Dyskoteki, kluby.

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.
Kotarzyna
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2011, 20:03
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Grodków

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Kotarzyna » 03 maja 2011, 17:12

Byłam kilka razy na dyskotekach szkolnych, ale nigdy nie byłam na dyskotece publicznej (nie licząc wszelkich festynów, dni miasta, koncertów). Jeśli chodzi o dyskoteki szkolne, to lubię na nie chodzić, pomijając fakt, że muzyka przeważnie jest nie do zniesienia ;) Ale uważam, że najlepsze są domówki w kręgu najbliższych znajomych, najlepszych przyjaciół.

InfernalTear
Sponsor
Posty: 980
Rejestracja: 13 maja 2011, 11:42
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Łódź

Post autor: InfernalTear » 15 maja 2011, 11:34

Nie chodzę ani na dyskoteki ani do klubów. Nie kreci mnie to po prostu.
Jest za głośno, nawet nie da sie pogadać z osobą siedzącą obok, wali petami i alkoholem, ludzie na parkiecie zachowują się wulgarnie <-- przynajmniej jak ostatni raz byłam z kumplem. Wyszliśmy po 15 min.

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bogini Śmiechu » 15 maja 2011, 12:11

W okolicy mam dwie większe dyskoteki, na których nie byłam i nie mam zamiaru być, bo widzę jaka tam "młodzież" się bawi i po prostu mnie odrzuca. Za to zdarza mi się bywać w mniejszych klubach, gdzie mogę pobawić się ze znajomymi, ostatnio szczególnie w jednym, w którym muzyka jest całkiem w porządku i ogólnie fajna atmosfera.

Eranor
Sponsor
Posty: 395
Rejestracja: 13 maja 2011, 23:34

Post autor: Eranor » 15 maja 2011, 21:00

Hmm ostatni raz byłem... chyba na 18stke kogoś znajomego. Tak to nie bywam, to nie miejsce dla mnie. Wolę kulturalnie na koncercie w pogo potańczyć :D

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Post autor: poly » 15 maja 2011, 23:08

Eranor pisze:Hmm ostatni raz byłem... chyba na 18stke kogoś znajomego. Tak to nie bywam, to nie miejsce dla mnie. Wolę kulturalnie na koncercie w pogo potańczyć :D
Kulturalne pogo, kurde, gdzie jest takie, bo nigdy na takie nie trafiłam :rotfl:

Chodzę i to bardzo często. Fajnie jest się tak zatracić w tłumie ludzi. Co do muzyki, to przy czymś tańczyć trzeba.
Chociaż moją miłością są salsoteki. :3
Kluby i koncert, wielki łaał, kiedy tylko się da.

Crown
Extra marzyciel
Posty: 571
Rejestracja: 10 maja 2011, 13:45
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: Crown » 16 maja 2011, 12:34

Ja też dość często chodzę, mimo że u mnie w dziurze zbyt dużego wyboru nie ma. Plusem jest jednak to, że wiem, że w każdą sobotę spotkam tam większość znajomych.

adus93
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 148
Rejestracja: 08 lis 2011, 14:17
Imię: Ada

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: adus93 » 09 lis 2011, 20:55

W sumie nie chodzę za często do klubów, mimo że w Poznaniu mam ich pełno. Nie bawią mnie zabawy przy techno z zupełnie obcymi ludźmi, poza tym wolę przede wszystkim domówki, gdzie alkohol jest tańszy, bo wydawanie gdzieś 7zł na piwo to jak dla mnie jest grubą przesada

Bum!
Newbie
Posty: 3992
Rejestracja: 13 paź 2010, 15:53

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Bum! » 10 lis 2011, 10:10

adus93 pisze:bo wydawanie gdzieś 7zł na piwo to jak dla mnie jest grubą przesada
7zł w klubach to jak pół darmo :P niestety :szok:

adus93
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 148
Rejestracja: 08 lis 2011, 14:17
Imię: Ada

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: adus93 » 10 lis 2011, 15:35

Bum! pisze:
adus93 pisze:bo wydawanie gdzieś 7zł na piwo to jak dla mnie jest grubą przesada
7zł w klubach to jak pół darmo :P niestety :szok:
no to jest i tak dobrze, bo drinki zaczynają się w granicach bodajże 12 zł jak dobrze pamiętam, wiec jednak wolę zostać przy opcji samego piwa, a najlepiej to jednak wybrać domówkę z własnym alko ;d

Karolajn
Bujający w obłokach
Posty: 221
Rejestracja: 03 sty 2012, 15:38
Imię: Karolina
Lokalizacja: I tak nie trafisz.

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Karolajn » 04 sty 2012, 11:09

Nie, nie lubię żadnych tego typu imprez, dyskotek i w ogóle, wole spotkania ze znajomymi w domu jak już.

Usunięty 2094

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Usunięty 2094 » 04 sty 2012, 11:20

Lubie zarowno imprezy w klubie, jak i domowki ze znajomymi. Jesli jest okazja do imprezy, to wszystko lubie!

rzeczywista
Bujający w obłokach
Posty: 339
Rejestracja: 26 gru 2011, 14:57

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: rzeczywista » 04 sty 2012, 15:45

Nie chodzę do klubów ani na dyskoteki. Dużo bardziej wolę imprezy w gronie moich znajomych i przyjaciół.

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Patorek » 04 sty 2012, 15:49

Nie lubię imprez w klubach, chyba że są to koncerty.
Najlepsze są domówki - to oczywiste.

T85
Spełniacz Marzeń
Posty: 1009
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: z Szczecina

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: T85 » 04 sty 2012, 18:53

A ja ostatnio ukubiłem sobie jeden lokalik gdzie mogę się bardzo fajnie bawić. Ale ku szczęściu mojemu jest to lokal gdzie bardzo często albo są koncerty, albo balety. Ale jak balety to już nie takie zwyczajne bo z muzyką rockową i tym podobną, co mnie bardzo cieszy. Na szczęście tam piwko nie jest takie drogie jak tu czytałem bo tylko 5 złotych. Ale i tak wolę złotówkę więcej dać na whisky z colą :P

Roland Deschain
Marzyciel-Gaduła
Posty: 64
Rejestracja: 04 sty 2012, 15:51
Imię: Radek
Lokalizacja: Poznań

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Roland Deschain » 05 sty 2012, 20:46

Clubbing mnie nie kręci. Muza kompletnie nie w moim guście, ludzie z reguły debilni, ochroniarze chamscy, alkohol drogi. Parę razy wyskoczyłem, bo jak szło się ze znajomymi do jakiegoś pubu, a potem padła propozycja klubu, to jakoś głupio było mi odmówić. Nie ukrywam jednak, że zwyczajnie czułem się nieswojo. Ktoś chce, proszę bardzo, ale to raczej nie dla mnie.

Wolę spokojne wyjścia do pubu na piwo żeby pogadać, a nie drzeć się przez umcy umcy w nadziei, że druga osoba może mnie usłyszy. Ewentualnie fajny koncert.

piagizela
Newbie
Posty: 1948
Rejestracja: 11 sie 2011, 0:39
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: sweet home, Alabama

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: piagizela » 05 sty 2012, 23:40

Nie i nie, ale puby tak i bardzo. Może nawet bardziej niż domówki.

Midnight
Extra marzyciel
Posty: 564
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:06
Imię: Justyna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Midnight » 05 sty 2012, 23:53

To zależy od nastroju. Czasem mam ochotę się wybawić, to uderzam do klubu - oczywiście jakiegoś na poziomie, najlepiej dość kameralnego, nie mordowni dla małolatów :P niestety to często wiąże się z ceną, ale czasem lepiej przepłacić. Choć przyznam, że czasem i wielkie dyskoteki mnie ciągną, by poddać się żywiołowi, niestety zwykle wiąże się to z kiepskim towarzystwem. Ale wtedy po prostu odpływam i przestaje mieć znaczenie, co leci z głośników, a potem wyczołguję się stamtąd o piątej nad ranem.
Zwykle jednak preferuję ciche knajpki i dobre drinki w gronie znajomych ;)
Koncerty - zawsze i wszędzie, byle dobre.
A domówki już mnie nie ruszają, odkąd trwają niemal nieprzerwanie pod moim dachem :P

A tak ogólnie to imprezy preferuję w każdej postaci.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Peggy_Brown » 06 sty 2012, 0:34

Nie ważne gdzie ważne z kim. Takie hasło ostatnio imprez wyznaję. Ale fakt jak wypiję z 3 drinki to zaczynam mieć ochotę na imprezę w klubie i często domówki przenosimy do klubu.
Raz sie zdarzyło, że z klubu przenieśliśmy się na domówkę. I to do mnie. Jak pech to pech.

Ale właśnie najgorsze są wejściówki i ceny w środku. Na ostatniej imprezie zapłaciliśmy 20 euro za wejście i 40 za flaszkę. z czego kupiliśmy dwie więc portfel po imprezach jest duuuużo cieńszy.

Guśka
Newbie
Posty: 1822
Rejestracja: 22 mar 2012, 20:18
Imię: Dagmara

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Guśka » 01 kwie 2012, 13:32

Fantazja pisze:Chodzicie na dyskoteki? jak często? Macie jakiś ulubiony klub? Przy jakiej muzyce najlepiej się bawicie?
Nie chodzę na dyskoteki, wole imprezy w domu.
Przy jakiej muzyce? Byle nie metal ani disco polo.

powidlo
Newbie
Posty: 4396
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:39
Imię: Olga
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dębica/Kleve

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: powidlo » 13 lip 2012, 15:30

Chodziłam tylko do pobliskiego liceum na dyskoteki jako małolata z gimnazjum, bo to były takie bardziej, hm, rockoteki. I byłam może na jednej czy dwóch za czasów licealnych, tyle.

Tak ogólnie, to nie przepadam. Z siostrą byłam kiedyś w klubie potańczyć, gdzieś w liceum, ale. Na to trzeba mieć nastrój, a ja mam o, raz na rok żeby chociaż :P Nie trafia w mój klimat.

Umay

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Umay » 23 lis 2012, 0:56

Ale właśnie najgorsze są wejściówki i ceny w środku. Na ostatniej imprezie zapłaciliśmy 20 euro za wejście i 40 za flaszkę. z czego kupiliśmy dwie więc portfel po imprezach jest duuuużo cieńszy.
Ja mam to szczęście, że mój facet pracuje w firmie organizującej wycieczki i również pub crawl, przez to wychodzę za friko z 2-3 razy w tygodniu. W czasie jednej nocy jesteśmy w 3 klubach i jednej dyskotece, zaczynamy o 24 a kończymy imprezę ok 4, 4:30. W tym mam ze trzy shoty i dwa drinki + wjazd do klubu za darmo :)

Argument o muzyce jest kiepski, bo przecież muzyka w klubach jest bardzo różna. Są takie z typową muzyką komercyjną gdzie leci Shakira, Jennifer Lopez i hity na czasie, salsoteki, kluby z elektroniką, kluby rockowe gdzie grają kapele na żywo (takie mini koncerty, byłam przedwczoraj, coś wspaniałego), nawet imprezy hip-hopowe. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: _Magnolia_ » 23 lis 2012, 18:17

Nigdy nie byłam na dyskotece czy klubu i naprawdę nie zależy mi na tym abym poszła.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Peggy_Brown » 24 lis 2012, 1:06

_Magnolia_ pisze:Nigdy nie byłam na dyskotece czy klubu i naprawdę nie zależy mi na tym abym poszła.
Nie zależy bo??
Czasami w takich miejscach jest naprawdę bardzo fajnie. Tylko nie można wybierać klubów, w których jest nieciekawie. Pod wieloma względami.

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: _Magnolia_ » 24 lis 2012, 15:04

Peggy_Brown pisze:Nie zależy bo?? Czasami w takich miejscach jest naprawdę bardzo fajnie.
No widzisz, wszystko zależy od punktu widzenia, mnie nie zależy abym poszła i jest mi z tym dobrze i nie myślę abym przez to czegoś straciła.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Obwarzanek » 24 lis 2012, 15:15

Ano może nie zależeć. Mi też nie zależy, wypad na piwo raz na jakiś czas wystarcza mi w zupełności. Do tej pory nigdy nie byłam w klubie na dyskotece. Może i byłoby fajnie, ale jednak są rzeczy, które mnie odstraszają, są takie, które nie kwalifikują mnie do zabaw w takich miejscach ;)
Chyba też czasem się nie chodzi z braku towarzystwa. Gdybym lubiła dyskoteki, to jednak jakoś tak smutno byłoby iść samej, bez żadnej koleżanki :niepewny:

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: adelia » 24 lis 2012, 15:23

W klubach jestem często, ale to na koncertach. Lubię kluby, jeśli tylko jest w nich fajny klimat, wnętrze. Lubię takie piwnicy, gdzie jest gorąco i dużo ludzi, no.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Peggy_Brown » 24 lis 2012, 17:03

_Magnolia_ pisze:No widzisz, wszystko zależy od punktu widzenia, mnie nie zależy abym poszła i jest mi z tym dobrze i nie myślę abym przez to czegoś stracił
ale ja się właśnie tylko zapytałam, dlaczego tobie nie zależy by zobaczyć jak tam jest. A nie odpowiedziałaś mi.
Wiem, że wszystko zalezy od punktu widzenia. Chciałam tylko poznać inny punkt.

addicted
Bujający w obłokach
Posty: 201
Rejestracja: 24 lis 2012, 14:58
Imię: Kamil
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: addicted » 24 lis 2012, 17:29

Na dyskotekach nie bywam, choć w Olsztynie jest kilka fajnych deysktek, w tym ta studencka. Parę razy odwiedziłem te miejsca jednak wtedy byłem nieźle wstawiony. Preferuje raczej puby. Kocham usiąść w pubie na barze, kupić dobre piwo i pogadać z barmanem o trudach życia (sport, kobiety, hajs, twarde narkotyki i czeska wódka). Mam kilka swoich miejsc w Olsztynie, które regularnie odwiedzam. oczywiście też chodzę do większych klubów na koncerty. Ostatnio byłem na kilku, gdyż wielu znanych i ciekawych artystów odwiedziło moje miasto. Najbardziej dumny jestem z koncertu Tego Typa Mesa i Braci Figo Fagot. :)

Podsumowując - Dyskoteka wtedy kiedy mózg jest już prawie wyłączony, puby dla spędzania czasu, a większe kluby na koncerty. :)

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Obwarzanek » 24 lis 2012, 17:32

Peggy_Brown pisze:ale ja się właśnie tylko zapytałam, dlaczego tobie nie zależy by zobaczyć jak tam jest
Ja bym może i chciała, ale to nie ten level w głowie. Czasem trochę szkoda.

Peggy_Brown
Marzyciel
Posty: 8625
Rejestracja: 02 maja 2009, 21:11

Re: Dyskoteki, kluby.

Post autor: Peggy_Brown » 24 lis 2012, 17:34

persecutoria pisze:Ja bym może i chciała, ale to nie ten level w głowie. Czasem trochę szkoda
ja tak miałam kiedyś. Sądziłam, że nie nadaję się w takie miejsca, że nie mam z kim iść ale strasznie chciałam. Bo przecież wszyscy chodzą a dobra koleżanka poznała tam tylu fajnych ludzi. I poszłam z nią. Nie chciałam tam być bo tam nie pasowałam. Pod każdym względem. Ale to było kilka lat temu. Dzisiaj w sumie patrząc na ludzi w środku czasami też tam nie pasuję. No i tego nie zmienię. Ale w niektórych klubach można się fajnie pobawić, jeśli ma się odpowiednie towarzystwo. Sama bym nie poszła, bo co ja bym tam sama miała robić?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości