Całkowity zakaz palenia

Bądź na bieżąco, dowiedz się jaką nowiną aktualnie żyje świat. Co nowego w polityce, gospodarce, wśród gwiazd. Miejsce na gorące ploteczki, ale także rzeczowe dyskusje!
Midnight
Extra marzyciel
Posty: 564
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:06
Imię: Justyna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Re: Całkowity zakaz palenia

Post autor: Midnight » 02 kwie 2012, 21:22

Niemal każdy jest od czegoś uzależniony. Mogą to być papierosy, czekolada bądź muzyka, ale każdy z nas ma coś, bez czego czuje się źle. Podatni na to jesteśmy.
Nie traktuję więc tego absolutnie w kategorii gorszy-lepszy (w gruncie rzezy nigdy tej kategorii nie używam). A już na pewno nie moją (i niczyją) wolą jest komukolwiek czegokolwiek zabraniać.
Każdy ma własny rozum, niech każdy robi co chce.

Awatar użytkownika
Melancthe
Newbie
Posty: 1733
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:18
Imię: Wioletta
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wien

Re: Całkowity zakaz palenia

Post autor: Melancthe » 02 kwie 2012, 21:26

la_Rêveuse pisze:no właśnie. i ciesz, że skończyło się na usłyszeniu... znając np. moją okolicę - mogłoby nie byc tak pięknie ;)
Moja też rózowa nie jest dlatego napisałam, iż niekiedy bez rozmowy odchodzę kilka kroków 'w bok' Kamikaze jeszcze nie jestem :P

Usunięty 2094

Re: Całkowity zakaz palenia

Post autor: Usunięty 2094 » 19 kwie 2012, 10:09

QueenDream pisze:Co sądzicie o całkowitym zakazie palenia w miejscach publicznych?
jakie argumenty przemawiają za tym, a moze sa jakieś przeciwko?
Nie podoba mi się ten pomysł. Można zrobić jakieś miejsca dla palących, nie trzeba będzie się czaić i obserwować, kiedy straż miejska pojedzie i wpisze mandat.

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Re: Całkowity zakaz palenia

Post autor: poly » 19 kwie 2012, 11:12

Nie podoba mi się ten pomysł. Można zrobić jakieś miejsca dla palących, nie trzeba będzie się czaić i obserwować, kiedy straż miejska pojedzie i wpisze mandat.
po co? przecież praktycznie wszędzie możesz palić.

kamiledi15
Marzyciel-Gaduła
Posty: 65
Rejestracja: 06 paź 2015, 15:21
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna

Re: Całkowity zakaz palenia

Post autor: kamiledi15 » 07 paź 2015, 17:41

Nienawidzę papierosów, bo zabiły dwie bliskie osoby z mojej rodziny, więc byłbym najszczęśliwszy, gdyby całkiem zniknęły z powierzchni Ziemi.

Usunięty 2094

Re: Całkowity zakaz palenia

Post autor: Usunięty 2094 » 27 kwie 2016, 6:41

Wszelkie całkowite zakazy mają tę wadę, że wsadzaja wszystkich do szuflady traktując jak jednakowe twory bez poglądów i osobowości. Rozumiem, że i tu ekolodzy czy pro-life mogliby się popisać - to w końcu zabijanie powietrza i pylkow w tym powietrzu. A także roslinek a w czym roslinka gorsza jest od zarodka? Też ma prawo oddychać!

Oczywiście, to głupota. Bo to, że ja nie palę nie znaczy, że mam oczekiwać od innych tego samego. To gdzie jest to prawo do wolności, o którym wszyscy mówią?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość