Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Dwupunkt

Poważne i kontrowersyjne tematy nam nie straszne. Podyskutuj z nami o tym co Cię nurtuje.

Dwupunkt

Postautor: Pytalska » ndz 16 sie, 2015 10:00

Ciekawa metoda, którą poznałam dzięki cioci mojego chłopaka. Początkowo niezbyt mi się to udawało, jednak już za drugim razem zaczęłam się mocno chwiać i wierzę, że dwupunkt pomoże mi w pewnych sprawach.

http://www.dwupunkt.com/faq

Co o tym sądzicie?
jak po śmierci nic nie będzie to się wkurwię.

Dziecko, ona jest dzieckiem
Które cicho płynie
W łzach na wietrze
Zimno - tak bardzo jej zimno
Ona czuje ciepło
Blisko swojego gardła
Miłość - on mówi o miłości
Jego miłość jest w niej
Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń

Has thanked: 3 times
Have thanks: 9 times
Imię: Joanna

Re: Dwupunkt

Postautor: ajwenhou » ndz 16 sie, 2015 10:06

jako, że w rodzinie Mojego są ludzie, którzy posiadają dużą energię, zajmują się zabiegami reiki to jakoś mnie też zainteresowało. wytłumaczysz dokładniej na czym to polega? bo pojęcie 'pola serca' albo przebywania 'Tu i Teraz' nie jest jakoś bliskie... możesz przybliżyć jak to wygląda z Twojego punktu widzenia? siadasz, stoisz, leżysz, gdzie patrzysz, co starasz się odczuwać, na czym się koncentrujesz?
happy?
ajwenhou
Newbie

Has thanked: 2 times
Have thanks: 11 times
Imię: Ania
Medals: 4

Postautor: Pytalska » ndz 16 sie, 2015 10:14

Owa ciocia uczyła mnie, żebym najlepiej stała, wtedy najlepiej czuje się tą energię. Żebym po prostu skupiła wszystkie myśli, w tym celu robiąc to w głowie, wyobrażając sobie albo kamyczek, albo schody bądź windę. "Zjeżdżam" na poziom serca (ale nie do serca), jednak co było dalej, niezbyt dobrze pamiętam, to było dość dawno, więc mam zamiar to jeszcze raz dokładniej przeanalizować i zadać parę pytań tej cioci.
Mam zamknięte oczy, nie jest to jednak wymogiem.

Które cicho płynie
W łzach na wietrze
Ona czuje ciepło
Blisko swojego gardła
Jego miłość jest w niej
Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń

Postautor: ajwenhou » ndz 16 sie, 2015 10:43

Pytalska, dziękuję za wskazówki. zagłębię się w temat, bo ostatnio próbuje wielu nowych rzeczy i czuję, że moja dusza i ciało na tym zyskują :D jakbyś podpytała ciocię to napisz mi tutaj więcej coś o tym.
happy?
ajwenhou
Newbie

Has thanked: 2 times
Have thanks: 11 times
Imię: Ania
Medals: 4

Postautor: Ruta » ndz 16 sie, 2015 11:02

Jest jeszcze jednopunkt, czyli praca ze swoją równowagą/centrum. Jeśli ustalimy przed jakimś (np. magicznym) zabiegiem centrum lepiej spożytkujemy energię.

A o dwupunkcie nie słyszałam. Aż tak z tym nie ćwiczę, raczej medytuje czy czasem staram się ścieżkować, ale to wymaga sporo skupienia i dyscypliny.
Awatar użytkownika
Ruta
Newbie

Has thanked: 70 times
Have thanks: 176 times
Medals: 13

Postautor: Pytalska » ndz 16 sie, 2015 19:52

ajwenhou, nie ma sprawy. Oczywiście, napiszę. :)
Jest jeszcze jednopunkt, czyli praca ze swoją równowagą/centrum. Jeśli ustalimy przed jakimś (np. magicznym) zabiegiem centrum lepiej spożytkujemy energię.

Rozwiniesz temat?

Które cicho płynie
W łzach na wietrze
Ona czuje ciepło
Blisko swojego gardła
Jego miłość jest w niej
Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń

Postautor: Ruta » ndz 16 sie, 2015 20:19

Pytalska pisze:Rozwiniesz temat?

To jest przy tematyce pracy z energią przy zabiegach magicznych. Wiele zaklęć czy.. no czegoś co można pod to podciągnąć (nie chcę się już aż tak wgłębiać), skupia się na sile wizualizacji z wykorzystaniem własnego energetycznego potencjału. Z racji tego, że właściwie cały czas wykorzystujemy własną energię (nie mam tu na myśli tej, która nam pozwala 3kg ziemniaków targać do domu), przed takim zabiegiem trzeba się trochę przygotować, by miał jakikolwiek efekt. Jest kilka punktów, które wg mnie trzeba przejść.
W każdym razie, po wyciszeniu, złapaniu "wewnętrznego rytmu" przez szereg różnych czynności, uziemieniu, możemy skumulować własne energię do jednego punktu, właśnie jednopunktu, który powinien być gdzieś pod pępkiem. Skumulowanie takiej energii i ukierunkowanie jej na np. cel magiczny, sprawia, że np. dane zaklęcie czy czynność przynosi lepszy efekt.
Awatar użytkownika
Ruta
Newbie

Has thanked: 70 times
Have thanks: 176 times
Medals: 13

Wróć do Kontrowersje i tabu