Dyskoteki, kluby.

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.
Fantazja
Spełniacz Marzeń
Posty: 1798
Rejestracja: 08 lut 2009, 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Utopia

Dyskoteki, kluby.

Post autor: Fantazja » 09 kwie 2009, 11:49

Chodzicie na dyskoteki? jak często? Macie jakiś ulubiony klub? Przy jakiej muzyce najlepiej się bawicie?
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2009, 14:44 przez Fantazja, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MJ
Extra marzyciel
Posty: 501
Rejestracja: 30 mar 2009, 17:50
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: BDG baby ;)

Post autor: MJ » 09 kwie 2009, 12:11

Kiedyś częściej do klubu chodziłem, prawie co 2tyg. A teraz to mi się już nie chce :P
Jak mam słuchać technosyfu to wolę w domu posłuchać własnej muzy i lepiej się bawię niż w klubie :] Ogólnie jest tak, że w klubie przez 2godz. leci techno, następnie przez 30min puszczą coś czarnego- i jest dobrze - a potem znowu techno... I przeważnie wtedy już wracam do domu (trochę po 23) :P Bo następna dawka czarnej muzy jest koło 1, a mój mózg do tego czasu zwariowałby przez ten natłok słów w technie...
18stki to co innego, niekiedy do końca zostaję bo jest fajna muza :)
Ulubionego klubu nie mam, prędzej dzień :P U mnie jest coś takiego jak czarne środy w jednym klubie i tam pewnie długo bym zabawił, jednakże ani razu jeszcze nie byłem xD W środku tyg. średnio chce się imprezy :P

Awatar użytkownika
Niviella
V.I.P
Posty: 1697
Rejestracja: 23 mar 2009, 16:27
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Fabryka Lalek

Post autor: Niviella » 09 kwie 2009, 12:45

Ja nie chodzę na dyskoteki i nie lubię, muzyka tam puszczana jest straszna mnie zaraz głowa zaczełaby boleć, co piosenka to głupsza, nie znoszę techno, dla mnie to wogóle nie jest muzyka. Jak już impreza to jakaś domówka ze znajomymi, albo klubik z muzyką lat 80 albo rockiem.

Awatar użytkownika
MJ
Extra marzyciel
Posty: 501
Rejestracja: 30 mar 2009, 17:50
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: BDG baby ;)

Post autor: MJ » 09 kwie 2009, 13:05

Niviella pisze:zaraz głowa zaczełaby boleć,
dlatego znikam po 23 ;)
Niviella pisze:Jak już impreza to jakaś domówka ze znajomymi, albo klubik z muzyką lat 80 albo rockiem.
Czyli preferujesz puby i koncertciwa? :)

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 09 kwie 2009, 14:08

Nie chodzę na dyskoteki, ponieważ nie lubie imprez... ^^

Awatar użytkownika
Niviella
V.I.P
Posty: 1697
Rejestracja: 23 mar 2009, 16:27
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Fabryka Lalek

Post autor: Niviella » 09 kwie 2009, 15:52

MJ pisze:Czyli preferujesz puby i koncertciwa?
Owszem preferuje takie miejsca :)

Marta
Spełniacz Marzeń
Posty: 1603
Rejestracja: 21 lut 2009, 18:46
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: Marta » 09 kwie 2009, 16:24

Nie lubię imprez, dlatego prawię nigdy nie chodzę na dyskoteki.

Fantazja
Spełniacz Marzeń
Posty: 1798
Rejestracja: 08 lut 2009, 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Utopia

Post autor: Fantazja » 09 kwie 2009, 16:34

A ja kiedyś na dyskotekach bywałam często, zdarzało się, że nawet co tydzień. Teraz już chyba z tego wyrosłam i tak często nie bywam, właściwie prawie wcale. Wole spędzać czas w gronie najbliższych znajomych na jakiejś domóweczce :D

Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Saya » 09 kwie 2009, 17:36

Ja jeszcze w życiu nie byłem na dyskotece. Nie lubię i nie chodzę. Nie lubię takich miejsc i takiej muzyki.

Awatar użytkownika
SpiderWoman
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 109
Rejestracja: 01 lut 2009, 17:10
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wszechświat

Post autor: SpiderWoman » 09 kwie 2009, 19:05

Wolę koncerty ! XD nie byłam, ale chyba się wybiorę, żeby zobaczyć ;)

Awatar użytkownika
vo0do0
Bujający w obłokach
Posty: 359
Rejestracja: 31 mar 2009, 14:22
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: się biorą roztocza ?

Post autor: vo0do0 » 09 kwie 2009, 19:11

kiedyś lubiałem, wolę sobie posiedzieć i pogadać ze znajomymi przy paru browarkach niż krzyczeć do siebie przy beznadziejnej muzyce...

Bogini Nocy
Spełniacz Marzeń
Posty: 1691
Rejestracja: 07 kwie 2009, 19:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bogini Nocy » 10 kwie 2009, 13:03

W sumie to dotychczas nie byłam na wielu dyskotekach. Jedną z przeszkód byli rodzice. Boją się..wiadomo alkohol, narkotyki i takie tam. Nawet lubię chodzić na dyskoteki. Jesli ma się przy sobie znajomych to impreza powinna się udać ;]
A jaka muzyka ? Jak już gdzieś wymieniałam słucham rocka, metalu ,ale na imprezach jest dobre .... :zawstydzony: disco polo... :zawstydzony: Naprawdę przy tym się dobrze tańczy..melodia jest bardzo prosta i to dlatego. Techno owszem też leci, ale da się przeżyć, wtedy nie trzeba tańcować . ;D

Awatar użytkownika
Wertz
Początkujący marzyciel
Posty: 46
Rejestracja: 24 mar 2009, 19:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wertz » 10 kwie 2009, 13:20

Za dyskotekami nie przepadam. Nienawidzę muzyki techno. Natomiast na koncerty bardzo chętnie chodzę ;)

Ulubiony klub?
W krakowskiej Rotundzie jest bardzo fajne nagłośnienie i ogólnie fajne miejsce ;)

Kapslarz
Bujający w obłokach
Posty: 216
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Kapslarz » 10 kwie 2009, 13:50

Do klubów chodzę wtedy gdy jest fajny koncert. Miłe wspomnienia mam z krakowskiego Studio.

Mistiness
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 155
Rejestracja: 13 mar 2009, 16:01
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Spamland.

Post autor: Mistiness » 10 kwie 2009, 14:22

Och, kiedyś był szał. Unikałam, co prawda, miejsc, gdzie zapuszczają techniawę, ale jakieś czarne czwartki, czy inne tego typu były. Razem z moją koleżanką potrafiłyśmy, na przykład, w czasie wieczornego spaceru uznać, że byśmy gdzieś poszły i iść na imprezę.
Teraz mi minęło, jeżeli już gdzieś idę to jakiś koncert zespołu, który chciałabym zobaczyć na żywo, więcej nic. No i osiemnastki kogoś bliskiego, bo do nieznajomych, gdzie dostałam zaproszenie w charakterze osoby towarzyszącej, nie chadzam (co zdarzało się kiedyś).

Awatar użytkownika
MJ
Extra marzyciel
Posty: 501
Rejestracja: 30 mar 2009, 17:50
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: BDG baby ;)

Post autor: MJ » 13 kwie 2009, 21:45

Na te koncerty bym się wybrał :oczami:

http://www.rap2k.com/clip-4363-teaser-l ... james.html

http://www.dailymotion.pl/relevance/sea ... e-ma_music

To jest dopiero koncert! Ogólnie mam całe 2koncerty Soprano, co tam się dzieje :) ludzie przez 4godz. bawią się przy każdym kawałku. Sopra wie jak zabawić publikę. Poza tym jeszcze ta gra świateł... cudo... :oczami:
Kiedyś się wybiorę do fr na koncert :hyhy:

Awatar użytkownika
Bogini_Seksu
Spełniacz Marzeń
Posty: 2418
Rejestracja: 21 cze 2009, 14:52
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Z Kątowni :P

Post autor: Bogini_Seksu » 04 lip 2009, 10:50

Nie lubię dyskotek -_- A szczególnie teraz. Kiedyś było nawet w miarę. A teraz co drugi chodzi narąbany jak ruski odrzutowiec, albo naćpany :/ Po za tym, ja lubię imprezy w stałym gronie i kiedy wiem, że będzie w porządku. Nie lubię muzyki z imprez w klubach :] Kiedyś chodziłam często, teraz prawie wcale. Co nie oznacza, że wcale nie imprezuje :P

Ania
Bujający w obłokach
Posty: 335
Rejestracja: 19 lut 2009, 17:03

Post autor: Ania » 04 lip 2009, 11:21

Oj chodziło się na imprezy do klubów, lecz ostatnio dawno nie wybrałam takiej rozrywki. W sumie stało się to od momentu ukradzionego telefonu wyciągnietego z mojej torebki! Bezczelność.
Teraz to wybieram takie domówki czy koncerty. W własnych gronie, wraz z znajomymi. Jaka muza? Musi być obowiązkowo taneczna, bo nogi same chcą się ruszać i podskakiwać :P

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Post autor: Peggy_Brown » 04 lip 2009, 22:06

Nienawidzę dyskotek. Byłam tam parę razy i nie zniosłabym teraz tej "rąbanki" którą puszcza dj. To nie dla mnie. I pełno lasek typu słodka piętnastka które cieszą się że zostały wpuszczone.

A co do klubów hmm mam swój ulubiony Klub Muzyczny Młyn:) jakże piękny i tam mimo tego, że bawić się można tylko na koncertach jest super. Staram się bywać tam co najmniej raz w tygodniu. Większość ludzi to znajome twarze albo po prostu znajomi.
Chociaż niedawno otwarli nowy ni to klub ni to bar więc zamierzam się tam wybrać. I muzyka taka z normalniejszych jak na dyskotekę więc jak dla mnie bomba a nie jakieś techno, przy którym nie sposób się bawić.

Awatar użytkownika
TiMi
Bujający w obłokach
Posty: 280
Rejestracja: 28 cze 2009, 15:06
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: TiMi » 16 lip 2009, 23:00

Bede chyba jednynym tutaj który lubi deskoteki ;) Często w klubie/dyskotece jestem. Widze, że większość z was chodziła do vixiarskich placówek gdzie dj zapytany o jakiegoś niekomercyjnego wykonawce by wam nie odpowiedział, a zgrać potrafi patrząc tylko na licznik bitów. Przez takich "artystów" w takich właśnie miejscach macie takie a nie inne wyobrarzenie o muzyce, którą nazywacie w przewadze "techno". Nawet nie wiedzie ile to słowo ma w sobie innych :)

sandrusiaa007
Spełniacz Marzeń
Posty: 2375
Rejestracja: 08 lip 2009, 9:14
Płeć: Kobieta
Lokalizacja:

Post autor: sandrusiaa007 » 17 lip 2009, 8:50

bardzo lubie dyskoteki..lubie isc,poszalec ze znajomymi i potanczyc..ale ogolnie dawno juz nie bylam;p musze sie wybrac;p

Awatar użytkownika
Marzycielka4
Początkujący marzyciel
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2009, 16:50
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: Marzycielka4 » 31 lip 2009, 18:19

Lubię chodzić choć już dawno nie byłam :) lubię klub Restan ;) polecam się tam wybrać w niedziele bo w ten dzień jest disco-zabawa :super: , czyli 15 min muzyka szybka najczęściej techno itp. a następnie disco-polo i tak na zmiane :) można się nieźle wyszaleć

Mitsu
Spełniacz Marzeń
Posty: 2190
Rejestracja: 14 cze 2009, 9:06
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Downland

Post autor: Mitsu » 21 wrz 2009, 12:40

nie byłam, nie chodzę i nie będę chodzić na dyskoteki! To miejsce jest nie dla mnie, nie ten klimat, nie ta muzyka etc.

akiram
Extra marzyciel
Posty: 699
Rejestracja: 09 lip 2009, 11:32

Post autor: akiram » 24 wrz 2009, 16:24

Nie chodzę na dyskoteki. Byłam kiedy? i mi się nie podobało. Po pierwsze jacy? dziwni ludzie, którzy nie potrafi? się bawić na trze?wo. Po drugie jednak muzyka nie w moim gu?cie. Razem z siostr? chodzę sobie do jednego klubu, graj? tam czasami zespoły rockowe z naszej okolicy.

binbo

Post autor: binbo » 14 lut 2010, 20:07

Uwielbiam chodzić na dyskoteki itp ;) oczywiście mam swoje ulubione kluby bo nie każdy jest taki fajny i nie ma tego klimatu.Na imprezie to najwyżej jedno lub dwa piwa wypije i tyle,zabawa po pijanemu to nie dla mnie.Pozatym baardzo lubie chodzić też na karaoke :D super sprawa,też można ładnie się wyszaleć a do tego pośpiewać sobie.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 14 lut 2010, 20:46

Nie lubię, nie chodzę, chociaż mnie towarzystwo szkolne ciągnęło, bym chodziła z nimi.
Muzyka dyskotekowa to dla mnie szit (bez obrazy dla tych, którzy lubią). Od typowego "jebujebs" może mnie najwyżej rozbolec bania, od migających świateł oczy, a muszę o nie bardzo dbac. Poza tym nie jestem towarzyskim typem, delikatnie mówiąc, do tego boję się obcych chłopaków, a niestety mam tego pecha, że chcą ze mną gadac. No i dostaję ku*wicy, jak widzę kogoś pijanego blisko mnie, co dopiero jakby do mnie przylazł i chciał gadac... ^^

Awatar użytkownika
bufonada
Extra marzyciel
Posty: 782
Rejestracja: 25 kwie 2009, 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: nowa huć.

Post autor: bufonada » 17 lut 2010, 18:16

jako, że w klubach puszczają tylko i wyłącznie techno, nie?
uwielbiam sobotnie clubbingi ze znajomymi :)
nie, nie do
perscecutoria pisze:"jebujebs"
takie bramy się omija.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 17 lut 2010, 20:14

bufonada, z tego co słyszę, u mnie w mieście jest albo techno, albo disco polo, albo techniawe remixy "majteczek w kropeczki". Zresztą, jak pisałam - jakakolwiek impreza to nie mój klimat.

Awatar użytkownika
Kala
Marzyciel-Gaduła
Posty: 81
Rejestracja: 24 wrz 2009, 11:54
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: Kala » 18 lut 2010, 19:34

Nie chodze na dyski ani inne imprezy klubowe, jakoś mnie to nie kręci. Zdecydowanie wole domówki w swoim gronie znajomych (:

Awatar użytkownika
M
Bujający w obłokach
Posty: 319
Rejestracja: 03 maja 2009, 15:01
Płeć: Kobieta

Post autor: M » 18 lut 2010, 20:27

Nie dla mnie towarzystwo, nie dla mnie muzyka, a poza tym za młoda jestem :oczami:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości