Hobby

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.
Luck316
Extra marzyciel
Posty: 709
Rejestracja: 09 gru 2011, 17:15
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Hobby

Post autor: Luck316 » 26 paź 2012, 15:23

Timor pisze:sztuki walki.
A jakie konkretnie?

WesolaAsia21
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 101
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:35
Imię: Asia

Re: Hobby

Post autor: WesolaAsia21 » 29 paź 2012, 21:52

Muzyka, taniec.

Zee-Bee
Posty: 10
Rejestracja: 25 paź 2012, 18:18
Imię: Kasia

Re: Hobby

Post autor: Zee-Bee » 29 paź 2012, 22:00

Zbieram wszystko co popadnie, takie małe kolekcje tworzę :)


Podpis usunięty - reklama.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2015, 10:02 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: .

Kwak
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2012, 18:53

Re: Hobby

Post autor: Kwak » 28 lis 2012, 18:57

Muzyka, akwarystyka oraz to:
(reklama usunięta - Filozof90)

addicted
Bujający w obłokach
Posty: 201
Rejestracja: 24 lis 2012, 14:58
Imię: Kamil
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Hobby

Post autor: addicted » 28 lis 2012, 18:58

Zbieram rzadkie paczki po papierosach no i kolekcjonuję pierścienie w z filmów fantasy i historycznych. :)

Muniekk
Początkujący marzyciel
Posty: 37
Rejestracja: 10 gru 2012, 20:27
Imię: Paweł
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Hobby

Post autor: Muniekk » 10 gru 2012, 20:51

Język angielski. ;) ale nie języki obce, angielski uwielbiam, niemieckiego po 3 latach nauki niemalże wcale nie umiem ;)

Obłoczkowa
Marzyciel-Gaduła
Posty: 73
Rejestracja: 09 gru 2012, 19:31

Re: Hobby

Post autor: Obłoczkowa » 11 gru 2012, 19:48

Czytanie książek, rysowanie. Trochę szyłam pluszaki, ale tupnęłam na to nogą na jakiś czas. Wymyślanie różnych rzeczy, marzenie (jeśli to można określić mianem hobby). No i roślinki i zwierzątka :p. A i zapisywanie tego co akurat przyjdzie mi do głowy.

Eruanna
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2013, 14:15
Imię: Klaudia

Re: Hobby

Post autor: Eruanna » 04 sty 2013, 14:18

No cóż ja mam dość dziwne hobby bo moim jest odtwórstwo Historyczne odtwarzam średniowiecze XIV - XV :P:D oraz gry terenowe zwane larpami.;):D ( przebieramy się za elfy lub inne postacie z :super: fantasy :)

MikaelVann
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2012, 9:13
Imię: Maciej
Lokalizacja: Manchester

Re: Hobby

Post autor: MikaelVann » 26 sty 2013, 14:03

Moim hobby jest tworzenie muzyki głównie hip hopu mam na myśli tzw beatów. Właściwie to od nie dawna tym się zajmuje. Moją twórczość realizuje za pomocą profesjonalnego programu FL Studio 10.

Ada_Bottlefriend
Początkujący marzyciel
Posty: 25
Rejestracja: 10 kwie 2012, 13:25
Imię: Ada
Lokalizacja: Poznań

Re: Hobby

Post autor: Ada_Bottlefriend » 26 kwie 2013, 10:48

a ja kocham tworzyć różne przydatne i mniej przydatne rzeczy :) np własnoręcznie robioną biżuterię albo filcowe cuda :) w sumie to tworzę ze wszystkiego co mi się trafi pod rękę :)) a potem to opisuję na blogu - http://vanitystuffdiy.blogspot.com/
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
marzanna
Extra marzyciel
Posty: 592
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:45
Płeć: Kobieta

Re: Hobby

Post autor: marzanna » 26 kwie 2013, 11:02

A moje jogging,muzyka,taniec i "śpiew", wycieczki piesze,rowerowe i innymi środkami lokomocji. Interesuje mnie wszystko w miarę wolnego czasu. Ale ostatnio przeglądając Internet natrafiłam na taki blog niemieckojęzyczny: https://bilerefotoworld.wordpress.com/ - nawet dosyć fajne tam są fotki. Oglądałam je z zainteresowaniem,.A ponieważ w chacie mam aparat i to niezły, też lubię robić zdjęcia,kiedyś nawet chciałabym je sprzedawać. Zresztą lubię robić zdjęcia ludziom, przyrodzie,obiektom i wszystkim co się rusza. Tylko nie wiem czy jeśli chciałabym sprzedawać, czy muszę mieć jakieś uprawnienia,pozwolenia? Jak sądzicie? znacie się na tym, bo ja jakoś nie za bardzo.Może troszkę odbiegłam od tematu,ale ostatnio to zaczyna mnie kręcić.Innymi słowy złapałam takiego bakcyla. ;)
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013, 14:44 przez marzanna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Hobby

Post autor: Pawian » 26 kwie 2013, 12:49

Generalnie lubie robic na drutach, jednak ostatnio wyszla moda na dodatki w domu z dzianiny, wiec nauczylam sie szybko robic na szydelku i po malu szukam inspiracji, by dekorowac swoje gniazdko.
Szybkie foto
Obrazek

iimpulsivee
Marzyciel-Gaduła
Posty: 70
Rejestracja: 08 mar 2013, 14:14
Imię: Nikola

Re: Hobby

Post autor: iimpulsivee » 27 kwie 2013, 11:02

Moim hobby to muzyka, fotografia, czytanie książek, zbieram listy,pocztówki, zdjęcia, autografy.

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Hobby

Post autor: Makaron » 01 maja 2013, 12:43

Ostatnio zainteresowałem się PostCrossingiem oraz Krótkofalarstwem, kartki wysyłam jutro, a licencję mam nadzieję zdam do września! :3

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Hobby

Post autor: Pawian » 01 maja 2013, 15:14

markos1995, rozwiniesz temat? Nie zabardzo rozumiem co to za hobby.

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Hobby

Post autor: Makaron » 01 maja 2013, 18:42

PostCrossing - polega na wysyłaniu kartek pocztowych w najdalsze zakątki świata, po zatwierdzeniu przez odbiorcę dostaje się punkt dzięki któremu takową kartkę z USA lub Chin można otrzymać :).
Krótkofalarstwo - komunikacja z innymi osobami dzięki radiostacji na falach o różnej długości. Aby móc nadawać sygnały trzeba mieć licencję uprawniającą do takowego działania, można ją zdobyć poprzez bodajże 2 dniowy kurs/egzamin - opłata 30-50zł.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Hobby

Post autor: Pawian » 01 maja 2013, 20:34

Ciekawe. Dlaczego wybrales sobie cos takiego?

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Hobby

Post autor: Makaron » 01 maja 2013, 21:20

Staram się odnaleźć w rzeczach innowacyjnych/mało popularnych.
Przydało by się tutaj powiedzenie " Wszystko co nie mainstreamowe ", ale coraz bardziej się zastanawiam czy coś takiego wgl istnieje :>.
Po za tym na pewno musi mnie dana dziedzina zainteresować, wciągać - nic nie poradzę na to że nie znoszę grać w piłkę, śpiewać, robić zdjęć :>.

PostCrossing - uczucie które towarzyszy przy czekaniu na kartkę, jej odebranie jest po prostu bardzo przyjemne, po za tym może nawiąże się jakaś nowa znajomość? Kto wie?

Krótkofalarstwo - tutaj zachęciła mnie sama technika, rozwiązania zwykłych hobbystów wobec sprzętu, które mogą być później patentowane czy rozszerzane przez inne grona specjalistów. Podoba mi się również pewna anonimowość/prywatność przy rozmowach przez takie urządzenia, możliwość łączności na bardzo dalekie odległości, nadawanie zaszyfrowanych wiadomości - przykładowo alfabet morsa + macierz ( kwadrat ) - nie potrzeba klucza :> - to bardziej zagadnienia z kryptografii/kryptoanalizy ale są one nie rozłączne z dziedziną krótkofalarstwa ze względu na np. przekazywanie informacji drogą radiową podczas II Wojny Światowej. Udział też swój miał film "Więcej czadu" - za dużo ich oglądam.... :3

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Hobby

Post autor: Pawian » 01 maja 2013, 21:53

Wszystko jest mainstreamowe :P
To uczucie na oczekiwanie listu jest straszne, bardzo irytujace uczucie. Nie znosze czekac na takie rzeczy. Teraz w sumie czekam az na 4 listy/paczki i az mnie skreca jak widze listonosza :rotfl:
Jezeli chodzi o radia, to na urodziny kupilismy naszym siostrzencom walkie talkie, ktore lapalo inne dziwne fale. Oczywiscie dzieciaki strollowaly kazda nowa wylapana czestotliwosc.

inanna
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 196
Rejestracja: 30 mar 2013, 9:21
Imię: ...

Re: Hobby

Post autor: inanna » 05 maja 2013, 18:12

Taniec i sport przede wszystkim. Dodatkowo rysunek.

internauta
Początkujący marzyciel
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2014, 22:38
Płeć: Mężczyzna

Czym się interesujesz co chciałbyś robić ?

Post autor: internauta » 21 sie 2014, 0:22

ja interesuje się :

- prawem, a szczególnie prawami człowieka oraz prawem autorskim
- polityką
- twórczością np:
programowaniem( dopiero się uczę)
-pisaniem wiersz/ tekstów piosenek
- nauką języków obcych
-oglądaniem filmów
- graniem w gry

chętnie poznam wasze zainteresowania
Ostatnio zmieniony 11 sie 2015, 10:00 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono tematy.

Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń
Posty: 1489
Rejestracja: 31 lip 2010, 12:04
Płeć: Kobieta

Re: Czym się interesujesz co chciałbyś robić ?

Post autor: Pytalska » 21 sie 2014, 9:27

Lubię pisać i chciałabym to robić. Moim marzeniem jest stworzyć bestseller, chociaż nie wiadomo, czy mi się uda, większe prawdopodobieństwo że napiszę powieść która nie będzie zbyt znana. Nie będzie gniotem, nie będzie arcydziełem. Ot, twór literacki który zginie w morzu wielu, wielu innych, ale pomarzyć można, może któraś książka z kolei okaże się nie bestselerem, ale będzie jako tako znana w świecie (albo chociaż w Polsce)? Najgorsze jest jednak to, że ostatnio nie mam weny.

Lubię malować i rysować, ale po szkole plastycznej stwierdziłam, że to nie moje powołanie.

Lubię historię sztuki, ale nie wiem, co bym w ramach tego robiła. Mówię cicho i szybko, muszę nad tym pracować, ale nigdy nie będzie tak idealnie, żebym mogła zostać belferką w szkole artystycznej czy też przewodnikiem po muzeum, bo trzeba tutaj jeszcze dodać, że wybieram się na studia o tym właśnie kierunku.

Usunięty 2094

Re: Czym się interesujesz co chciałbyś robić ?

Post autor: Usunięty 2094 » 21 sie 2014, 10:30

Ja interesuję się psychologią oraz rozwojem człowieka. Szczególnie ciekawi mnie problematyka chorób psychicznych. Lubię czytać artykuły znalezione w necie, najczęściej skupiające się na relacjach międzyludzkich. Ciekawi mnie też tematyka paranormalna.
Mam dosyć wąskie zainteresowania, bo nie jestem osobą, która chwyta się wszystkiego, ani twórczą czy kreatywną. Wolę chwycić się jednego zainteresowania, ale takiego, które będę rozwijać, któremu poświęcę najwięcej czasu.

Interesuję się również kryminalistyką, ciekawią mnie historie seryjnych morderców, czasem czytam opisy z sekcji zwłok i oglądam miejsca różnych kaźni. Najbardziej w tym wszystkim interesuje mnie motyw.

Lubię oglądać filmy, nie mam jakichś wytycznych co do gatunku filmowego, więc raczej obojętne mi, czy to komedia, czy dramat lub hybryda. Bardziej patrzę na kraj produkcji. Lubię azjatyckie filmy, ale też te europejskie z krajów z byłej Jugosławii. Na razie obejrzałam tylko kilka filmów tego typu. Podobają mi się również francuskie filmy, tak naprawdę to szukam w kinematografii artyzmu i przesłania.
Nie musi to być dzieło pokroju Pianisty, zadowolę się takimi filmami jak włoski Koneser. Mam swoich ulubionych aktorów.
Z krajów najbardziej ciekawi mnie historia Iranu, dlatego chętnie sięgam po produkcje, które tego dotyczą.

Z książek lubię horrory i thrillery.

Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń
Posty: 1489
Rejestracja: 31 lip 2010, 12:04
Płeć: Kobieta

Re: Czym się interesujesz co chciał byś robić ?

Post autor: Pytalska » 21 sie 2014, 11:56

Mam swoich ulubionych aktorów.
Jakich?

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam wujka Google, bo nie wchodziłam w żaden link, kiedy szukałam odpowiedzi na to, co to jest hybryda, ale to pomieszanie gatunków tak?
Jeżeli tak jest, to sądzę, że każdy film jest taką krzyżówką gatunków, nawet, jeżeli inne gatunki w danym filmie nie są w produkcji jakieś znaczące.

Usunięty 2094

Re: Czym się interesujesz co chciał byś robić ?

Post autor: Usunięty 2094 » 21 sie 2014, 12:15

Pytalska pisze:Jakich?
Takim numerem jeden jest dla mnie Geoffrey Rush, ma na swoim koncie genialną rolę psychicznie chorego pianisty w Blasku. Wspomniany wyżej Koneser to też od niego.
Bardzo lubię też Di Caprio najbardziej za Wyspę tajemnic.
Pytalska pisze: hybryda, ale to pomieszanie gatunków tak?
Zgadza się. ;)
Czasem dany film jest tylko dramatem albo tylko komedią, a zdarza się też połączenie gatunków. Dlatego nie kieruję się gatunkiem, bo można trafić na interesujący film, będący gatunkiem z pozoru mało ciekawym. Np., nie przepadam za westernami, dlatego długo nie mogłam się zabrać za Django. Ale po obejrzeniu byłam zauroczona, bo okazało się, że ten film ma tylko elementy tego gatunku. Nie warto się ograniczać.

Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń
Posty: 1489
Rejestracja: 31 lip 2010, 12:04
Płeć: Kobieta

Re: Czym się interesujesz co chciał byś robić ?

Post autor: Pytalska » 21 sie 2014, 12:17

nie kieruję się gatunkiem, bo można trafić na interesujący film, będący gatunkiem z pozoru mało ciekawym.
U mnie tak samo, bo za komediami romantycznymi nie przepadam, ale jak chłopak mi puścił 50 pierwszych randek, byłam mu bardzo wdzięczna, ze mi to pokazał. Chociaż na początku twierdziłam, ze to beznadzieja. Nie należy oceniać książki po okładce.

Usunięty 2094

Re: Czym się interesujesz co chciał byś robić ?

Post autor: Usunięty 2094 » 21 sie 2014, 12:19

Pytalska, też nie przepadam za komediami romantycznymi. Oglądałam 50 pierwszych randek, podobał mi się. Jest niewiele niebanalnych filmów z tego gatunku, na pewno mogę polecić Sztukę zrywania oraz Nadchodzi Polly.

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Czym się interesujesz co chciał byś robić ?

Post autor: adelia » 23 sie 2014, 17:31

Interesuję się psychologią. Zaczynam właśnie psychologię, potem zamierzam skończyć studia podyplomowe - psychoonkologia, żeby móc pracować z ludźmi chorymi na raka. Chciałabym połączyć to z psychologią wspierania rozwoju osobistego i zawodowego. To z pewnością będę robiła w przyszłości, bo od dawna o tym marzę i mam wrażenie, że da mi to szczęście i spełnienie.

Interesuję się też muzyką. Z nią jest związana moja obecna praca w agencji artystycznej i na pewno też w jakiś sposób w niej zostanę, bo żal mi darmowych koncertów :D Słucham w dużej mierze rapu i nie mam zamiaru na razie wykraczać gdzieś w inne gatunki, bo w tej znajduję wszystko, czego potrzebuję.

Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Re: Czym się interesujesz co chciał byś robić ?

Post autor: Saya » 08 wrz 2014, 21:39

Hmm.... Interesuje się zjawiskami paranormalnymi, wszelkimi wzmiankami o kosmitach, lub o jakiś niewytłumaczalnych zjawiskach. poza tym historia, szczególnie ta dawniejsza, piłka nożna...
I zaliczam się o ludzi którzy nie wiedza co mają w życiu robić, co sprawia mi nie mały problem bo wyznaje zasade że nie ma sensu pracować w czymś co się nieznosi

Frymka
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2014, 20:45
Imię: Agnieszka
Płeć: Kobieta

Re: Hobby

Post autor: Frymka » 17 lis 2014, 20:50

Zaczytywanie się w thrillerach, taniec :cenzura: , rysunek, sen. :wstyd:
Ostatnio zmieniony 17 lis 2014, 21:15 przez Ruta, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Linki od 20 postów. A reklama stron od 50. Prosiłabym o przeczytanie regulaminu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość