Marzenia Mid

Marzenia towarzyszą nam każdego dnia - niektóre z nich wydają się bardzo odległe. Czy warto marzyć? Czy w dzisiejszym świecie jest jeszcze miejsce i czas na marzenia? Podyskutujmy o tym.
Midnight
Extra marzyciel
Posty: 564
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:06
Imię: Justyna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Marzenia Mid

Post autor: Midnight » 05 lis 2010, 10:01

Hm, kilka jest takich, które czekają na spełnienie (i może nawet kiedyś się spełnią).
Chciałabym skończyć studia i w międzyczasie zrobić sobie jeszcze jeden kierunek, a potem rozpocząć pracę w zawodzie (o ile w mojej specjalności to w ogóle możliwe), związaną z podróżowaniem po świecie i obserwowaniem obcych (dla nas) kultur. Kiedy już się nalatam po świecie chciałabym wrócić do Polski i na stałe zająć się pisaniem.
Jeśli nie wyjdzie mi podróżowanie to chciałabym zająć się dziennikarstwem.
I mieć mały domek w górach i rodzinę. I kota, i psa.
Moje główne marzenie? Myślę, że chciałabym, żeby mój pobyt tutaj coś znaczył, i żebym nie żałowała żadnego momentu w życiu. I żebym nigdy nie była zmuszona odwrócić się od swoich przekonań.
A takie bardziej przyziemne: kupić perkusję, zdać pierwszą sesję. Czuć się na studiach tak dobrze, jak dotychczas. I skoczyć ze spadochronem. I odwiedzić Indie.

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 05 lis 2010, 16:05

Midnight pisze:Moje główne marzenie? Myślę, że chciałabym, żeby mój pobyt tutaj coś znaczył, i żebym nie żałowała żadnego momentu w życiu. I żebym nigdy nie była zmuszona odwrócić się od swoich przekonań.
Chyba każdy tego pragnie. :)
Midnight pisze:I skoczyć ze spadochronem.
Moje marzenie też. <3
Midnight pisze:Kiedy już się nalatam po świecie chciałabym wrócić do Polski i na stałe zająć się pisaniem.
Czego konkretnie?


Wszystko możliwe do spełniania, wszystko zależy od Ciebie. :) Powodzenia.

Midnight
Extra marzyciel
Posty: 564
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:06
Imię: Justyna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Midnight » 05 lis 2010, 16:21

Dziękuję.
Czego? Jeszcze nie wiem, ale mam szczerą nadzieję, że w końcu coś mi wpadnie do głowy. Albo że zdobycie kolejnego doświadczenia w życiu pozwoli mi spojrzeć na nie z innej perspektywy, niż dotychczas, bo jak dotąd to nie ma za bardzo czego opisywać.

Awatar użytkownika
Niviella
V.I.P
Posty: 1697
Rejestracja: 23 mar 2009, 16:27
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Fabryka Lalek

Post autor: Niviella » 05 lis 2010, 22:21

Oj założę się, że jest wiele rzeczy wartych opisania, tylko jeszcze ich nie dostrzegasz, zacznij od pisania o rzeczach prostych, potem zobaczysz o wiele więcej barw niż by Ci się wydawało ;)
Dużo chcesz i do tego dąż trzymam kciuki

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości