Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.
tamara30
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2014, 8:34
Imię: Teresa
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: PODBESKIDZIE

Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: tamara30 » 04 kwie 2014, 6:58

:ciacho: Serdecznie witam w tym dziale. Pozdrawiam wszystkich bardzo. :hurra: W różnych miejscach są organizowane wczasy, obozy sportowe, kolonie letnie, turnusy odchudzające, bo i nad morzem, jeziorami, ale zawsze wspaniałym miejscem są góry. Góry są piękne i atrakcyjne nie tylko zimą i latem, ale również wiosną i jesienią. Ja uwielbiam Beskidy. Chyba każdy wie doskonale gdzie jest Szczyrk, Wisła lub Ustroń. :przytulas:

tamara30
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2014, 8:34
Imię: Teresa
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: PODBESKIDZIE

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: tamara30 » 04 kwie 2014, 12:09

:ciacho: Witam ponownie. Napisałam wczoraj- "Chyba każdy wie doskonale gdzie jest Szczyrk, Wisła lub Ustroń". Te miejscowości są w Beskidach- blisko miasta Bielska-Białej. :hurra: Wszystkiego najlepszego- dla wszystkich życzę....Pa na razie....

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: Ruta » 04 kwie 2014, 12:15

Nie musisz się za każdym razem witać. ;)

WładcaPodziemia
Marzyciel-Gaduła
Posty: 79
Rejestracja: 21 lip 2014, 14:32
Imię: Damian
Płeć: Kobieta

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: WładcaPodziemia » 24 lip 2014, 9:30

Góry są faktycznie najciekawszą opcją spędzania wolnego czasu ;)

monia_el
Początkujący marzyciel
Posty: 39
Rejestracja: 04 lis 2014, 11:54
Imię: Monika
Płeć: Kobieta

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: monia_el » 08 sty 2015, 9:16

Ja akurat nie lubię gór. A już na pewno nie Zakopanego, gdzie jest miliard ludzi w sezonie ;) Jestem znad morza, więc, co roku, wakacyjna opcja to plażowanie :) Nie wyobrażam sobie wakacji, których nie spędziłabym nad morzem. Chociaż , w tym roku mój facet przebąkuje coś o wyjeździe gdzie indziej, żeby coś innego zobaczyć, a nie tylko ten Bałtyk :P Przeglądaliśmy różne oferty wakacyjne (chcemy zwiedzić inne regiony w Polsce) i spodobało nam się to miejsce:

Obrazek

Może wybierzemy się chociaż na tydzień, chociaż musimy jeszcze zrobić rozeznanie w okolicy, co jest w pobliżu do zwiedzania.

zarkoa
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2015, 16:02
Płeć: Kobieta

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: zarkoa » 11 sie 2015, 9:23

Ja lubię góry, ale odkąd sie pojawiły dzieci wybieramy morze. Dzieci nie dają rady chodzić cały dzien po górach:)

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: QueenDream » 11 sie 2015, 9:25

zarkoa, tylko polskie góry czy jakieś inne także ;) ?

Mewa30
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2015, 15:48
Imię: Karolina
Płeć: Kobieta

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: Mewa30 » 11 sie 2015, 10:12

Ja uwielbiam Bieszczady i odwiedzam je w każdej wolnej chwili. Z weselem w górach się nie spotkałam ale widziałam sesje zdjęciową, kiedy to panna młoda pozowała na tle pięknych krajobrazów w sukni ślubnej i w butach trekkingowych :) Uważam że pomysł jest świetny :super:

Awatar użytkownika
marzanna
Extra marzyciel
Posty: 592
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:45
Płeć: Kobieta

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: marzanna » 11 sie 2015, 11:42

Uwielbiam i nasze Morze i nasze góry, szczególnie upodobałam sobie Szczawnicę.Jeżdżę tam od lat.

Awatar użytkownika
Ajlar
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2015, 11:12

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: Ajlar » 15 paź 2015, 19:33

Szczawnica to raczej kiepskie gory - ja wole cos wyzszego - Tatry, albo ewentualnie Karpacz - ooo tam jest sporo do zwiedzania, nie tylko w gorach. Sa roznego rodzaju wycieczki jednodniowe do Czeskiego Raju, Skalnego miasta, jakis zamkow itp - super sprawa. A w tym roku po raz pierwszy zaszalalem i skorzystalem z opcji turcja last minute - zaoszczedzilem pare stowek - obzarlem sie i obchlalem do pozygu:> Ale jednak wole bardziej aktywne formy wypoczynku.

bluemi
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2015, 15:08
Płeć: Kobieta

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: bluemi » 15 lis 2015, 18:46

Jesli otrzymam urlop planuje wakacje w Bułgarii. Chcę pojechać do Złotych Piasków :)

Awatar użytkownika
LuCyferKA
Bigiel
Bujający w obłokach
Posty: 262
Rejestracja: 12 lis 2015, 11:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: LuCyferKA » 15 lis 2015, 18:47

Wakacje - gdzie stopy poniosą.
Lubimy towarzystwo, ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diabły.

Awatar użytkownika
marzanna
Extra marzyciel
Posty: 592
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:45
Płeć: Kobieta

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: marzanna » 22 lis 2015, 13:33

Ajlar pisze:Szczawnica to raczej kiepskie gory - ja wole cos wyzszego - Tatry, albo ewentualnie Karpacz - ooo tam jest sporo do zwiedzania, nie tylko w gorach. Sa roznego rodzaju wycieczki jednodniowe do Czeskiego Raju, Skalnego miasta, jakis zamkow itp - super sprawa. A w tym roku po raz pierwszy zaszalalem i skorzystalem z opcji turcja last minute - zaoszczedzilem pare stowek - obzarlem sie i obchlalem do pozygu:> Ale jednak wole bardziej aktywne formy wypoczynku.

A byłeś chociaż raz w Szczawnicy? choćby na Sokolicy? Trzy Korony? Miejscowość górska to nie tylko góry, ale świeże powietrze,wypoczynek,piękne okolice.

Awatar użytkownika
Maciek
Bujający w obłokach
Posty: 426
Rejestracja: 09 sie 2014, 12:14
Imię: Maciek
Płeć: Mężczyzna

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: Maciek » 08 gru 2015, 22:18

W Beskidach mam dużo nieruchomości i piękny las. Nie ma jak pojechać w góry i być u siebie.

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Re: Wczasy, wypoczynek a może wesele w górach

Post autor: Lussi-M » 28 gru 2015, 0:07

Nie lubię gór, więc to zupełnie u mnie odpada. Jak już się gdzieś wypieram na wczasy, to jakiś spokojny pensjonacik daleko gdzieś od dużych miast i gitara.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości