bez tytulu

Tworzysz coś? Pochwal się i sprawdź, co tworzą prawdziwi Marzyciele.
Awatar użytkownika
Jeruka
Bujający w obłokach
Posty: 253
Rejestracja: 23 mar 2015, 18:30

bez tytulu

Post autor: Jeruka » 25 mar 2015, 8:28

......Patrzył na kolumny które utrzymywały całą konstrukcje niezbyt pewnym krokiem wszedł po schodach :niepewny: za nim wył wiatr i trwała śnieżyca nie napotkał oporu w postaci drzwi bo ich po prostu nie było wnętrze wydawało się bez życia wszędzie alabaster to uczucie idealnego porządku psuł jednak kurz na podłodze odchylił głowę i spojrzał na sufit zmrużył oczy bił on potężnym białym światłem lecz nie potrafił zlokalizować jego źródła.......

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: bez tytulu

Post autor: Hinaru » 25 mar 2015, 10:29

Zapominasz o przecinkach, przez co strasznie się czyta.
Taka cześc wyrwana z historii trochę niewiele mówi, ale może zapowiadać się ciekawe opowiadanie/powieść

Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń
Posty: 1489
Rejestracja: 31 lip 2010, 12:04
Płeć: Kobieta

Re: bez tytulu

Post autor: Pytalska » 25 mar 2015, 10:38

Haha, nie ma to jak wstawiać w twórczości emotki. :D

A forma nieco przypomina mi Możliwe Sny Jolanty Stefko. Jest oryginalnie i nie zgodzę się z Hinaru. Według mnie nie stosowanie przecinków ma swój urok, przez co Twój twór nieco przypomina mi powieść, o której wyżej napisałam.

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: bez tytulu

Post autor: Hinaru » 25 mar 2015, 10:46

Pytalska, Mi własnie bardzo przeszkadzam brak przecinka, ciężko rozdzielić co do czego.

Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń
Posty: 1489
Rejestracja: 31 lip 2010, 12:04
Płeć: Kobieta

Re: bez tytulu

Post autor: Pytalska » 25 mar 2015, 10:47

Hinaru, rozumiem, każdy ma inne upodobania, każdy ma inne preferencje, jeden uważa coś za sztukę, drugi uważa to samo za kicz.

Awatar użytkownika
Filip
Bujający w obłokach
Posty: 356
Rejestracja: 29 cze 2014, 18:36
Imię: Filip
Płeć: Mężczyzna

Re: bez tytulu

Post autor: Filip » 25 mar 2015, 14:09

Pytalska pisze:Hinaru, rozumiem, każdy ma inne upodobania, każdy ma inne preferencje, jeden uważa coś za sztukę, drugi uważa to samo za kicz.
Upodobobania odnośnie interpunkcji? To tak samo jakby rzec, że mozna miec upodobpbania odnoście znaków drogowych. :)

Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń
Posty: 1489
Rejestracja: 31 lip 2010, 12:04
Płeć: Kobieta

Re: bez tytulu

Post autor: Pytalska » 25 mar 2015, 16:34

Filip, czytałeś Możliwe Sny Jolanty Stefko oraz niektóre twory pana Kinga (chodzi mi o to, że czasami ów pan stosował taki zabieg, że w nawiasach zapisywał myśli innych, również bez interpunkcji)? Tak chyba było chyba chociażby z Carrie. Sądzę, że stosunek odnośnie przecinków oraz innych tego typu znaków można uznać za pewien rodzaj literackiej sztuki.

Usunięty 2094

Re: bez tytulu

Post autor: Usunięty 2094 » 25 mar 2015, 16:55

Filip, książki mogą mieć inną formę, niż przyjętą. A jeśli coś zostało dopuszczone do druku, to widocznie ktoś uznał, że właśnie te celowe niestawienie przecinka, jest odpowiednie. Co innego taki Forest Gump - strasznie ciężko się czyta, bo autor pisze jako bohater, który kaleczy mowę i myli słowa. Nie doczytałam, za bardzo kuło w oczy od błędów i literówek.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości