta zabawek jest na strychu.

Awatar użytkownika
Basia Komarek
Marzyciel-Gaduła
Posty: 50
Rejestracja: 13 lis 2015, 17:31

Re: Ulubione zabawki

Post autor: Basia Komarek » 09 gru 2015, 22:38

ja miałam misia kubusia puchatka, ale zawsze lubiłam też bawić się klockami typu lego i układać róźne budowle ;)

Usunięty 5938

Re: Ulubione zabawki

Post autor: Usunięty 5938 » 10 gru 2015, 9:19

Uwielbiałem bawić się żołnierzykami (miałem ich całe wielkie pudło) i samochodzikami. Bawiłem się nimi zawsze samotnie. Towarzystwo rówieśników nie było mi potrzebne, ba było przeze mnie niemile widziane.

Usunięty 2886

Re: Ulubione zabawki

Post autor: Usunięty 2886 » 09 lut 2016, 2:19

Kiedyś na urodziny dostałem od kolegi - psa - pluszaka. Uwielbiam go. Do dzisiaj stoi na mojej szafce.

Gully Foyle

Re: Ulubione zabawki

Post autor: Gully Foyle » 17 lis 2016, 11:09

Zdecydowanie samochody wszelkiego rodzaju i klocki Lego, które mam do dziś w szufladzie. Zazwyczaj godzinami odgrywałem sceny z filmów używając figurek z klocków i dodatków takich jak np. dinozaury plastikowe podczas odgrywania Parku Jurajskiego. Dinozaury choć ogromne, nie miały szans w starciu z pistolecikami, szabelkami, mieczykami...hehe. Ale robiłem też pistolety z Lego. Moją dumą był gnat z wyjmowanym magazynkiem. Miało się wyobraźnię wtedy.

TheCoral
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2016, 14:36
Płeć: Mężczyzna

Re: Ulubione zabawki

Post autor: TheCoral » 24 lis 2016, 14:40

Moje ulubione to lego. I mój wypasiony domek dla smerfów - tylko ja taki miałem wśród znajomych :)

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Ulubione zabawki

Post autor: adelia » 24 gru 2016, 16:07

Dzisiaj w mojej piwnicy znalazłam stare lalki barbie my scene. Uwielbiałam je i uważałam, że są najpiękniejsze ze wszystkich lalek dostępnych w sklepie, aż żałuję, że z nich wyrosłam :D

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Ulubione zabawki

Post autor: Leah P » 24 gru 2016, 17:07

Nic straconego, adelia, mozesz sie nadal nimi bawic, wystarczy powiedziec, ze to w celach kolekcjonerskich i od razu brzmi powazniej :rotfl:

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Ulubione zabawki

Post autor: adelia » 24 gru 2016, 21:31

Córka by mnie wyśmiała i zabrałaby mi wszystko :rotfl: A ona nie lubi się takimi bawić, woli inne, dużo brzydsze :niepewny:. W ogóle się nie zna.

Awatar użytkownika
Prezzoo
Początkujący marzyciel
Posty: 26
Rejestracja: 02 sty 2018, 15:14
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ulubione zabawki

Post autor: Prezzoo » 02 sty 2018, 16:35

Jak miałem 6 lat to był to Furby! :szok:
"Bardzo męska zabawka... Bardzo... Fajnie miałeś w dzieciństwie!" <facepalm>

No.. w sumie, teraz to mogę się wstydzić... :wstyd: ale po co?
Bawiłem się nim i miałem frajdę jak śpiewał. W końcu coś nowego niż ponad
100 samochodzików od wujka z ameryki (każdy za 1$). :mad:

Wiadomo że nie dostałem ich od razu, tylko zbierałem z roku na rok :misiu:

Ehh... Takie małe rzeczy z dzieciństwa, a jak potrafiły cieszyć bez uprzedzeń i "tak wypada"...
Powrót do przeszłości :cwaniak:

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Ulubione zabawki

Post autor: QueenDream » 04 sty 2018, 23:01

Prezzoo pisze:Jak miałem 6 lat to był to Furby!
Heh, TY przynajmniej miałeś wtedy 6 lat jak się nim bawiłeś ;P
Mój Luby zażyczył sobie Furbego pod choinkę z 3 lata temu :P (Mąż miał wówczas 30 lat prawie :P )

Awatar użytkownika
Prezzoo
Początkujący marzyciel
Posty: 26
Rejestracja: 02 sty 2018, 15:14
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ulubione zabawki

Post autor: Prezzoo » 04 sty 2018, 23:04

QueenDream pisze:Mój Luby zażyczył sobie Furbego pod choinkę z 3 lata temu (Mąż miał wówczas 30 lat prawie )
Dalej się nim bawi? Jaka była jego reakcja? Opowiedz jak masz ochotę :)

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Ulubione zabawki

Post autor: QueenDream » 04 sty 2018, 23:08

Prezzoo, nie, już nie, znudziło mu się po jakimś pół roku.
Generalnie w ogóle się wtedy zdziwił, kiedy go dostał bo przez ponad pół roku przed gwiazdką sam go chciał sobie kupić ale mu zabraniałam, więc był zaskoczony kiedy otworzył prezent, a tam Furby.
Siedzi sobie schowany w wygodnym miejscu, prawie będzie dla dziecka ;)

Usunięty 2094

Re: Ulubione zabawki

Post autor: Usunięty 2094 » 05 sty 2018, 11:18

Ja też miałam Ferby'ego, umiał śpiewać i mówić. Ale głównie mówił "lululu" czy coś takiego na znak, że chce mu się spać.

Moją ulubioną zabawką była lalka Barbie popularnej niegdyś firmy My Scene.

Obrazek

Dokładnie taka. :)

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Ulubione zabawki

Post autor: QueenDream » 05 sty 2018, 13:08

Dafne, ja zawsze chciałam mieć Barbie taką z tych bardziej znanych firm, ale nigdy niestety nie miałam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości