Reklama forum

Archiwum forum dyskusyjnego nasze-marzenia.eu. Stare ogłoszenia administratorów, junior adminów, moderatorów oraz konkursy z ubiegłych lat.
Awatar użytkownika
LuCyferKA
Bigiel
Bujający w obłokach
Posty: 262
Rejestracja: 12 lis 2015, 11:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Reklama dla forum?

Post autor: LuCyferKA » 18 lis 2015, 19:14

Odnośnie facebooka - plusy są - można dzielić się zdjęciami z przyjaciółmi, dosyć szybko komunikować. Jednak odnośnie głębszych dyskusji - tylko prześmiewanie się nawzajem i czysty trolling; szkoda gadać.
Lubimy towarzystwo, ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diabły.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Reklama forum

Post autor: QueenDream » 18 lis 2015, 21:12

Pozwoliłam sobie połączyć tematy ;)
Generalnie już wiele razy podejmowaliśmy próbę takiej efektywnej reanimacji forum i wiele osób wracało ze starych bywalców, ale na dzień góra dwa, potem szło w świat i nie było o nich słuchu nadal, więc na tych starych, których nie ciągnie już do nas (bo de facto ich z nami nie ma), nie ma co liczyć, prędzej można liczyć na nowych, takich jak Ty LuCyferKA, którzy przyjdą tu i będą mieli chęć dyskusji, dzięki temu forum odżywa, wprowadza się tę "świeżą krew" i dyskusja nawet z ludźmi, którzy siedzą na forum i już sami między sobą nie mają o czym dyskutować, schodzi na inne tory.
Tylko sęk w tym, skąd pozyskać tę "krew", skoro jak już wcześniej zresztą stwierdziliście, minimalistyczność fb pożarła większość for internetowych.

Awatar użytkownika
LuCyferKA
Bigiel
Bujający w obłokach
Posty: 262
Rejestracja: 12 lis 2015, 11:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Reklama forum

Post autor: LuCyferKA » 18 lis 2015, 21:57

QueenDream, i w tym sęk - jak odnaleźć alternatywnych userów chcących czegoś więcej? Osobiście wraz z kilkoma znajomymi prowadzę stronę fb odnoszącą się do oryginalności - niedawno wrzuciłem link do forum, mam nadzieję iż kilka osób się złapie.
Lubimy towarzystwo, ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diabły.

Awatar użytkownika
LuCyferKA
Bigiel
Bujający w obłokach
Posty: 262
Rejestracja: 12 lis 2015, 11:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Reklama forum

Post autor: LuCyferKA » 18 lis 2015, 21:57

QueenDream, i w tym sęk - jak odnaleźć alternatywnych userów chcących czegoś więcej? Osobiście wraz z kilkoma znajomymi prowadzę stronę fb odnoszącą się do oryginalności - niedawno wrzuciłem link do forum, mam nadzieję iż kilka osób się złapie.
Lubimy towarzystwo, ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diabły.

Usunięty 2094

Re: Reklama forum

Post autor: Usunięty 2094 » 19 lis 2015, 9:33

Po co sprowadzać tu ciągle starych userów, którzy zaglądają raz na ruski rok i nie są z forum związani? Skoro wolą siedzieć na fejsie, to już ich wybór. Dla mnie, fora dyskusyjne zawsze będą mieć jakąś magię, podczas gdy na portalach takich jak facebook kwitnie w najlepsze hejt i opluwanie, tak na forach raczej nie obserwuje się tego zjawiska, bo zawsze czuwa jakiś moderator czy inny "koleś od brudnej roboty", by uciszyć zbyt ożywioną dyskusję. Jednocześnie ludzie na fejsie odnaleźli swój azyl, gdzie "wolność słowa" rozumiana jest bardzo dosłownie.

Najlepszą reklamą dla forum są aktywni dyskutanci oraz ciekawe dyskusje.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Reklama forum

Post autor: QueenDream » 19 lis 2015, 10:01

Dafne pisze:Najlepszą reklamą dla forum są aktywni dyskutanci oraz ciekawe dyskusje.
W sumie jestem podobnego zdania.
Jak taki Pan X przegląda nasze forum i zobaczy ciekawą dyskusję, w której sam chciałby coś dodać, pewnie do nas dołączy, gdy takiej dyskusji nie zobaczy, będzie kiepsko.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Reklama forum

Post autor: QueenDream » 12 kwie 2016, 21:30

Dobra, widzę że większość banerów z pierwszego posta wygasła, może ktoś miałby czas i ochotę trochę pobawić się grafiką i zrobić dla nas kilka banerów?

Numer
Newbie
Posty: 393
Rejestracja: 16 sie 2011, 11:08
Imię: Tomasz
Płeć: Mężczyzna

Re: Reklama forum

Post autor: Numer » 31 lip 2016, 20:13

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Reklama forum

Post autor: QueenDream » 01 sie 2016, 8:20

Numer, super, że zrobiłeś nam banerki :)
Bo już większość z tych co była wygasła ;)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość