Postcrossing

To, czym się interesujemy, co sprawia nam przyjemność na co dzień.
Lily.
Extra marzyciel
Posty: 708
Rejestracja: 07 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Zabrze

Re: Postcrossing

Post autor: Lily. » 23 sie 2012, 17:50

Założyłam tam konto, ale nie ogarniam. *.* Jakby ktoś chciał być moim przewodnikiem i ma dużo cierpliwości, to zapraszam na PW. ^_^

CzechThisOut
Bujający w obłokach
Posty: 344
Rejestracja: 22 cze 2012, 15:04
Imię: Olaf
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Brno-Štýřice, ČR

Re: Postcrossing

Post autor: CzechThisOut » 23 sie 2012, 17:54

Moja siostra bawiła się w to przez chwilę, ja jednak zamiast pocztówek wolę kontakt z ludźmi, bawię się w couchsurfing ;)

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Postcrossing

Post autor: QueenDream » 13 wrz 2012, 13:03

Mój dorobek poscrossingowy to :
1 z Niemiec
2 z Tajwanu
1 z Chin
1 z Holandii ;)

piagizela
Newbie
Posty: 1948
Rejestracja: 11 sie 2011, 0:39
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: sweet home, Alabama

Re: Postcrossing

Post autor: piagizela » 13 wrz 2012, 13:09

QueenDream pisze:1 z Niemczech
Z Niemiec, sierotko. <facepalm>

DkFusion
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 100
Rejestracja: 15 sie 2012, 20:15
Lokalizacja: Slp

Re: Postcrossing

Post autor: DkFusion » 13 wrz 2012, 14:59

Kartek wysłanych: 46
Kartek odebranych: 43
http://i49.tinypic.com/2rgjs44.jpg
Chcę więcej, więcej, więcej... :sweet:

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Postcrossing

Post autor: QueenDream » 13 wrz 2012, 15:28

DkFusion, to już ładnie tego masz :)

Itak
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 165
Rejestracja: 06 mar 2010, 17:33
Płeć: Kobieta

Re: Postcrossing

Post autor: Itak » 29 cze 2013, 21:47

Odkryłam tą stronę dość niedawno, bo z 2 miesiące temu, ale muszę przyznać, że bardzo mi się to podoba. Zawsze lubiłam wysyłać kartki i je dostawać. Istną satysfakcję sprawia mi wybór kartki, napisanie kilku słów i udekorowanie flamastrami, obrazkami czy innymi materiałami. Co prawda w moim mieście, Zamościu nie ma dużego wyboru, ale... :) Na swoim koncie mam 5 kartek wysłanych(z czego 2 doszły - na Ukrainę i do Rosji) i 2 kartki przysłane - z Finlandii i z Tajwanu.
Jedynym minusem jest to, że znaczek za granicę kosztuje aż 5 zł, jak dla mnie to bardzo dużo, bo mogę sobie pozwolić w miesiącu na góra 2-3 kartki. To jednak nie zmienia faktu, że uwielbiam wysyłać i otrzymywać kartki - z kraju i zza granicy. Jeśli ktoś chce kartkę z Zamościa - proszę napisać :))

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Postcrossing

Post autor: Jaśmin » 24 lip 2016, 17:57

Bawiłam się w postcrossing kilka lat temu, uwielbiam pocztówki, kocham je dostawać i wysyłać. Jednak z czasem denerwowało mnie, że dostawałam kartki brzydkie i cały czas z tych samych miejsc. Nie wiem jak wy ale na przykład ja się bardzo starałam (najczęściej), nie wysyłałam byle czego, starałam się trafić w gusta danej osoby. A dostawałam nieraz jakieś ręcznie robione niby pocztówki, które po prostu nie były ładne. I od jakiegoś czasu robię tak, że przyłączyłam się na facebooku do grupy "postcrossing" i tak sama sobie wybieram z kim się wymieniam i za jaką kartkę. W ten sposób nie ma rozczarowań ;)

Właśnie czekam na pocztówkę z Kraju Basków, niedawno dostałam z Sochi i z Hamburga. Mam kilka z Polski, Maroko, które uwielbiam. Z prywatnych swapów mam też Portugalię, Argentynę, Meksyk i około 50 innych. Natomiast na samym postcrossingu mam 134 odebrane.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Postcrossing

Post autor: Jaśmin » 16 mar 2017, 0:53

Ludzie :) Założyłam właśnie nowe konto i postanowiłam zacząć od początku (nareszcie mam adres domowy na dłużej niż miesiąc i mogę sobie na to pozwolić :swirus: ), jeśli ktoś z was miałby ochotę zajrzeć na mój profil to zapraszam serdecznie :)
https://www.postcrossing.com/user/Yaasmina

Szukam też kartki Greetings from Poland lub jakiejkolwiek innej kartki z tej serii z postallove https://www.postallove.com/Postcards/Gr ... rom-series w zamian oferuję "Greetings from Spain" :) Jeśli ktoś z was posiada to dajcie znać ;)

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Postcrossing

Post autor: HELLBRINGER » 16 mar 2017, 6:30

Kiedyś się w to bawiłem, wymieniłem kilka kartek. Zastanawiam się czy by do tego nie wrócić. Najpierw chyba kupię pocztówki, a potem zastanowię się czy je wysłać :P

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Postcrossing

Post autor: Jaśmin » 17 mar 2017, 1:21

No mnie to strasznie cieszy :)

Dziś dostałam prywatną wymianę, którą sobie załatwiłam z dziewczyną z Dominikany. Kartka wysłana na początku grudnia właśnie doszła :) Z Ameryki Południowej zazwyczaj trochę to trwa ale dochodzą.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości