Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Twierdza - wstąp do Gildii z tradycjami.

Reklama dostępna po napisaniu 50 postów oraz po zapoznaniu się z Regulaminem.

Twierdza - wstąp do Gildii z tradycjami.

Postautor: Acid » pn 14 paź, 2013 18:40

Jesteśmy jedną z najstarszych polskich gildii MMO, powstaliśmy wraz z wejściem na rynek The Lord of The Rings, w dniu 13 kwietnia 2007 roku.
Zrzeszamy ludzi, których łączy pokrewieństwo dusz, ludzi którzy potrafią się bawić, zachowując umiar i dystans, również w stosunku do samych siebie. Charakteryzuje nas dobry humor, wspieranie nowicjuszy i ciepła rodzinna atmosfera, nie może być inaczej skoro jedną trzecią składu stanowią kobiety. :hyhy:
Twierdza, z czasem, stała się szeroką, causalową gildią różnych gier MMO. Teraz chcemy być z Wami w świecie Neverwinter Online! Zapraszamy na nasze forum, gdzie znajdziecie przejrzyste informacje na temat rekrutacji.

Kod: Zaznacz cały
http://twierdza.org.pl/

Zapraszamy serdecznie do wstąpienia w szeregi naszej Gildii osoby które cenią sobie swobodne podejście do gry, typowo casualowe, lecz okraszone wzajemnym szacunkiem i dojrzałością.
Ubiegać się o członkostwo może każdy kto osiągnął 10 level postaci i ma powyżej 15 lat.
Oferujemy forum, jak i komunikator głosowy TeamSpeak. Szczegóły rekrutacji znajdziecie na naszej stronie w dziale Neverwinter. Dzieli Cię tylko kilka kroków od znalezienia się w naszym gronie!

http://twierdza.org.pl/

W razie pytań chętnie odpowiem na PW.

Tema założony za zgodą QD. Proszę nie usuwać.

For this message the author Acid has received thanks:
Nanya(pn 14 paź, 2013 18:58)
Awatar użytkownika
Acid
Newbie

Has thanked: 15 times
Have thanks: 35 times
Medals: 1

Re: Twierdza - wstąp do Gildii z tradycjami.

Postautor: Dafne » wt 15 paź, 2013 21:20

Fajne. Ale weszłam na stronę i trochę jestem zagubiona (jak nie bardzo). Reklamować umiesz zaiste ciekawie, bo zainteresowała mnie oferta i chciałabym skorzystać z zaproszenia. Ale czuję, że bez prowadzenia mnie, jak dziecka za rączkę, niewiele zdziałam. Czyli trzeba grać w to mmo, żeby dołączyć do forum? I nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, jest to PBF czy poradnik do gry? Proszę nie bić po łapkach za moją nieporadność :P.
tysiące twarzy
setki miraży
Awatar użytkownika
Dafne
Spełniacz Marzeń

Has thanked: 101 times
Have thanks: 137 times
Medals: 10

Postautor: Acid » śr 16 paź, 2013 06:44

Dafne, Neverwinter Online, to MMORPG, a nie jakieś tam PBF-y. :P Co do poradników, to takowych na stronie Gildii nie ma, ale jeśli ktoś potrzebuje porady odnośnie gry, którą zajmuje się Gildia, to wszyscy służymy pomocą. Natomiast żeby zagrać w Neverwinter musisz odwiedzić stronę:
http://nw.pl.perfectworld.eu/

Pobrać klienta gry, gdy ściągnie to, co jest mu potrzebne, to utworzysz postać, wybierzesz klasę i w zasadzie możesz ruszać. :P
A jeśli o forum mowa. W zasadzie można je nazwać forum tematycznym, bo dominują tematy o grach itd. Jest to forum klanowe, więc nie ma co spodziewać się wielu dyskusji etc. Większość rozmów toczy się TS-ie lub w samej grze.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to śmiało, zapraszamy. Obecnie trwa "Tydzień otwarty". Oznacza to, że rekrutujemy bez pisania podań! Wystarczy, że w grze odezwiesz się do jednego z naszych oficerów, a przyjmiemy Cię do Gildii!
Awatar użytkownika
Acid
Newbie

Has thanked: 15 times
Have thanks: 35 times
Medals: 1

Postautor: Nanya » śr 16 paź, 2013 08:05

Dafne, żeby dołączyć do Twierdzy musisz grać w którąś z gier mmo, w której nasza gildia ma swój oddział, np. w LOTRo, SWTOR, Guild Wars 2, Warhammer, WoW, Neverwinter Online.
Grałam kiedyś w mmorpg? :oczami:
Później wchodzisz w dział z Twoją grą, piszesz podanie i w ten sposób rozpoczynasz proces rekrutacji.
(teraz w Neverwinter jest rekrutacja otwarta i nie trzeba pisać podań, wystarczy rozmowa z oficerem, np. ze mną - Zorratha@scoiattolo84)

Acid napisał o Neverwinter, bo akurat w to teraz sobie gramy :D Pewnie wkrótce rozpoczniemy też zabawę z Guild Wars 2 :hyhy: ale jeśli ktoś gra w któryś z powyższych tytułów, to Twierdza serdecznie zaprasza.

W czym pomaga gildia?
- łatwiej wybrać się na endgamową instancję (grupową) ze zorganizowaną grupą ludzi, którzy wiedzą, co robić i nie uciekną Ci z teamu w połowie rozgrywki
- członkowie zawsze służą poradą i pomocą (przy questach, w crafcie, jeśli trzeba pożyczki, itp.)
- dzięki komunikatorowi głosowemu (mamy TS3) nie ma nieporozumień podczas grupowych wypadów, ponadto często można sobie po prostu pogadać o wszystkim, gdy się nam nudzi wieczorem ;)
- można poznać naprawdę ciekawych ludzi, a nawet zawrzeć przyjaźnie
- Zdaje mi się, że pan trochę kalospintechromokrenizujesz.
- Jak to?
- No, trochę pan łżesz - objaśnił.
Nanya
Extra marzyciel

Has thanked: 35 times
Have thanks: 43 times
Imię: Cysia
Medals: 2

Wróć do Reklama