Długotrwałe marzenia

Marzenia towarzyszą nam każdego dnia - niektóre z nich wydają się bardzo odległe. Czy warto marzyć? Czy w dzisiejszym świecie jest jeszcze miejsce i czas na marzenia? Podyskutujmy o tym.
Awatar użytkownika
Bogini_Seksu
Spełniacz Marzeń
Posty: 2418
Rejestracja: 21 cze 2009, 14:52
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Z Kątowni :P

Post autor: Bogini_Seksu » 22 cze 2009, 21:50

Mały biały domek z ogródkiem na skraju lasu nad morzem/jeziorem. W koło cisza i spokój :) Tylko moje dzieciaczki bawiące się z psiakami w ogródku :)

Szalona_Kotka
Łapacz chmur
Posty: 800
Rejestracja: 11 lut 2010, 15:56
Płeć: Kobieta

Post autor: Szalona_Kotka » 07 mar 2010, 17:56

Pewnie, że są długotrwałe marzenia i warto i takie spełniać, dajmy na to ja chcę iść na studia, teraz iść nie mogę ale jak bede chciała spełnic te marzenie, to jak bede miała iwecej lat to pojde.

Ufo
Spełniacz Marzeń
Posty: 1429
Rejestracja: 18 gru 2008, 20:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kosmos

Post autor: Ufo » 07 mar 2010, 21:15

Mam takie jedno marzenie, jest możliwe ale wymaga czasu i cierpliwości :) No i działania.

Awatar użytkownika
Bird
Bujający w obłokach
Posty: 316
Rejestracja: 07 lut 2010, 11:25

Post autor: Bird » 12 cze 2010, 14:52

Warto mieć te długotrwałe marzenia, bo po ich zrealizowaniu czujemy się bardziej spełnieni, szczęsliwi ;) a o to chyba w marzeniach chodzi, taki jest ich sens

Awatar użytkownika
Lana
Bujający w obłokach
Posty: 450
Rejestracja: 13 maja 2010, 14:05
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Lana » 13 cze 2010, 13:22

Nauczenie się surfingu^^ Na prawdziwych falach z prawdziwą dechą i wogóle. To jest właściwie moje najstarsze z marzeń. Z nim jest tak dziwnie, bo chęc jego spełnienia pojawia się co jakiś czas. Ale bardzo bym chciała je zrealizować. Najgorsze jest to, że moge je "realizować" tylko przez pare dni w roku. I to też nie prawdziwy surfing tylko windsurfing. Ale i to może być. Na razie uczy mnie mój tata na swojej meeeega desce i meeega żaglu. Ale może kiedyś mi kupi mniejsze i razem będziemy śmigać po wodzie. ^^

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 13 cze 2010, 13:30

Oj.
Cóż, perscecutoria od początku istnienia czeka na dom ze sporą działką. Chce rottweilera, trochę chartów, ogólnie mnóstwo zwierzaków; mile widziane kozy i kury. Cały czas do tego dążę, tak samo jak do drugiego marzenia, którego za życia nie dam rady spełnić.

Awatar użytkownika
Lana
Bujający w obłokach
Posty: 450
Rejestracja: 13 maja 2010, 14:05
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Lana » 13 cze 2010, 13:35

A jakie jest to drugie?

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 13 cze 2010, 13:41

zostanie świętym anonimowym lub duchem opiekuńczym.

Awatar użytkownika
Lana
Bujający w obłokach
Posty: 450
Rejestracja: 13 maja 2010, 14:05
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Lana » 13 cze 2010, 13:53

Ooooo....(To "oooo" to takie jak się wzdycha gdy się slodkiego psiaczka zobaczy^^)
Super marzenie.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 13 cze 2010, 14:07

Ano super, tylko niesamowicie trudne do spełnienia :/

Oyen
Extra marzyciel
Posty: 670
Rejestracja: 02 cze 2010, 22:39
Imię: Kuba

Post autor: Oyen » 15 cze 2010, 18:05

a ja to bym chcial tylko pewnosci. pewnej pracy, pewnego - spokojnego zycia, a nie jakis ogolnikow.

nie musze miec swietnej bryki, duzego domu, duzo kasy, oczywiscie jest to bardzo pozadane ale niekoniecznie musze to miec. wszystkie materialne rzeczy sa wazne ale wystaczy np. jakas choroba i czesc tych marzen nidgy sie nie spelni. co bedzie to bedzie. narazie chce ukonczyc studia.

Awatar użytkownika
Zielonaa
Spełniacz Marzeń
Posty: 1086
Rejestracja: 11 kwie 2009, 12:52

Post autor: Zielonaa » 15 cze 2010, 18:11

Wymarzone studia, zdobycie wymarzonego wykształcenia, praca.

Oyen
Extra marzyciel
Posty: 670
Rejestracja: 02 cze 2010, 22:39
Imię: Kuba

Post autor: Oyen » 23 cze 2010, 22:58

ostatnio musiałem trochę zmienić swoje cele.
chcę być matematykiem pełną gembą ale bez studiów przynajmniej narazie. pozostaje mi uczyć i zgłębiać tajemniki matematyki samodzielnie ;) później będę orłem jak już pójdę na te studia matematyczne :D

Q
Spełniacz Marzeń
Posty: 1887
Rejestracja: 11 gru 2009, 13:50
Płeć: Kobieta

Post autor: Q » 24 cze 2010, 8:57

Własna wielka orkiestra i sława na miarę Herberta von Karajana. Ta, obecnie mam większe parcie na dyrygenturę niż skrzypce, kilka miesięcy temu na pewno gadałbym o Paganinim i wirtuozerii.

DreamKijanka
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 126
Rejestracja: 06 sie 2010, 16:50
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Odchłań Marzeń

Post autor: DreamKijanka » 12 sie 2010, 10:00

Długotrwałe marzenia mogą być dobre na ćwiczenie naszej cierpliwości, z którą u niektórych osób jest kiepsko

limonka302
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 165
Rejestracja: 20 sie 2010, 8:22
Imię: Anetaa < 3
Lokalizacja: nieee ważnee .

Post autor: limonka302 » 21 sie 2010, 7:29

Nie wiem chciałabym mieć ogromne schronisko i mieć na nie fundusze:) Ale raczej w mi nie pomożecie tego zrealizować .

Tristezza
Bujający w obłokach
Posty: 361
Rejestracja: 14 lip 2011, 16:33
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: z wyobraźni...

Post autor: Tristezza » 29 lip 2011, 18:33

Ja chciałabym napisać ksiązkę, tylko na razie coś mi nie idzie ;) Może brak motywacji... :P

luna
Posty: 11
Rejestracja: 30 sie 2011, 19:21

Post autor: luna » 03 wrz 2011, 20:05

Moim marzeniem jest bym mogła choć przez chwilę posiedzieć na księżycu po jego słonecznej stronie a potem przenieś się na jego drugą stronę, ale bez skafandrów itp. rzeczy, tylko tak jak tu na ziemi. Wylądowałabym na Morzu Spokoju i podeszłabym na najbliższą górę by móc usiąść i podziwiać największy klejnot we wszechświecie - ziemię. Cisza tam panująca musi działać odprężąjąco i uspokajać. Wiem, że jest to nierealne, ale ponieważ jestem marzycielką, mogę być na księżycu każdy dzień, w każdej chwili z każdym kto też to potrafi.

peace
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 126
Rejestracja: 22 sie 2011, 17:02
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: peace » 04 wrz 2011, 12:17

No cóż, ja mam bardzo wiele takich marzeń, ale nie będę zanudzać i opisze tylko te najważniejsze i możliwe do spełnienia.

Chciałabym otworzyć jakiś dom opieki dla bezdomnych, głodnych i biednych dzieci. Dom w którym mogły by spać, bawić się i uczyć - coś na wzór domu dziecka :) Drugim moim marzeniem, którego tymczasowo nie uda mi się na 100% zrealizować ze względu na mój wiek to pojechać na Woodstock. To marzenia ma już 2 lata, ale wciąż wierze, że za te 3 - kiedy będę pełnoletnia - uda mi się je spełnić. I trzecie, które możliwe, że już z końcem tego roku szkolnego się go dosięgnąć jest wyjechanie do wymarzonej szkoły :D

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 04 wrz 2011, 14:08

peace pisze:Chciałabym otworzyć jakiś dom opieki dla bezdomnych, głodnych i biednych dzieci. Dom w którym mogły by spać, bawić się i uczyć - coś na wzór domu dziecka :)
Oooo! Lubię takie inicjatywy, więc będę Cię wspierać. :D

Podobnie jak peace marzę by w przyszłości nieść pomoc ludziom i jakoś powiązać z tym swoją pracę. Chciałabym szczególnie skupić się na dzieciach niepełnosprawnych, ciężko i nieuleczalnie chorych. Jakiś ośrodek, hospicjum lub coś w ten deseń.
Innym marzeniem od dawien dawna jest stworzenie szczęśliwej rodziny i zapewnienie swoim dzieciom tego, czego ja nie miałam. Aby mogły kojarzyć dom z czymś przyjemnym.

powidlo
Newbie
Posty: 4396
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:39
Imię: Olga
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dębica/Kleve

Re: Długotrwałe marzenia

Post autor: powidlo » 29 mar 2012, 3:53

Chciałabym mówić w paru językach, mieć jako takie życie, dużą rodzinę i pojechać do Włoch, o. :P

Guśka
Newbie
Posty: 1822
Rejestracja: 22 mar 2012, 20:18
Imię: Dagmara

Re: Długotrwałe marzenia

Post autor: Guśka » 29 mar 2012, 14:45

QueenDream pisze:Jakie marzenia chcecie aby się Wam spełniły a długo na to czekacie? może jakoś Wam pomożemy w ich realizacji - tylko musicie o nich nam powiedzieć.
O marzeniach się nie mówi,aby się spełniły ;) Czekam na nie 2 lata, no może troszkę krócej. Niestety nie pomożecie mi w realizacji moich marzeń.

ddreamer
Początkujący marzyciel
Posty: 42
Rejestracja: 30 paź 2012, 16:01
Imię: Daria
Lokalizacja: Gniezno

Re: Długotrwałe marzenia

Post autor: ddreamer » 30 paź 2012, 17:37

Moje marzenia? Aktualnie czekam na ich spełnienie. Chciałabym, żeby kiedyś mój blog rozwinął skrzydła i był stroną z prawdziwego zdarzenia :)

Marzę też o dostaniu się na stypendium zagraniczne, chociaż to dopiero za jakieś półtora roku. A po studiach podróż do Australii... Pomarzyć dobra rzecz, nic nie kosztuje, a cieszy :)

Snorli
Marzyciel-Gaduła
Posty: 50
Rejestracja: 30 paź 2012, 16:18

Re: Długotrwałe marzenia

Post autor: Snorli » 31 paź 2012, 19:59

Wszystko co chciałem to już osiągnąłem bądź jestem w trakcie osiągania jedyne czego mi tak naprawdę bardzo ale to bardzo brakauje to przyjaciół ( w moim fachu trudno o nich) oraz dziewczyny tego drugiego to strasznie ale mam nadzieję że się kiedyś znajdzie sama

Marzeneczka
Posty: 14
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:20

Re: Długotrwałe marzenia

Post autor: Marzeneczka » 30 lis 2012, 12:24

A ja przez kilka lat marzyłam o tym, by mój Ukochany się oświadczył i zechciał ze mną założyć rodzinę. I żebyśmy mogli zamieszkać razem i widywać się częściej, niż tylko w weekendy. W sumie to marzenie było baaardzo długotrwałe, bo od zawsze marzyłam o wspaniałym, kochającym mężu :) Dwie trzecie marzenia już się spełniło, rok temu mój Skarb zapytał, czy za Niego wyjdę :) a teraz właśnie się do Niego przeprowadzam :D A za kilka miesięcy bierzemy ślub i staramy się o dziecko i wtedy marzenie będzie już spełnione, choć pojawi się nowe: marzenie o zdrowym, szczęśliwym dziecku... :) Chyba każde spełnione marzenie generuje jakieś kolejne :D

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 16 gości