Nabór na moderatora

Tematy wybrane to zarchiwizowania na rzecz "odświeżenia forum".
Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 26 lis 2010, 16:38

Atena, niestety nie mam czasu :/

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 26 lis 2010, 18:31

Hmm no tak, tylko najpierw ten Pan musi się zgłosić w temacie i pokazać, że potrafi uczestniczyć w zyciu forum, na tyle, by stac się moderatorem :D

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Post autor: Lussi-M » 26 lis 2010, 21:36

Zrezygnowałem z pozycji Junior Admina, jednak mogę zostać moderatorem. Więc oficjalnie się zgłaszam.

I, co wy na to.

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 26 lis 2010, 22:05

HaGie, wiesz co ja na to :)
tzn. że widziałabym Cię tuu.

kitty
Marzyciel-Gaduła
Posty: 51
Rejestracja: 11 gru 2010, 22:30

Re: Nabór na moderatora

Post autor: kitty » 11 gru 2010, 22:53

BoginiMarzeń pisze:Ogłaszam że od dzisiaj czyli 27.07.2010r zaczyna się nabór na moderatora forum!
Witam! :D
1 mój post i... w tym wątku.
Nabór trwa?

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 11 gru 2010, 22:56

Jak na razie jest zamknięty, ale zawsze można się zgłosić-w razie potrzeby kogoś do pomocy, administracja kogoś ze zgłaszających się w tym temacie wybierze ;)

kitty
Marzyciel-Gaduła
Posty: 51
Rejestracja: 11 gru 2010, 22:30

Post autor: kitty » 11 gru 2010, 23:02

:D , rozumiem, dzięki,...ślicznie tu, jutro połażę se po tym Forum!

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 15 lut 2011, 20:19

W związku z tym, że ostatnio odeszły dwie osoby z naszego grona po raz kolejny postabowilismy zorganizowac nabor na moderatora!
Jesli chcesz sie zglosic to przeczytaj pierwszy post w tym temacie i na podstawie tego postu zamiesc tutaj swe zgłoszenie!

My wszystkich kandydatow bedziemy bacznie obserwowac i w odpowiednim czasie wybierzemy sposrod wszystkich zglaszajacych sie osobe, ktora dolaczy do naszego grona.

Oyen
Extra marzyciel
Posty: 670
Rejestracja: 02 cze 2010, 22:39
Imię: Kuba

Post autor: Oyen » 15 lut 2011, 21:14

To ja mogę się zgłosić. W sumie to nocny marek jestem ale zawsze cośtam skorbnę i zajrzę w miarę możliwości.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 15 lut 2011, 21:26

To i ja się zgłoszę. :P
Moim jedynym plusem jest to,że sporo czasu tu przesiaduję,zamiast pracować ;D

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 21 lut 2011, 20:18

Jakos nie widać wiekszego zainteresowania naborem i posilabym aby kazdy zainteresowany odpowiadal wedlug tego:
Moderatorem może zostać każdy z was! Tu, w tym temacie zgłaszacie się , mowicie o swym doswiadczeniu(nie przyjmujemy tylko tych z duzym doswiadczeniem więc wszystko zalezy od Twego zaangażowania w życie forum), a my-administracja bedziemy was obserwowac.
Bedziemy patrzec na to jak prowadzicie dyskusje na forum, jak zachowujecie sie w stodunku do userów i ile czasu spedzacie z nami ;) Zgłaszanie się nie ma terminu zakończenia, jeśki wytypujemy odpowiedniego kandydata sposrod zgłoszonych, wyślemy do niego PW :)
Pamietajcie, ze do obowiązkow moderatora nie nalezy tylko poprawianie postow i pilnowanie porzadku, ale takze umiejetność prowadzenia dyskusji oraz reklamowanie forum w miarę możliwości :)

Oyen
Extra marzyciel
Posty: 670
Rejestracja: 02 cze 2010, 22:39
Imię: Kuba

Post autor: Oyen » 21 lut 2011, 22:52

QueenDream, wybrzydzasz, masz 2 dobrych kandydatow, a przede wszystkim chętnych ;)

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 22 lut 2011, 9:13

Oyen, ma nas po prostu gdzieś :P
Oyen pisze:masz 2 dobrych kandydatow
Co do tego jednego to się zgodzę,ale ten drugi kandydat to miałabym pewne wątpliwości :P
A teraz zgaduj,kto jest kim :PPP

Oyen
Extra marzyciel
Posty: 670
Rejestracja: 02 cze 2010, 22:39
Imię: Kuba

Post autor: Oyen » 22 lut 2011, 10:45

TrisHka, no dobra, nie siedze tyle na forum co Ty ale ktoś musi wystartować żeby nie było, że jednoglośnie wygrasz :P

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 22 lut 2011, 10:52

Oyen, uahaha! Powiedzmy,że się ze sobą zgadzamy :rotfl:
Tylko ja bym założyła odwrotną wersję :P

Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Saya » 02 mar 2011, 7:51

Skoro jeszcze nie wybraliście to i ja sie zgłosze, a co mi tam.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Post autor: Ruta » 13 mar 2011, 19:31

Wiem, że nie wypada z taką ilością postów i stażem (jeden dzień), ale co mi tam. Może kiedyś się przydam do sprzątania po innych. ;p
A więc... dlaczego ja?
Jestem kontaktową osobą, umiejącą rozmawiać na poziomie. Znam swoje miejsce i moje obowiązki. Lubię porządek i reguły (zgroza wiem!), bo dzięki temu lepiej się funkcjonuje. Byłam kiedyś modem na jednym z for, poza tym od kilku lat udzielam się na kilku dość sporych forach. Do swoich zadań podchodzę z powagą i precyzją. No i moje IQ wynosi 122, więc może się jakaś tam wyższa inteligencja przyda. :rotfl:
Polecam się na przyszłość. A teraz możecie mnie lustrować. ;p

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 25 mar 2011, 13:23

W związku z tym, że nasza JA zrezygnowała z pełnionej funkcji, teraz potrzebujemy także Junior Admina, proszę o zgłaszanie się osób, a spośród tych zgłoszonych osób prawdopodobnie zostanie zrobiona ankieta, w której userzy będą mogli zagłosować na osobę, która by obstawiali jako moderatora i dwie osoby, które będą miały największą liczbę głosów dostaną rangę test moda z możliwością awansu na wyższy poziom, chyba, że zainteresowanie rangami będzie małe(tzn zgłosi się mało osób) wtedy zostanie wybrana tylko jedna osoba.

Proszę też o potwierdzenie chęci moderowania w tym temacie, pozdrawiam


Jednak pamiętajcie, że ankieta nie będzie ostatecznością w wyborze tych dwóch osób do moderowania, ostateczne zdanie będziemy mieć ja i ajw

EDIT: Jednak nie będzie tak jak powiedziałam na początku, już mamy diw osoby na oku, ale to nie znaczy ze nie możecie się nadal zgłaszać, pozdrawiam

Acid
Newbie
Posty: 2772
Rejestracja: 24 lut 2011, 19:21

Post autor: Acid » 25 mar 2011, 14:28

Zgłaszam się.
Posiadam doświadczenie i dysponuję czasem.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 25 mar 2011, 17:17

Wraz z ajwenhou postanowiłyśmy, że zrobimy nieco inaczej, z dniem dzisiejszym test moderatorami zostali Saya, Acid88 oraz Postrockowa, maja oni możliwość awansu na wyższy stopień moderowania, ale tylko wtedy, kiedy ich działalnośc na forum(tzn. pisanie postów, moderowanie w tych działach, które mają dostępne) będzie widoczna, na tyle, że zauważą to uzytkownicy, tak jak szybko dostali tę rangę, tak szybko mogą ją również stracić, może być, że "zachowa " się z tych osób tylko jedna, bądź nie "zachowa" się nikt, teraz to wszystko zależy już od Was. Tak więc z dniem dzisiejszym oficjalnie zamykam nabór na moderatora. (jak na ten moment) i gratuluję wytypowanym.

Awatar użytkownika
kari
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2010, 19:43

Post autor: kari » 05 kwie 2011, 9:06

Mam swoje forum, mam doświadczenie w moderowaniu chciała bym zostać moderatorem będę bardzo aktywna u was od teraz. :)

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 05 kwie 2011, 13:03

kari, weźmiemy Twe zgłoszenie pod uwagę, kiedy będziemy wybierac kolejny raz moderatora
kari pisze: będę bardzo aktywna u was od teraz.
Zastanawiam się czy będą to tylko słowa, czy słowa poparte czynami.

Temat jak na razie zamykam, bo moderatorów nie szukamy, jak będzie ogłoszony nabór do temat odblokuję

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Nabór na moderatora

Post autor: Ruta » 17 paź 2011, 17:20

Uwaga uwaga!


Otwieram kolejny nabór na moderatora. Zgłoszenia przyjmowane są w tym temacie.
Jeżeli uważasz, że się nadajesz - zgłoś swoją kandydaturę. Napisz nam kilka słów od siebie (dlaczego uważasz, że to jednak Ty jesteś jedynym i właściwym wyborem).

Jeżeli kogoś wybierzemy, damy znać na PW.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Nabór na moderatora

Post autor: V » 17 paź 2011, 21:34

Zgłaszam chęć do wstąpienia w szeregi moderacji. Byłem administratorem na forum clanowym, więc dużo roboty raczej nie miałem. Szukam wyzwań niczym Bear Grylls, więc myślę, że moderowanie na najprawdopodobniej najlepszym forum, na jakim pisałem, będzie fajną zabawą i niesamowitym doświadczeniem. Co więcej, JEST TO MOJE MARZENIE, a to w końcu forum o marzeniach. Nie będzie mi to absolutnie przeszkadzać w pracy w redakcji, a przynajmniej mam taką nadzieję. Poza tym, mam czarny nick.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Usunięty 2094

Re: Nabór na moderatora

Post autor: Usunięty 2094 » 21 paź 2011, 21:13

Zgłaszam moją kandydaturę.

Zależy mi na rozwoju tego forum, jak również dyskusjach na poziomie. Jako moderator zobowiązałabym się do rzetelnego pilnowania porządku, dlatego sądzę, że przyda Wam się moja dokładność i odpowiedzialność.
Pełniłam funkcję moderatora na jednym z największych fór w Polsce, gdzie codziennie musiałam pilnować, aby nikt nie spamował w moich działach, gdyż zajmowałam się moderacją działów gospodarczych. To była praca wymagająca niemałego poświęcenia z mojej strony, bardzo czasochłonna, dlatego jestem przygotowana na wszelkie trudności związane z pracą moderatora na N-M.

Z poważaniem,
Robe - Rose

Awatar użytkownika
leo451
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2011, 23:26

Re: Nabór na moderatora

Post autor: leo451 » 21 paź 2011, 21:56

Zglaszam sie na moderatora, ponieważ uważam ze nowa sile sie wam tutaj na forum przyda, Dajcie szanse komus nowemu kto tutaj jest krotko :). Posiadam przeogromne doswiadczenie na wszystkich mozliwych do zajmowania rangach :) Bylem kiedys Adminem glownym na pewnym holenderskim forum warezowym :) Wiec mysle ze jako moderator bylbym najodpowiedniejsza osoba jaka moglibyscie wybrac :)
Ostatnio zmieniony 21 paź 2011, 23:33 przez Icannotfly., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: najpierw popracuj nad ortografią.

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Re: Nabór na moderatora

Post autor: ajwenhou » 21 paź 2011, 22:28

mamy więcej niż jednego kandydata, więc prosimy o jeszcze jedną rzecz - wasze zdjęcie na pw bądź maila. skoro mamy wspólnie pracować to fajnie byłoby wiedzieć i mieć chociaż maleńkie wyobrażenie o kimś, z kim się pracuje, prawda?

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Nabór na moderatora

Post autor: V » 21 paź 2011, 23:45

ajwenhou pisze:skoro mamy wspólnie pracować to fajnie byłoby wiedzieć i mieć chociaż maleńkie wyobrażenie o kimś, z kim się pracuje, prawda?
E tam.

Moje zdjęcie jest na forum.

Usunięty 2094

Re: Nabór na moderatora

Post autor: Usunięty 2094 » 22 paź 2011, 13:14

W porządku.

ajwenhou- wysłałam już Tobie moją jedną fotkę.

DrHouse
Marzyciel-Gaduła
Posty: 50
Rejestracja: 25 wrz 2011, 14:35
Imię: Daniel
Lokalizacja: Stary Sącz

Re: Nabór na moderatora

Post autor: DrHouse » 22 paź 2011, 18:06

Zgłaszam swoja kandydaturę.

Jest to moje drugie forum. Na poprzednim ( lalalala.pl nick danjel ) przez okres 2 lat bylem modkiem :) Juz teraz ex-modkiem, wiec doświadczenie mam jak najbardziej. Czepiam się strasznie ortów, dużych liter na początku zdania, wiec pewnie mnie nie wybierzecie, bo 3/4 osób piszących na forum, olewa duża literkę na początku zdania i duzo ostów by się dostało ^^

PIsandLow
Ostatnio zmieniony 22 paź 2011, 18:12 przez Ruta, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ale bez adresów proszę. ;-)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości