Umrzesz dziś

Poważne i kontrowersyjne tematy nam nie straszne. Od aborcji po płaską ziemię, od problemów wydumanych po rzeczywiście istotne. Nie czekaj.
Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Umrzesz dziś

Post autor: Patorek » 06 kwie 2014, 14:20

Jeślibyś umarł dokładnie teraz co, by umarło razem z Tobą?
Jakie marzenia? Jakie pomysły? Jakie talenty? Jaka wspaniałość, którą mógłbyś osiągnąć?

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Umrzesz dziś

Post autor: Peggy_Brown » 06 kwie 2014, 16:40

Fajny temat. :)

Dzisiaj umarłoby ze mną bieganie. Moje marzenie o półmaratonie i później o maratonie. O wygranej życiowej.
Umarłoby moje marzenie skoku ze spadochronem, moja miłosć do psów . żaden większy talent by nie umarł, bo nie potrafię wielu rzeczy.
wspaniałość? Bycie perfekcjonistą dla siebie samej. To chyba nic szczególnego, ale kiedy dopiero odkrywa się, czego tak naprawdę chcemy, to jest w pewnym sensie jakaś wspaniałosć, prawda?

Dla innych umarłaby moja możliwosć zarażania dobrym humorem, zaskakiwanie takimi drobiazgami.

Człowiek docenia życie przeważnie dopiero później. Ale ważne że docenia.

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Umrzesz dziś

Post autor: adelia » 07 kwie 2014, 17:46

Z pewnością umarłoby razem ze mną marzenie o zostaniu prawdziwą dziennikarką i działanie społeczne dla ludzi. Umarłoby dążenie do maksymalnej realizacji siebie, spełnienie się w wielu dziedzinach. Umarłoby wieczne poszukiwanie sprawiedliwości i zagubienie. Zginąłby też codzienny uśmiech i tzw. słoneczko, wiecznie rozpromieniona twarz. Sporo by umarło, sporo.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Umrzesz dziś

Post autor: Peggy_Brown » 07 kwie 2014, 19:17

Zapomniałam jeszcze dodać, że nie mogę umrzeć zanim nie będę na koncercie Sunrise Avenue. Umarłoby ze mną marzenie, by zobaczyć ich na żywo na scenie.

razdwatrzy
Początkujący marzyciel
Posty: 30
Rejestracja: 24 sty 2014, 12:33
Imię: Maks
Płeć: Mężczyzna

Re: Umrzesz dziś

Post autor: razdwatrzy » 08 kwie 2014, 18:58

Umarłoby marzenie kupna domu jednorodzinnego, wyjazdu w celu zwiedzenia Stanów Zjednoczonych, zapewnienia bytu rodzinie i wiele, wiele innych...

Offline
Extra marzyciel
Posty: 754
Rejestracja: 23 cze 2012, 15:32
Imię: Dominika
Płeć: Kobieta

Re: Umrzesz dziś

Post autor: Offline » 08 kwie 2014, 19:59

Umarłoby wiele historii, nigdy nieopowiedzianych i niezapisanych... Umarłoby wiele postaci z nimi związanych. Umarłby mój świat, który - jeśli Bóg da - może kiedyś tam zostanie opisany i pokazany ludziom... może. :niepewny:

Awatar użytkownika
Maciek
Bujający w obłokach
Posty: 426
Rejestracja: 09 sie 2014, 12:14
Imię: Maciek
Płeć: Mężczyzna

Re: Umrzesz dziś

Post autor: Maciek » 22 sie 2014, 16:27

Umarłoby lenistwo.

Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Re: Umrzesz dziś

Post autor: Saya » 08 wrz 2014, 21:16

Hmm... umarłoby ze mną wiele pokładów altruzimu, wiele niewypowiedzianych słów które powinny zostać powiedziane w tym czy innym momencie. Ciekawość świata nie szukająca rozwiązań w nauce, wiara w rzeczy dziwne i paranormalne

Kamul2512
Marzyciel-Gaduła
Posty: 74
Rejestracja: 29 sie 2014, 0:31
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna

Re: Umrzesz dziś

Post autor: Kamul2512 » 09 wrz 2014, 21:04

Umarło by wiele historii, opowiadań które wymyśliłem ale ich nigdzie nie zapisałem. Umarło by wiele przemyśleń filozoficznych na temat naszego świata, naszego istnienia oraz innych światów. Umarła by moja wyobraźnia.

cepik
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2014, 10:55
Płeć: Kobieta

Re: Umrzesz dziś

Post autor: cepik » 12 wrz 2014, 11:07

Umarłoby lenistwo i nieróbstwo. Oraz kilka wierszy które napisałem w gimnazjum.

Pattriot
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2014, 9:14
Imię: Nina
Płeć: Kobieta

Re: Umrzesz dziś

Post autor: Pattriot » 28 wrz 2014, 16:48

Moja miłość, szczęśliwa i odwzajemniona. Jej byłoby najbardziej szkoda.

Awatar użytkownika
Melancthe
Newbie
Posty: 1733
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:18
Imię: Wioletta
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wien

Re: Umrzesz dziś

Post autor: Melancthe » 28 wrz 2014, 17:17

hmm...umarłaby moja chęć nauki japońskiego oraz zwiedzenia tego kraju, wyprowadzka do Wiednia, praca licencjacka o Fauście, wszystkie te wiersze, których jeszcze nie napisałam i wszystkie kwiaty, którymi się otaczam...

reivon
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2014, 7:35
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta

Re: Umrzesz dziś

Post autor: reivon » 28 wrz 2014, 20:12

Kamul2512 pisze:Umarła by moja wyobraźnia.
Jakoś mnie to chwyciło za serce ;)

Gdybym umarła teraz, świat straciłby bardzo dobrą portreciarkę. Miłosc do mojego Mikkela nie umarłaby nawet po śmierci. Razem ze mną umarłaby cześć mojej matki, mojej babci i brata. Zabrałabym do grobu marzenia o rodzinie i dwójce synow.

kanpr
Początkujący marzyciel
Posty: 28
Rejestracja: 22 wrz 2014, 23:14
Imię: Rafał
Płeć: Mężczyzna

Re: Umrzesz dziś

Post autor: kanpr » 19 paź 2014, 23:06

fajny temat, bo zacząłem się zastanawiać czego by światu brakowało, ale nie np. rodzinie - bo to oczywiste, ale co takiego unikalnego wnozę do świata? coś czego nie robi nikt inny O_o sam nie wiem - przykre trochę!

Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń
Posty: 1489
Rejestracja: 31 lip 2010, 12:04
Płeć: Kobieta

Re: Umrzesz dziś

Post autor: Pytalska » 09 lis 2014, 13:48

Raczej nic by nie umarło. Wierzę z Życie po Śmierci i w pewną wizję Nieba. Sądzę, że przy Bogu będę mogła spełnić się w tym, czego nie dokonałam podczas ziemskiej egzystencji. Sądzę, że te Drugie Życie, o ile dane mi będzie go zasmakować, będzie miejscem o wiele bardziej podatnym na moje spełnienie. Na przykład w tym, bym dokończyła książkę, ale - tutaj jest druga strona medalu - w takim razie nie mogłabym jej wydać. No cóż.

Usunięty 2094

Re: Umrzesz dziś

Post autor: Usunięty 2094 » 02 kwie 2015, 13:36

Patorek pisze:Jakie marzenia? Jakie pomysły? Jakie talenty? Jaka wspaniałość, którą mógłbyś osiągnąć?
Moje tęsknoty, wartości, zasady, idealizm i wiara w ludzi.

Marzenia o znalezieniu szczęścia, i te pomniejsze.
Mnóstwo niespełnionych obietnic, planów, dużo wylanych łez i szczerych uśmiechów.

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Umrzesz dziś

Post autor: Hinaru » 02 kwie 2015, 17:21

Hmm trudne pytanie, można nawet powiedzieć sprawdzające siebie, swoją wiarę w siebie.
Co by ze mną umarło ?
Myślę że moje marzenia o zostaniu pisarzem, dobrym programistą, o wyjeździe do Japonii, o nauce języka Japońskiego, o pięknym domku na wsi z własną stajnią i kochającą rodziną.
Oczywiście firmy by straciły w przyszłości wyśmienitego pracownika :cwaniak:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości