Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Awatar użytkownika
Vertigo
Początkujący marzyciel
Posty: 28
Rejestracja: 29 maja 2016, 19:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: Vertigo » 21 cze 2016, 15:32

Telewizor mam ale telewizji nie mam - służy mi tylko do grania na konsoli + podłączam laptopa jak oglądam filmy

Usunięty 6091

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: Usunięty 6091 » 21 cze 2016, 16:02

Vertigo pisze:służy mi tylko do grania na konsoli
ekstra, nie ma to jak sobie pograć na konsoli w telewizorze, ach aż łezka w oku się kręci, jak sobie to wspominam..

w sumie Vertigo, do dobrych celów służy Ci telewizor, ja w sumie nie oglądam, choć zdarzają się takie wieczory, rzadko ale zdarzają, że odpalę sobie jakiś kanał z zagadkami kryminalnymi w tle, zbrodnie, przestępstwa te sprawy, to akurat lubię oglądać, ale ze względu na liczbę reklam w ciągu godziny się odechciewa, temu robię to bardzo rzadko.

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: _Magnolia_ » 22 cze 2016, 9:33

Zależy. Jeżeli oglądam tylko wiadomości to pół godziny, jeżeli jest film na którymś TVP to tyle ile trwa film. Mogę i ładnych kilku dni w ogóle nie oglądać czytając wiadomości na Internecie.

Awatar użytkownika
Boudica
Posty: 13
Rejestracja: 24 lip 2016, 22:43
Imię: Weronika
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Aberystwyth

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: Boudica » 25 lip 2016, 22:34

Wydaje mi się, że w obecnych czasach pojęcie oglądania telewizji trochę się zmieniło. Przykładowo, ja nie oglądam telewizji jako takiej, ale oglądam wiele programów telewizyjnych (głównie online) - seriale, programy typu Masterchef czy Hell's Kitchen .

Awatar użytkownika
Krzych22
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2016, 9:35

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: Krzych22 » 26 lip 2016, 9:37

Już od dawien dawna nie mam telewizora i dobrze mi z tym - chociaż przyznam że czasem jak znajomi wchodzą to salonu, to na ich twarzach maluje się zdziwienie :D

Awatar użytkownika
Jessica_126
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 162
Rejestracja: 25 sie 2015, 9:53
Imię: Karola
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: Jessica_126 » 13 sie 2016, 23:49

Ja mało, albo wcale, albo max, godzinkę.
Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że to były rzeczy wielkie

Usunięty 5226

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: Usunięty 5226 » 05 mar 2017, 11:35

Odkąd mieszkam na stancji gdzie nie ma telewizora nie oglądam w ogóle telewizji.
Ale jak wracam do domu to lubię sobie ,,przelecieć'' po kanałach.
Nadal można obejrzeć coś ciekawego.

Awatar użytkownika
Śniący
Łapacz chmur
Posty: 833
Rejestracja: 21 wrz 2016, 16:40
Imię: Konrad
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nieciekawe miejsce...

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: Śniący » 05 mar 2017, 14:39

No ja to dość często, ponieważ interesuje się telewizją, telewizorami i to już od młodych lat.
Nie to, żebym przesadzał z oglądaniem telewizji, bo ja, oprócz tego ruszam się, zajmuje się też czymś innym. Ale, jako że jestem KINOMANEM, bardzo dużo filmów oglądam, również się interesuję różnymi programami dokumentalnymi, szczególnie w regionalnych stacjach.
Mam stary, jeszcze ten kineskopowy telewizor, ale bardzo dobry i nigdy się nie popsuł.

Usunięty 6699

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: Usunięty 6699 » 10 maja 2017, 21:28

Mogę rzec, że bardzo mało.
Biorąc pod uwagę fakt, że nie ma tam nic ciekawego do obejrzenia przez cały dzień [wyjątki zdarzają się wieczorem]. Są takie dni gdy wcale nie siadam przed telewizorem, w sumie jest mi on zbędny mimo że mam go w pokoju bo kiedyś tego bardzo chciałam. Z dniem dzisiejszym mogłabym się go pozbyć. Wszystko co chcę jestem w stanie obejrzeć na laptopie a nawet wolę o wiele bardziej taką opcję bez pół godzinnych reklam czy innych wkurzających rzeczy. Jeszcze kiedyś oglądałam wiadomości śledząc co dzieję się na scenie politycznej ale teraz już nawet tego nie robię i o wiele lepiej mi się żyję. :hurra:

Awatar użytkownika
Chandler
Początkujący marzyciel
Posty: 44
Rejestracja: 15 kwie 2017, 22:17
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: Chandler » 15 maja 2017, 14:14

Telewizja - w ogóle.
Seriale/filmy online - raz w miesiącu do trzech godzin max.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: Leah P » 15 maja 2017, 17:58

Przed telewizorem jako telewizja rzadko siedze, bo nawet nie mam sygnalu, ale za to uzywam telewizora jako dodatkowego, wiekszego ekranu, wiec cos tam czasem ogladam, glownie rozne seriale. Moze z godzine dziennie, jesli liczyc statystycznie, bo czasem nie ogladam nic przed dwa tygodnie, a potem caly sezon w jeden dzien.

Gully Foyle

Re: Ile czasu spędzacie przed telewizorem?

Post autor: Gully Foyle » 13 paź 2017, 16:00

Bardzo mało czasu. Mniej niż 3h tygodniowo statystycznie rzecz ujmując. Tv odpalam tylko na mecze LM i LE i ewentualnie żeby pograć na x360. A ostatnio krucho z czasem więc tylko mecze. Jak można oglądać filmy na kompie to poza sportem tv jest mi zupełnie zbędne.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości