SNOWDOG

Jesteś nowy lub jeszcze się nie przedstawiłeś? Koniecznie napisz! Poznaj także innych userów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 03 cze 2016, 16:02

Drzwi karczmy otworzyły się z impetem, a wewnątrz zaległą cisza. Widząc wchodzącego wojownika, którego strój jasno ogłaszał święte powołanie, goście gospody poczuli przerażenie. Tacy jak on nigdy nie przychodzili w te miejsca bez powodu. Okrutni fanatycy, szukający najmniejszego powodu aby siać zniszczenie w imię wyższego dobra. Nie wiedzieli jednak, jak bardzo ów przybysz różnił się od swoich pobratymców. Kiedy powoli ściągnął hełm, zgromadzeni ujrzeli jego zmęczone, udręczone oblicze. On sam rozejrzał się po nich, nieumiejętnie usiłując rozświetlić twarz uśmiechem. Jego puste, zimne oczy, które bez wątpienia widziały już zbyt wiele zła, nie pozwalały jednak dać wiary niezdarnemu grymasowi goszczącemu na jego twarzy. Próba ta jednak wystarczyła aby nieco rozluźnić ich strach - przecież chociaż próbuje.

Spokojnym krokiem podszedł do jednego z wolnych miejsc, przy stanowisku karczmarza. Na blacie położył swój hełm, a obok postawił na żeleźcu swój młot bojowy. Dał znak karczmarzowi, a już po chwili stał przed nim kufel piwa. Spojrzał na zawarty w nim trunek. To była jego słabość. Pociągnął potężny łyk jednego ze swoich ulubionych trunków, uchwytując przy tym kątem oka przechodzącą obok, piękną dziewczynę, prawdopodobnie córkę właściciela gospody, która niosła wino do jednego ze stołów. Jej skromny strój bardzo podkreślał kobiece kształty jej ciała. Odstawiwszy piwo, delikatnie przekręcił głowę, wodząc za nią wzrokiem i nieświadomie uśmiechnął się sam do siebie. To była jego druga słabość.




Witam.

Już od dłuższego czasu myślałem o jakimś forum. Kiedyś byłem w tym weteranem, potem wszystko padło.Teraz już chyba po prostu potrzebuję miejsca, gdzie będę mógł spokojnie wylać swoje myśli... I na chwilę oderwać się od życia, które po prostu już męczy.

Jeśli chcecie wyobrazić sobie mój stan psychiczny - przeczytajcie opis z początku tego postu. Jeśli macie pytania - śmiało pytajcie.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: SNOWDOG

Post autor: QueenDream » 03 cze 2016, 16:03

Witaj, jak do nas trafiłeś?
Wstaw sobie jakiś avek ;)

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 03 cze 2016, 16:05

QueenDream pisze:Witaj
Siema.


Szukałem po prostu forum, aż trafiłem w końcu na to. W przeciwieństwie do wielu, jednocześnie trochę mnie zachęciło pierwszy wrażenie, oraz nie odrzuciło niczym specjalnym. Więc wszedłem i zobaczymy co będzie dalej.

Avek ustawię, jak już wymyślę jaki by się obecnie nadawał. Nie wiem czy chcę wracać do starego avatara.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2016, 16:08 przez SNOWDOG, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: SNOWDOG

Post autor: _Magnolia_ » 03 cze 2016, 16:06

@SNOWDOG witaj, ile masz lat? Jakie masz zainteresowania? Z jakiej książki przepisałeś tekst? Co lubisz czytać? :) .

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 03 cze 2016, 16:11

_Magnolia_ pisze:@SNOWDOG witaj,
Witam.
_Magnolia_ pisze: ile masz lat?
23
_Magnolia_ pisze: Jakie masz zainteresowania?
Wszystko co jest związane w mniejszym lub większym stopniu z walką - twarzą w twarz przede wszystkim.
_Magnolia_ pisze: Z jakiej książki przepisałeś tekst?
Z żadnej. Sam go przed chwilą napisałem, jest w pełni mojego autorstwa.
A co? Spodobał się?
_Magnolia_ pisze: Co lubisz czytać? :) .
Książki fabularne, szczególnie fantastyczne.

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: SNOWDOG

Post autor: _Magnolia_ » 03 cze 2016, 16:18

SNOWDOG pisze:Wszystko co jest związane w mniejszym lub większym stopniu z walką - twarzą w twarz przede wszystkim.
Jaki styl walki najbardziej Ciebie interesuje/podoba?
SNOWDOG pisze:A co? Spodobał się?
Tak :super: , widać, że masz talent ;).
SNOWDOG pisze:Książki fabularne, szczególnie fantastyczne.
Już Cię lubię :D .

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 03 cze 2016, 16:21

_Magnolia_ pisze:
SNOWDOG pisze:Wszystko co jest związane w mniejszym lub większym stopniu z walką - twarzą w twarz przede wszystkim.
Jaki styl walki najbardziej Ciebie interesuje/podoba?
Karate Shotokan.
_Magnolia_ pisze:
SNOWDOG pisze:A co? Spodobał się?
Tak :super: , widać, że masz talent ;).
Dziękuję. :)
_Magnolia_ pisze:
SNOWDOG pisze:Książki fabularne, szczególnie fantastyczne.
Już Cię lubię :D .
Dobry początek znajomości jak na moje oko. ;)

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: SNOWDOG

Post autor: _Magnolia_ » 03 cze 2016, 16:26

SNOWDOG pisze:Karate Shotokan.
Mhm, ja od kilku miesięcy interesuję się bojutsem, tylko się zastanawiam czy nie lepiej przejść na inną sztukę walki czy może jakoś połączyć, ale czas pokaże co z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 03 cze 2016, 16:30

_Magnolia_ pisze:
SNOWDOG pisze:Karate Shotokan.
Mhm, ja od kilku miesięcy interesuję się bojutsem, tylko się zastanawiam czy nie lepiej przejść na inną sztukę walki czy może jakoś połączyć, ale czas pokaże co z tego wyjdzie.
Bojutsu jest całkiem spoko, jednak o ile jestem dobrze poinformowany, to lepsze jest Jujutsu - które wywodzi się z Bojutsu, tylko polega na operowanie Jo, które od Bo różni się długością. Jest zdecydowanie krótsze, co pozwala na lepsze operowanie bronią - choć zaznaczam, że mówię tu raczej jako osoba, które zasłyszała to jeszcze od kogoś, bo za pomocą Bo nigdy nie walczyłem.

Sam mam swoje własne Jo i lubię czasem sam dla siebie poćwiczyć operowanie nim.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: SNOWDOG

Post autor: Ruta » 03 cze 2016, 17:37

Cześć. Często piszesz? :ciacho:

Usunięty 2094

Re: SNOWDOG

Post autor: Usunięty 2094 » 03 cze 2016, 17:40

Miło ponownie widzieć. :cwaniak:

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 03 cze 2016, 18:02

Ruta pisze:Cześć. Często piszesz? :ciacho:
Siema.
Różnie bywa - zależy od czasu, chęci i możliwości. Kiedyś więcej, ostatnio mniej, ale kusi mnie żeby znowu zacząć się rozpisywać.

Dafne pisze:Miło ponownie widzieć. :cwaniak:
Witam.
Ponownie?

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: SNOWDOG

Post autor: Jaśmin » 04 cze 2016, 18:25

Cześć Wojtuś, cieszę się, że znów się spotykamy :) (Laia)
Ciekawa jestem co u Ciebie słychać ;)

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 04 cze 2016, 18:28

Witam cię moja kochana :)

Oj świat się zmienił w moim życiu i zmienia coraz bardziej. Co mogę powiedzieć na pewno, to to, że coraz mniej przypominam osobę, z którą kiedyś mieszkałaś. Ale cóż - śledź moje posty, to z czasem na pewno wszystko zobaczysz.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: SNOWDOG

Post autor: Jaśmin » 04 cze 2016, 18:50

Będę czytała :)

To niesamowite jak świat się zmienia, jak z biegiem czasu przestajemy poznawać miejsca, ludzi, którzy kiedyś byli nam bliscy, siebie samych. Dorastamy, dojrzewamy, zmieniamy się. To piękne, prawda? :)

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 04 cze 2016, 18:56

Co prawda to prawda, jest to niesamowite. Czy piękne? To zależy, w jakim kierunku zmienia się dana osoba i co z tego wynika. Może to być piękne.

Zadziwiający jest również fakt, że niektóre rzeczy uświadamiamy sobie dopiero po bardzo długim czasie.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: SNOWDOG

Post autor: Jaśmin » 05 cze 2016, 2:00

Po długim czasie i po wielu bolesnych kopniakach w dupę od życia, zazwyczaj :D Niestety... Z doświadczeniem życiowym wyrabiamy sobie również poglądy.

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 05 cze 2016, 3:18

Co prawda, to prawda - ale o tym sama już wiesz najlepiej.

Usunięty 2094

Re: SNOWDOG

Post autor: Usunięty 2094 » 05 cze 2016, 21:07

A studiujesz coś jeszcze?

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 06 cze 2016, 6:46

Owszem, studiuję.

Usunięty 6091

Re: SNOWDOG

Post autor: Usunięty 6091 » 13 cze 2016, 21:09

Czy to opowiadanie które tu umieściłeś, ma swój ciąg dalszy? (i czy można je przeczytać w całości?)
Czy odwzorowuje ono Ciebie? Czy ów wojownik zerżnął tamtej nocy córkę gospodarza?

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 13 cze 2016, 21:24

Muffinka pisze:Czy to opowiadanie które tu umieściłeś, ma swój ciąg dalszy? (i czy można je przeczytać w całości?)
Nie ma. Przynajmniej póki co. Możliwe, że coś z tego stworzę dalej. Lubię pisać, więc czemu nie?
A może stworzymy coś w większym gronie?

Muffinka pisze: Czy odwzorowuje ono Ciebie?
Tak. Starałem się w opisie tej postaci przekazać samego siebie.

Muffinka pisze: Czy ów wojownik
Paladyn - jeżeli mam być bardziej dokładny.

Muffinka pisze:Czy ów wojownik zerżnął tamtej nocy córkę gospodarza?
Całkiem możliwe. Na pewno miał na to ochotę - straszną ochotę. Jednak nawet doskonałość, jaką jest kobiece ciało, musi czasem ustąpić ważniejszym sprawom. A czy takie zaistniały tamtej nocy? Sam tego jeszcze nie wiem...

Usunięty 6091

Re: SNOWDOG

Post autor: Usunięty 6091 » 13 cze 2016, 21:38

A masz skończone jakiekolwiek opowiadanie? Czy to jest takie Twoje pierwsze?
Moim zdaniem, skoro Paladyn odwzorowuje Ciebie to dobrze by było gdyby zakończenie wyszło też spod Twojej ręki. Ciekawa jestem co wydarzyło się tamtej nocy i jakie miał on przygody.

Życzę dużo weny i pomysłów aby skończyć to opowiadanie.

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 14 cze 2016, 4:20

Muffinka pisze:A masz skończone jakiekolwiek opowiadanie?
Tak.
Muffinka pisze:Czy to jest takie Twoje pierwsze?
Nie.
Muffinka pisze:Moim zdaniem, skoro Paladyn odwzorowuje Ciebie to dobrze by było gdyby zakończenie wyszło też spod Twojej ręki. Ciekawa jestem co wydarzyło się tamtej nocy i jakie miał on przygody.

Życzę dużo weny i pomysłów aby skończyć to opowiadanie.
Dziękuję. Może coś z tego wyjdzie. ;)

Usunięty 5938

Re: SNOWDOG

Post autor: Usunięty 5938 » 14 cze 2016, 9:41

SNOWDOG,


jako paladyn kultywujesz średniowieczne cnoty rycerskie? Przyjąłeś ósmy sakrament? Uważasz się za dzielnego rycerza, wojownika?
Mnie osobiście nieco śmieszy, że termin ,,paladyn" (który pochodzi ze średniowiecza) został zawłaszczony przez fantasy i gry, które przeinaczyły jego znaczenie. Ciebie to nie razi?

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 14 cze 2016, 14:26

rytygier pisze:SNOWDOG,
jako paladyn kultywujesz średniowieczne cnoty rycerskie? Przyjąłeś ósmy sakrament? Uważasz się za dzielnego rycerza, wojownika?
Powoli. Nie jestem ani rycerzem, ani paladynem, ani nic tym podobnego, więc też żadnych dodatkowych sakramentów, czy czegokolwiek nie przyjmowałem, ani nie mam w planach przyjmować. Ewentualnie można mnie określić jako wojownika, jeśli przyjmiemy to za określenie osoby, która zajmuje się w jakiś sposób walką.

Postać, którą przedstawiłem jest zmyślona przeze mnie. Nie odbieraj jej dosłownie - miał to być obraz, który w jakiś sposób może reprezentować to jaki jestem.


rytygier pisze:Mnie osobiście nieco śmieszy, że termin ,,paladyn" (który pochodzi ze średniowiecza) został zawłaszczony przez fantasy i gry, które przeinaczyły jego znaczenie. Ciebie to nie razi?
Nie przeszkadza mi to. Sam najbardziej lubię obrazować paladynów jako wojowników-rycerzy, których najwyższym celem jest służba dobru, wynikająca z wiary w pewne ideały i często połączona z wiarą w znaczeniu religijnym.

Awatar użytkownika
Jeruka
Bujający w obłokach
Posty: 253
Rejestracja: 23 mar 2015, 18:30

Re: SNOWDOG

Post autor: Jeruka » 14 cze 2016, 17:12

:oczami: Bardzo mlody widać pewny siebie witaj,znajdziesz tu wspaniałych ludzi uwierz mi tacy istnieją,
milego pobytu na forum.

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: SNOWDOG

Post autor: SNOWDOG » 14 cze 2016, 23:25

Jeruka,
Pewny siebie owszem, młody nadal choć już nie tak bardzo.
Dzięki za przywitanie. ;)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość