Ostrzeżenia słowne użytkowników

Archiwum forum dyskusyjnego nasze-marzenia.eu. Stare ogłoszenia administratorów, junior adminów, moderatorów oraz konkursy z ubiegłych lat.
Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 19 lip 2011, 19:06

Kolejne ostrzeżenie słowne dla CherryBomb za wulgaryzmy w poście.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 26 lip 2011, 9:35

nemzsx za napisanie bezsensownego tematu i za propozycje jegop powielania w sieci

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 29 lip 2011, 11:59

nie wiedziałam gdzie to wrzucić... a wrzucam bo QueenDream, możesz dostać pw albo wiadomość na gg od Cherry Bomb, która może nie zgadzać się z moją decyzją odnośnie ostrzeżenia które dostała.

od kilku dni wałkowany jest temat o tych puszczalskich, Cherry nagminnie klnie, co z tego, że gwiazdkuje, jak wygląda to tragicznie. już pomijam inne tematy w których też pojawiają się jej bluzgi. na forum są nie tylko pełnoletni użytkownicy, zresztą źle to się czyta.
więc zamieszczam moją dotychczasową korespondencję z nią.

wiadomosc Cherry Bomb zaraz po ostrzymaniu osta (WCB):
Zupełnie nie rozumiem z jakiej racji dostałam ostrzeżenie! Przecież nie przeklinam tak żeby było nie zakropkowane ,nie pisze całych wyrazów więc o co chodzi? Tak przecież wolno więc nprawdę to co najmniej dziwne,innym wolno mnie nie a to tylko dlatego że mam inne zdanie i postanowiliście mnie ukarać brawo nie ma co,ale ja nie zmienię zdania w niczym nadal będę pisała to co myślę.
moja odpowiedź (MO):
pisz co myślisz, droga wolna, ale zauważ ile wygwiazdkowanych bluzg jest w Twoich postach ;) jeśli nie umiesz pisać normalnie, czyli kulturalnie, to takie będą konsekwencje.
WCB:
A skąd wiesz jakie to były słowa skoro były wygwiazdkowane?? Mogłam użyć jakiegokolwiek słowa udowodnisz mi że to było przekleństwo?? Po za tym jesli są wygwiazdkowane komu to przeszkadza? W regulaminie nic o tym nie pisze a pisze żeby własnie wygwiazdkowywać.
MO:
nie rób ze mnie idiotki, okej? ;] zapytaj każdej osoby na forum i powiedzą Ci dokładnie co to są za słowa. zastosuj się do tego, proszę.
WCB:
Jeśli mam ochotę przeklnąć i jest to odpowiednie w temacie w którym piszę to będę przeklinać,nie klnę na kogoś nie obrażam.
MO:
nie, nie będziesz ;] bo podejmę odpowiednie kroki. jak Ci nie pasuje moja decyzja to zgłoś to QD.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 29 lip 2011, 12:04

Dziękuję ajw za powiadomienie ;)

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 31 lip 2011, 19:36

Za bluzgi w temacie i obrażenie uzytkowniczki Bum! CB dostała dziś ostrzezenie slowne o wartości dwa

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 03 sie 2011, 21:29

Ostrzeżenie słowne pod postem dla użytkownika cayman ( http://www.nasze-marzenia.eu/pierscione ... htm#195352 ), brak interpunkcji, źle się czyta, a już nieraz w jego postach to zauważałam.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: QueenDream » 11 lut 2012, 12:37

Ostrzeżenie słowne dla Eljota, za sugerowanie Muszolowi by "wypadał"

Usunięty 2094

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: Usunięty 2094 » 12 lut 2012, 21:24

Pierwsze ostrzeżenie słowne w kierunku Al_Hadzi. Bardzo proszę Cię Aldi, żebyś tego nie anulowała. To moja decyzja, ponoszę pełną odpowiedzialność. Delikwent otrzymuje ostrzeżenie słowne za temat k-cik-ot-f59/topic5743.html , odbieram to jako prowokację.

Muszol
Extra marzyciel
Posty: 761
Rejestracja: 21 sie 2010, 22:17

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: Muszol » 12 lut 2012, 21:26

Podbijam, Rob ma rację, jak wcześniej wspomniałam, nie możemy pozwolić na coś takiego, tym bardziej, że wprost napisał nawet o Eljocie.

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: Icannotfly. » 12 lut 2012, 21:34

Dobrze!
I uważam, Aldi, że nie można podważać upomnień moderatora - tracimy wtedy w oczach innych userów.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: QueenDream » 04 mar 2012, 15:41

Ostrzezenie słowne dla Eljota za obraze i podwazenie zdania administracji w temacie o szyfrze inelova i uzywanie wulgaryzmow, oraz za obraze usera

Muszol
Extra marzyciel
Posty: 761
Rejestracja: 21 sie 2010, 22:17

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: Muszol » 23 mar 2012, 19:35

Ostrzeżenie słowne dla Przechodzień za PONOWNE ubliżanie Eter (Ruta).
Aldona proszę Cię o niecofnięcie ostrzeżenia. Po raz kolejny Al wsiadł na Eter, która chciała rozkręcić forum dodając kolejne tematy. Al oczywiście, nie wypowiadał się na temat tylko zaczął się czepiać.
Przechodzień pisze:SEK W TYM ZE W OGOLĘ TEGO NIE OKREŚLIŁAŚ DZIECKO. Jak dla mnie jesteś dzieckiem (i to bezczelnym ), bo mogłabyś być moim dzieckiem, dziecko. Skoro zakładasz temat by oceniać według własnych wytycznych to to ZRÓB NAJPIERW. Nie WYRAZIŁAŚ SWOJEGO ZDANIA. OPISAŁAŚ JEDYNIE ZDAWKOWO SYTUACJE. Nie widzę sensu by ktokolwiek wypowiadał się w temacie w którym obchodzi Cie jedynie Twoje zdanie i to jeszcze nie do końca sprecyzowane.. innymi słowy takie pisanie dla pisania i kolejny pokaz tego, ze jesteś próżna i pusta.. w treści.

Jeśli zaś opierasz się na jakimś artykule to podaj do niego link W PIERWSZYM POŚCIE A NIE którymś z kolei, drogie dziecko.
Zdecydowany ( w Twoim dziecinnym pojęciu ) Admin wyrzuciłby Cie już dawno na stale - za arogancje i bezczelność i za to ze próbujesz się rządzić będąc szara userka. Załóż swoje forum i zobaczymy jak długo będziesz tam tak arogancka i bezczelna. :kabel: :kabel:

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: QueenDream » 23 mar 2012, 19:38

Niestety ale to musze cofnąc, bo on tylko się zapytał o coś Eter, po z atym ta druga wypowiedż odnosi się do jej aluzji..
Tyle ode mnie

Muszol
Extra marzyciel
Posty: 761
Rejestracja: 21 sie 2010, 22:17

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: Muszol » 23 mar 2012, 19:40

Aldona co Ty wyprawiasz? Spytał? A słowa dziecko, bezczelna itp? Nie widzisz tego kobieto?

Awatar użytkownika
Melancthe
Newbie
Posty: 1733
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:18
Imię: Wioletta
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wien

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: Melancthe » 23 mar 2012, 19:43

Muszol pisze:Aldona co Ty wyprawiasz? Spytał? A słowa dziecko, bezczelna itp? Nie widzisz tego kobieto?
Chciałam zauważyć, że Ruta dość często sama prowokuje sytuacje, w których userzy zwyczajnie 'tracą nerwy' w stosunku co do niej.

Muszol
Extra marzyciel
Posty: 761
Rejestracja: 21 sie 2010, 22:17

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: Muszol » 23 mar 2012, 19:44

NIE WAŻNE KIEDY CO JAK.. CHODZI TERAZ O KONKRETNĄ SYTUACJĘ.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: QueenDream » 23 mar 2012, 19:50

Wczesniej Eter nie dostawała za to zadnych ostrzezen, wiec czemu Al musi teraz dostac, nie cofnę tego slownego, ale pamietajcie by jednak przemyslec takie rzeczy kilka razy. Po za tym prosze nie zapomniec o tym, ze Al ma juz jedno zwykłe ostrzezenie na swoim koncie, wiec nawet jak uzbieralby(a pewnie sie tak nei zdarzy) x warnów słownych to i tak prosze nei dawac zwykłego ostrzezenia bo je MA

Muszol
Extra marzyciel
Posty: 761
Rejestracja: 21 sie 2010, 22:17

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: Muszol » 23 mar 2012, 19:56

QueenDream, broń dalej jednego zwykłego szarego usera przez którego forum się pieprzy.. na rzecz kilku innych :) powodzenia.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Ostrzeżenia słowne użytkowników

Post autor: QueenDream » 26 mar 2012, 13:01

Słowne ostrzeżenie dla V, za obrazę usera Przechodzień, "najlepiej takiemu urwać jaja i zakopać żywcem"

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości