Kino

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.
Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Kino

Post autor: Jaśmin » 24 lip 2016, 12:02

Ja chodzę sama dość często, ponieważ chodzę dużo do kina (no może nie tak dużo ale więcej niż moi znajomi) i często znajomi już nie chcą lub nie mają akurat czasu, wtedy idę sama. Nie przeszkadza mi to, jak jestem z kimś to też jest fajnie ale nie jest to dla mnie warunek konieczny. Zazwyczaj chociaż raz w miesiącu idę, relaksuje mnie to i odrywam się od problemów dnia codziennego, za to właśnie kocham kino. Chyba, że w danym miesiącu nie grają nic interesującego to sobie odpuszczam.

W tym miesiącu jest festiwal kina i wiele filmów za darmo na telebimach na świeżym powietrzu oraz darmowe wejścia do kin więc w tym miesiącu pokorzystałam z tego, chyba nawet dziś się wybiorę bo jeszcze do początku sierpnia trwa ta impreza.

Usunięty 6091

Re: Kino

Post autor: Usunięty 6091 » 25 lip 2016, 10:49

Ailén pisze: Zazwyczaj chociaż raz w miesiącu idę, relaksuje mnie to i odrywam się od problemów dnia codziennego, za to właśnie kocham kino
Własnie, zapomniałam że w kinie to jest TEN klimat.
A teraz coś czuję, że będę tam częściej, bo mam z kim i są filmy które chce zobaczyć, choćby Iluzję 2. (2 godziny bez sikania nie wiem czy dam radę hahaha) no ale.. nie spróbuje to się nie dowiem :)

Usunięty 5938

Re: Kino

Post autor: Usunięty 5938 » 25 lip 2016, 10:59

chodziłbym do kina gdyby bilety były tańsze i gdyby na sali kinowej można było palić papierosy.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Kino

Post autor: Jaśmin » 25 lip 2016, 14:23

Conejito pisze:Własnie, zapomniałam że w kinie to jest TEN klimat.
Dokładnie. To jak przenieść się na chwilę do innej rzeczywistości ;) Fajnie, co?
Conejito pisze:2 godziny bez sikania nie wiem czy dam radę hahaha
Zawsze można wyjść do toalety :D
rytygier pisze:chodziłbym do kina gdyby bilety były tańsze i gdyby na sali kinowej można było palić papierosy.
Fakt, że ceny biletów nieraz powalają. Gdyby było to za darmo to ja zapewne raz w tygodniu bym chodziła, na wszystkie filmy, niestety... Staram się celować we promocje, nie wiem jak w Twoim mieście ale u mnie na przykład w środy jest "dzień kina" kiedy bilety są nieco tańsze.

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Re: Kino

Post autor: aspołeczne.kurczę » 25 lip 2016, 16:48

A ja mam ten problem, że na filmach często się zawieszam albo wskutek jakiejś sceny/dialogu etc. skłaniających do refleksji, albo wskutek uciekania myślami do spraw osobistych ("O Boże, czy ja zamknęłam mieszkanie?" etc.). Stąd nie będę ukrywać, że bardziej komfortowo mi się ogląda filmy w domu, najlepiej przed kompem, aby móc zawsze zatrzymać film lub przewinąć do tyłu. Do kina gł. chodzę na filmy, których nie da się albo cięzko jest zdobyć w inny sposób.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Gully Foyle

Re: Kino

Post autor: Gully Foyle » 15 lis 2016, 21:05

QueenDream pisze:Jak często chodzicie do kina?
Zawsze lubiłem kino. Teraz jestem mniej więcej raz na miesiąc. W zależności od tego kiedy pojawia się film na który nie chcę czekać tylko już się z nim zapoznać. Ale to też fajny sposób na spędzenie czasu, przynajmniej dla mnie. Później i tak oglądam te filmy na kompie żeby przyjrzeć się im ponownie i przeżyć coś takiego samego, ale jednak trochę innego.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Kino

Post autor: Leah P » 15 lis 2016, 21:20

Juz dawno nie bylam w kinie. Kiedys chodzilam calkiem czesto. Kiedy mieszkalam we Wroclawiu czasem nawet 3 razy w tygodniu - vouchery Nowych Horyzontow i rozne DKF, nawet w szkole mielismy swoj DKF, co kinem moze nie bylo, ale bardzo podobne odczucia. I lubilam rozmawiac o filmach. Teraz juz nie mam okazji, by robic takie rzeczy, prace mam bardzo niereglarna, wiec czesto jest mi zaangazowac sie w jakiekolwiek grupowe spotkania z ustalona odgornie data.

Awatar użytkownika
Nomicane
Początkujący marzyciel
Posty: 45
Rejestracja: 06 lip 2014, 19:53
Imię: Victoria
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Hong Kong

Re: Kino

Post autor: Nomicane » 26 lis 2016, 14:45

Zawsze podobalo mi sie chodzenie do kina. Ogladanie filmow na laptopie zdecydowanie nie jest w stanie zastapic klimatu i efektow. Do kina chodzilam jakos raz w miesiacu, zalezy jakie filmy lecialy. Teraz niestety tego nie robie, nawet jesli jest w kinie film, ktory mnie bardzo interesuje... Bo ceny biletow wynosza tu jakies 70-90zl w zaleznosci od filmu. Nigdy wiecej nie bede narzekac na ceny biletow do kina w Polsce.

Awatar użytkownika
karolajna22
Początkujący marzyciel
Posty: 34
Rejestracja: 29 wrz 2016, 13:22
Imię: Karolina
Płeć: Kobieta

Re: Kino

Post autor: karolajna22 » 28 lis 2016, 12:07

Nie byliśmy z mężem w kinie od co najmniej 4 lat…. A bardzo lubiliśmy chodzić do kina. I teraz uwaga! W środę oboje mamy wolny dzień od pracy, rano odstawiamy córę do przedszkola, a starzy wędrują do kina… na poranną godzinę ale co tam! Cieszymy się jak dzieci, hihi :swirus:

stary druh
Posty: 13
Rejestracja: 01 sie 2016, 1:03
Imię: Future
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Kino

Post autor: stary druh » 30 lis 2016, 23:57

Dwa razy na miesiąc, jeśli faktycznie jest na co pójść. Często godzę się na wypad do kina na jakiś film tylko dla zadowolenia samopoczucia Jej. Dla przykładu "Bridget Jones Baby", ale często w takich przypadkach (w tym także) okazuje się, że film mi się podoba całkiem całkiem. Dwa razy na miecha, przy cenie dla mnie za bilet około 23 zł to często, czy rzadko? Ja nie jestem pewien, ale wiem, że taka częstotliwość mi wystarcza ;)

ance
Początkujący marzyciel
Posty: 26
Rejestracja: 06 paź 2014, 12:33
Imię: ania
Płeć: Kobieta

Re: Kino

Post autor: ance » 16 sty 2017, 15:29

Ja byłam w zeszłym tygodniu na Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu "La La Land" - czekam aż film pojawi się już normalnie w kinach, bo jest rewelacyjny :)

JJRC
Posty: 11
Rejestracja: 25 sty 2017, 11:47
Imię: Adam
Płeć: Kobieta

Re: Kino

Post autor: JJRC » 25 sty 2017, 12:35

Ja też bardzo lubię chodzić do kina, może nie na same premiery kiedy jest bardzo dużo osób, ale potem jak najbardziej tak, wtedy mogę usiąść wygodnie i nikt z tyłu czy z przodu nie przeszkadza mi rozmawiając lub jedząc.

mirekkol
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2017, 12:14
Płeć: Kobieta

Re: Kino

Post autor: mirekkol » 17 gru 2017, 11:30

Ja bardzo lubie chodzic do kina :P A jak często chodzę.. hmm wszystko zależny czy są jakies fajne filmy zdarza sie ze i 2 razy w tygodniu pojde :P

LuizaM
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2017, 10:15
Imię: Luiza
Płeć: Kobieta

Re: Kino

Post autor: LuizaM » 19 gru 2017, 10:25

Też lubię chodzić do kina i robię to bardzo często :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość