Teatr

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.
Laka
Marzyciel-Gaduła
Posty: 51
Rejestracja: 02 maja 2012, 15:23
Imię: Laka
Lokalizacja: narazie Opole ;(

Re: Teatr

Post autor: Laka » 03 maja 2012, 16:02

kocham teatr !
To wspaniałe miejsce pełne fantazjii ,uśmiechu i ludzi z dobrym wyszukanym gustem .
Bywam tam baaaardzo często .
Sama grałam już na wielu festiwalach na deskach teatru .

Offline
Extra marzyciel
Posty: 754
Rejestracja: 23 cze 2012, 15:32
Imię: Dominika
Płeć: Kobieta

Re: Teatr

Post autor: Offline » 24 cze 2012, 20:09

Nie raz. Uwielbiam tam chodzić, ale niestety rzadko mam okazję tam bywać. Może gdybym mieszkała w pobliżu gmachu teatru, to bywałabym częściej, jednak najbliższy jest oddalony o kilkadziesiąt kilometrów. :(

metanoied
Newbie
Posty: 706
Rejestracja: 10 maja 2012, 17:20
Imię: Damien
Lokalizacja: Lublin

Re: Teatr

Post autor: metanoied » 12 lip 2012, 22:34

A do mnie teatr średnio przemawia. Zdecydowanie bardziej wolę operę. Fakt, jeśli pójdzie się na dobrą produkcję, to można wyjść z teatru zadowolonym, ale ja już taki jestem, że do mnie bardziej przemawiają doznania słuchowe,niż wzrokowe.

Cheney
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 134
Rejestracja: 12 lip 2012, 14:52
Lokalizacja: Opole.

Re: Teatr

Post autor: Cheney » 13 lip 2012, 6:10

Laka pisze:Sama grałam już na wielu festiwalach na deskach teatru .
To tak jak ja. ;D

Teatr to wspaniałe miejsce.

KITT
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 119
Rejestracja: 23 sie 2012, 19:00
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Zabrze

Re: Teatr

Post autor: KITT » 24 sie 2012, 12:32

Byłem raz i więcej nie pójdę, chyba że będzie to wyjście ze szkoły :(

Lunatic
Marzyciel-Gaduła
Posty: 54
Rejestracja: 20 sie 2012, 19:49

Re: Teatr

Post autor: Lunatic » 24 sie 2012, 12:38

Bardzo lubię i żałuję, że nie mam okazji chodzić częściej. W sumie, w ostatnim czasie w ogóle nie chodzę.
'Antygona' i 'Trans-Atlantyk' były najlepsze :)

fragola
Bujający w obłokach
Posty: 304
Rejestracja: 31 paź 2012, 14:27

Re: Teatr

Post autor: fragola » 14 sty 2013, 16:48

Bardzo lubię teatr i jeśli nadarzy się okazja (czytaj ktoś inny jest też chętny i akurat graja coś dobrego), to chętnie idę. Przede wszystkim lubię komedie. Ostatnio jakoś rok temu byłam na Szalonych nożyczkach, które wszystkim polecam. Albo "20 najśmieszniejszych piosenek na świecie" z Kiljanem też jest świetne:)
Poza tym uwielbiam jak aktorzy śpiewają :rotfl:
Za to nigdy nie przepadałam za przedstawieniami kukiełkowymi.

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Teatr

Post autor: adelia » 15 sty 2013, 19:42

Przez ostatnie parę dni mam ogromną ochotę na pójście do teatru. Jakoś tak nie mam okazji. Może uda mi się niedługo. Jak znajdę coś dla siebie. I trochę więcej czasu też będę miała. Lubię teatr. Szczególnie, jak jeżdżę na sztuki, które wystawiane są przez grupę angielskich artystów. Podoba mi się ich interakcja z widownią. Bardzo.

taluncia
Bujający w obłokach
Posty: 435
Rejestracja: 24 sie 2012, 20:52
Imię: Natalia
Lokalizacja: Rzeszów- Sanok

Re: Teatr

Post autor: taluncia » 15 sty 2013, 23:07

Przepraszam, że się tak wtrącę w trakcie rozmowy mam tylko jedno pytanko czy ktoś z Was był już na spektaklu "Szalone nożyczki" i mógłby mi o tym coś napisać to byłabym bardzo wdzięczna.
Z góry dziękuję

aenimaa
Marzyciel-Gaduła
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2013, 14:21
Imię: Anna

Re: Teatr

Post autor: aenimaa » 16 sty 2013, 12:17

Również lubię chodzić do teatru, szczególnie lubię oglądać spektakle na deskach scen kameralnych i w małych teatrach. Można trafić na ciekawe perełki. :)

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Teatr

Post autor: adelia » 16 sty 2013, 21:34

taluncia, mnie osobiście tak średnio się podobał. Podzielony był na dwie części, pierwsza była standardowa, odbyła się według scenariusza, a drugą jakby sterowała publiczność, decydując o przebiegu zdarzeń, prowadząc śledztwo, podając aktorom, co widownia pamięta - na co zwrócili uwagę, potem wskazując winnego. Na pewno jest to interesujące, właśnie przez interakcję aktorzy a widownia.

taluncia
Bujający w obłokach
Posty: 435
Rejestracja: 24 sie 2012, 20:52
Imię: Natalia
Lokalizacja: Rzeszów- Sanok

Re: Teatr

Post autor: taluncia » 16 sty 2013, 22:15

adelia, dziękuję Ci bardzo

bulbu
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2014, 14:58
Płeć: Kobieta

Re: Teatr

Post autor: bulbu » 21 sty 2014, 13:27

Ja uwielbiam teatr, staram się chodzić jak najczęściej :) :) :)

Konwalijka
Początkujący marzyciel
Posty: 47
Rejestracja: 22 mar 2014, 23:42
Imię: Iza
Płeć: Kobieta

Re: Teatr

Post autor: Konwalijka » 23 mar 2014, 0:01

Również należę - może nie do fanatyków, ale na pewno wielbicieli teatru. :)
W styczniu wybrałam się na "32 omdlenia" ze Stuhrem ( którego kocham wręcz i gdy tylko go słyszę przed oczami staje mi osioł ze Shreka ;) ) i Jandą - bardzo polecam.
W zeszłym tygodniu byłam na "Mężczyzna do wzięcia" i cóż szukam kolejnej. :)

monia_el
Początkujący marzyciel
Posty: 39
Rejestracja: 04 lis 2014, 11:54
Imię: Monika
Płeć: Kobieta

Re: Teatr

Post autor: monia_el » 02 gru 2014, 8:51

Ja nie należę, niestety, do wielbicieli teatru. Byłam nie raz, nie dwa, ale teatr nigdy nie wciągnął mnie na tyle, żebym mogła nazwać siebie jego wielbicielką :) Być może nie trafiłam jeszcze na sztukę, która by mnie aż tak zachwyciła.

kamiledi15
Marzyciel-Gaduła
Posty: 65
Rejestracja: 06 paź 2015, 15:21
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna

Re: Teatr

Post autor: kamiledi15 » 07 paź 2015, 18:47

Od dwóch lat chodzę bardzo często. Mam dwie ulubione aktorki, o których pisałem w innym temacie i chodzę głównie na ich występy, przede wszystkim na musicale. Nie przeszkadza mi chodzenie na ten sam musical po kilkanaście razy. Czasem wybieram się też dla odmiany na coś innego, głównie na komedie. Moim największym marzeniem jest teraz, żeby obie panie wystąpiły wspólnie w 25 rocznicy musicalu Metro, która szykuje się w styczniu - męczę je pytaniami o to po każdym występie, ale na razie nic jeszcze nie wiedzą.

Awatar użytkownika
personalj
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:02
Imię: Ola
Płeć: Kobieta

Re: Teatr

Post autor: personalj » 18 lis 2015, 21:24

kamiledi15 pisze:Od dwóch lat chodzę bardzo często. Mam dwie ulubione aktorki, o których pisałem w innym temacie i chodzę głównie na ich występy, przede wszystkim na musicale. Nie przeszkadza mi chodzenie na ten sam musical po kilkanaście razy. Czasem wybieram się też dla odmiany na coś innego, głównie na komedie. Moim największym marzeniem jest teraz, żeby obie panie wystąpiły wspólnie w 25 rocznicy musicalu Metro, która szykuje się w styczniu - męczę je pytaniami o to po każdym występie, ale na razie nic jeszcze nie wiedzą.
Mogę zapytać o nazwiska?:)

Moje "przygoda" z teatrem nie trwa długo, tak naprawdę wpadłam po uszy dopiero jakieś pół roku temu. Także dopiero raczkuję w temacie, tym bardziej, że mieszkałam dotychczas w malutkiej miejscowości, a dopiero po przeprowadzce do większego miasta w październiku mam większe pole do popisu.
Co uwielbiam w teatrze? Całą otoczkę, atmosferę i przede wszystkim zapach! Drewnianych desek, mieszanka perfum widowni i to "coś".
Jakie macie zdanie na temat chodzenia do teatru w pojedynkę? Jakoś tak mi się w życiu na razie (mam nadzieję) poukładało, że jedyna opcja to samotne wyjścia. Byłam już kilkukrotnie sama i nie czułam się z tym jakoś niekomfortowo, nie zauważyłam też zdziwionych spojrzeń innych. Z drugiej strony, bardziej można skupić się na odbiorze sztuki, na szczegółach, niż na drugiej osobie, rozmowie z nią.

kamiledi15
Marzyciel-Gaduła
Posty: 65
Rejestracja: 06 paź 2015, 15:21
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna

Re: Teatr

Post autor: kamiledi15 » 19 lis 2015, 9:52

Ja zawsze chodzę sam do teatru, bo nie mam z kim. Nie jest to dla mnie dziwne, przyzwyczaiłem się.
Mogę zapytać o nazwiska?:)
Beata Wyrąbkiewicz i Barbara Melzer, dokładniej pisałem w innych tematach.

Usunięty 5938

Re: Teatr

Post autor: Usunięty 5938 » 24 lis 2015, 20:16

Był taki czas w moim życiu, w którym angażowałem się w działalność teatralną. Ściślej byłem członkiem amatorskiej grupy teatralnej działającej przy Akademickim Ośrodku Inicjatyw Teatralnych. Dyrektor tego ośrodka był opiekunem naszej grupy, reżyserem i autorem utworów scenicznych które wystawialiśmy.
Podobno miałem talent ale moją grę cechowała zbytnia manieryczność.
Dzisiaj teatr to już zamknięty etap mojego życia. Znalazłem sobie inne ,, zabawki".

Awatar użytkownika
Maciek
Bujający w obłokach
Posty: 426
Rejestracja: 09 sie 2014, 12:14
Imię: Maciek
Płeć: Mężczyzna

Re: Teatr

Post autor: Maciek » 08 gru 2015, 22:10

Lubię teatr. W zeszłą sobotę byłem na sztuce Intryga, grał Bobrowski, Zamachowski i inni bardzo znani. Fajnie było ich zobaczyć na żywo zwłaszcza, że siedziałem w pierwszym rzędzie.

maleficent
Początkujący marzyciel
Posty: 45
Rejestracja: 22 lis 2015, 14:53
Płeć: Kobieta

Re: Teatr

Post autor: maleficent » 14 lut 2016, 16:23

Uwielbiam! Od wielu lat, nawet jak na studiach nie miałam kasy na normalne bilety to kupowałam jakieś najtańsze za 10, 15 zł na miejsca, gdzie żeby coś zobaczyć trzeba się nieźle nagimnastykować, ale nieważne . Zdecydowanie wolę teatr od kina

Usunięty 2886

Re: Teatr

Post autor: Usunięty 2886 » 15 lut 2016, 0:58

Z wielką przyjemnością wracam do teatru, czy to mojego rodzinnego radomskiego, czy odwiedzając warszawskie.

marigot
Bujający w obłokach
Posty: 409
Rejestracja: 01 cze 2015, 14:23
Płeć: Kobieta

Re: Teatr

Post autor: marigot » 26 lut 2016, 8:08

Lubię, bardzo lubię i cieszę się, że spodobały się mojemu mężowi ;)
Choć nie powiem, żebyśmy za często chodzili. Ale już kilka razy byliśmy i mamy w planach dalej chodzić ;)

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Teatr

Post autor: Leah P » 29 lut 2016, 19:12

Przestałam chodzić po wyjeździe z Polski, bo nie znalazłam tutaj jeszcze żadnego teatru, który podobałby mi się jako miejsce, a dla mnie jest to dosyć ważne. We Wrocławiu chodziłam na komedie odkąd miałam 13 lat i całkiem miło to wspominam, mimo że teraz wiem, że nie były to sztuki na wysokim poziomie (głównie adaptacje brytyjskich przedstaiweń). Później wyjścia były głównie ze szkoły, ale nie narzekałam na 50% zniżkę na sztuki, które i tak chciałam zobaczyć :D Wrocławskie teatry mają sporo do zaoferowania.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości