Czy uderzyłabys/uderzyłbyś?

Poważne i kontrowersyjne tematy nam nie straszne. Od aborcji po płaską ziemię, od problemów wydumanych po rzeczywiście istotne. Nie czekaj.
nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Post autor: nieogarniety » 05 maja 2011, 23:33

Raczej nie byłbym do tego zdolny. Z natury jestem łagodnym stworzeniem :niepewny:. O pile i siekierach mowy nie ma :>.

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Post autor: poly » 05 maja 2011, 23:37

V pisze:Jeśli miałbym dobry powód, to tak, uderzyłbym.
Jaki to miałby być powód? o.O
rychu pisze:Raczej nie byłbym do tego zdolny. Z natury jestem łagodnym stworzeniem :niepewny:. O pile i siekierach mowy nie ma :>.
Ogólnodostępne są też tasaki np.

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Post autor: nieogarniety » 05 maja 2011, 23:39

poly pisze:Ogólnodostępne są też tasaki np.
odnosiłem się do mojej roli w opowiadaniu ;p

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Post autor: poly » 05 maja 2011, 23:46

rychu pisze:odnosiłem się do mojej roli w opowiadaniu ;p
Eeee to słabo, liczyłam, że jesteś jakimś seryjnym mordercą, katem, sadystą, w lodówce trzymasz trupy, a na kolacje jesz koty. :rotfl:

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Post autor: nieogarniety » 05 maja 2011, 23:50

poly pisze:Eeee to słabo, liczyłam, że jesteś jakimś seryjnym mordercą, katem, sadystą, w lodówce trzymasz trupy, a na kolacje jesz koty. :rotfl:
Wszystko jeszcze przede mna :>. A ostatnio coś czuję, że z moją psychiką nie jest najlepiej :hyhy:.

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Post autor: poly » 05 maja 2011, 23:54

rychu pisze:Wszystko jeszcze przede mna :>. A ostatnio coś czuję, że z moją psychiką nie jest najlepiej :hyhy:.
Nie, nie bij kobiet. Najwyżej możesz jeść koty, resztę wybij sobie z głowy :rotfl:

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Post autor: nieogarniety » 05 maja 2011, 23:58

poly pisze:Nie, nie bij kobiet. Najwyżej możesz jeść koty, resztę wybij sobie z głowy :rotfl:
Co ty masz do kotów? :>

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Post autor: poly » 06 maja 2011, 0:06

rychu pisze:Co ty masz do kotów? :>
Weź, bo przez Ciebie nie na temat xD
Kocham koty, serio xd mam nawet 4.
Zwyczajnie sadysta kojarzy mi się z pożeraczem kotów :rotfl:
Ostatnio zmieniony 06 maja 2011, 0:11 przez poly, łącznie zmieniany 1 raz.

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Post autor: nieogarniety » 06 maja 2011, 0:08

poly pisze:Weź, bo przecież Ciebie nie na temat xD
nie zrozumialem tego zdania. :P

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 06 maja 2011, 10:15

poly pisze:Jaki to miałby być powód? o.O
Niektóre baby same aż się proszą o to, żeby im gwizdnąć.

Awatar użytkownika
Cherry Bomb
Extra marzyciel
Posty: 707
Rejestracja: 31 gru 2010, 12:59

Post autor: Cherry Bomb » 06 maja 2011, 10:21

Uderzyłam i facetów i kobiety,z jednym z takich frajerów biłam się na imprezie bo mnie wtedy bardzo źle potraktował,dodam że mój chłopak i jego kumple potem jeszcze mu więcej dowalili niż ja swoimi małymi rączkami :D biłam się dwa razy z koleżanką byłą,a tak to facetóqw zdarzało mi się,a teraz raczej się nie zdarza,w zabawie tylko jakieś szturnięcia klepnięcia :D

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Post autor: poly » 06 maja 2011, 12:34

TrisHka pisze: Niektóre baby same aż się proszą o to, żeby im gwizdnąć.
Tak, szczególnie takie:
Uderzyłam i facetów i kobiety,z jednym z takich frajerów biłam się na imprezie bo mnie wtedy bardzo źle potraktował,dodam że mój chłopak i jego kumple potem jeszcze mu więcej dowalili niż ja swoimi małymi rączkami :D biłam się dwa razy z koleżanką byłą,a tak to facetóqw zdarzało mi się,a teraz raczej się nie zdarza,w zabawie tylko jakieś szturnięcia klepnięcia :D

Awatar użytkownika
Cherry Bomb
Extra marzyciel
Posty: 707
Rejestracja: 31 gru 2010, 12:59

Post autor: Cherry Bomb » 07 maja 2011, 15:55

poly, masz coś do mnie?? Jeśli jakiś frajer podchodzi do mnie i mówi do mnie per szmato i klepie mnie po tyłku to mam prawo go uderzyć,jeśli jakaś panna rozpowiada o mnie plotki które są bredniami albo sama zaczyna to dlaczego mam jej nie oddać?? Poly weź się stutknij w swoją durnowatą głowę i pomyśl co napiszesz! Może Ty sama się prosisz i dostałas porządnie od faceta i dlatego tak zostało to masz się czym pochwalić! a w zabawie to normalne że kogoś mocniej szturchniesz klepniesz! Więc [ ] się ode mnie i zajmij się swoimi sprawami dziecinko.Miłego bicia.albo bycia bitą.:) :rotfl:



A Ty uważaj na słowa i język! / Rusałka
Ostatnio zmieniony 07 maja 2011, 16:47 przez Cherry Bomb, łącznie zmieniany 1 raz.

arcoiris
Extra marzyciel
Posty: 774
Rejestracja: 26 lut 2011, 17:54
Lokalizacja: Kraków

Post autor: arcoiris » 07 maja 2011, 16:06

a ja nie wyobrażam sobie tego jak dziewczyna może się bić? Jeszcze z chłopakiem?

Awatar użytkownika
Cherry Bomb
Extra marzyciel
Posty: 707
Rejestracja: 31 gru 2010, 12:59

Post autor: Cherry Bomb » 07 maja 2011, 16:09

arcoiris, normalnie dostał w pysk dwa razy a kiedy próbował mi oddać podłożyłam mu noge i upadł wtedy dostał jeszcze raz z liścia aż mu okulary spadły... Nie będzie jakiś palant pijany w dodatku wyzywał mnie i dotykał w niedozwolone dla niego miejsca.zaznaczam że byłam w jeansach zwykłej bluzeczce i niskich butach więc nie wyglądałam jak "szmata" zresztą nie ubieram się jak latawica,może niektóre dziewczyny cieszy to że gfacet je klepnie mnie nie!!

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Post autor: nieogarniety » 07 maja 2011, 16:17

Cherry Bomb pisze:poly, masz coś do mnie?? Jeśli jakiś frajer podchodzi do mnie i mówi do mnie per szmato i klepie mnie po tyłku to mam prawo go uderzyć,jeśli jakaś panna rozpowiada o mnie plotki które są bredniami albo sama zaczyna to dlaczego mam jej nie oddać?? Poly weź się stutknij w swoją durnowatą głowę i pomyśl co napiszesz! Może Ty sama się prosisz i dostałas porządnie od faceta i dlatego tak zostało to masz się czym pochwalić! a w zabawie to normalne że kogoś mocniej szturchniesz klepniesz! Więc od***rdol się ode mnie i zajmij się swoimi sprawami dziecinko.Miłego bicia.albo bycia bitą.:) :rotfl:
Nie uważasz, że troszkę przesadziłaś? Zwłaszcza w dalszej części tego postu? Poly rzeczywiście troszkę ostro poleciała, sam się zdziwiłem czytając go wczoraj. Ale szczerze mówiąc ja też nie lubię takiego podejścia jaki zaprezentowałaś w poście do którego się odniosła... Nie obraź się, ale nie sądzisz, że okazywanie siły przez przemoc fizyczną jest nieco prymitywne. Nie lepiej wykazac się wyższością intelektualną? Ja zawsze w taki sposób starałem się wychodzić z opresji. Oponenta często łatwiej zranić pokazując mu jakim jest idiotą niż zadając cios ;) ...

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 07 maja 2011, 16:52

Cherry Bomb, masz prawo używać przemocy fizycznej bo? Bo ktoś Ci się nie spodobał albo jego zachowanie? Uważam to za prymitywne zachowanie. Wg mnie tylko ograniczeni ludzie używają przemocy do własnej obrony, jeśli bezpośrednio nie zostali zaatakowani co groziło poważnym uszczerbkiem na ich zdrowiu. Niektórym pannom coś się pomyliły role w teatrzyku chyba.
Nie lepiej wykazac się wyższością intelektualną? Ja zawsze w taki sposób starałem się wychodzić z opresji. Oponenta często łatwiej zranić pokazując mu jakim jest idiotą niż zadając cios ...
Popieram Ciebie w 100%. Sama nieraz dałam komuś popalić nie używając do tego swojej fizyczności. Ale widać nie każdy ma na tyle w głowie by z tego potencjału jakim jest odpowiedni dobór słów korzystać.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 07 maja 2011, 16:58

Cherry Bomb, zamień literki w wieku.
Cherry Bomb pisze:Jeśli jakiś frajer podchodzi do mnie i mówi do mnie per szmato i klepie mnie po tyłku
Ja wyglądam smutno, więc ludzie składają mi kondolencje. Jak myślisz, czemu nazywają Cię "szmatą"?
Cherry Bomb pisze:jeśli jakaś panna rozpowiada o mnie plotki które są bredniami albo sama zaczyna to dlaczego mam jej nie oddać??
Ach, gimnazjum! <3

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 07 maja 2011, 17:02

V pisze:
Cherry Bomb pisze:jeśli jakaś panna rozpowiada o mnie plotki które są bredniami albo sama zaczyna to dlaczego mam jej nie oddać??
Ach, gimnazjum! <3
V, ja bym powiedziała, że nawet gimnazjalistki chyba już się nie zniżają do tak niskiego poziomu by się poszarpać za włosy z jakąś "koleżanką". Niemoc słowna, nic dodać nic ująć.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 07 maja 2011, 17:08

Rusałka pisze:V, ja bym powiedziała, że nawet gimnazjalistki chyba już się nie zniżają do tak niskiego poziomu by się poszarpać za włosy z jakąś "koleżanką".
Wątpię. Społeczeństwo jest coraz głupsze, jeśli kilka lat temu dzieci w gimnazjum do siebie pyskowały i biły, ciągnąc za włosy, to teraz strach wejść do szkoły. A tam biblioteka publiczna jest... ):

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Post autor: Peggy_Brown » 07 maja 2011, 17:16

pamiętam jak moja dobra kumpela opowiadała mi o swoich wyczynach przed klubem. Bo się laska nie tak spojrzała jak powinna. No a ja się pytam jak powinna?
I potem problem bo ochrona w to wejść musiała. Gimnazjum? Już nie, bo to później było.
Dziwiło mnie to, bo uderzyć kogoś to raz, a pobić to zupełnie coś innego.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 07 maja 2011, 17:19

Bo się laska nie tak spojrzała jak powinna. No a ja się pytam jak powinna?
Dokładnie. Niedługo oddychać nie będzie można, bo się to jakiejś narwanej pannie nie spodoba.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 07 maja 2011, 17:20

Co się gapisz?!

V, proszę Cię... pisz na temat. / Rusałka
Ostatnio zmieniony 07 maja 2011, 17:31 przez V, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cherry Bomb
Extra marzyciel
Posty: 707
Rejestracja: 31 gru 2010, 12:59

Post autor: Cherry Bomb » 07 maja 2011, 17:21

Rusałka,powiem to dobitniej koleś próbował mnie zgwałcić,broniłam się,uciekłam wezwałam chrone oni policję wypuścili go...rok temu koleś został skazany na 15 lat więzienia za gwałt na piętnastolatce,potraktował ją jak nikogo...cieszę się że miałam tyle odwagi że go uderzyłam i uciekłam,przez koleżankę byłam zastraszana ona mnie uderzyła oddałam...! cieszę się że żyje, nie macie prawa mnie oceniać.

V biłam się w gimnazjum nie masz prawa mnie oceniać a Ty jesteś taki niby idealny? pff smieschu warte wywyższający się facet dziecinny chłopczyk który mysli ze jest Bogiem!
Ostatnio zmieniony 07 maja 2011, 17:33 przez Cherry Bomb, łącznie zmieniany 1 raz.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Post autor: Peggy_Brown » 07 maja 2011, 17:25

Rusałka,powiem to dobitniej koleś próbował mnie zgwałcić,broniłam się,uciekłam wezwałam chrone oni policję wypuścili go...rok temu koleś został skazany na 15 lat więzienia za gwałt na piętnastolatce,potr4aktował ją jak nikogo...cieszę się że miałam tyle odwagi że go uderzyłam i uciekłam,przez koleżankę byłam zasraszana ona mnie uderzyła oddałam...! cieszę się że żyje nie macie prawa mnie oceniać.
a mówiłaś że tylko klepnął cię w tyłek, uderzyłaś i chciał ci oddać... Czy tylko mi sie wydawało, że to czytałam.
Rusałka pisze:Dokładnie. Niedługo oddychać nie będzie można, bo się to jakiejś narwanej pannie nie spodoba.
w ogóle lepiej nie wychodzić bo nie wiadomo, może masz nie ten kolor włosów. Dla mnie to dziecinne. Jak dzieciakami byliśmy, to laska z podwórka pobiła moją kuzynkę tak za nic. Afera była. teraz się z tego można śmiać ale wtedy bolało i nie było fajnie
Ostatnio zmieniony 07 maja 2011, 17:29 przez Peggy_Brown, łącznie zmieniany 3 razy.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 07 maja 2011, 17:26

V pisze:Jak myślisz, czemu nazywają Cię "szmatą"?
No bardzo ciekawe.. Ja nigdy się nie biłam, a nie jedna panienka tak mnie nazwała. :] Nie uważam, że każda taka obelga pod czyimś adresem, jest uzasadniona. Ja takową nie jestem, a wyzwana zostałam.


Poza tym, nie ma się co oszukiwać, że w tych czasach panienki leją się z innymi laskami, albo i kolesiami. Z mojego rocznika jest pełno takich, co to ciosem chcą załatwić wszystkie problemy. Ja nie jestem za biciem, bo raz nie 'moje klimaty', a dwa i tak bym nie miała żadnych szans, jeżeli chodzi o siłę. Pełno jest lasek, które aż same się proszą o liścia i nie dziwię się, że niektóre nie wytrzymują i walą z otwartej!
Ja na szczęście jestem mocniejsza w gębie :]

Cherry Bomb nie unoś się tak, zachowaj poziom :)

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 07 maja 2011, 17:28

Cherry Bomb pisze:V biłam się w gimnazjum
Odkrycie...
Cherry Bomb pisze:nie masz prawa mnie oceniać a Ty jesteś taki niby idealny?
Jak mam dobry dzień to uważam, że tak. Ale rzadko to się dzieje, na szczęście. Gdzie jest napisane, że nie mam prawa Cię oceniać? Każdy człowiek ocenia drugiego, nawet nieświadomie. Zwłaszcza po czynach.
Cherry Bomb pisze:wywyższający się facet dziecinny chłopczyk który mysli ze jest Bogiem!
"Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: któregoś dnia pożałujesz słów tych!"

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 07 maja 2011, 17:37

Cherry Bomb, a czytasz ze zrozumieniem? Bo ja tak. Pisałaś wyżej o klepaniu w tyłek. A dla mnie to nie jest powód by startować z łapami do kogokolwiek. Tylko bym się ośmieszyła bardziej. I pisałam również, że nie toleruje takich zachowań, no chyba, że komuś naprawdę coś zagraża. Mam nadzieję, że teraz napisałam to tak, że rozumiesz. :)
Poza tym... piszesz, że nie mamy prawa Cię oceniać, a Ty co robisz? Nie oceniasz nas przypadkiem? Pomyśl troszkę zanim coś napiszesz, to nie boli.

Awatar użytkownika
Cherry Bomb
Extra marzyciel
Posty: 707
Rejestracja: 31 gru 2010, 12:59

Post autor: Cherry Bomb » 07 maja 2011, 17:46

Rusałka ja dokonale Cię zrozumiałam,napisałam część tej historii dobrze niech stracę opiszę ją całą bo widac nic nie dociera,poszłam sobie na imprezę miałam 16 lat,bawiliśmy się świetnie ale zachciało mi się iść do toalety,w toalecie nie było nikogo,nagle wszedł ten koleś i zaczął mnie wyzywac a potem dobierać się do mnie nie tylko klepiąc w tyłek,krzyczeć nie mogłam bo było zbyt głośno,uderzyłam go,chciał mi oddać ale podłożyłam mu noge upadł dostał raz jeszcze w twarz uciekłam,od razu poleciałam do ochroniarzy oni wezwali policję,ja byłam trzeźwa on nie za bardzo,mie zamknęli go...przez miesiąc bałam się wyjść z domu,bałam się ze teraz każdy będzie chciał mnie zgwałcić,ja nawet uamlowana nie byłam,jeansy jakieś klapki i bluzeczka i tyle...cieszę się że go uderzyłam i uciekłam.

Ta dziewczyna z którą się biłam która mnie zaatakowała dostała zakaz zbliżania się do mnie w szkole...

V nie masz prawa oceniać,masz aż tak niski poziom że musisz?
I szmatą nie jestem! nie wiem czemu mnie obrażał! skąd mam wiedzieć? nie ubieram się jak szmata tylko normalnie!!!!!

Nie używam siły gdy tego nie potrzebuje bardziej bolą słowa a ja umiem zadawać ciosy słowami,jednakże taki koleś który próbuje Cię zgwałcić zasługuje na pobicie! a słowa nic nie pomagały typu" zopstaw mnie" Toaleta była dla wszystkich,zamknął ją od środka,skorzystałam z okazji gdy upadł i się wymknęłam...ludzie za dzrwami byli...ale nic nie słyszeli...
Ostatnio zmieniony 07 maja 2011, 17:49 przez Cherry Bomb, łącznie zmieniany 1 raz.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 07 maja 2011, 17:50

Cherry Bomb pisze:V nie masz prawa oceniać,masz aż tak niski poziom że musisz?
Donieś na mnie na policję! Ocenianie jest jak kłamanie - ludzka rzecz. Masz aż tak niski poziom, że nie rozumiesz? Heloooł!
Cherry Bomb pisze:nie ubieram się jak szmata tylko normalnie!!!!!
Może nie 'jak', tylko 'w'. No nie wiem. Ale to Cię nie usprawiedliwia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości