Moje marzenia

Marzenia towarzyszą nam każdego dnia - niektóre z nich wydają się bardzo odległe. Czy warto marzyć? Czy w dzisiejszym świecie jest jeszcze miejsce i czas na marzenia? Podyskutujmy o tym.
asiek
Początkujący marzyciel
Posty: 46
Rejestracja: 22 paź 2010, 17:32

Moje marzenia

Post autor: asiek » 24 paź 2010, 21:15

Tak naprawdę to mam dwa takie duże marzenia :)
Pierwsze to to aby moja babcia wyzdrowiała ( jest bardzo poważnie chora)
A drugie ( już bardziej przyjemne) to miec psa rasy border collie. Jestem osoba ktora bez zwierząt nie może życ... :] Najbardziej jednak lubie psy i pracę z nimi, interesują mnie równiez psie sporty takie jak : agillity oraz dogfrisbee , ktore rowniez chciałąbym uprawiac z moim przyszłym psem( mam chociaz taka nadzieję ).
Realizacja moich marzeń :
1. jedynie co moge robic to wierzyc i podtrzymywac na duchu babcię,że wyzdrowieje..
2. Jestem już zapisana na listę oczekujących na szczenięta, wiec byc moze moje jedno z marzen się niedługo spełni :hyhy:

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Post autor: Lussi-M » 24 paź 2010, 21:23

To ja mogę ci tylko życzyć, wytrwałości, abyś wytrwała w oczekiwaniu na psiaka. Napisałaś,że lubisz pracę ze zwierzętami, więc chciałbym się zapytać interesujesz się dogoterapią?

asiek
Początkujący marzyciel
Posty: 46
Rejestracja: 22 paź 2010, 17:32

Post autor: asiek » 24 paź 2010, 21:27

Tak naprawdę to nigdy za bardzo nie zagłebiałam wiedzy na ten temat.. TAk jak pisałam interesują mnie bardziej sporty.

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Post autor: Lussi-M » 24 paź 2010, 21:29

Tak naprawdę to nigdy za bardzo nie zagłebiałam wiedzy na ten temat..


Cóż szkoda.

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 26 paź 2010, 15:44

Jedyne co mogę to trzymać kciuki za Twoją babcię.
Drugie marzenie, wiadomo, łatwiejsze do spełnienia i masz na nie jakiś wpływ wpływ. Mam nadzieję, że kiedyś taki właśnie psiak będzie latał po Twoim mieszkaniu. :)

asiek
Początkujący marzyciel
Posty: 46
Rejestracja: 22 paź 2010, 17:32

Post autor: asiek » 26 paź 2010, 19:02

Ja również mam taką nadzieję :)
A oprócz latania w mieszkaniu to również latania za talerzykami... :hyhy:

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości