Nabór na redaktora

Archiwum forum dyskusyjnego nasze-marzenia.eu. Stare ogłoszenia administratorów, junior adminów, moderatorów oraz konkursy z ubiegłych lat.
V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Nabór na redaktora

Post autor: V » 03 lip 2011, 19:13

W związku z zaistniałą sytuacją, Jego Wysokość V ogłasza:


WIELKI NABÓR NA REDAKTORA!


Jeśli chcesz być kimś więcej niż zwykłym userem, jeśli chcesz aktywnie brać udział w życiu forum, jeśli chcesz urozmaicić sobie i nam forumowe życie, jeśli chcesz tworzyć coś wspaniałego i przede wszystkim jeśli chcesz być zajebisty - zgłoś się! Szukam redaktorów, którzy przeprowadzaliby wywiady. Mam dla Was dwa redakcyjne biurka:
- biurko Oyena poplamione kawą i z pleśniejącymi okruchami kanapki;
- biurko HaGie'go wymalowane w serduszka i kwiatuszki.
Zgłoszenia proszę wysłać na PW. Oto wzór:

Kod: Zaznacz cały

Nick:
Zalety:
Pięć pytań do wywiadu z V:
1.
2.
3.
4.
5.
Tak, chciałbym, abyście napisali 5 pytań, jakie zadalibyście mi podczas wywiadu. W polu 'zalety' mile widziane przechwalanki związane z pracą redaktora. Mam nadzieję, że zgłoszą się chętne osoby, a ja będę mógł zatrudnić dwie z nich. Forum Was potrzebuje. Ja mogę Wam zagwarantować pomoc oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Na zgłoszenia czekam od 4 do 8 lipca.



Obrazek

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Post autor: Lussi-M » 03 lip 2011, 22:21

V, No niezłe dałeś mi to biurko ;D

[ Komentarz dodany przez: QueenDream: Sob 09 Lip, 2011 ]
Twoj post nie odnosi sie do tematu, prosze pisac posty na temat

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 12 lip 2011, 11:31

Szukam redaktorów, praca od zaraz. Więcej info na PW.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 24 sie 2011, 15:26

To jest dalej aktualne?

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 24 sie 2011, 16:32

Jasne.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 24 sie 2011, 16:51

To wrzucę na na naszego Facebooka, może ktoś ogarnie.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 25 sie 2011, 14:59

Naszym nowym redaktorem została poly. Gratuluję i dziękuję za pomoc. Nabór na redaktora wciąż trwa, chcę przygotować dla Was coś ekstra.

Usunięty 2094

Post autor: Usunięty 2094 » 25 sie 2011, 19:30

A czy nowy użytkownik może zostać redaktorem? ;) Tak na próbę?

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 25 sie 2011, 19:48

Pytałam na SB, ale obeszło się ciszą.

Redaktor już jest, ale nabór nadal trwa? :niepewny:

Chyba jak dla mnie jest, to zbytnio skomplikowane i niestety nie kumam, ktoś mi to wyjaśni? :P

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 25 sie 2011, 19:52

Bo redaktorów teraz będzie więcej :) o ile się zgłoszą Eljot ma dla forumowiczow jakas niespodzianke ;)
Robe-Rose ;) Eljot jak bedzie to Ci odpisze prawdopodobnie w tym temacie, bo to jego decyzja bedzie ;)

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 25 sie 2011, 19:56

Ilu ich potrzebuje?

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 25 sie 2011, 19:57

Nie mam pojęcia ;) Jak przyjdzie to pewnie odpowie Ci na to pytanie

Usunięty 2094

Post autor: Usunięty 2094 » 25 sie 2011, 21:12

Bardzo bym chciała, żebyście dali mi szansę, bo lubię pisać ogólnie i byłoby to dla mnie ciekawe doświadczenie. Jak pisałam w moim temacie powitalnym, chciałabym dostać się na studia dziennikarskie, ale przedtem wartowałoby sprawdzić czy mam do tego dryg. Dlatego to przedsięwzięcie pozwoli mi rozeznać czy jest to dla mnie, czy nie. Lubię rozmawiać z ludźmi, jeszcze mnie nie znacie, ale fajnie by było, gdybym was przekonała do siebie ;). Pozdrawiam, R&R.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 25 sie 2011, 21:42

Nabór oczywiście wciąż trwa, wszystkie informacje macie w pierwszym poście, ale jak czegoś nie wiecie, to pytać.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 25 sie 2011, 22:01

Ilu ich potrzebujesz?

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 25 sie 2011, 22:07

2-4.

piagizela
Newbie
Posty: 1948
Rejestracja: 11 sie 2011, 0:39
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: sweet home, Alabama

Post autor: piagizela » 25 sie 2011, 22:14

Weź mnie, mnie wybierz!
Chodziłam kiedyś na kółko dziennikarskie.

Ale uprzedam, że ze względu na studia nie mam pojęcia jak będzie u mnie wyglądało z wolnym czasem.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Post autor: V » 25 sie 2011, 22:20

Też idę na studia, dlatego potrzebuję kilku osób.

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Post autor: poly » 25 sie 2011, 22:51

TrisHka pisze:Ilu ich potrzebuje?
Z pierwszego postu wynika, że Eljot + dwie osoby. Chyba?
Mam dla Was dwa redakcyjne biurka:
A czy nowy użytkownik może zostać redaktorem?
Chyba wypadałoby chociaż trochę znać forum + użytkowników?

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 25 sie 2011, 23:22

poly pisze:Chyba wypadałoby chociaż trochę znać forum + użytkowników?
Niekoniecznie ;)
Jesli ktos chce byc rzeczywiście redaktorem to wystarczą chęci i zapał ;) zawsze jak ktoś sie zglosi do wywiadu to mozna posty danego usera przesledzić i go w ten sposób jakos poznać ;) wiec dla chcącego nic trudnego ;)

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 25 sie 2011, 23:26

QueenDream, wszystko świetnie, ale nie uważasz, że taki user ma też dać się nam poznać? Nie tylko ona ma znać nas, my ją także.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 25 sie 2011, 23:28

Eteryczna, a kto powiedzial, ze od razu bedac redaktorka, musi się udzielac czynnie :) ? Może obserwowac po cichu wszystko ;)
Tym bardziej ze teraz praca redaktorska bedzie podzielona na kilka czesci z tego co mi wiadomo, wiec taka osoba z poczatku niekoniecznie wyznaczona do wywiadów może być.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 25 sie 2011, 23:33

QueenDream, ale to dalej nie zmienia faktu, że np. ja jej nie znam ani trochę, nie wiem jakie ma poglądy itd. Nie wiem na ile można ufać by powierzać taką rangę. Pewnie podobny dylemat mogłoby mieć kilka innych osób. No, ale to ja może nie jestem ufna... ale wiesz jak to bywa z tą ufnością, miałaś już tego dowody, że czasem lepiej chuchać na zimne. Wiem, że to nie to samo co było wtedy, ale jak chcemy już rozdawać komuś rangi, to lepiej aby ktoś sobie na to trochę zapracował?

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 26 sie 2011, 10:03

QueenDream pisze: zawsze jak ktoś sie zglosi do wywiadu to mozna posty danego usera przesledzić i go w ten sposób jakos poznać
To ja się zgłaszam. Niech uważnie prześledzi 354 strony moich postów. Jeśli jest w stanie to zrobić, to proszę bardzo, niech będzie redaktorem :] liczę na pytanie o mój stosunek do eutanazji.

Skoro wystarczy cicha obserwacja, to może zaproponujmy bycie redaktorem Fraglesowi? On już dłuuuugi czas obserwuje forum nic nie pisząc i nawet się nie przywitał o ile wiem, ale jeśli będzie miał chęci, to wystarczy. Proszę Cię.

QueenDream, ja wiem, że chcesz, by było miło, ale powierzanie jakiejkolwiek, nawet rozrywkowej funkcji na forum osobie, której - jak pisała Eteryczna - na razie na tyle ufać nie można, nie jest dobrym pomysłem =_= Nic do Robe - Rose nie mam, ale troszeczkę było tych nowych użytkowników, którym zaufałaś i nigdy dobrze się to nie kończyło.

Ja jestem tego samego zdania co Eteryczna, zresztą jak widzę napisałam prawie to samo.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 26 sie 2011, 10:12

Okej, ale Eteryczna też została modem w krótkim czasie i jakoś się sprawdziła. Więc czemu R&R miałaby nie dostać takiej szansy?

To, że ktoś będzie dłużej na forum czy też udziela się dużo, nie musi znaczyć, że się sprawdzi lepiej. Poza tym wywiady mają być po to, aby rozmawiać z user'ami, a do tego czasu może da się poznać.

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 26 sie 2011, 10:31

Ja bym też się wstrzymała. Nowi użytkownicy mają to do siebie, że przychodzą z wielkim zapałem i chęciami, aż nagle znikają - i tyle ich widziano.
Niech każdy sobie jakoś zapracuje na jakąkolwiek rangę.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 26 sie 2011, 10:33

W nabory na moda nie wnikam, jeśli nie ma mnie w MT, a wtedy mnie nie było. Nie mam jak, mimo chęci xD Raz zrobiłam błąd wyznaczając jedną osobę na "stołek" po mnie i więcej tego nie zrobię.
Z tego, co pamiętam Eteryczna od początku "rzuciła się" w życie forum, pisała dużo, ładnie i w większości przypadków z sensem. Robe - Rose jak na razie specjalnie poznać się nie dała i tu głównie tkwi moje "ale". Gdyby w jej przypadku chodziło o moda, z mojej strony "ale" zamieniłoby się w głośne "nie" :P
Moim zdaniem to powinna być osoba, która jednak angażuje się w życie forum. Nie musi tu siedzieć tyle ile ja, bo nie wiem, kto by tyle z Wami wytrzymał ;) ale trudno, bym miała zdanie "spoko, będzie fajnie", kiedy delikwent jest z nami raptem 3 dni ._.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 26 sie 2011, 10:53

Podałam tylko przykład, że nowi też mogą się sprawdzić, czego najlepszym przykładem jest Eteryczna, o.

Przecież nie tylko R&R byłaby redaktorem, więc nawet jakby jej entuzjazm spadł i przestałaby wchodzić na forum, będą też inni.
Tyle ode mnie ;P

A Eljot'owi i jego zespołowi życzę powodzenia ;D

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 26 sie 2011, 11:14

Z tego co wiem, to na gwałt aż tak ludzie Eljotowi nie trzeba, więc Robe-Rose jak przejdzie test Eljota, bedzie miała czas by sie wykazać, jesli sie wykaze i jej zapał do forum nie spadnie w połoewie wrzesnia, wtedy dopiero ja ostatecznie zdecyduje, czy przyjacja do redaktorów czy nie. Macie racje, że lepiej jednak poczekać..

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 26 sie 2011, 11:53

TrisHka pisze:Okej, ale Eteryczna też została modem w krótkim czasie i jakoś się sprawdziła. Więc czemu R&R miałaby nie dostać takiej szansy?
Okej, ale ja chociaż się trochę rozpisałam i dałam poznać zanim zostałam tym modem.
Nie będę przytaczać teraz tych złych wyborów ufania komuś kto ledwo co przekroczył próg forum.

Nie chodzi o ilość dni spędzonych, a o udowodnienie (zwłaszcza mi), że to nie będzie kolejny chybiony wybór. Do RR nic nie mam, bo jak mogę mieć kiedy za grosz nic o niej nie wiem - to logiczne. Ja po prostu chcę wiedzieć czy ten zapał nie będzie słomiany. Jak nie będzie - to cudownie, czapka z głowy i trzy pokłony.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości