Droga do marzeń

Marzenia towarzyszą nam każdego dnia - niektóre z nich wydają się bardzo odległe. Czy warto marzyć? Czy w dzisiejszym świecie jest jeszcze miejsce i czas na marzenia? Podyskutujmy o tym.
vinara
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2010, 18:30

Droga do marzeń

Post autor: vinara » 10 kwie 2010, 18:22

Właściwie droga do spełnienia marzeń;) Przygotowuję artykuł o m@rzycielach i chciałabym was zapytać: czy zdarzyło się wam, a jeśli tak to jak wyglądała ta droga, spełnić marzenie swojego życia dzięki pomocy innych ludzi, ich dobrym sercom? I jak myślicie: skąd w ogóle biorą się marzenia?

Awatar użytkownika
LoveGirl
Bujający w obłokach
Posty: 338
Rejestracja: 23 lut 2010, 16:32

Post autor: LoveGirl » 17 kwie 2010, 19:39

Marzenia biorą się naszej wyobraźni, najczęsciej są jej wytworem.

Awatar użytkownika
dragon86
Marzyciel-Gaduła
Posty: 76
Rejestracja: 28 sie 2009, 15:16
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: dragon86 » 21 kwie 2010, 23:29

LoveGirl pisze:Marzenia biorą się naszej wyobraźni, najczęściej są jej wytworem.
?adna słownikowa definicja :P
Marzenia pozwalają nam się rozwijać. Pozwalają nam mieć cały czas w sercach nadzieję, że to czym są, się urzeczywistni. Gdyby nie one, to nie różnilibyśmy się od zwierząt.
Ja swoją drogę do realizacje marzeń, które stały się celami, dopiero rozpoczynam. Ale jestem zawziętym skurczybykiem i wiem że je zrealizuję :)
Jak to nastąpi to chętnie opowiem co i jak :)

Awatar użytkownika
Lana
Bujający w obłokach
Posty: 450
Rejestracja: 13 maja 2010, 14:05
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Lana » 13 maja 2010, 15:43

Marzenia to taka odchylnia (chyba nie ma takiego słowa :P) od rzeczywistości. Dają nadzieję, ze na tym świecie jest coś, bliskie naszym sercom. Dają kopa do działania i szczęście kiedy uda nam się je spełnić. Droga do marzeń może być długa lub krótka, a czasami nagle się kończy, kiedy ktoś lub coś nie pozwala iść nam przed siebie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości