Upadek społeczeństwa - online 24 na dobę.

Poważne i kontrowersyjne tematy nam nie straszne. Od aborcji po płaską ziemię, od problemów wydumanych po rzeczywiście istotne. Nie czekaj.
Awatar użytkownika
LuCyferKA
Bigiel
Bujający w obłokach
Posty: 262
Rejestracja: 12 lis 2015, 11:44
Płeć: Mężczyzna

Upadek społeczeństwa - online 24 na dobę.

Post autor: LuCyferKA » 17 lis 2015, 12:12

Wiele rzeczy już widziałem nienormalnych, jednak, wystawianie się i swej intymności... na pokaz - toż to mym zdaniem chore.
Czego to ludzie nie zrobią dla szybkiego zarobku. Najbardziej żal jest mi dzieci - zostać wychwyconym podczas onanizacji w wieku lat kilku - trauma na resztę żywota. Nie mam pytań... jak zwyrodniałym trzeba być?
Wasze zdanie na ten temat?

Odsyłam do artykułu, strony podawać ochoty nie mam.

http://www.spidersweb.pl/2015/11/logopo ... skich.html
Lubimy towarzystwo, ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diabły.

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Upadek społeczeństwa - online 24 na dobę.

Post autor: Hinaru » 17 lis 2015, 15:16

Wchodziłem kiedyś na stronę tej zacnej rodzinki ;D
Pomyślałem sobie wtedy o tym samy co ty.. chłopak 13 lat chce sobie zrobić dobrze a tu wszędzie kamery... ehh. Co się dzieje z tymi ludźmi. Czy na prawdę można zrobić wszystko dla pieniędzy?

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Upadek społeczeństwa - online 24 na dobę.

Post autor: HELLBRINGER » 16 sty 2016, 9:54

Tak było zawsze, światem rządził pieniądz i ten kto ma go więcej. Był do tego jeszcze autorytet, ale teraz to już zniknęło. Ludzie sprzedadzą własną matkę byle się wzbogadzić, a godność? Co to jest? Już chyba dawno zginęło.

Awatar użytkownika
Jeruka
Bujający w obłokach
Posty: 253
Rejestracja: 23 mar 2015, 18:30

Re: Upadek społeczeństwa - online 24 na dobę.

Post autor: Jeruka » 28 sty 2016, 15:47

:orany: :niepewny: czy oni są zdrowi umysłowo szanowny Hunterze godność oraz humanizm istnieje jak i autorytet wie o tym starsza generacja dzisiejsi ludzie już nie <facepalm> brak mi słów po prostu

Awatar użytkownika
Komiks
Początkujący marzyciel
Posty: 28
Rejestracja: 15 sty 2016, 21:42
Imię: Jakub
Płeć: Mężczyzna

Re: Upadek społeczeństwa - online 24 na dobę.

Post autor: Komiks » 28 sty 2016, 17:29

Upadek społeczeństwa, jak dla mnie wszechobecne smartphony mają na to wpływ. Teraz gdzie nie spojrzę, to młodzi siedzą w kilka osób i co robią ? Naparzają na smartach, czy to aktualizacja na fejsie, czy grają w gry.. Straszne co się dzieje, ale gdyby mame lub tate nie kupiło smarta..

Co do godności w dzisiejszych czasach, wśród młodych znaczy tyle co gówno. Sam to widzę u rówieśników, coraz to głupsza moda napływa, aż strach pomyśleć co będzie za x lat

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Upadek społeczeństwa - online 24 na dobę.

Post autor: Jaśmin » 28 kwie 2016, 14:42

Komiks pisze:Upadek społeczeństwa, jak dla mnie wszechobecne smartphony mają na to wpływ. Teraz gdzie nie spojrzę, to młodzi siedzą w kilka osób i co robią ? Naparzają na smartach, czy to aktualizacja na fejsie, czy grają w gry.. Straszne co się dzieje, ale gdyby mame lub tate nie kupiło smarta..
To prawda, na przykład w komunikacji miejskiej najczęściej jestem jedną z niewielu osób które się rozglądają wokół siebie, bo większość siedzi z nosem w smartfonie. A w mojej pracy na recepcji w hostelach - jedno z pierwszych pytań zanim zdążyli mi w ogóle podać dokument żeby się wylegitymować to "Jakie jest hasło do wi-fi?". Dosłownie. I było to nagminne. Ludzie tak zajęci hasłem i logowaniem się do wifi, że nawet mnie nie słuchali gdzie jest ich pokój :zdziwko:

I o nie tylko młodzi ale i starsi wiekiem, wszyscy.

Transmisja życia na żywo, no ok, ale czy nie ma tego samego na facebooku? Może nie jest to 24h ale i tam nasi znajomi nieraz się dzielą takimi intymnymi szczegółami, że aż kopara opada, nagie zdjęcia dzieci, wyzywające pozy, dokładne wskazywanie gdzie i kiedy jadą, podający wszystkie dane kontaktowe. No nie jest tak?

Awatar użytkownika
cvku
Bujający w obłokach
Posty: 410
Rejestracja: 06 lip 2012, 11:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Upadek społeczeństwa - online 24 na dobę.

Post autor: cvku » 24 lis 2016, 10:19

Nie wiem sam co jest gorsze, ludzie którzy biorą w tym udział, czy osoby zdziwione, żywo reagujące które robią im reklamę. :popcorn: <konfucjusz>

Usunięty 6699

Re: Upadek społeczeństwa - online 24 na dobę.

Post autor: Usunięty 6699 » 22 kwie 2017, 22:22

Tak sobie to włączyłam i przeczytałam ale jakoś mnie to specjalnie nie ruszyło bo w tych chorych czasach już chyba nic mnie nie zdziwi. Nie wiem do jakiego stopnia trzeba być ograniczonym by się zdecydować na takie coś? Zresztą to wciąż trwa. Wszyscy Ci dzielący się swoim życiem na youtube przecież tak naprawdę robią to samo o tyle to się różni, że nie jest to transmisja 24h.
Najbardziej żal mi ludzi którzy to oglądają i czegokolwiek zazdroszczą tym ludziom.. Bo niby czego?
Gr..

Usunięty 6091

Re: Upadek społeczeństwa - online 24 na dobę.

Post autor: Usunięty 6091 » 04 maja 2017, 23:23

Kejt22 pisze:bo w tych chorych czasach już chyba nic mnie nie zdziwi.
patrz, a mnie czasami jeszcze świat zaskakuje, nigdy nie mów nigdy ;)

coś tam słyszałam o tej rodzinie kupę czasu temu no i co z tego?
jak człowiek jest sam w pokoju i robi to co zwykle zazwyczaj raczej nie zdarza mu się mówić, a widzicie różnicę jak ktoś pojawia się w pokoju? od razu jest mowa

dam se przykład, gram w kanastę na kurniku, jak jestem sama to mówię tylko "ale ciołek, no weź to rzuć, wyjdź z czegoś.. co za debil" jak ktoś wchodzi do mnie to mówię: " gram w kanastę z kompletnym debilem, nie wie chyba jak w to się gra, (po chwili) no taaa po statystykach wychodzi że gra solo a nie w parze.. (za chwilę) co za patafian, grać nie umie.. muszę zapalić itd.

nagle się okazuje że komentuje praktycznie wszystko plus swoje gesty, myśli, czynności
no a jeszcze jakby się okazało że jestem kręcona na kamerze to myślę, że dałabym z siebie jeszcze więcej i wszystkiego naraz, tak to już działa temu mnie nie to nie zaskakuje

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości