Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Muzyczna telewizja

Jeśli muzyka jest całym Twoim światem, bądź znaczącym jego elementem, wprowadź nas do niego i sam sprawdź w jakich dźwiękach jest nasz.

Muzyczna telewizja

Postautor: Lussi-M » ndz 29 gru, 2013 23:47

Bardziej lubicie posłuchać sobie muzyki w radiu, czy też częściej wybieracie stacje telewizyjne- którą polecacie?
Ponadto uważacie, że na takim kanale o takiej tematyce powinny być puszczane tylko klipy? Czy też seriale i różnego rodzaju programy reality show?
Nie rozmawiam z użytkownikami poprzez Prywatną Wiadomość. Wszelkie wiadomości będą ignorowane.
Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie

Has thanked: 3 times
Have thanks: 3 times
Marzenie: Jest ich za wiele, aby wybrać jedno!
Medals: 1

Re: Muzyczna telewizja

Postautor: Patorek » ndz 29 gru, 2013 23:50

Stacje muzyczne umarły jakiś czas temu. Teraz łapią się czego mogą, by nabijać statystyki.
Radio ma się nie lepiej - kółko wzajemnej adoracji i połączeń lejbelowych, które puszczają
w większości przypadków w kółko tą samą muzykę. YT zastąpił tradycyjne środki - ja nie narzekam.
~ Jestem jak alfabet - jest we mnie Biblia, Tora, Koran i Markiz de Sade ~
Awatar użytkownika
Patorek
Moderator

Has thanked: 32 times
Have thanks: 108 times
Imię: Twoje marzenie
Medals: 9

Postautor: Peggy_Brown » pn 30 gru, 2013 00:10

To zależy od tego gdzie jestem. Kiedy np gotuję obiad albo sprzątam w kuchni, to włączę sobie eskę w radio lub jakąś stację muzyczną z tv z dużego pokoju. Jak sprzątam u siebie, to przeważnie też mam radio włączone, ale lokalną stację, bo inne nie chcą ściągać. A kiedy siedzę przed kompem to włączam youtube i na tym bazuję.
Poza tym, kiedy jeżdżę pociągami mam zawsze słuchawki na uszach, więc telefon jest moim nośnikiem muzyki.
Peggy_Brown
Marzyciel

Has thanked: 37 times
Have thanks: 55 times
Medals: 4

Postautor: Makaron » pn 30 gru, 2013 03:16

Podobnie jak poprzednicy - radia słucham w tle gdy jadę z kimś autem i rozmawiamy, a w przypadkach bez dostępu do internetów, zamiast youtube podpinam się do telefonu. :ciacho:
Pragniesz mych ust - jeszcze drgają
Od bluźnierstw słów krwawiących, bezsilnych protestów
Choć niewidoczna jesteś, ponad wszelką wątpliwość
Czuję Cię każdym włóknem napiętego ciała.
Jesteś...
Twe delikatne dłonie osaczają mnie coraz bezwstydniej...
Makaron
Łapacz chmur

Has thanked: 91 times
Have thanks: 13 times
Imię: Berkano
Medals: 4

Postautor: PCouter » wt 31 gru, 2013 14:02

Mówiąc o reality show pewnie masz na myśli MTV bądź Vive. Szczerze mówiąc właśnie z tego powodu przestałem ich oglądać bo niektóre te programy są dnem. Kiedyś lubiłem słuchać Rebel TV. Puszczali ciekawe rockowe teledyski. Jednak od pewnego czasu się zepsuli. Czasami włączę Eskę TV. Muzyka aktualna nie jest aż tak straszna a i fajnie można sobie puścić teledysk na drugim monitorze i fajnie to wygląda. Jednak jak większość osób się tutaj udzielających preferuję bardziej stacje radiowe.
Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją.
~Steve Jobs
PCouter
Marzyciel-Gaduła+

Has thanked: 11 times
Have thanks: 3 times
Imię: Paweł
Marzenie: Wieść ciekawe życie

Postautor: Dafne » wt 31 gru, 2013 14:06

Nie słucham radia, nie lubię. A stacje muzyczne też mnie nie rajcują. Gdy miałam jakieś 12-13 lat oglądałam francuskojęzyczne MTV i stamtąd wyniosłam wiele fajnych utworów. Do niedawna (jeszcze 2 lata temu) fajną stacją było 4Fun TV, ale teraz jest tam wszystko to, co na innych, nuda i tandeta.
dum spiro, spero

Has thanked: 90 times
Have thanks: 133 times
Medals: 10

Postautor: Suicider » ndz 13 kwie, 2014 11:06

Jeśli chodzi o programy w TV to z muzycznych tylko MTV Live i Rocks.
Na reszcie jak dla mnie sama tandeta. Z radiem to zależy.
Słucham dość rzadko, tylko czasem jak jeżdżę busami, a nie chce mi się odpalać słuchawek ;)
Wolę zdecydowanie korzystać z tych internetowych nastawionych na dany gatunek, wiem że mnie nic nie zaskoczy z popowym śpiewem, albo YT :D
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Suicider
Extra marzyciel

Has thanked: 38 times
Have thanks: 24 times
Marzenie: spieprzyć do ekowioski

Postautor: Leah P » pt 10 mar, 2017 13:30

YouTube zdecydowanie wykosil wszystkie inne sposoby odtwarzania muzyki, teraz niewielu ludzi nawet uzywa odtwarzacza na komputerze, bo YouTube moze to zastapic pod malutkim warunkiem, jakim jest dostep do internetu. Google to wszystko w jednym ;)
Awatar użytkownika
Leah P
Marzyciel

Has thanked: 31 times
Have thanks: 36 times
Imię: Leah
Medals: 1

Wróć do Muzyka