Nabór na redaktora

Archiwum forum dyskusyjnego nasze-marzenia.eu. Stare ogłoszenia administratorów, junior adminów, moderatorów oraz konkursy z ubiegłych lat.
V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 26 sie 2011, 12:17

persecutoria pisze:Niech uważnie prześledzi 354 strony moich postów.
Ty cholero, nawet się wywiadów robić nie chce, patrząc na tę liczbę xD
TrisHka pisze:A Eljot'owi i jego zespołowi życzę powodzenia
Dziekuję.


Co do Robe-Rose... Cóż, miała przysłać zgłoszenie. Nie przysłała. I zdecydowanie nie powinna teraz siedzieć pod miotłą. No ale. Może to jej taktyka.

Wciąż czekam na zgłoszenia. Nie bójcie się, nie taki diabeł straszny. Gdy będzie nas kilkoro, będzie nam się pracować łatwiej, będzie mniej roboty, a wszyscy będą zadowoleni. Ale potrzebuję ludzi do mojego projektu. Wierzę, że Wam się spodoba.

Usunięty 2094

Post autor: Usunięty 2094 » 26 sie 2011, 15:19

Zgłoszenie wysłane. Nie liczę, że się dostanę, ale od dzisiaj się zaczynam udzielać u Was, chciałabym, żebyście mnie lepiej poznali. Zgłosiłam się, mimo że jest to niewątpliwie skok na głęboką wodę, acz wychodzę z założenia, iż w życiu czasem warto postawić wszystko na jedną kartę, niż później żałować, że się nie spróbowało. Sądzę, że moje poglądy niedługo poznacie, zapewne z częścią się zgodzicie, zaś część odrzucicie, ale chyba o to chodzi, aby dbać o dyskusję na forum, więc jestem otwarta na zdanie innych. Szanuję Waszą rozwagę oraz to, że nie ufacie od razu, warto mieć dystans do nowo poznanych osób, żeby potem nie było dużego rozczarowania co do konkretnej osoby. Jak już napisałam, nie liczę, że się dostanę, ale byłby to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Wasze wypowiedzi przeczytałam i nie neguję ich. Pozdrawiam, R&R.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Nabór na redaktora

Post autor: V » 16 lut 2012, 14:50

Witam!

Jako, że odeszła od nas Robe-Rose (dziękujemy za Twoją posługę i życzymy zdrowia i powodzenia), redakcja ogłasza nabór na redaktora. We dwójkę niewiele zdziałamy, tym bardziej, że poly czeka matura. W tej chwili bardzo potrzebujemy kogoś, bowiem kolejny numer gazetki zbliża się wielkimi krokami - ujrzycie go już za miesiąc. A przynajmniej mam taką nadzieję. Nie chcemy Was zawieść, więc szukamy nowej osoby, która przeprowadzałaby wywiady i pisała arty do gazetki.

Chętni? Zgłaszać się tu lub na PW.


Obrazek

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Nabór na redaktora

Post autor: Ruta » 22 mar 2012, 19:07

Jeżeli nie macie czasu, mogę przeprowadzić od czasu do czasu jakiś wywiad, jakby kto był chętny.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Nabór na redaktora

Post autor: V » 22 mar 2012, 21:03

Mnie to rybka, jak chcesz redaktora to się zgłoś do QD.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Nabór na redaktora

Post autor: Ruta » 22 mar 2012, 23:53

V pisze:Mnie to rybka, jak chcesz redaktora to się zgłoś do QD.
Kto pisał, że chcę redaktora?
Wolę mieć rangę usera, bo reszta innych to i tak niewypał [są, ale nie tym czym powinny być].

Ale jeżeli miałby być przestój w wywiadach mogłabym dorzucić coś od siebie.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Nabór na redaktora

Post autor: V » 22 mar 2012, 23:55

Ale dostęp do redakcji powinnaś mieć, bo tam redaktorzy informują o wywiadach, by się nie zdublowały.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Nabór na redaktora

Post autor: Ruta » 22 mar 2012, 23:57

V pisze:Ale dostęp do redakcji powinnaś mieć, bo tam redaktorzy informują o wywiadach, by się nie zdublowały.
To to można spokojnie załatwić na PW czy GG. ;)

omni
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2012, 13:58
Imię: krzysiek

Re: Nabór na redaktora

Post autor: omni » 23 maja 2012, 10:21

To ja tu zostaję mam zamiar być długo jak tylko się da może kiedyś zostanę redaktorem a jak nie to zaproszę was do siebie. Mam parę pomysłów. A każdy głos się liczy.

Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie
Posty: 3245
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bułgarskie centrum chujozy

Re: Nabór na redaktora

Post autor: Iluminacja » 07 lis 2013, 12:12

bu

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości