Co Was denerwuje w płci przeciwnej?

Poważne i kontrowersyjne tematy nam nie straszne. Od aborcji po płaską ziemię, od problemów wydumanych po rzeczywiście istotne. Nie czekaj.
Awatar użytkownika
?ukasz
Posty: 19
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:34

Post autor: ?ukasz » 03 sie 2010, 23:01

Jako facet powiem co mnie odrzuca w kobietach:
(ale każdy facet lubi co innego)

ZACHOWEANIE
- gdy mówią w rozmowie słownictwem rodowitej blondynki. Ta, zara, .. ogólnie mowa mówiąca o niskim poziomie
- gdy mysli że jest alfą i omegą, a facet powinien cenić że z nią jest
- brak kobiecości, czyli brak typowych kobiecych zachowań które pozwalają czuć co czuje kobieta itp. i ogólnie że jest miło ( np. babo-chłopy albo sztywne laski wyprane z uczuć nie maja tego)
- higiena i owłada i kultura - podstawa by np. pójść do jakiejś knajpy i nie czuć się jak na farmie.

WYGL?D:
- Farbowane włosy.
- Tatuaże (wiem kochacie to itp, dla mnie to oszpecenie ciała)
- Zbyt wyzywający ubiór (tak na jeden raz może dla kogoś, ale ogólnie dziewczyna jest spalona jak widzę ją wyłudzaną)

To taki zarys bo więcej nie chce mi się na dzień dobry wymieniać.. a mam wiele tego..


Przejdę do ostatniego pytania:
Częściej wybieramy osoby nie obdarzone specjalną urodą, ale wielobarwną osobowością czy na odwrót? Co o tym myślicie?

Uroda to coś co wabi jak rybe wabik, ale też na ten wabik łapią się pustaki najczęściej. I tak powstaje związek typu cegła-cegła, czyli ładne jedno ubrane z dekoltem, ładnie drugie ubrane z żelem na głowie, ale po upojnej nocy nie wiedza nawet jak ze sobą rozmawiać.
Prawda jest taka, że trzeba bardzo długo szukać by dobrać sobie odpowiedniego partnera, albo mieć farta:) Uroda jako taka musi być, ale bez tego czegoś w środku to gucio będzie.

"Ma to związek bardziej z wyglądem, czy z charakterem?" I z tym i z tym, nigdy te dwa czynniki nie chodzą osobno. Tylko że wygląd można zmienić, charakteru.. nie zbyt..

Nie chcąc się bardziej rozpisywać, kończę ^^ Pozdrawiam

Nandelle

Post autor: Nandelle » 03 sie 2010, 23:19

?ukasz pisze:Farbowane włosy
Po większości osób byś nawet nie zauważył, że farbują.
?ukasz pisze:Uroda to coś co wabi jak rybe wabik, ale też na ten wabik łapią się pustaki najczęściej. I tak powstaje związek typu cegła-cegła, czyli ładne jedno ubrane z dekoltem, ładnie drugie ubrane z żelem na głowie, ale po upojnej nocy nie wiedza nawet jak ze sobą rozmawiać.
Wnioskuje, że urokliwe osoby, według Ciebie są puste?

Awatar użytkownika
?ukasz
Posty: 19
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:34

Post autor: ?ukasz » 03 sie 2010, 23:27

No jasne że nie zauważył bym, ale szczerze jak jestem z kobietą to myślisz że nie zauważę zmiany koloru włosów, nawet o jeden odcień albo jeden odrost? Albo brudu związanego z farbką na głowie?;p
Ps. Tu chodzi o to że lubię naturalność w kobiecie :> nie że nie ładne to, bo ładne są włosy farbowane.


Wnioskuje, że urokliwe osoby, według Ciebie są puste?


Zależy od wychowania rodzinnego.

W dużej części tak, bo zobacz, ładna dziewczyna od małego jest rozpieszczana. "jesteś sexi" "Twoje usta, to piękno same w sobie" to usłyszy w pubie.. [puste teksty] i pytanie:
Czy po jakiś paru latach kształtowaniu się w wieku nastolatki, taka osoba ma nie być pusta? Youtube pokazuje najlepiej i nasza klasa jakie to urocze dziewczyny są.
No ale muszą być łatwe laski, by docenić prawdziwe kobiety :>

Nandelle

Post autor: Nandelle » 03 sie 2010, 23:45

No jasne że nie zauważył bym, ale szczerze jak jestem z kobietą to myślisz że nie zauważę zmiany koloru włosów, nawet o jeden odcień albo jeden odrost?
A jak zdąży pokrywać odrosty, tak byś nie widział? :D [no wiem, głupie pytanie, dlatego też, nie musisz odpowiadać : )) ]
?ukasz pisze:Albo brudu związanego z farbką na głowie?;p
Jak się dobrze umyje, to i brudu nie ma.
?ukasz pisze:Czy po jakiś paru latach kształtowaniu się w wieku nastolatki, taka osoba ma nie być pusta? Youtube pokazuje najlepiej i nasza klasa jakie to urocze dziewczyny są.
Jasne, że są puste osoby, tego typu. Ale nie uważasz, że jest to bardzo nie na miejscu, gdy dziewczyna jest ładna i ma trochę oleju w głowie, a inni uważają ją za pustaka? I wtedy pozostaje takiej dziewczynie jedynie jakiś niewartościowy chłopak, bo Ci normalni się nie zainteresują, bo 'ładna to pewnie głupia' . Takie myślenie jest krzywdzące.
?ukasz pisze:No ale muszą być łatwe laski, by docenić prawdziwe kobiety :>
Tak, jak musi być smutek, by docenić radość :} To oczywiste.

Awatar użytkownika
?ukasz
Posty: 19
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:34

Post autor: ?ukasz » 03 sie 2010, 23:53

Takie myślenie jest krzywdzące.

Jeden facet wiosny nie czyni. Jakoś po prostu zbyt odpicowana dziewczyna, źle mi się kojarzy. Jak choinka ze zbyt duża ilością ozdób, gdzie ozdób jest więcej niż samej choinki..

Nandelle

Post autor: Nandelle » 03 sie 2010, 23:59

?ukasz pisze:Jakoś po prostu zbyt odpicowana dziewczyna, źle mi się kojarzy. Jak choinka ze zbyt duża ilością ozdób, gdzie ozdób jest więcej niż samej choinki.
Wcześniej było pisane o dziewczynie urokliwej, a teraz piszesz o odpicowanej. Zaczynasz się gubić. No chyba, ze dla Ciebie uroda to bycie plastikiem.

Awatar użytkownika
?ukasz
Posty: 19
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:34

Post autor: ?ukasz » 04 sie 2010, 0:13

No to już cie naprowadzam jak się gubisz :>

Jak choinka ze zbyt duża ilością ozdób, gdzie ozdób jest więcej niż samej choinki.


ozdoby rozumiem to jako wszystko to co przyciąga, łącznie z wyglądem.
Nie lubię gdy poznaje kobietę i poza sexem pałającym z niej, nic innego nie wyczuwam.

Nandelle

Post autor: Nandelle » 04 sie 2010, 0:27

Nie napisałam, że się gubię. Czytasz, co byś chciał przeczytać.
?ukasz pisze:ozdoby rozumiem to jako wszystko to co przyciąga, łącznie z wyglądem.
Przyznam, że ciekawa interpretacja. Ja to zdanie zrozumiałam inaczej. Jednak przejdę dalej.
Teraz mogę przyznać, że się pogubiłam. Skoro piszesz, że przyciąga łącznie z wyglądem, to musi znaczyć, iż do ozdób włącza się coś jeszcze. Charakter? To też może być 'ozdoba'. W takim razie jeśli wygląd i charakter są ozdobami, to co jest choinką?

Awatar użytkownika
?ukasz
Posty: 19
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:34

Post autor: ?ukasz » 04 sie 2010, 0:37

Choinka tutaj została użyta jako odzwierciedlenie kobiety (wiem że ciekawe, tez się dziwie czytając samego siebie co pisze :) )

Charakter to bardziej jak zapach choinki :)
nie jest ozdoba, jest czymś co przypomina nam podświadomie klimat zeszłorocznych swiąt.
Czymś, wewnętrznym pochodzącym od samej choinki, a nie od ozdób.

Charakter jest bardzo ważny w drugiej osobie, pozwala na dopasowanie (zakleszczenie się zębatek) jest dzięki niemu ciekawiej, tak energetycznie, czasem wybuchowo, czasem słodko

Nandelle

Post autor: Nandelle » 04 sie 2010, 0:52

Czyli według tego, choinka przyciąga ozdobami, gdy jest ich zbyt dużo to zaczyna odpychać? Jednak, gdy ozdób jest 'w sam raz', to nimi przyciąga, i ma się ochotę podejść do choinki by poczuć jej zapach, tak? ;>

Awatar użytkownika
?ukasz
Posty: 19
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:34

Post autor: ?ukasz » 04 sie 2010, 0:56

no coś w tym stylu :>
Tak działa magia świat // Uczucie :)

Nandelle

Post autor: Nandelle » 04 sie 2010, 1:04

?oo.. bożesz, zrozumiałam :D

Ale z w związku z tym co wywnioskowałam z tej 'choinki' to nadal mogę pozostać, przy poście:
Wcześniej było pisane o dziewczynie urokliwej, a teraz piszesz o odpicowanej.
Choinka z wieloma ozdobami, jest odpicowana. Zaś ładna choinka, z ozdobami 'w sam raz' jest urokliwa i nie kiczowata, jak ta pierwsza.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 04 sie 2010, 7:43

?ukasz pisze:brak typowych kobiecych zachowań które pozwalają czuć co czuje kobieta itp. i ogólnie że jest miło
Ta, a jak jest takie coś, to są fochy, że kobiet nie da się zrozumiec.
Nandelle pisze:Po większości osób byś nawet nie zauważył, że farbują.
Czemu ja niemal zawsze wiem, która jest farbowana, a która nie? To nie jest jakaś wielka filozofia.

?ączę z odpowiednim tematem.

Awatar użytkownika
?ukasz
Posty: 19
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:34

Post autor: ?ukasz » 04 sie 2010, 7:53

Ta, a jak jest takie coś, to są fochy, że kobiet nie da się zrozumiec.
To norma, trzeba się przyzwyczaić. Jak do ich gadania podczas meczu :?

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 04 sie 2010, 8:37

Obawiam się, że się nie zrozumieliśmy. Chodziło mi o to, że mężczyźni mają focha, że nie mogą zrozumieć kobiet.
Dodam od siebie, że to, co czują kobiety można wyczuć nie przez "typowo kobiece zachowania", a przez ekspresję mimiki, oczu i blebleble, oraz nasze wyczucie. Dowód? Typowo kobiecym zachowaniem jest malowanie paznokci. Potrafisz powiedziec, co czuje kobieta malująca paznokcie? Nie. A gdy spojrzysz w oczy, to tak.

ChocolateMousse
Bujający w obłokach
Posty: 297
Rejestracja: 27 lip 2010, 13:38
Płeć: Kobieta

Post autor: ChocolateMousse » 04 sie 2010, 11:21

Taki zbytni luz, obojętność, ograniczanie, zakazy, nazkazy, często głupota i wiele, wiele innych cech...

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 06 sie 2010, 17:20

Nie lubię:

~ popisywania
~ chamstwa
~ niezadbanych dłoni
~ gdy używa całego flakonika perfum O.o
~ lalusiów
~ facetów w rurkach
~ gdy jest inni przy mnie, inni przy kolegach
~ gdy się przechwala ile to on 'dup' przeleciał

Concepcion
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 193
Rejestracja: 20 sie 2010, 22:35
Imię: Sylvia
Lokalizacja: TOS

Post autor: Concepcion » 21 sie 2010, 15:31

Nachalność i wsadzania nosa nie w swoje sprawy .

Awatar użytkownika
Nirvana
Początkujący marzyciel
Posty: 35
Rejestracja: 21 sie 2010, 17:48
Płeć: Kobieta

Post autor: Nirvana » 24 sie 2010, 0:46

tapeta (zależy ile)

Ogólnie każda dziewczyna ma dobre wnętrze ; )

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 24 sie 2010, 14:32

Nawet ta, która uwodzi chłopaka, bo ma pieniądze, a potem zdradza z byle kim. Oczywiście masz rację.

Awatar użytkownika
słoneczko
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 149
Rejestracja: 06 sie 2010, 13:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: słoneczko » 25 sie 2010, 18:29

Popisywanie się, brak manier i przeklinanie!

Aniequ
Łapacz chmur
Posty: 850
Rejestracja: 24 lip 2010, 15:39

Post autor: Aniequ » 25 sie 2010, 18:35

U facetów denerwuje mnie zdecydowana duża ilość przekleństw, jakie wynikają z jego ust, chamstwo oraz lenistwo.

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bogini Śmiechu » 26 sie 2010, 10:43

U facetów(oczywiście nie u wszystkich) denerwuje mnie cwaniactwo, popisywanie się, chamstwo, brak zaufania, lenistwo, głupota.

Muszol
Extra marzyciel
Posty: 761
Rejestracja: 21 sie 2010, 22:17

Post autor: Muszol » 27 sie 2010, 2:10

Zazdrość, bezczelność i chamstwo.

ARmy
Bujający w obłokach
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2010, 17:05
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ziemia... ponoć

Post autor: ARmy » 31 sie 2010, 19:36

U kobiet denerwuje mnie brak logicznego myślenia w sytuacjach, kiedy takowe jest po prostu potrzebne. Znam wiele bardzo inteligentnych więc nie wierzę, że to wada "gatunku".

Kleo
Marzyciel-Gaduła
Posty: 86
Rejestracja: 09 gru 2010, 20:40

Post autor: Kleo » 27 sty 2011, 13:17

Nadużywanie przekleństw po za tym to czeste szpanowanie pieknymi samochodami, badz tym ile sie panienek zaliczylo ;/

Roose
Bujający w obłokach
Posty: 392
Rejestracja: 29 gru 2010, 22:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Stamtąd:)

Post autor: Roose » 27 sty 2011, 18:21

U facetów:
-chwalenie się niby pięknym samochodem
-pokazywanie markowych ciuchów jakich on to nie ma i mieć nie będzie
-mówienie ile lasek zaliczył a ma jeszcze zamiar zaliczyć

U kobiet:
-pustka w głowie
-głupota
-i plotkarstwo

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 16 cze 2011, 22:36

Lenistwo. Upraszczanie rzeczy, których nie powinno się upraszczać, bagatelizowanie. Zazdrość. Więcej pierdół nie pamiętam.

Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie
Posty: 3245
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bułgarskie centrum chujozy

Post autor: Iluminacja » 16 cze 2011, 23:53

Rusałka pisze:Upraszczanie rzeczy, których nie powinno się upraszczać, bagatelizowanie
Dokładnie po za tym bajkopisanie, wyzej wspomniane chamstwo i głupota.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 17 cze 2011, 0:03

- popisywania się co to nie on..
- przedmiotowego traktowania kobiet
- nieumiejętność pójścia na kompromis
- zazdrość ^^
- chęć ograniczania mnie
- dwulicowości
- zbytniego wulgaryzmu
- etc ;D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość