Nabór na redaktora + kilka informacji

Archiwum forum dyskusyjnego nasze-marzenia.eu. Stare ogłoszenia administratorów, junior adminów, moderatorów oraz konkursy z ubiegłych lat.
Usunięty 2094

Nabór na redaktora + kilka informacji

Post autor: Usunięty 2094 » 10 lis 2013, 15:25

Mam dla Was kilka informacji. Pierwsza, za porozumieniem z poly, która przekazała mi swój naczelny stołek, przekazuję, że teraz to ja będę spełniać zadania redaktora naczelnego. Druga, planuję zrobić nabór na redaktora. Poszukuję jednej lub dwóch osób, które chciałyby zasiąść w naszej redakcji. Ktoś, kto mógłby oczarować nas świeżością i pomysłami na kolejne numery. Ale osoby spoza redakcji również mogą mieć wpływ na to, jak ma wyglądać gazetka oraz praca redakcji.
W związku z tym, że planujemy od nowa wystartować z Dream Press, mam dla Was kilka pytań. Jak wyobrażacie sobie Dream Press po reaktywacji? Czego unikać, na co zwrócić uwagę? Może macie jakieś wskazówki techniczne? To wszystko udogodni nam pracę i ją urozmaici. Kolejna kwestia, wywiady. Z kim najchętniej przeczytalibyście kolejny wywiad? A może ktoś chciałby taki wywiad przeprowadzić (zostałby umieszczony w kolejnym numerze DP)?

A teraz część najważniejsza.

Nabór na redaktora

Nie będę tutaj pisać płomiennych haseł, zapewne już zdążyliście się poprzyglądać, jak wygląda praca redaktora i co należy do jego zadań. Zadania te nie są jakoś skomplikowane, po pierwsze: przeprowadzanie wywiadów, po drugie, pisanie artykułów. Jeśli masz lekkie pióro i głowę pełną pomysłów, no i troszkę wolnego czasu - zgłoś się do mnie na PW. Mile widziane krótkie wytłumaczenie dlaczego to akurat Ty masz zostać redaktorem. Dla chcącego nic trudnego, jednak jeśli ktoś nie chce wysyłać na PW, może pisać tutaj swoje "podanie".

Kod: Zaznacz cały

Nick:
Dlaczego to akurat Ty masz zostać redaktorem (krótko!):
Z kim chciałbyś przeprowadzić wywiad:
Twoje pomysły odnośnie gazetki i pracy w redakcji:
Nie będę się też bawić w podawanie, ile trzeba mieć postów, aby zostać redaktorem. Jeśli zarejestrowałeś się wczoraj, a masz zapał do "pracy", po prostu pisz. Jedyny wymóg, to wniesienie czegoś do redakcji.

No to tyle. ;)

Usunięty 2094

Re: Nabór na redaktora + kilka informacji

Post autor: Usunięty 2094 » 10 lis 2013, 23:07

Uwaga!
Ci, którzy nie chcą na stałe dołączyć do grona redakcji, mogą w każdej chwili przesłać swój artykuł, który znajdzie się w gazetce. Tematyka tym razem świąteczna.
Wasze prace możecie przesyłać na PW do mnie. Istnieje możliwość umieszczenia danego materiału anonimowo. Mile widziane recenzje filmów/ książek o tematyce świątecznej, przepisy na dania wigilijne, jak również Wasz indywidualny pomysł!

Usunięty 2094

Re: Nabór na redaktora + kilka informacji

Post autor: Usunięty 2094 » 12 lis 2013, 12:16

Do redakcji dołączyła Ruta. :)
Ale nie zamykam jeszcze naboru, jeśli ktoś chce spróbować swoich sił jako redaktor - to w dalszym ciągu namawiam do tego. Świeża krew się przyda.

Usunięty 2094

Re: Nabór na redaktora + kilka informacji

Post autor: Usunięty 2094 » 12 lis 2013, 20:29

Do redakcji dołącza również Punishment.
Póki co, zamykam nabór do odwołania.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości