Pierwsze dni na forum, wspomnienia

DZIAŁ ZAMKNIĘTY, archiwalny.
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 14:40

Jak trafiliscie juz na forum i juz się zarejestrowaliście, to jak sie tutaj czuliście?
Jakie byly pierwsze Wasze wrażenia odnosnie forum? No i jak to się wszystko zmieniało u Was z biegiem czasu?
Zapraszam do pisania swych odczuć ;)

Scorpion
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 191
Rejestracja: 01 gru 2011, 16:04
Imię: Darek
Lokalizacja: Rakszawa

Re: Pierwsze dni na forum

Post autor: Scorpion » 17 gru 2011, 14:56

Trafiłem przez reklamę na jednym z forów. Na początku poraził mnie ogrom działów i narodziło się pytanie: Jak mnie tu potraktują?. Na szczęście szybko się odnalazłem i poznałem parę fajnych osób. Zobaczymy jak będzie dalej. :)

Usunięty 2094

Re: Pierwsze dni na forum

Post autor: Usunięty 2094 » 17 gru 2011, 18:07

Nie pamiętam, jak się dowiedziałam o forum, ale pewnie z Googli. A nie, dowiedziałam się o forum od Aldony. Wysłała mi chyba jakieś zaproszenie czy coś... Nie pamiętam już, gdzie mnie złapała. Zwykle nie odwiedzałam nigdy forów za pośrednictwem czyjegoś zaproszenia, ale ten jeden raz postanowiłam się skusić. Nie wiem, co mnie w N-M przyciągnęło, po prostu postanowiłam, że zaryzykuję, najwyżej nigdy się nie zarejestruję. Spodobało mi się tu. Pamiętam, że początkowo byłam nieśmiała i spięta, potem zaczęłam się otwierać. Pamiętam, że bardzo mi zależało, aby pozostali użytkownicy mnie dobrze odebrali, teraz jednak nie przejmuję się tym tak bardzo i jestem swobodniejsza. Jestem tutaj sobą, niczego nie udaję. Żałuję pewnych podjętych decyzji - może niektórzy wiedzą, o co chodzi, może nie- ale staram się być fair w stosunku do innych i mam nadzieję, że to się przeciw mnie nie odwróci. Lubię tutejsze forum za klimat, za ludzi, za ludzi... za klimat. Odkąd jestem moderatorem bardziej mi zależy na losie tego forum, z tego względu staram się werbować ludzi, zachęcać do tego miejsca. Właśnie przejrzałam mój powitalny temat, w którym bardzo widać, że jestem jeszcze spięta :). Ale od tamtego czasu się sporo zmieniło, zżyłam się z Wami, jak nigdzie indziej. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam. Natomiast wrażenia zmieniły się raczej na plus. Nikt mi nie sprawił większych przykrości i mam nadzieję, że tak już będzie do końca mojej bytności na forum. Ale liczę się z ewentualnymi porażkami, z tym, że nie wszyscy mnie jeszcze zaakceptowali, ale staram się być otwarta dla ludzi i nawet jeśli ktoś ma wobec mnie jakieś pretensje, staram się dojść z tą osobą do porozumienia. :)

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Re: Pierwsze dni na forum

Post autor: ajwenhou » 17 gru 2011, 18:38

trafiłam przez maila. niestety nie mogłam się zarejestrować, i już nie pamiętam jak mi się udało, ale jakimś cudem dałam radę. chyba inna przeglądarka mnie uratowała.
jak się czułam na początku? tak jak wszędzie w nowym miejscu - nieswojo. nie znałam nikogo, nikt mi forum nie polecił, więc byłam zdana na siebie.
zmienić, zmieniło się dużo. kiedyś na forum można było wejść i pogadać z kimkolwiek na sb, teraz strach się tam czasem odezwać bo większość nafukana siedzi albo zaraz ironizują i bywają nader inteligentnie sarkastyczni. przez co teraz tylko wchodzę, popatrzę i wychodzę.

piagizela
Newbie
Posty: 1948
Rejestracja: 11 sie 2011, 0:39
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: sweet home, Alabama

Re: Pierwsze dni na forum

Post autor: piagizela » 17 gru 2011, 18:45

Ja dostałam zaproszenie od Eljota po zostawieniu innego forum.
Ciągle (po tej trzymiesięcznej przerwie chyba bardziej) przytłacza mnie ogrom forum, tempo, ilość działów i osób. Ale wchodzę w to, jest ok.
I jak mówi ajw, zmieniło się sb (po przerwie widać to bardzo wyraźnie). Kiedyś trudno było się dopchać do głosu i od razu wpadało się w wir, a teraz pucha.

Bum!
Newbie
Posty: 3992
Rejestracja: 13 paź 2010, 15:53

Re: Pierwsze dni na forum

Post autor: Bum! » 17 gru 2011, 18:49

ajwenhou pisze:zmienić, zmieniło się dużo. kiedyś na forum można było wejść i pogadać z kimkolwiek na sb, teraz strach się tam czasem odezwać bo większość nafukana siedzi albo zaraz ironizują i bywają nader inteligentnie sarkastyczni. przez co teraz tylko wchodzę, popatrzę i wychodzę.
i walka na miny!

Trafiłam tutaj pewnie przez Aldonę. Forum było chyba na etapie niewielkiego przestoju, sporo tematów, więc trochę się porozpisywałam, było z kim dyskutować, miałam sporo wolnego czasu więc zostałam. Ciekawość kogo spotkam, jaka będzie atmosfera, bywało rożnie. Do tej pory jestem ot tak, dla zabicia czasu, mała odskocznia, jednak z nikim za specjalnie się nie zżyłam. Jest kilka elementów które drażnią, jednak na plus od zawsze oceniałam dyskusję, było z kim, na dosyc dobrym poziomie.

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierwsze dni na forum

Post autor: Bogini Śmiechu » 17 gru 2011, 18:53

Kiedy to było :rotfl: BM na gg wtedy do ludzi pisała, do mnie też. Na początku nie chciałam się rejestrować, byłam na jednym forum i na to w zasadzie tylko z ciekawości weszłam. Nie pamiętam, co mnie wtedy podkusiło do rejestracji, ale pamiętam, że bardzo szybko się wkręciłam, wszyscy byli strasznie mili i pomimo że były wakacje, to siedziałam tu całymi dniami ;D Pamiętam też te wszystkie zboczone rozmowy na sb do rana i tamtych "starych" ludzi xD Teraz tu już rzadziej wchodzę, nie wiem, może po prostu mi się nie chce, ale i tak uwielbiam to miejsce:D

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Pierwsze dni na forum

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 18:57

Bogini Śmiechu, pamiętasz pewnie nasze rozmowy o lassie i tego typu(ale to było jeszcze na starym chacie)? Zreszta tego chyba nie mozna zapomniec :P

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierwsze dni na forum

Post autor: Bogini Śmiechu » 17 gru 2011, 19:09

QueenDream pisze:Bogini Śmiechu, pamiętasz pewnie nasze rozmowy o lassie i tego typu(ale to było jeszcze na starym chacie)? Zreszta tego chyba nie mozna zapomniec :P
Jasne, że nie można. Wszystkie lassa i te inne, dużo tego było, nie będę wymieniać :D Właśnie, na chacie się jeszcze wtedy siedziało... ;p

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 19:10

Trochę podmodyfikowałam tytuł watku :P
Bogini Śmiechu, a na kogo pierwszy raz polowałyśmy :P ? Bo ja nie pamiętam, a moze Ty byś mi odswiezyła pamięć :P

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: Bogini Śmiechu » 17 gru 2011, 19:17

QueenDream pisze:Trochę podmodyfikowałam tytuł watku :P
Teraz możemy na legalu wspominać ;D
QueenDream pisze:Bogini Śmiechu, a na kogo pierwszy raz polowałyśmy :P ? Bo ja nie pamiętam, a moze Ty byś mi odswiezyła pamięć :P
Też nie pamiętam... Nawet nie pamiętam kiedy to się zaczęło ;D Wtedy jeszcze Heh się dołączyła, co nie?

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 19:20

Bogini Śmiechu pisze:Wtedy jeszcze Heh się dołączyła, co nie?
Tak i chyba polowaliśmy na bibo jak się nie mylę a potem i Saya się złapał na nasze lasso :P Pamietam, ze spadłam wtedy normalnie z krzesła ze smiechu :P

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: Bogini Śmiechu » 17 gru 2011, 19:26

QueenDream pisze:Pamietam, ze spadłam wtedy normalnie z krzesła ze smiechu :P
Ty co rusz ze śmiechu sikałaś :rotfl:
Te wszystkie gwałty, rozboje, napastowania... :wstyd:
I jeszcze pamiętam naboje Dreamera : D

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 19:29

Bogini Śmiechu pisze:I jeszcze pamiętam naboje Dreamera : D
A no on tez bł dobry :P
Dodatkowo miał specyficzne poczucie humoru :P
Ehh i jeszcze jeden taki straszny zboczuch oprócz Ciebie i Heh był, ale nie pamiętam kto :P

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: Bogini Śmiechu » 17 gru 2011, 19:33

I mieliście pięcioraczki! ^^
A ja wiem kto był tym zboczuchem, ale nie powiem :P

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 19:35

Bogini Śmiechu, ja tez dobrze o tym wiem :P ale nie powiem tego na głos :P zostawmy tez miejsce na wspomnienia innym userom :P

Usunięty 2094

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: Usunięty 2094 » 17 gru 2011, 21:01

O rany, szkoda, że tego nie mogę pamiętać. :(
Momentami żałuję, że się tak późno zarejestrowałam.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 22:01

Robe-Rose, nic straconego :) Na pewno będzie wiele chwil, które będziesz równie miło wspominać kiedyś :)

Usunięty 2094

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: Usunięty 2094 » 17 gru 2011, 22:08

No wiem, wiem, ale z reguły wiem, że czas świetności forum przypada z reguły na pierwsze dwa lata. :)

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 22:10

W tym wypadku na pewno tak nie będzie i zapewne bedą jakieś "świetności" jak to Ty powiedziałas w innym terminie także ;)

Usunięty 2094

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: Usunięty 2094 » 17 gru 2011, 22:11

Ale konkurencja nie śpi... Przed nami nie lada wyzwanie, nieprawdaż? Potencjał mamy, ale co ze szczęściem?

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 22:15

RR wystarczy chcieć, a wszystko da radę :P
Jesli beda ludzie, ktorzy sie do NM przywiąza to forum bedzie trwało, przynajmniej ja nie pozwole by ono kiedykolwiek umarło( jest ono dla mnei wazne) konkurencja zawsze byłą i bedzie, trzeba patrzec optymistycznie, bo bez tego w prowadzeniu forum ani rusz, ale to nie ten temat :P Tu piszemy o swoich wspomnieniach a nei o przyszłosci forum :P

Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: Saya » 17 gru 2011, 23:06

Moje pierwsze dni na forum były strasznie dawno, niedługo ja bede obchodził 3 lecie na forum xD
Wiem że to były moje początki z forami i jakoś QD dorwała moje gg i zaprosiła na forum. Przez te pierwsze dni ciężko było się odnaleźć jako że pisanie na forach to była dla mnie pewnego rodzaju nowość. Tu stawiałem tez pierwsze kroki w zawodzie moderatora ( 3 razy).
Zawsze przyciągało mnie SB, luźne pogawędki na nim ze wspaniałymi ludźmi...

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: V » 17 gru 2011, 23:29

Na początek przyznam się, że jestem multikontem. Tak, zgadza się. Mam na tym forum inne konto. Zaprosiła mnie niejaka BoginiMarzeń, z którą jakiś czas pisałem, a która bardzo denerwowała mnie swoim spamem i avatarami anime. Któregoś wieczoru skorzystałem, zwierzyłem się użytkownikom z pewnego mojego marzenia, udzielałem się chwilę a potem wszystko odeszło w zapomnienie.
Na początku tego roku, kiedy to zostałem zbanowany na innym forum, na którym udzielałem się huhu i jeszcze dłużej, przypomniałem sobie o tym forum. Znalazłem link na Google, zarejestrowałem się i zacząłem wszystko od początku. Ten niebieski strasznie mnie podniecał. Założyłem temat powitalny i przystąpiłem do pisania postów. 300 postów w jeden dzień. Pobiłem rekord świata. Żartowaliśmy wtedy z ajwenhou, że jesteśmy największymi nolife'mi na forum. Zostałem przyjęty bardzo ciepło. Tym razem postanowiłem zostać na dłużej. I postaram się być do końca. Powtarzam i póki co będę powtarzał: to najlepsze forum w sieci.

Bum!
Newbie
Posty: 3992
Rejestracja: 13 paź 2010, 15:53

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: Bum! » 17 gru 2011, 23:32

Eljot pisze:300 postów w jeden dzień.
Pamiętam to! Istne szaleństwo :rotfl:

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: ajwenhou » 17 gru 2011, 23:34

Eljot pisze: Żartowaliśmy wtedy z ajwenhou, że jesteśmy największymi nolife'mi na forum.
pamiętam to! mieliśmy nawet pisać petycję o rangę nolife'a, ale jakoś poszło to w zapomnienie i nigdy nie doszło do skutku :( jeju, pamiętam te setki postów, które mnie tak strasznie denerwowały bo często były bardzo krótkie :P

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 23:34

Eljot, nigdy bym nie powiedziała, że Ty kiedyś już u nas byłeś :P No jak widać potrafię być upierdliwa i to nawet bardzo, ale miło, że jednak jesteś ;) No a te 300 postów w jeden dzień, normalnie to był dla mnie szok, byłes pierwszym userem, który napisał tyle postów w jeden dzień :P
Przyznam szczerze, że częsci z nich nie czytałam, bo w takim tempie one przybywały :)

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: V » 17 gru 2011, 23:39

W jeden dzień chciałem zmienić się z nowego usera w stałego usera. Chciałem się zadomowić, być jednym z Was jak najszybciej. Co mi się chyba udało. :-)

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: QueenDream » 17 gru 2011, 23:40

Udało Ci się udało, szybko na forum byłeś kojarzony ;)

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Re: Pierwsze dni na forum, wspomnienia

Post autor: Icannotfly. » 29 gru 2011, 1:02

Na to forum dostałam się jak większość... dzięki Aldonie. Mimo tego, że niechętnie przyjmowałam spam, to jednak zarejestrowałam się... Przywitałam, popisałam, ale jednak czułam się jakoś... nieswojo. Chyba przytłoczyła mnie ilość tematów. Pamiętam, że na jakiś czas zniknęłam. Potem znów się zalogowałam, coś mnie natchnęło i tak zostałam. Bardzo miło wspominam każdą osobę, każdy post, każdą chwilę, i każdego kto robił rozpierduchę na forum... ;D Czasem brakuje mi niektórych osób, których już tutaj nie ma. Dużo się pozmieniało od tamtego czasu. Ludzie, moderacja, nawet minimalnie atmosfera, a wygląd to już przeszedł pełno metamorfoz.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości