Niestandardowa zmiana nicku

Archiwum forum dyskusyjnego nasze-marzenia.eu. Stare ogłoszenia administratorów, junior adminów, moderatorów oraz konkursy z ubiegłych lat.
powidlo
Newbie
Posty: 4396
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:39
Imię: Olga
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dębica/Kleve

Niestandardowa zmiana nicku

Post autor: powidlo » 29 gru 2013, 16:11

Powinnam chyba napisać o to podanie z dwiema fotografiami albo-coś, ale.

Mam takie pytanie, prośbę w zasadzie. Jeśli administracja się nie zgodzi, no to trudno, ale warto spróbować.

W regulaminie forum istnieje taki zapis, iż nick można zmienić do trzech razy (z tego, co pamiętam). Ja zmieniałam nick raz, ale nie wiem ile będę na forum, jakie zmiany zajdą w moim wizerunku (a przedtem we mnie) i w związku z tym chciałabym zachować te dwie szanse na zmianę nicku (bo jeszcze tupię nogą i nie jest mi obojętne).

Mam jednak taki mały problem. Przeprowadziłam się do innego kraju i w przypadku serio bardzo wielu urządzeń nie mogę wpisać swojego nicku tylko dlatego, że mam polską literę w nim - w związku z tym nie mogę się zalogować na forum i pisać postów. Próbowałam instalować polską klawiaturę, nie wychodzi. Próbowałam kopiować literki, nic z tego (może nie umiem). Mam tu mobilną, polską klawiaturę, ale do takich urządzeń nie wchodzi normalne, klasyczne USB niestety.

W związku z tym mam pytanie - czy jeśli poproszę o zmianę nicku z "dż." na "dz." jedynie w związku z tą sytuacją, to czy musi być to traktowane jako pełna zmiana nicku? Chodzi mi jedynie o tę modyfikację z polskim znakiem, która nie jest mi na rękę, no ale ułatwi sporo. Nie jest zmiana która utrudniłaby rozpoznawanie moich postów na forum, ani wprowadzała jakiekolwiek zamieszanie. Jedna literka.

Wiem, że nie jest to regulaminowe, dlatego pytam. Jak nie, to i tak poproszę o zmianę nicku na "dz.", ale jednak głupio tracić szansę na późniejsze przez tylko polskie znaki.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2013, 21:58 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Problem rozwiązany, temat zamykam.

Usunięty 2094

Re: Niestandardowa zmiana nicku

Post autor: Usunięty 2094 » 29 gru 2013, 16:17

dż., może chciałabyś wrócić do swojego poprzedniego nicku? ;)

piagizela
Newbie
Posty: 1948
Rejestracja: 11 sie 2011, 0:39
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: sweet home, Alabama

Re: Niestandardowa zmiana nicku

Post autor: piagizela » 29 gru 2013, 16:45

Gdzieś widziałam kiedyś zapis, że poprawianie literówek ani taka kosmetyka nie jest zmianą nicku.

powidlo
Newbie
Posty: 4396
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:39
Imię: Olga
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dębica/Kleve

Re: Niestandardowa zmiana nicku

Post autor: powidlo » 29 gru 2013, 16:47

W sumie dobrze by to brzmiało, pewnie lepiej, choć z dż. byłam związana ;) Kwestia w sumie jest taka, że chodzi jedynie o polskie litery, a głupio mi marnować te szanse na takie coś. Dlatego pytam.

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: Niestandardowa zmiana nicku

Post autor: Patorek » 29 gru 2013, 20:21

Ja zmieniłem raz. Jeśli liczy się jako zmiana nicku to o co prosisz to niech idzie to na moje konto.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości