Co Was denerwuje w płci przeciwnej?

Poważne i kontrowersyjne tematy nam nie straszne. Od aborcji po płaską ziemię, od problemów wydumanych po rzeczywiście istotne. Nie czekaj.
Awatar użytkownika
TypowoNegatywny
Bujający w obłokach
Posty: 406
Rejestracja: 22 kwie 2012, 20:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co Was denerwuje w płci przeciwnej?

Post autor: TypowoNegatywny » 21 kwie 2017, 19:28

W sumie myślę, że faceci powinni zdecydowanie obejrzeć i posłuchać Gargamela, bo dobrze gada. https://www.youtube.com/watch?v=urNcP1k64aY

Usunięty 6699

Re: Co Was denerwuje w płci przeciwnej?

Post autor: Usunięty 6699 » 22 kwie 2017, 9:26

Bardzo mi się nie podoba gdy mężczyźni nie mają szacunku do kobiet i różnie się to przejawia.
Zawsze sobie tak myślę : Skąd ten człowiek się właściwie wziął? Ano, spłodziła go Kobieta jakiś czas będąca w swego rodzaju ograniczeniu, swego rodzaju cierpieniu i bólu mimo tego jak wielka to dla Kobietki radość.
Już sam fakt tego powinien wskazywać na to, że szacunek Kobietom się należy.
Denerwują mnie popisy facetów w większej grupie kumpli a gdy się jest z nimi sam na sam są potulni jak baranek. Denerwuje mnie przeklinanie bo o ile się ogranicza do minimum to nic mi do tego ale jeżeli przekleństwa zastępują jakikolwiek przekaz wypowiedzi to ja nie mam pytań.
Denerwuje mnie gdy się za bardzo nad sobą rozczulają bo każdy ma swoje gorsze momenty ale czasami to jest przesada. Faceci mają być silni, twardzi a nie cipki. Oooo i denerwuje mnie to, że ubierają się w taki sposób że odbiera im to ich męskość o ile w ogóle się tym przejmują.. Ale jeżeli tak ma być to również nie mam pytań.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Co Was denerwuje w płci przeciwnej?

Post autor: Pawian » 22 kwie 2017, 15:20

Denerwuje mnie to, ze faceci na ogol sa fajniejsi (bardziej cool). Kobiety sa jak takie wiotkie kwiatki. Moje poczucie humoru raczej pasuje do meskiego, ale moj wyglad i gesty temu nie pasuja :oczami:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości