Status związku

Intryguje Cię kwestia relacji między ludźmi? Zależności i stereotypów? A może ktoś Cię niemiłosiernie wkurwia i masz ochotę zabić jego i całą jego rodzinę? Śmiało!
Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Status związku

Post autor: Jaśmin » 07 lis 2016, 13:25

W poprzednich związkach nie miałam nic ustawionego, chyba dlatego, że moi byli mężczyźni mieli mocny dystans do tego (zresztą do mnie też) a ja olałam, nie jest to dla mnie AŻ TAK ważne, ale... w obecnym związku jest w nas jakaś taka euforia, że chcemy tym emanować wokół, i żeby wszyscy się o nas dowiedzieli. Kocham, chcę się nim chwalić, chcę, żeby bliskie mi osoby go poznały, a facebook jest jedną z dróg do tego właśnie. Wiem, że na przykład moja rodzina mieszkająca hen hen na Warmi nieprędko go pozna, więc facebook jest dla mnie takimi "drzwiami" by im go w pewien sposób przedstawić.
Tak więc tym razem mamy ustawiony związek na facebooku. Wstawiliśmy też kilka zdjęć, i wspólnych, i z moimi rodzicami, i ja sama z nowego miasta. Kurczę, chcę się tym cieszyć jakoś tak "wspólnie" z moimi przyjaciółmi :)

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Status związku

Post autor: Leah P » 07 lis 2016, 17:11

Nigdy nie ustawialam statusu zwiazku, bo jakos nigdy nie bylo mi to potrzebne. Rzadko patrze na takie rzeczy, kiedy przegladam profile innych osob, wiec tez nie zawracalam sobie tym glowy. Mamy za to calkiem sporo zdjec razem, wiec chyba kazdy, ktorego to interesowalo wie, ze jestem mezatka :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości