Wędkarstwo

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.
eryx
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2014, 14:47
Imię: eryk
Płeć: Mężczyzna

Re: Wędkarstwo

Post autor: eryx » 21 maja 2014, 14:52

Witam zapalonych wędkarzy :)

Szukam osób z zacięciem do żyłki, wspólne wypady, minizawody itp. Fajnie byłoby się wymienić doświadczeniami, ciekawostkami, jeśli jesteście chętnie to pociągnijmy ten wątek :D
Do tej pory angażowałem się na stronie na facebooku Wędkarstwo Moja Pasja

zachęcam, bo póki co najwięcej się tam dzieje, dużo wymiana informacji, codziennie ciekawostki, polecam :)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2014, 15:02 przez Patorek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Linki od 20 postów

WładcaPodziemia
Marzyciel-Gaduła
Posty: 79
Rejestracja: 21 lip 2014, 14:32
Imię: Damian
Płeć: Kobieta

Re: Wędkarstwo

Post autor: WładcaPodziemia » 24 lip 2014, 9:29

Ja mam milion stawów i innego rodzaju obiektów, najlepiej łowi się w lesie u leśniczego :D

Awatar użytkownika
Róża13
Marzyciel-Gaduła
Posty: 82
Rejestracja: 10 sie 2014, 12:52

Re: Wędkarstwo

Post autor: Róża13 » 24 sie 2014, 20:41

Jako dziecko uwielbiałam wędkowanie, zawsze z bratem chodziłam na ryby. Obecnie rzadko wędkuję, ale czasami mi się to zdarza. Ostatnio byłam na rybach z mężem i dziećmi, złowiliśmy 20 małych karasie, ale zabawy przy tym było sporo.

kanpr
Początkujący marzyciel
Posty: 28
Rejestracja: 22 wrz 2014, 23:14
Imię: Rafał
Płeć: Mężczyzna

Re: Wędkarstwo

Post autor: kanpr » 27 paź 2014, 20:17

Kiedyś łowiłem na mazurach i baardzo mi się podobało, choć właściwie mało się działo :) Wiem, że brzmi to śmiesznie, ale tak właśnie było.
Mam nawet wędkę w piwnicy, ale jakoś od dawna nie było okazji żeby pojechać, a samemu mi się nie chce :( nie wiem nawet czy już mi tam sprzęt nie spróchniał po takim czasie :P

Awatar użytkownika
Ajlar
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2015, 11:12

Re: Wędkarstwo

Post autor: Ajlar » 07 paź 2015, 11:19

Ja do dzisiaj pamietam moja pierwsza spam- do widzenia , ktora dostalem na urodziny. Wedkowanie to hobby wg mnie dosc specyficzne, bowiem albo malo sie dzieje (ryby nie biora) albo dzieje sie duzo (ryba bierze:D). No ale sam rytual, branie sprzetu, dojazd, siedzenie w ciszy i myslenie - to jest wg mnie wlasnie TO!
Ostatnio zmieniony 07 lis 2015, 10:30 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ban

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości