Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

MOJE WLK MARZENIE

Marzenia towarzyszą nam każdego dnia, ale czy warto marzyć? Czy w dzisiejszym świecie jest jeszcze miejsce i czas na marzenia?

MOJE WLK MARZENIE

Postautor: jowitka » pt 20 maja, 2016 13:33

Hej wszystkim chcę się z wami podzielić moim wlk marzeniem, a mianowicie mój brat zaczyna "kręcić" swój własny biznes
Reklama stron po napisaniu 50 postów/QD
jest naprawde dobrych chłopakiem, któremu parę razy ktoś podrzucił kłody pod nogi albo go wykorzytsał jeśli chodzi nam o strefy biznesu, lecz widzę ze tym razem moze byc naprawde super. Jedyne o co was prosze to jesli jest to mozliwe to donejty na stronie wspieram.to a jesli nie to zwykly lajk na jego funpagu, czy udostepnienie informacji o jego istnieniu. Z calego serca dziekuje :)
Awatar użytkownika
jowitka

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: MOJE WLK MARZENIE

Postautor: Mia » pt 20 maja, 2016 18:33

pamiętam początki strony blablacar, jak było chyba z ... 5 kierowców? oni dopiero zaczynali, ale czułam że to będzie moc, teraz ów portal dorobił się ba nawet własnej reklamy (puszczają w TV) jest tyle zarejestrowanych tam kont, że głowa mała.. i ów portal ma się dobrze..

blablaparty.. hm.. inspiracją do nazwy na pewno jest w/w
to może być dobra inwestycja, wspólne eventy, wydarzenia muzyczne, dobre połączenie, życzę dużo powodzenia :-)
Mówią, że to, czego wszyscy szukamy, to sens życia. Myślę, że to czego szukamy, to doświadczenie bycia żywym, wtedy gdy nasze doświadczanie życia, czysto fizyczne, odbija się w środku naszego bytu i naszej najbardziej intymnej rzeczywistości, gdy naprawdę czujemy cud bycia żywym. J.Campbell
Awatar użytkownika
Mia
Extra marzyciel

Has thanked: 32 times
Have thanks: 30 times

Wróć do Strefa Marzeń