Moje marzenia się spełniają ... :)

Marzenia towarzyszą nam każdego dnia - niektóre z nich wydają się bardzo odległe. Czy warto marzyć? Czy w dzisiejszym świecie jest jeszcze miejsce i czas na marzenia? Podyskutujmy o tym.
Awatar użytkownika
xXxMetkaxXx
Początkujący marzyciel
Posty: 20
Rejestracja: 27 lip 2010, 10:11
Płeć: Kobieta

Moje marzenia się spełniają ... :)

Post autor: xXxMetkaxXx » 27 lip 2010, 21:43

Witajcie. Muszę się Wam pochwalić, że ostatnio moje marzenia się spełniają. Od zawsze chciałam mieć malutkiego kotka i niedawno rodzice się zgodzili i dostałam go... :) Bardzo się cieszę i dbam o niego jak o skarb :) Mam nadzieję, że Wasze marzenia też się wkrótce spełnią, jeżeli się jeszcze wgl nie spełniły :) :D :) :D

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 27 lip 2010, 21:51

Gratuluję spełnienia marzenia, kiedyś też miałam podobne marzenie, więc wiem co to znaczy spełnic takie marzenie :))

Lena
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2010, 10:28

Post autor: Lena » 09 sie 2010, 10:46

Dbaj o te skarb. Dbaj bo to czasem prawdziwy przyjaciel^^

TRL
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 115
Rejestracja: 11 sie 2010, 11:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Stamtąd. O tam!

Post autor: TRL » 11 sie 2010, 22:08

Jeśli to twoje prawdziwe marzenie, szczere gratulacje. Ja akurat miałem kotkę przez lekko ponad rok i zdążyła narobić naprawdę nielichego zamieszania zanim poszła pod opiekę do cioci[urodził mi się młodszy brat, a ta kotka to naprawdę jakiś bliski krewny geparda]. Zdzierała tapety ze ścian, zbijała doniczki, drapała meble itd. Nie mówcie mi też, że źle ją wychowałem, miałem pierwszy kontakt z tym zwierzęciem gdy miało 2 miesiące i już wyrobiony charakterek. Mimo tego jednak ją lubiłem = D. Co do spełnionych marzeń, powiem szczerze, że moje zaczęło się spełniać tego roku. A jakie to marzenie? No cóż, może nie jest specjalnie wyszukane, ale znalazłem prawdziwych przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć i którzy w pełni akceptują mnie takiego jakim jestem. Nic więcej do szczęścia mi nie trzeba ^.^

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość