Obchody trzylecia rozpoczęte ;)

DZIAŁ ZAMKNIĘTY, archiwalny.
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Obchody trzylecia rozpoczęte ;)

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 23:47

Mogę ogłosić już oficjalnie, że obchody trzylecia forum zostały już rozpoczęte ;)
Mam nadzieję, że podobnie jak w ubiegłym roku, w konkursach będzie brało udział dużo ludzi.

W tej chwili wpadłam na pewien pomysł(chodzi o to by userzy tym razem byli bardziej zaangazowani w obchody trzylecia niż w ubiegłym roku).
Sami możecie w tym dziale zakładać róznego typu tematy konkursowe, wraz z uwzglednieniem nagród ;)
Jesli chodzi o przelewanie DC(jesli nie chcecie robić tego ze swoch kont, ja słuze pomoca).
Mogą być to róznego typu konkursy(byleby były w miarę logiczne-jakieś rebusy, krzyzówki, związane z tematyka marzeń, z forum, z użytkownikami-wszystko zostawiam Waszej inwencji twórrczej).
Warunkeim, do tego by załozyc swój własny konkurs jest to, ze trzeba miec na forum minimum 25 postów ;)

Jednak to, że daje Wam-Drodzy forumowicze w pewnym sensie wolną rękę-nie oznacza, że nie będą pojawiały się inne konkursy od ModTeamu ;)

Pozdrawiamy, mamy nadzieję, że ta rocznica nie bedzie ostatnią która bedziemy z Wami świętować;)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość