Coś o Was

Archiwum forum dyskusyjnego nasze-marzenia.eu. Stare ogłoszenia administratorów, junior adminów, moderatorów oraz konkursy z ubiegłych lat.
surrealistyczna
Początkujący marzyciel
Posty: 28
Rejestracja: 09 lip 2013, 21:33
Imię: Olka
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: surrealistyczna » 27 sie 2013, 17:59

Imię – Olka
Skąd się wziął Twój nick? – sama nie wiem, po prostu lubię ten styl
Data urodzenia – styczeń 95
Miejsce zamieszkania –Bieszczady
Kolor włosów – naturalnie ciemno brązowe prawie czarne teraz lekko zielone
Kolor oczu – ciemno brązowe
Szkoła/zawód - liceum
Trzy główne cechy charakteru – uparta, kreatywna, przyjacielska

Ulubiona gra komputerowa – tekken 
Ulubiona potrawa – makaron z suszonymi pomidorami, fetą i szpinakiem
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom – najchętniej czytam fantasy np. przesławną ostatnio „Miasto kości” , „Pan lodowego ogrodu”
Ulubione czasopismo – Teraz rock
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – jeżdżenie z moją mamą na rolkach i co niedzielne wędrówki po lesie

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – Moi rodzice, moja starsza siostra
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – w Afryce , nad jakimś jeziorem, najlepiej w jakiejś dziczy z dala od cywilizacji
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – ciekawą książkę, ryzę papieru i ołówek
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka – Szczerością, uczciwością i pomocą
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – nie wiem jeszcze takiej nie spotkałam. Mam kilku znajomych płci przeciwnej ale nie są moimi przyjacielami
Masz jakieś zwierzątko domowe – Psa, myszoskoczka, żółwia, śwonkę morską

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – Sympatyczni ludzie , ale jestem tu za krótko żeby więcej powiedzieć
Co Ci sie nie podoba na tym forum- jak już mówiłam jestem tu za krótko
Czego nie tolerujesz na forum-
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił ? –
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? – Bo lubię marzyć
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz)-

Ulubiony przedmiot w szkole – Biologia, chemia, niemiecki
Znienawidzony przedmiot w szkole – Fizyka
Ulubiony film – Filmy Burtona
Ulubiony aktor-Heath Ledger, Jim Sturgess
Ulubiony sportowiec-
Ulubiony zespól muzyczny- Happysad, Muchy, Republika, Lao Che, Cool Kinds Of Death, Strachy Na Lachy
Twoje motto życiowe – chyba nie mam
Jakiej muzyki słuchasz – ogólnie mówiąc alternatywę
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – maluję i rysuję
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – weterynarzem
Ulubiony napój alkoholowy – Redds żurawinowy
Ulubiony napój bezalkoholowy – kawa
Twoje nałogi- komórka, trochę Internet
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – szczerość, czułość, inteligencję
Twój stan cywilny - Panna
Twój największy życiowy sukces – chyba nie mam
Ulubiona postać z kreskówek- włóczykij
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – Chamstwa, nieszczerości, samouwielbienia


Numer buta - 41
Wzrost - 176
Waga – nie powiem
Ulubiony hipermarket-
Ulubiony ketchup-
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) -
Książka której nigdy nie dokończyłeś – wszystkie dokończyłam
Film którego nigdy nie dokończyłeś – wszystkie dokończyłam
Twoje drugie i trzecie imię-

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Coś o Was

Post autor: Makaron » 28 sie 2013, 17:08

Imię – Maruś/Mareczek/Marczesław
Skąd się wziął Twój nick? - Zgaduj zgadula :P
Data urodzenia - Rok 1995, a dzień i miesiąc taki sam jak urodziny Prokopa :P
Miejsce zamieszkania –Aktualnie Łódź, w przyszłości Australia
Kolor włosów - brązowe
Kolor oczu – W dowodzie mam napisane - zielone
Szkoła/zawód - Szkoła -> Technikum Informatyczne
Trzy główne cechy charakteru – Melancholik, obserwator, auto destruktor

Ulubiona gra komputerowa – Nie gram w gry
Ulubiona potrawa – Od miesiąca żyję na zupkach chińskich, stekach i lasannie z tesco - moją ulubioną potrawą będzie wszystko oprócz wyżej wymienionych... :(
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - Książki, które w jakimś stopniu przyczyniają się do refleksji nie tylko nad sensem egzystencji
Ulubione czasopismo – brak
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – Wakacje u rodziny w 3mieście

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – Aktualnie brak, a przewinęło się ich już sporo..
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – W Australii na południowo-wschodnim wybrzeżu
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – Drugą osobę, gitarę oraz pewne zdjęcie
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - Mam się w towarzystwie tej osoby czuć komfortowo
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – Wszystko jest możliwe, z różnym współczynnikiem prawdopodobieństwa...
Masz jakieś zwierzątko domowe – Mam

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – Atmosfera
Co Ci sie nie podoba na tym forum- Baner facebooka z prawej strony
Czego nie tolerujesz na forum- chamstwa, wywyższania się, botów
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił ? – Nick
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? - Wydawało mi się ciekawe, od razu chciałem przejrzeć wszystkie tematy co z resztą już chyba mi się udało :P
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz)- Pro

Ulubiony przedmiot w szkole – Język polski, Systemy operacyjne i Sieci komputerowe
Znienawidzony(-e) przedmiot(-y) w szkole – Programowanie, historia, niemiecki, angielski, oprogramowanie biurowe, fizyka ... -> zostawiam miejsce na następne :3
Ulubiony film – Aktualnie -> Klub Winowajców
Ulubiony aktor- Tomasz Karolak, Jason Statham
Ulubiony sportowiec- Jet Lee
Ulubiony zespól muzyczny- Slash ft. Myles Kennedy and The Conspirations
Twoje motto życiowe - Secret
Jakiej muzyki słuchasz – Każdego gatunku, najbardziej mocniejszego rocka z wyraźną linią gitary prowadzącej oraz muzykę celtycką
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – śpię
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – posiadaczem domku na plaży/przy plaży w Australii
Ulubiony napój alkoholowy – Nie pijam alkoholu, ale skusił bym się na białą wódkę z lodem i sokiem antonówką
Ulubiony napój bezalkoholowy – Zimny sok pomarańczowy
Twoje nałogi- Kodeina
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – Piękno, wyrazistość, delikatność, miłość
Twój stan cywilny - Wiecznie wolny
Twój największy życiowy sukces - To że jeszcze żyję
Ulubiona postać z kreskówek- Goku, Asuna
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – nadgorliwość, chciwość, kłamstwo


Numer buta - 44
Wzrost - 176/178
Waga – coraz niższa - 67kg
Ulubiony hipermarket- Tesco
Ulubiony ketchup- Tortex
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) -Pierwsze piętro nad głuchą babcią, która nie robi afery gdy o 2 giej w nocy na full włączam wierzę :)
Książka której nigdy nie dokończyłeś - INFORMATYKA, podstawowe tematy
Film którego nigdy nie dokończyłeś – Nie pamiętam
Twoje drugie i trzecie imię- Paweł

HopelessWanderer
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2013, 21:38
Imię: Asia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Coś o Was

Post autor: HopelessWanderer » 19 wrz 2013, 23:58

Imię - Asia.
Skąd się wziął Twój nick? - Od tytułu piosenki Mumfordów, która w pewien sposób zmieniła moje życie. Wiem, brzmi podniośle i patetycznie, ale - cóż, tak było.
Data urodzenia - 20 czerwca '92.
Miejsce zamieszkania – Jeszcze Rzeszów. Od 1 lutego - Horsens, Dania.
Kolor włosów - Ciemny brąz.
Kolor oczu – Jak wyżej.
Szkoła/zawód - Studentka budownictwa.
Trzy główne cechy charakteru – Perfekcjonizm, otwartość, lenistwo.

Ulubiona gra komputerowa – The Sims 3, ale nie grałam już kilka lat.
Ulubiona potrawa – Krem z brokułów. Naleśniki z nutellą. I makaron ze szpinakiem.
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - Wszystkie, które wpadną mi w łapki. Z moich ulubionych: Władca Pierścieni, Harry Potter, Pieśń Lodu i Ognia, Trylogia Czarnego Maga, Trzynaście powodów, Igrzyska śmierci, Delirium, Millenium.
Ulubione czasopismo – Nie czytuję.
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – Chyba nie posiadam jednego konkretnego. Na całe dzieciństwo nie mogłam narzekać. <3

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – Moja mama.
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – Wszędzie! Marzy mi się podróż dookoła świata.
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – Zapas papieru i długopisów. I jakąś dobrą książkę.
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - Szczery, nie owijający w bawełnę, dobry słuchacz, nie wymądrzający się, tolerancyjny.
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą – Istnieje. I nikt mnie nie przekona, że nie.
Masz jakieś zwierzątko domowe – Kota-znajdę, który jest najukochańszym i najbardziej przytulaśnym stworzeniem na świecie.

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – Jeszcze nie wiem, powiem Wam, jak pobędę tu dłużej! c:
Co Ci sie nie podoba na tym forum - Jak wyżej.
Czego nie tolerujesz na forum - I znów - jak wyżej.
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił? – Jej, wciąż nie wiem. Chyba za wcześnie wzięłam się za tę ankietę.
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? - Szczerze? Na chybił trafił. xD
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz) - Żadnego jeszcze nie zdążyłam poznać.

Ulubiony przedmiot w szkole – W szkole - matematyka i angielski. Na studiach - geometria wykreślna i grafika inżynierska.
Znienawidzony przedmiot w szkole – W szkole - historia. Na studiach - mechanika gruntów i fundamentowanie, amen.
Ulubiony film – Les Miserables, Now is good. Nie potrafię wybrać.
Ulubiony aktor - Eddie Redmayne.
Ulubiony sportowiec - Jestem sportowym ignorantem, nie posiadam.
Ulubiony zespól muzyczny - Mumford & Sons.
Twoje motto życiowe - You are the creator of your own reality.
Jakiej muzyki słuchasz – Bardzo różnej, w zależności od nastroju.
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – Piszę opowiadania, oglądam filmy i seriale, czytam książki, gram na forach pbf.
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – Szczęśliwym człowiekiem. ^^
Ulubiony napój alkoholowy – Mojito.
Ulubiony napój bezalkoholowy – Wiśniowa herbata i dobra kawa.
Twoje nałogi - Kawa. I internet.
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – Poczucie humoru, zdecydowanie, szczerość, posiadanie pasji w życiu.
Twój stan cywilny - Zaręczona. c:
Twój największy życiowy sukces - Stypendium zagraniczne, I guess.
Ulubiona postać z kreskówek - Andy Anderson ze Świata według Ludwiczka.
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – Fałsz, pozerstwo, narzekanie.

Numer buta - 38
Wzrost - 159 cm
Waga – 52 kg
Ulubiony hipermarket - Lidl
Ulubiony ketchup - Nie jadam, ble.
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) - Na drugim, ale szykuje się przeprowadzka.
Książka której nigdy nie dokończyłeś - Wesele
Film którego nigdy nie dokończyłeś – Matrix
Twoje drugie i trzecie imię - Elżbieta Magdalena

Cyra
Marzyciel-Gaduła
Posty: 56
Rejestracja: 03 paź 2013, 14:54
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: Cyra » 07 paź 2013, 14:07

Imię - Aleksandra
Skąd się wziął Twój nick? - to moje trzecie imię, do którego jestem bardzo przywiązana
Data urodzenia - 31 stycznia 1996 roku
Miejsce zamieszkania – Pińczów
Kolor włosów - czarny
Kolor oczu – bliżej nieokreślony złotawy
Szkoła/zawód - drugi rok na profilu humanistyczno-językowym
Trzy główne cechy charakteru – opiekuńcza, nieśmiała, nadwrażliwa

Ulubiona gra komputerowa – hmmm... niech będzie Gothic
Ulubiona potrawa – ulubionej potrawy nie posiadam ale kocham owoce mango
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - zależy co mi wpadnie w ręce, jeżeli ktoś lubi takie klimaty to polecam Tolkiena, Sapkowskiego, Mastertona lub powieści z uniwersum Warhammera
Ulubione czasopismo – nie czytam zbyt wielu gazet, z nudów może być Metal Hammer albo coś popularnonaukowego
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – chyba nie ma takiego
Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – pewna kobieta, który wyjaśniła mi wiele spraw w moim życiu
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – polskie góry
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – odtwarzacz muzyczny, termos z herbatą i pełen zestaw rysowniczy
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą – sama się nad tym zastanawiam
Masz jakieś zwierzątko domowe – obecnie szynszylę i mieszańca teriera

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – miła atmosfera i możliwość wypowiedzenia się na wiele ciekawych tematów
Co Ci sie nie podoba na tym forum - jak na razie wszystko jest cacy i mam nadzieję, że tak zostanie
Czego nie tolerujesz na forum - na tym konkretnym forum nie ma takiej rzeczy, a mówiąc ogólnie o forach internetowych to chamstwa, wymądrzania się i nietolerancji
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił? – nic mi jak na razie nie przychodzi do głowy
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? - sama nie wiem, jakoś tak na nie natrafiłam i mnie zainteresowało - może to przeznaczenie?
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz) - jeszcze tego nie wiem, muszę dłużej tu pobyć i lepiej wszystkich poznać

Ulubiony przedmiot w szkole – język angielski
Znienawidzony przedmiot w szkole – matematyka, fizyka, język niemiecki
Ulubiony film – Trylogia Władcy Pierścieni, Nie czas na łzy, Skazany na Shawshank, Gladiator
Ulubiony aktor - nie posiadam
Ulubiony sportowiec - też nie posiadam, nie jestem biegła w tematach sportu
Ulubiony zespól muzyczny - ojj, za dużo tego... ale Mercyful Fate, Hate, Horytnica, Immortal są mi bardzo bliskie
Twoje motto życiowe - w życiu nie dostaniesz tego, na co sobie zasłużyłeś ale to, co sobie sam weźmiesz
Jakiej muzyki słuchasz – głównie metal ale także inne gatunki, zależnie co wpadnie w ucho
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – rysuję, filozofuję, czytam, medytuję, rozmawiam ze znajomymi
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – sobą
Ulubiony napój alkoholowy – niewyszukane, tanie wina
Ulubiony napój bezalkoholowy – gorzka herbata
Twoje nałogi - herbata, internet, bliskie mi osoby
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – lojalność i umiejętność współczucia
Twój stan cywilny - forever alone
Twój największy życiowy sukces - to, że nadal żyję
Ulubiona postać z kreskówek - Ludi ze świata według Ludwiczka, Goku, Chojrak
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – fałszywość, zawiść, obłuda

Numer buta - 38
Wzrost - 160 cm
Waga – około 50 kg
Ulubiony hipermarket - Tesco
Ulubiony ketchup - jakikolwiek, byle ostry
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) - 10
Książka której nigdy nie dokończyłeś - Krzyżacy
Film którego nigdy nie dokończyłeś – mnóstwo takich filmów
Twoje drugie i trzecie imię - Martyna Cyra

mateusz95
Początkujący marzyciel
Posty: 40
Rejestracja: 06 paź 2013, 14:51
Imię: Mateusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok

Re: Coś o Was

Post autor: mateusz95 » 07 paź 2013, 15:34

Imię – Mateusz
Skąd się wziął Twój nick? - no, od imienia i nie chciałem używać nicka, którym posługuję się zazwyczaj w Internecie
Data urodzenia - styczeń '95
Miejsce zamieszkania – 30 km od Białegostoku
Kolor włosów - brązowy
Kolor oczu – brązowe
Szkoła/zawód - jeszcze liceum ogólnokształcące
Trzy główne cechy charakteru – pomagający, pozytywny, ale bardzo nerwowy

Ulubiona gra komputerowa – Fallout 1/2
Ulubiona potrawa – grillowana karkówka
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - polecam "Zbrodnię i karę"
Ulubione czasopismo – Magazyn Gitarzysta
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – nie mam

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – od zawsze ceniłem i szanowałem (i nadal tak jest) swoich rodziców
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – gdzieś, gdzie jest cisza i spokój, np. domek nad jeziorem, ale nie mam konkretnego miejsca
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – scyzoryk, zapałki i poradnik przetrwania
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - powinien być wyrozumiały i cierpliwy
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – tak
Masz jakieś zwierzątko domowe – tak, psa

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – skórka ;)
Co Ci sie nie podoba na tym forum- chyba nie ma czegoś takiego
Czego nie tolerujesz na forum- ogółem na forach nie toleruje chamstwa i prostactwa
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił ? – niektóre opisy działów ;)
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? - bo to nie jest kolejne, wszystkotematyczne forum naszpikowane jednopostowymi użytkownikami
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz)- a nie wiem jeszcze

Ulubiony przedmiot w szkole – język polski
Znienawidzony przedmiot w szkole – chemia
Ulubiony film – Ojciec Chrzestny
Ulubiony aktor- Jack Nicholson
Ulubiony sportowiec- Adam Małysz i Robert Burneika :D
Ulubiony zespól muzyczny- Pink Floyd
Twoje motto życiowe - "Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza."
Jakiej muzyki słuchasz – praktycznie wszystkiego
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – słucham muzyki, gram na gitarze
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – chciałbym po prostu, żeby wszystko się jakoś ułożyło mniej więcej po mojej myśli
Ulubiony napój alkoholowy – wódka
Ulubiony napój bezalkoholowy – woda gazowana i herbata
Twoje nałogi- papierosy
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – szczerość, prawdomówność, inteligencję i ładne oczy
Twój stan cywilny - wolny
Twój największy życiowy sukces - nie wiem, jeszcze chyba nie osiągnąłem nic tak dużego, żeby nazwać to sukcesem
Ulubiona postać z kreskówek- Królik Bugs
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – braku wychowania, chamstwa i obłudy


Numer buta - 39
Wzrost - 165
Waga – 50-60 kg
Ulubiony hipermarket- Tesco
Ulubiony ketchup- jakiś ostry
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) - numer domu 20
Książka której nigdy nie dokończyłeś - mój rekord to chyba "Krzyżacy", przeczytałem może 10 stron
Film którego nigdy nie dokończyłeś – nie przypominam sobie, staram się oglądać do końca wszystko, nawet kiepskie filmy, czasami tylko zdarza mi się oglądać partiami, jeśli mi się znudzi w połowie, albo coś
Twoje drugie i trzecie imię- brak.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: Pawian » 11 paź 2013, 20:35

Imię – Anastazja
Skąd się wziął Twój nick? - majac 12 lat, wymyslilam go sobie ot tak.
Data urodzenia - 27-03-1991
Miejsce zamieszkania – Holandia
Kolor włosów - 50 shades of brown
Kolor oczu – piwne
Szkoła/zawód - wolny artysta
Trzy główne cechy charakteru – zarozumiala, zimna, bardzo kreatywna.

Ulubiona gra komputerowa – nie mam ulubionej, ale Dreamfall zawsze bedzie sentymentem.
Ulubiona potrawa – co jakis czas co innego. Ostatnie pare miesiecy Mantu
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - nie jestem molem ksiazkowym, ale jezeli juz, to chetnie czytam ksiazki detektywstyczne, thrillery, przygodowe. Nudza mnie romanse.
Ulubione czasopismo – brak.
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – kiedy moglam udowodnic innym, ze jestem fajna. Ogolnie mialam fajne dziecinstwo mimo wszystko.

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – nie mam idoli.
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – wymarzone wakacje? Dookola swiata. Kolejne wakacje? Turcja.
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – kompaktowy noz, zapas tasmy izolacyjnej i wibrator
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - empatia, spontanicznosc, zaagazowanie.
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – nie, chyba, ze obydwojga sa homo.
Masz jakieś zwierzątko domowe – 2 fretki

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – roznrodnosc charakterow udzielajacych sie ludzi.
Co Ci sie nie podoba na tym forum- czasami niepotrzebne czepianie sie slowek
Czego nie tolerujesz na forum- zamknietych umyslow, ale swiat bylby bez nich nudny.
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił ? – nie jestem az tak zainteresowana sprawami administracyjnymi tego forum, zebym sie mogla wypowiedziec.
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? - zostalam zaproszona : P
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz)- ciagle jest to ktos inny. Jestem zbyt neutralna, powinnam pierw miec swoj wlasny staly punkt odniesienia, zeby stwierdzic, czy ktos mysli tak jak ja. Nie we wszystkich tematach sie udzielam.

Ulubiony przedmiot w szkole – historia
Znienawidzony przedmiot w szkole – matematyka
Ulubiony film – od jakiegos czasu Artificial Intelligence
Ulubiony aktor- byle nie blekitny : P
Ulubiony sportowiec- brak.
Ulubiony zespól muzyczny- brak.
Twoje motto życiowe - jestem kowalem swojego losu. Wszystko co ma sie wydarzyc, wydarzy se, jezeli rusze dupe.
Jakiej muzyki słuchasz – roznej
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – lenie sie, gram, dekoruje.
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – kobieta sukcesu wedlug mojego mniemania.
Ulubiony napój alkoholowy – malibu, baileys, scheridance
Ulubiony napój bezalkoholowy – bez...bez...bezalkoholowy...?
Twoje nałogi- wieksza czesc zycia, czekolada. Ostatnio coraz mniej.
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – pewnosc siebie i swoich postanowien
Twój stan cywilny - just married
Twój największy życiowy sukces - jak narazie jest to postawienie wszystko jedna karte i zrobienie tego, co chcialam.
Ulubiona postać z kreskówek- ojej... Nie wiem, najbardziej lubilam bajki Disneya.
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – zazdrosc, zamknietego umyslu, brak ambcji


Numer buta - bez przesady
Wzrost - bez przesady
Waga – bez przesady
Ulubiony hipermarket- bez przesady
Ulubiony ketchup-bez przesady

Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) - 6
Książka której nigdy nie dokończyłeś - Lolita
Film którego nigdy nie dokończyłeś – ... Nic mi do glowy nig pyzychodzi
Twoje drugie i trzecie imię- brak.

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: Coś o Was

Post autor: Patorek » 11 paź 2013, 23:10

Pawian, jesteś tylko 2 lata starsze ode mnie, a myślałem, że co najmniej 5. :hyhy:

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: Pawian » 11 paź 2013, 23:25

Patorek, To pewnie przez makijaz :P

Karolina1
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2013, 17:07
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: Karolina1 » 13 lis 2013, 17:12

Imię – Karolina
Skąd się wziął Twój nick? - jak nietrudno zauważyć, od imienia;)
Data urodzenia - 13.04.1983
Miejsce zamieszkania – polska
Kolor włosów - rudy:)
Kolor oczu –brązowe
Szkoła/zawód - kulturoznawca:)
Trzy główne cechy charakteru – kochająca, wredna, twardo stąpająca po ziemi

Krzyszy
Marzyciel-Gaduła
Posty: 82
Rejestracja: 04 paź 2013, 21:14
Płeć: Mężczyzna

Re: Coś o Was

Post autor: Krzyszy » 20 lis 2013, 10:32

Imię – Krzysiek
Skąd się wziął Twój nick? - za długa historia
Data urodzenia - 1990 ;)
Miejsce zamieszkania – Warszawa
Kolor włosów -blondi
Kolor oczu – niebieskie
Szkoła/zawód - za półtora roku bezrobotny, if you know what I mean
Trzy główne cechy charakteru – wredny, szczery, lojalny

Ulubiona gra komputerowa – Aktualnie seria fm, lol
Ulubiona potrawa – Pomidorowa + Pierogi // mięchoooo
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - Dobre książki. Paragraf 22.
Ulubione czasopismo – eee papierowego to dawno w ręku nie trzymałem. Ale wcześniej focus historia
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – mięcho na grillu

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – eee, te wytrwałe
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – Ameryka Południowa, Nowa Zelandia, Półwysep Arabski, w kolei transyberyjskiej
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – łódka, paliwo i żarcie
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - lojalność, poświęcenie, szczerość
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – jasne
Masz jakieś zwierzątko domowe – psa

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Co Ci sie nie podoba na tym forum-eeeeee
Czego nie tolerujesz na forum- eeeeeeeeeeeeeeee
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił ? – nic
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? - zmuszony zostałem
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz)- Krzyszy

Ulubiony przedmiot w szkole – wf historia wos
Znienawidzony przedmiot w szkole – fizyka matma chemia
Ulubiony film – nie ma jednego
Ulubiony aktor- jest paru
Ulubiony sportowiec- nie ma
Ulubiony zespól muzyczny- Kult?
Twoje motto życiowe - non mollare mai
Jakiej muzyki słuchasz – każdej
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – gram, śpię, czytam
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – tym kim będzie się zajmował rzeczami z mojej specjalizacji na studiach
Ulubiony napój alkoholowy – wino
Ulubiony napój bezalkoholowy – woda
Twoje nałogi- jedzenie
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – ciepło, zrozumienie
Twój stan cywilny - kawaler
Twój największy życiowy sukces - zrobione własnoręcznie pierogi
Ulubiona postać z kreskówek- nie wiem
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – oszukiwanie, brak szacunku, głupota


Numer buta - normalny
Wzrost - 182
Waga – 68
Ulubiony hipermarket- eee
Ulubiony ketchup- ostry
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) - 3
Książka której nigdy nie dokończyłeś - Jest dużo więcej których nie rozpocząłem, jeszcze.
Film którego nigdy nie dokończyłeś – dużo ich
Twoje drugie i trzecie imię- Keke ke

asiutek77
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2013, 11:29
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: asiutek77 » 17 gru 2013, 11:37

Imię – Joanna
Skąd się wziął Twój nick? - z glowy.
Data urodzenia - sierpień
Miejsce zamieszkania – dom 4
Kolor włosów - jasny blond.
Kolor oczu – zielone
Szkoła/zawód - LE Liceum Ekonomiczne
Trzy główne cechy charakteru –uparta przebojowa sumienna :) :) :) :) :) :) :)

POZDRAWIAM

Nanami
Marzyciel-Gaduła
Posty: 84
Rejestracja: 15 gru 2013, 16:49
Imię: Natalia
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: Nanami » 17 gru 2013, 17:26

Imię – Natalia
Skąd się wziął Twój nick? - Nazywa mnie tak brat i znajomi.
Data urodzenia - 16.12.1996
Miejsce zamieszkania – Województwo łódzkie
Kolor włosów - Jasny brąz
Kolor oczu – Szare
Szkoła/zawód - Jeszcze się uczę. Liceum o profilu prawniczym
Trzy główne cechy charakteru – Nieśmiałość, szczerość, pesymizm

Ulubiona gra komputerowa – Nie mam
Ulubiona potrawa – Pizza :D
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - Fantastykę. Poleciłabym cały cykl "Niecni Dżentelmeni"
Ulubione czasopismo – Nie mam
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – Nie mam

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – Nergal
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – We Francji
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – Książkę, hamak, latarkę
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - Szczerością, lojalnością
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – Chyba tak
Masz jakieś zwierzątko domowe – Niestety nie, ale marzę o chomiku

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – To, że jest takie pozytywne
Co Ci sie nie podoba na tym forum- Na razie wszystko mi się podoba
Czego nie tolerujesz na forum- Krytykowania bez uzasadnienia
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił ? – Chyba nic
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? - Bo spodobały mi się tematy poruszane w dyskusjach
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz)- Jeszcze nie wiem

Ulubiony przedmiot w szkole – Francuski
Znienawidzony przedmiot w szkole – W-f
Ulubiony film – "Anioły i demony"
Ulubiony aktor- Nie mam
Ulubiony sportowiec- Nie mam
Ulubiony zespól muzyczny- Black Veil Brides
Twoje motto życiowe - Kto walczy desperacko - przeżyje. Kto walczy by przeżyć - umrze.
Jakiej muzyki słuchasz – Rock, metal
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – Czytam książki.
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – Psychologiem
Ulubiony napój alkoholowy – Nie mam
Ulubiony napój bezalkoholowy – Sok pomarańczowy
Twoje nałogi- Komputer, czytanie
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – Poczucie humoru, inteligencję
Twój stan cywilny - Wolna
Twój największy życiowy sukces - Dostanie się do wymarzonego liceum
Ulubiona postać z kreskówek- Tabaluga
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi –Fałsz, nielojalność, chamstwo


Numer buta - 40
Wzrost - 169cm
Waga – Nie powiem
Ulubiony hipermarket- Nie mam
Ulubiony ketchup- Nie mam
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) - Na pierwszym
Książka której nigdy nie dokończyłeś - "Pan Tadeusz"
Film którego nigdy nie dokończyłeś – Dużo tego, nie pamiętam
Twoje drugie i trzecie imię- Anna, Marcjanna

bearbee
Posty: 14
Rejestracja: 30 gru 2013, 12:59
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: bearbee » 30 gru 2013, 14:23

Imię – Patrycja
Skąd się wziął Twój nick? - chlopak mnie tak nazywa.
Data urodzenia - 7 marzec.
Miejsce zamieszkania – Bristol, UK
Kolor włosów - brazowe
Kolor oczu – niebieskie
Szkoła/zawód - team leader (nie wiem jak to po PL bedzie)
Trzy główne cechy charakteru – uparta, werazliwa, rodzinna

Ulubiona gra komputerowa – nie mam.
Ulubiona potrawa – ryz z czerwona fasolka, kurczak po jamajsku (jerk chicken); golabki
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - Corka oficera. <3
Ulubione czasopismo – nie mam.
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – hmm... chyba kazde wakacje. ^,^

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – moja mama; Nelson Mendela.
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – Jamajka
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – noz, hamak, zapalki
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - lojalna, szalona, pomocna
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – niestety nie.
Masz jakieś zwierzątko domowe – nie.

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – towarzyska atmosfera; to ze ciagle jest aktywne? heh.
Co Ci sie nie podoba na tym forum - niebieska szata, bardzo zimny kolor.
Czego nie tolerujesz na forum - hmm.. jeszcze nie wiem. Jest to moj pierwszy dzien.
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił ? – grafike, przynajmniej ten niebieski kolor, heh.
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? - jest ciagle aktywne, po przegladzie tematow wydaje sie ciekawe, poza tym nazwa jest bardzo przyciagajaca.
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz)- nie wiem jeszcze.

Ulubiony przedmiot w szkole – wf
Znienawidzony przedmiot w szkole – matma
Ulubiony film – Shottas
Ulubiony aktor - nie mam.
Ulubiony sportowiec - nie mam.
Ulubiony zespól muzyczny - nie mam.
Twoje motto życiowe - zyj chwila.
Jakiej muzyki słuchasz – reggae, dancehall
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – jako matka nigdy nie mam wolnego czasu.
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – wlascicielka wlasnej firmy, restauracji itp.
Ulubiony napój alkoholowy – nie pije alkoholu, ale jak juz musze to Magnum;
Ulubiony napój bezalkoholowy –Sprite
Twoje nałogi - uwielbiam slodycze. (gilty)
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – pracowitosc, lojalnosc, pewnosc siebie
Twój stan cywilny - w zwiazku.
Twój największy życiowy sukces - staram sie o role menadzera i jestem bardzo blisko to osiagniecia tego celu. <3
Ulubiona postać z kreskówek - Goku, Gohan i Vegeta (DB)
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – falsz, zdradliwosc, klamstwo (nie wiem czy napisalm w dobrych formach, jestem w UK dosc dlugo ichyba troche jezyka zaczynam zapominac).


Numer buta - 35/36
Wzrost - 162 cm
Waga – 48 kg
Ulubiony hipermarket - nie mam.
Ulubiony ketchup - myslalam, ze wszystkie sa takie same?
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) - 3 pietro
Książka której nigdy nie dokończyłeś - chyba kazda lektora szkolna.
Film którego nigdy nie dokończyłeś – GodFather, Matrix i ... zapomnialam ten trzeci.
Twoje drugie i trzecie imię - Anna, nie mam trzeciego.

anna75
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2014, 11:24
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: anna75 » 28 sty 2014, 13:11

2. || Imię: Kamil
-------------------------------------------------
3. || Wiek: Tu powinna byc raczej data urodzenia: 23 lata
-------------------------------------------------
3. || Miejsce zamieszkania: Poznań
-------------------------------------------------
4. || Wzrost: 178
-------------------------------------------------
5. || Waga: 75
-------------------------------------------------
6. || Kolor włosów: Ciemny blond
-------------------------------------------------
7. || Kolor oczu: Piwny
-------------------------------------------------
8. || Rodzaj słuchanej muzyki: Rock, metal
-------------------------------------------------
9. || Ulubiony zespół: Metalica, Hey, Rammstein
-------------------------------------------------
10. || Ulubiona piosenka: Niema (a jak juz mam sie upierac to Love is gonna save us
-------------------------------------------------
11. || Uprawiam nast. sporty: QUAKE :)
-------------------------------------------------
12. || Ulubiona drużyna/zawodnik: brak
-------------------------------------------------
13. || Sporty, które kocham: Quake
-------------------------------------------------
14. || Ulubiony kolor: Czarny, niebieski
-------------------------------------------------

catchmybeat
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2014, 12:25
Imię: Marta
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: catchmybeat » 20 kwie 2014, 13:30

Imię –Marta
Skąd się wziął Twój nick? - Na podstawie piosenki Catch my breath
Data urodzenia - 28.8.1996 Miejsce zamieszkania – Ostaszewo
Kolor włosów - czarny
Kolor oczu – niebieskie
Szkoła/zawód - LO
Trzy główne cechy charakteru – Wygadana , szczera , mega seksualna ;)

Ulubiona gra komputerowa – The sims wszystkie serie , nfs
Ulubiona potrawa – Lasagne
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - Barbara rosiek pamięnik narkomanki , 50 twarzy graya , kamasutra ;P
Ulubione czasopismo – Cosmopolitan ;)
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – Gdy nie chodziłam do szkoły ;D

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – szanowałam Rihanna /szanuję shakira nawet podziwiam
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – karaiby
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – zapałki , nóż , ukochanego ;)
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - szczery , bezpośredni, cierpliwy , uczynny
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – i tak i nie , bo może zdarzyć się tak , że jedna ze stron może chcieć czegoś więcej
Masz jakieś zwierzątko domowe – 4 papużki

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – to , że można porozmawiać na wiele tematów ;)
Co Ci sie nie podoba na tym forum-
Czego nie tolerujesz na forum-
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił ? – wprowadziłabym na jeden dzień rozmowy o seksie :D
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? - znalazłam go w linku na innym portalu
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz)-

Ulubiony przedmiot w szkole – j.polski
Znienawidzony przedmiot w szkole – chemia
Ulubiony film – Niewierna
Ulubiony aktor- aston cuther
Ulubiony sportowiec- Kuśnierewicz ;p
Ulubiony zespól muzyczny- nie umiem sprecyzować ;0
Twoje motto życiowe - "atakuj wtedy , gdy inni się poddają "
Jakiej muzyki słuchasz –latino , rock i club
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – śpiewam , piszę wiersze i dbam o siebie
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – Nauczycielem wdż
Ulubiony napój alkoholowy – Wino
Ulubiony napój bezalkoholowy – Sok winogronowy
Twoje nałogi- seksoholizm ;p
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – szczerość
Twój stan cywilny - niezamężna
Twój największy życiowy sukces - chyba jeszcze nie osiągnęłam
Ulubiona postać z kreskówek- tweety
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – arogancja , obojętność , owijanie w bawełnę


Numer buta - 37
Wzrost -1,53
Waga – nie podaję;p
Ulubiony hipermarket- biedronka
Ulubiony ketchup- włocławek
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) - nr 50
Książka której nigdy nie dokończyłeś - piąty wymiar
Film którego nigdy nie dokończyłeś – nie mam takiego
Twoje drugie i trzecie imię- cecylia z bierzmowania

Morrigan
Marzyciel-Gaduła
Posty: 52
Rejestracja: 04 maja 2014, 18:15
Imię: Klaudia
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: Morrigan » 20 maja 2014, 18:33

Imię – Klaudia
Skąd się wziął Twój nick? - ot tak, nie miałam pomysłów, a udzieliło mi się właśnie moje zainteresowanie mitologią; dla ciekawskich: MORRIGAN była naczelną celtycką boginią wojny. Kroczyła po polach bitew, napełniając wojowników furią i zbierając ciała poległych. Posiadała umiejętności prorocze i potrafiła zmieniać kształty, przyjmując postać wrony lub kruka.
Morrigan była potrójnym bóstwem. Występuje w irlandzkich legendach osobiście lub pod postacią jednej ze swych pomocnic: Badb, Macha lub Nemain. Łączy śmierć i zniszczenie z silną potencją seksualną. Uważana jest za wzorzec Morgan Le Fay z legend arturiańskich.
Data urodzenia - rocznik 96
Miejsce zamieszkania – mazowieckie
Kolor włosów - ciemny blond
Kolor oczu – niebieski
Szkoła/zawód - LO
Trzy główne cechy charakteru – o to lepiej się mnie nie pytajcie.

Ulubiona gra komputerowa – brak
Ulubiona potrawa – pierogi
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - ostatnio fantastyka zza wschodniej granicy; w chwili obecnej czytam "Zawód Wiedźma" i jest świetna. Poza tym Kira Izmajłowa jest cudowna.
Ulubione czasopismo – nie czytam gazet
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – całe dzieciństwo. Było odjazdowe!

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – ciężko stwierdzić
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – Skandynawia
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – telefon z niezłym zasięgiem, żebym mogła zadzwonić po pomoc, by mnie szybko wyciągnęli
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - szczerze? nie zastanawiałam się nad tym
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – tak :D
Masz jakieś zwierzątko domowe – psa, chociaż jest to pies mojego brata, więc jakby nie mój ;)

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – jeszcze nie wiem :D i na te poniżej także :D
Co Ci sie nie podoba na tym forum-
Czego nie tolerujesz na forum-
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił ? –
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? -
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz)-

Ulubiony przedmiot w szkole – matma
Znienawidzony przedmiot w szkole – polski - śpię i to dosłownie
Ulubiony film – Sherlock Holmes; Kogiel-Mogiel; Zielona Mila; Jak zostać królem
Ulubiony aktor- Robert Downey Junior i Johnny Depp
Ulubiony sportowiec- brak
Ulubiony zespól muzyczny- Linkin Park, Rammstein, Bullet for my Valentine, System of a Down, the Pretty Reckless
Twoje motto życiowe - brak
Jakiej muzyki słuchasz – głównie metal, rock ale też i inne
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – czytam, piszę, muzykuję,
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – pracować na budowie, a przynajmniej w chwili obecnej
Ulubiony napój alkoholowy – wódka :P ale na serio jest to jedyny alkohol który jestem w stanie przełknąć
Ulubiony napój bezalkoholowy – woda
Twoje nałogi- brak
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – w sumie nie wiem :P
Twój stan cywilny - wolna :D
Twój największy życiowy sukces - sama nie wiem. wygrana w konkursie muzycznym?
Ulubiona postać z kreskówek- brak
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – nie wiem sama... dwulicowość na pewno


Numer buta - 37, albo 38; zależy od buta.
Wzrost - 158
Waga – ok 50 - nie wiem dokładnie
Ulubiony hipermarket- brak
Ulubiony ketchup- pudliszki, czy jak to się pisze
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) -
Książka której nigdy nie dokończyłeś - e... Zbrodnia i Kara, Proces, Konrad Wallenrod (nawet nie jestem pewna czy zaczęłam), Kordian i kilka innych lektur z liceum
Film którego nigdy nie dokończyłeś – nie wiem
Twoje drugie i trzecie imię- brak

NatTadi23
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2014, 17:28
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: NatTadi23 » 10 wrz 2014, 7:40

Imię – Natalia
Skąd się wziął Twój nick? - od imienia i nazwiska
Data urodzenia - 17.08.1986
Miejsce zamieszkania – Poznań
Kolor włosów - jasny blond ( naturalne )
Kolor oczu – zielone
Szkoła/zawód - Pracownik biurowy
Trzy główne cechy charakteru – uparta, miła, lubię pomagać innym

Ulubiona gra komputerowa – nie mam
Ulubiona potrawa – pizza
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - nie czytam z braku czasu

Borderline

Re: Coś o Was

Post autor: Borderline » 21 mar 2015, 17:41

Imię – Julita
Skąd się wziął Twój nick? - Zaburzenie osobowości borderline. ;D
Data urodzenia - 02.01.1996
Miejsce zamieszkania – Mazowieckie
Kolor włosów - brązowe?
Kolor oczu – brązowe? Piwne?
Szkoła/zawód - technikum logistyczne
Trzy główne cechy charakteru – inteligentna, zamknięta w sobie, spokojna

Ulubiona gra komputerowa – nie wiem. Dużo ich było. Strategiczne. Kangurek KAO. xD
Ulubiona potrawa – musli?
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - Trylogia Czarnego Maga.
Ulubione czasopismo – nie mam.
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – eeee... kurcze pamiętam najgorsze.

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – nauczycielka od polskiego.
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – w domu. Nie no żartuje. W ciepłych krajach. Wyspy? Plaża, słońce i woda to moje klimaty. :serce:
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – nóż, linę i co może mi się jeszcze przydać?
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - szczera, uczciwa, pomocna
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – tak. Musi być tylko gejem, a kobieta lesbijką. :rotfl:
Masz jakieś zwierzątko domowe – psy, kiedyś kota. Teraz dużo piesków.

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – grafika, ogólnie atmosfera i ten chat. :D
Co Ci sie nie podoba na tym forum- za mało ludzi. I trzeba dużo tych coinsów zbierać na kolorek. xd
Czego nie tolerujesz na forum- nie wiem, a mam czegoś nie tolerować?
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił ? – a co chcecie? :D
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? - lepszych nie ma. To jest najfajniejsze. :3
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz)- nie wiem. Za dużo tu nie przesiaduje. Zobaczę później. :P

Ulubiony przedmiot w szkole – nie mam.
Znienawidzony przedmiot w szkole – wszystkie.
Ulubiony film – K-Pax, Przerwana Lekcja Muzyki
Ulubiony aktor- Costner, Willis, Cruise, Gibson... dużo.
Ulubiony sportowiec- nie mam. Małysz. Nie no żartuje. xd
Ulubiony zespól muzyczny- Coma
Twoje motto życiowe - Wszyscy powinniśmy być martwi.
Jakiej muzyki słuchasz – dobrej.
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – gry pbf, książki,
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – nie wiem. Właściwie wolałabym nie żyć w przyszłości.
Ulubiony napój alkoholowy – wódka grejpfrutowa.
Ulubiony napój bezalkoholowy – sok pomarańczowy, albo koktajl z truskawek.
Twoje nałogi- obgryzanie paznokci, cięcie się (ale to jeszcze nie nałóg)
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – nic. Nie interesuje się płcią przeciwną ani swoją.
Twój stan cywilny - z nikim nie jestem. Wolna! :D
Twój największy życiowy sukces - Bo ja wiem... Nie mam.
Ulubiona postać z kreskówek- eee...
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – oszust, nie szczerość, podlizywanie się


Numer buta - 41
Wzrost - 178 cm
Waga – 64 kg
Ulubiony hipermarket- hahaha xd
Ulubiony ketchup- pomidorowy. Są inne?
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) - numer domu 8, znaczy pokój mam w 9. :hyhy:
Książka której nigdy nie dokończyłeś - Nie pamiętam. Coś o jakiś czarownicach. Jakie to nudne było. A i jeszcze S Kinga. Coś tytuł z oczami? Nie wiem.
Film którego nigdy nie dokończyłeś – raczej takich nie było.
Twoje drugie i trzecie imię- Kasia

Anika
Marzyciel-Gaduła
Posty: 63
Rejestracja: 26 cze 2014, 9:47
Płeć: Kobieta

Re: Coś o Was

Post autor: Anika » 25 mar 2015, 23:52

Imię – Monika
Skąd się wziął Twój nick? - Przez przypadek trafiłam na niego.
Data urodzenia - 23.10.1997
Miejsce zamieszkania – Lubelskie
Kolor włosów - Ciemny blond
Kolor oczu – Niebiesko-zielone
Szkoła/zawód - Liceum
Trzy główne cechy charakteru – Nieśmiała, wrażliwa, sympatyczna.

Ulubiona gra komputerowa – Simsy!
Ulubiona potrawa – Spaghetti
Jakie książki najchętniej czytasz. Co byś polecił pozostałym forumowiczom - Detektywistyczne, horrory, młodzieżowe.
Ulubione czasopismo – Nie mam.
Najmilej przez Ciebie wspominany moment z dzieciństwa – Chodzenie z mamą i bratem na pizzę.

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – Nie mogę sobie takowej przypomnieć.
Gdzie chciałabyś spędzić wymarzone wakacje – Nieważne gdzie, ważne z kim.
Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – Prowiant, psa i książki.
Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - Lojalna, pomoże w potrzebie, nie opuści, będzie wspierać.
Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta – Istnieje.
Masz jakieś zwierzątko domowe – Mam.

Co Ci sie najbardziej podoba na forum – Wszystko.
Co Ci sie nie podoba na tym forum- Nie ma nic takiego.
Czego nie tolerujesz na forum- Jak wyżej.
Jesteś jednego dnia administratorem nasze-marzenia.eu Co byś zmienił ? –Nic.
Dlaczego wybrałeś/aś akurat to forum? - Jakoś tak mnie ujęło pozytywnie, po prostu.
Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego ( z kim najczęściej sie zgadzasz)- Jeszcze nie wiem :)

Ulubiony przedmiot w szkole – Dzwonek!
Znienawidzony przedmiot w szkole – Teraz to biologia.
Ulubiony film – Now is good
Ulubiony aktor- Nie mam.
Ulubiony sportowiec- Nie mam.
Ulubiony zespól muzyczny- Happysad <3
Twoje motto życiowe - Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
Jakiej muzyki słuchasz – Wszystkiego, co mi wpadnie w ucho.
Co najchętniej robisz w wolnym czasie – czytam ksiązki, słucham muzyki itd.
Kim chciałbyś zostać w przyszłości – Sobą :)
Ulubiony napój alkoholowy – Nie piję.
Ulubiony napój bezalkoholowy – Nektar pomarańczowy.
Twoje nałogi- Brak
Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – Intelekt.
Twój stan cywilny - Panna
Twój największy życiowy sukces - Dostałam się do jednego z najlepszych liceów.
Ulubiona postać z kreskówek- Smerfy!
3 cechy jakich nienawidzisz u ludzi – Fałsz, dwulicowość, obojętność.


Numer buta - 37/40 (tak bardzo chińska numeracja)
Wzrost - Około 157 cm.
Waga – Około 50 kg.
Ulubiony hipermarket - Biedronka!
Ulubiony ketchup - Nie mam ulubionego.
Na którym piętrze mieszkasz (ew. numer domu) - Parter
Książka której nigdy nie dokończyłeś - Dużo ich.
Film którego nigdy nie dokończyłeś – Nie pamiętam.
Twoje drugie i trzecie imię - Anna Gabriela

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości