Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Koktajl kulturalny

Reklama dostępna po napisaniu 50 postów oraz po zapoznaniu się z Regulaminem.

Koktajl kulturalny

Postautor: Midnight » czw 04 lip, 2013 13:57

Szefostwo wyraziło zgodę na małą autoreklamę :)

Chciałam zaproponować wszystkim zainteresowanym (i niezainteresowanym też) odwiedzenie mojego nowo założonego bloga. Jest to blog, na którym będę relacjonować swoją wędrówkę po różnych obszarach kultury. Można spodziewać się recenzji filmów, seriali, książek i tym podobnych, a także moich przemyśleń i komentarzy na temat przeróżnych zjawisk społecznych i wydarzeń kulturalnych.
Mam coś do powiedzenia, ale nie lubię mówić, kiedy nikt mnie nie słucha, więc mam wielką nadzieję, że ktoś wpadnie, przeczyta, zaduma się na chwilkę, po czym być może nawet zostawi komentarz. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście pomogli mi go nieco rozkręcić.
Może to nieładna autoreklama, ale myślę, że warto zajrzeć - być może uda nam się trochę podyskutować i wszyscy coś ciekawego z tego wyniesiemy :)

Zapraszam zatem: Koktajl kulturalny.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Midnight
Extra marzyciel

Has thanked: 0 time
Have thanks: 2 times
Imię: Justyna

Re: Koktajl kulturalny

Postautor: Obwarzanek » czw 04 lip, 2013 14:11

Pozdrawiam imienniczkę.

Ja na blogach się nie znam, bom raczkująca w tym temacie, ale początek niezły (choć nie wiem, czy nie za długi?) i podoba mi się tytuł.
...ponieważ bułka.

Tu krzyż przydrożny, tam święty gaj;
jest takie miejsce, taki kraj...
Obwarzanek
Newbie

Has thanked: 23 times
Have thanks: 33 times
Imię: Ignac.
Medals: 6

Re: Koktajl kulturalny

Postautor: Midnight » czw 04 lip, 2013 16:30

Obwarzanku - za długi, za krótki, to wszystko kwestie względne :) Można się zastanawiać, jak lepiej pisać, zwięźle czy rozwlekle, i pewnie i tak nie znajdzie się odpowiedzi.

Myślę, że blog to po prostu przelanie na papier (w metaforycznym sensie) swoich myśli, więc tu nie ma na czym się znać czy nie znać ;) Albo raczej każdy się na tym zna.

Dziękuję bardzo, że zerknełaś.

Obiecałam pani Moderator, że znowu zacznę się tu udzielać. A więc oto jestem, udzielam się. Póki co w swoim reklamowym wątku, wkrótce wystawię z niego nos i rozejrzę się, co tu się pozmieniało od mojego pobytu.

PS. Widzicie? Ja nie umiem krótko pisać.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Midnight
Extra marzyciel

Has thanked: 0 time
Have thanks: 2 times
Imię: Justyna

Wróć do Reklama