Sposoby na nudę

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.
Usunięty 6548

Re: Sposoby na nudę

Post autor: Usunięty 6548 » 29 sty 2017, 2:41

Siadam do kompa, oglądam jakiś film. Idę z psami na spacer.Czytam.

Usunięty 5938

Re: Sposoby na nudę

Post autor: Usunięty 5938 » 29 sty 2017, 16:27

Myślę, że najlepszym antidotum na nudę jest bogata wyobraźnia. Człowiek obdarzony bujną, nieokiełznaną wyobraźnią zawsze znajdzie sposób na ciekawe spędzenie czasu (choćby przez pogrążenie się bez reszty w marzeniach).

Usunięty 6548

Re: Sposoby na nudę

Post autor: Usunięty 6548 » 29 sty 2017, 18:42

rytygier pisze: nieokiełznaną wyobraźnią zawsze znajdzie sposób na ciekawe spędzenie czasu
To prawda. Jeszcze żeby w parze z wyobraźnią szła chęć realizacji zamierzeń to by była pełnia szczęścia. Gorzej jak lenistwo i totalna apatia zabija to wszystko. Wtedy zostaje byś sfrustrowanym nudziarzem. :krzeslem:

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Sposoby na nudę

Post autor: Peggy_Brown » 29 sty 2017, 23:52

Wyobraźni nie posiadam, a pomysłów na nudę mieć nie muszę, bo jakoś w ostatnim czasie brakowało czasu na wiele rzeczy. Ale kiedy mam akurat wolny czas uwielbiam robić porządki w szafie. Dla niektórych jest to dziwne zabicie czasu, ale dla mnie porządek w szafie musi być i tak raz w miesiącu wyrzucam z niej wszystko i układam na nowo.
Poza tym nadrabiam serialowe zaległości, bo ich jest za dużo teraz. No ale to nie sposób na nudę a raczej przyszła sesja egzaminacyjna czas zacząć oglądać seriale. Nie no, sesja się kończy więc mogę, w trakcie semestru nie obejrzałam nic.
Książka - zawsze dobry uzupełniacz czasu, jednak mi umila czas w pociągach.
Gotowanie/ pieczenie - również ciekawy sposób na to by czas szybciej zleciał, bo przy pieczeniu nie wiesz kiedy zleci godzina.
Do tego spacery, sport itd. Człowiek nie powinien pracować :D

Awatar użytkownika
uschly
Początkujący marzyciel
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2017, 23:40
Płeć: Mężczyzna

Re: Sposoby na nudę

Post autor: uschly » 15 kwie 2017, 11:30

na nudę w dzień mam pracę. nigdy nie kończące się zajęcia. plewienie, modelowanie roślin, utrzymywanie sypiących się mechanizmów na chodzie, sprzątanie i jeszcze więcej sprzątania. jakkolwiek nie brzmi to zachęcająco, tak satysfakcja z wykonanej roboty jest na wyższym poziomie, od dajmy na to spędzenia godzin przez ekranem. wieczorami natomiast nie pozostaje zbyt wiele opcji. topię uwagę w gierkach komputerowych, moddowaniu, czasem oglądaniu streamów.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Sposoby na nudę

Post autor: Ruta » 15 kwie 2017, 13:06

Powiem, że lubię się nudzić, bo nawet jak się nudzę, to tak nie do końca się nudzę.
Jak nie mam nic konkretnego do roboty, to czytam książki albo siedzę na forum: tutaj, gdzie indziej, częściej na swoim.

Usunięty 2094

Re: Sposoby na nudę

Post autor: Usunięty 2094 » 15 kwie 2017, 16:47

Ja się nudzić nie lubię, za to lubię być w ruchu i coś robić, ale mam takie dni, że się lenię i sprawia mi to przyjemność.

Usunięty 6699

Re: Sposoby na nudę

Post autor: Usunięty 6699 » 22 kwie 2017, 17:09

Rzadko kiedy mogę powiedzieć, że się nudzę. O ile mojego czasu nie pochłaniają obowiązki, moje pasje i takie inne nawet w pochmurne dni potrafię sobie znaleźć jakieś zajęcie. Powiem tak w chwilach wolnych czytam, piszę, myślę, oglądam, rozmawiam, spaceruje. Nie mam czasu to ja na nudę :)

JJRC..
Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2017, 7:21
Płeć: Kobieta

Re: Sposoby na nudę

Post autor: JJRC.. » 02 maja 2017, 7:25

Nuda to faktycznie pojęcie mocno względne, ja akurat należę do osób którym to uczucie jest obce. Grunt to mieć jakieś woje pasje, hobby i zainteresowania dzięki którym nigdy nie będziemy narzekać na nudę :)

Qart
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2017, 19:22
Imię: Artur
Płeć: Mężczyzna

Re: Sposoby na nudę

Post autor: Qart » 18 cze 2017, 19:26

Mam wiele sposobów na nudę. Zazwyczaj czytam sobie jakąś książkę. Jeśli pogoda pozwala to lubię gdzieś pojechać na rowerze lub pobiegać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości