Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Pierwszy pocałunek

Intryguje Cię kwestia relacji między ludźmi? Zależności i stereotypów?

Re: Pierwszy pocałunek

Postautor: filozof90 » wt 17 kwie, 2012 18:27

17 lat, wakacje, impreza siedząca przy tanim winie i gitarze. Stary opuszczony budynek koło torów kolejowych. Znałem ją bo pracowaliśmy razem przy roznoszeniu ulotek. Jej usta smakowały grejpfrutem. Nie żałuję, było warto. Jedyne co mieliśmy wspólnego to ten pocałunek i rozmowy. Wakacje się skończyły i już jej nie spotkałem.

Nie lubię grejpfrutów(jako owoców i soków ;) )
Gdy gra dobiega końca, król i pionek trafiają do tego samego pudełka.

Obrazek
filozof90
Newbie

Has thanked: 110 times
Have thanks: 37 times
Imię: Kamil
Marzenie: Zebrać je wszystkie!
Medals: 6

Postautor: Renfri » śr 18 kwie, 2012 17:33

W wakacje między szóstą klasą podstawówki a pierwszą gimnazjum. Takie tam, z ciekawości, nawet do typa nic nie czułam. Żenada. :wstyd:

Potem, tak na poważnie, to w wakacje 2 lata temu. Było to na schodach, rzuciliśmy się na siebie z ustami jak na mięso. Wspominam dobrze. Byliśmy razem przez rok, już nie jesteśmy.
Awatar użytkownika
Renfri

Postautor: Astaroth » śr 18 kwie, 2012 17:50

U mnie pierwszy był jak miałam jakieś hmm.. 13-14 lat, z dobrym kumplem. Coś nam odbiło, przyjaźniliśmy się od malucha i tak nas naszło, żeby być razem(xD) i byliśmy... 2 tygodnie? Ale potem stwierdziliśmy, że to bez sensu, przyjaźń lepsza :D

A taki prawdziwy, na poważnie, z osobą która nie była mi obojętna uczuciowo to wakacje w tamtym roku. Kręciło się to jeszcze przez parę miesięcy, ale kaput(w sumie nie wiem dlaczego). Mimo wszystko - nie żałuję :)
Astaroth
Marzyciel-Gaduła+

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Postautor: Niewidzi@lna » wt 26 cze, 2012 18:56

Mój pierwszy pocałunek taki prawdziwy zdarzył się nie dawno, był masakrytyczny, bo on od razu z jęzorem ja się trochę speszyłam. Powiedziałam szczerze co myślałam. On był taki kochany że mnie nie wyśmiał i drugi już był idealny. Mimo wszystko i tak wspominam go dobrze;D
Awatar użytkownika
Niewidzi@lna
Marzyciel-Gaduła+

Imię: Caro

Postautor: Offline » wt 26 cze, 2012 19:04

Pierwszy, taki po francusku nastąpił w dzień moich 13 urodzin (o ile można to nazwać pocałunkiem, zaraz wyjaśnię, dlaczego). Zaprosiłam na nie mojego ówczesnego chłopaka. Zaszyliśmy się w innym pokoju. Siedzieliśmy spięci. Planowaliśmy to już dość długo, denerwowaliśmy się. Aż w końcu mój luby powiedział cicho słodkim, wysokim głosikiem "Daj buzi." i nastąpił "pocałunek". :wstyd: A raczej nieszczęsne, nieporadne dotykanie się i ruszanie wargami, a po części ślinienie. <facepalm> No nic, w każdym razie jesteśmy wciąż znajomymi i dzisiaj wspominamy to wszystko ze śmiechem. :D
Tak na prawdę smak prawdziwego pocałunku zaznałam z moim pierwszym poważnym chłopakiem, rok później. :)
Extra marzyciel

Has thanked: 10 times
Have thanks: 11 times
Imię: Dominika
Medals: 5

Postautor: StonedLife » wt 26 cze, 2012 20:49

Pierwszy taki prawdziwy pocałunek to w wieku 13lat z moim pierwszym poważnym chłopakiem z którym byłam w sumie ponad 2lata
StonedLife
Marzyciel-Gaduła

Has thanked: 1 time
Imię: Ashley

Postautor: sepän poika » śr 27 cze, 2012 00:04

15 lat chyba. A potem długo, długo nic.
- Życie nie jest ani dobre, ani złe.
- A jakie?
- Nieuniknione. Jeden ma wygrane, drugi ma przesrane.
sepän poika
Newbie

Has thanked: 55 times
Have thanks: 76 times
Medals: 7

Postautor: Kudłaty » śr 27 cze, 2012 07:16

Pierwszy poważny, tak w wieku 14-15lat :p
Moja pierwsza poważna partnerka, chociaż nie wiem czy w tym wieku można to nazwać "poważnym".
Kudłaty
Marzyciel-Gaduła

Imię: Jakub

Postautor: Aysha » czw 23 sie, 2012 08:36

Macie już go za sobą, czy jeszcze czekacie na swojego wybranka, wybrankę ? Jak go wspominacie i w jakim miejscu on nastąpił? Był taki jak sobie wyobrażaliście w latach dzieciństwa ?

Mam go za sobą, nastąpił rok temu, miałam 13 lat. Wspominam go bardzo dobrze, nie żałuję niczego. W jakim miejscu? Mhm, to było na spacerze. Przystanął, zatrzymał mnie i po prostu pocałował. No jak byłam mała, to wyobrażałam sobie nie wiadomo co. Więc dla mnie to w ogóle było inaczej. Ale bardzo mi się podobało. Jeszcze lepiej niż to sobie kiedyś wymyślałam.
Aysha

Imię: Paulina

Postautor: Złodziejka_Snów » czw 23 sie, 2012 10:30

hmmm... nie będę owijać w bawełnę ten pierwszy pocałunek nadal pozostaje tylko w sferze marzeń..
"Jesteśmy malarzami własnego życia . od nas zależy czy nasz obraz będzie budzącym podziw arcydziełem , nieudaną reprodukcją , a może zwykłym obrazkiem namalowanym ręką dziecka i wypełnionym kolorami najprawdziwszych uczuć ."

"Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym moim życiu nie czułam się tak dobrze. A ty?
- Ja? – przytula ją do siebie – ja czuję się znakomicie.
- Tak, że mógłbyś palcem dotknąć nieba?
- Nie, nie tak.
- Jak to, nie tak?
- O wiele wyżej. Co najmniej trzy metry nad niebem."
Złodziejka_Snów
Początkujący marzyciel

Imię: Dominika

Postautor: alakot4 » czw 23 sie, 2012 13:22

Mimo, że mój pierwszy pocałunek miał miejsce wiele lat temu, to pamiętam go do dzisiaj. Ach to były czasy :)
Awatar użytkownika
alakot4

Imię: Ala

Postautor: Kastuniaa » czw 23 sie, 2012 14:05

13 lat. Wcale miło tego nie wspominam, było to z kolesiem o wiele starszym odemnie...
Somebody dreams about you every single night... <3
Kastuniaa

Imię: Katarzyna

Postautor: Nanya » śr 06 lut, 2013 20:52

15 lat, z moją pierwszą miłością... 8 lat starszym Pawłem :zawstydzony: Był przyjacielem moich kuzynów, często w lecie przesiadywaliśmy wszyscy na ławeczce przed domem ciotki ;) Taka smarkula wśród dwudziestoparolatków :rotfl: Któregoś wieczoru kuzyni zmyli się do domu, a ja zostałam z nim sama, zagadaliśmy się. Sama nawet nie kojarzę, jak do tego doszło, że stałam oparta o drzwi garażu, a on nachylał się nade mną. W pewnym momencie... urwał mi się film :szok: Nie pamiętam, jak znalazłam się w domu ciotki :rotfl:

Pierwszy pocałunek jest lepszy niż pierwszy seks i wcale nie chodzi mi o te "pierwsze" pierwsze razy. Jeśli się w kimś zakochujemy, nie ważne czy to pierwszy, drugi, czy dziesiąty związek w naszym życiu - pierwszy pocałunek z Tą osobą jest jak magia wlewająca się w całe nasze ciało, po palce u stóp, po koniuszki włosów. Ta niepewność, ta niecierpliwość, ta niezdarność, ta słodycz daje pierwszemu pocałunkowi w związku miejsce pierwsze przed pójściem do łóżka. Tak właśnie to odczuwam :zawstydzony:
- Zdaje mi się, że pan trochę kalospintechromokrenizujesz.
- Jak to?
- No, trochę pan łżesz - objaśnił.
Nanya
Extra marzyciel

Has thanked: 35 times
Have thanks: 43 times
Imię: Cysia
Medals: 2

Postautor: Amie » śr 06 lut, 2013 22:05

Nanya pisze:Jeśli się w kimś zakochujemy, nie ważne czy to pierwszy, drugi, czy dziesiąty związek w naszym życiu - pierwszy pocałunek z Tą osobą jest jak magia wlewająca się w całe nasze ciało, po palce u stóp, po koniuszki włosów.

Racja. Jakoś nie chce mi się wspominać pierwszego-pierwszego pocałunku, który był ze złą osobą i w złych okolicznościach. Ważny był pierwszy ze swoją prawdziwą miłością.
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży.
Awatar użytkownika
Amie
Extra marzyciel

Has thanked: 12 times
Have thanks: 23 times
Imię: Sancho
Marzenie: Lemon haze
Medals: 3

Postautor: ANIOŁ » śr 06 lut, 2013 23:30

Miałem 12 lat i byłem Legnicy u wujka, kuzynka w nocy przyszła do mnie do łózka i się zaczęliśmy całować w sumie to ona zaczeła :] :zawstydzony: ona miała 15 lat :P

Jeśli chodzi o pierwszy z moją miłością to miałem 24 lata aż,wcześniej same zauroczenia i "chodzenie po bułki" więc tego nie liczę w ogóle , tak nawijałem o komputerach że w pewnym momencie zamknęła mi usta.....i na tym się nie skończyło :evil: , nie ma to jak rozpalić kobietę gadką o sprzęcie komputerowym :super:

Nanya, dobrze że się opierałaś :] o garaż :rotfl:
„Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów” -Stanisław Lem
ANIOŁ
Sponsor

Has thanked: 36 times
Have thanks: 13 times
Imię: Jerzy

Postautor: Amie » czw 07 lut, 2013 00:15

ANIOŁ, w tym momencie wyczerpałeś limit ohydy.
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży.
Awatar użytkownika
Amie
Extra marzyciel

Postautor: ANIOŁ » czw 07 lut, 2013 00:32

Amie pisze:ANIOŁ, w tym momencie wyczerpałeś limit ohydy.

Przesadzasz, na pewno nie jedna bardziej ciekawa historia by się znalazła na forum ;)
Hmm no mam czas więc wyjaśnię sprawę kuzynki, która w sumie była taka niezbyt technicznie kuzynką ponieważ to była siostrzenica dziewczyny z którą mój wujek mieszkał , bez ślubu, ot tak po prostu więc biologicznie to nie była moja kuzynka wiec spokojnie aż taki obleśny nie jestem, przynajmniej nie w tej sprawie :] :P Użyłem zwrotu kuzynka bo nie chciało mi się wyjaśniać tej całek sprawy,taki skrót myślowy, ale że jak zwykle nie mogę spać to pomyślałem że rozjaśnię troszkę ;)

To co mam wyczerpany ten limit czy już nie mogę pisać ohydnie ? :niepewny:
„Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów” -Stanisław Lem
ANIOŁ
Sponsor

Postautor: aenimaa » czw 07 lut, 2013 13:18

15 lat z jakimś tam pierwszym żigolakiem:) O wiele ważniejszy był pierwszy pocałunek z moją miłością życia młodzieńczego.
aenimaa
Marzyciel-Gaduła

Imię: Anna

Postautor: Markiza » pt 08 lut, 2013 12:58

Ja się jeszcze nie całowałam, ale nie czekam na to z jakimś specjalnym utęsknieniem.
W ogóle wcześniej się mężczyznami nie interesowałam. Teraz też nigdzie nie wychodzę, na imprezy czy coś w tym stylu.
Mieszkam w małej miejscowości, tak więc nie mam z kim.
Rodzice na mnie chuchają, dmuchają. Tak więc jest to dla mnie abstrakcją, podobnie związek.
Mam 17 lat, to chyba czas najwyższy się tym nieco zainteresować. : ]
Markiza
Marzyciel-Gaduła

Postautor: Peggy_Brown » pt 08 lut, 2013 13:38

Nanya pisze:Pierwszy pocałunek jest lepszy niż pierwszy seks i wcale nie chodzi mi o te "pierwsze" pierwsze razy. Jeśli się w kimś zakochujemy, nie ważne czy to pierwszy, drugi, czy dziesiąty związek w naszym życiu - pierwszy pocałunek z Tą osobą jest jak magia wlewająca się w całe nasze ciało, po palce u stóp, po koniuszki włosów. Ta niepewność, ta niecierpliwość, ta niezdarność, ta słodycz daje pierwszemu pocałunkowi w związku miejsce pierwsze przed pójściem do łóżka. Tak właśnie to odczuwam :zawstydzony:
tu się z tobą chyba zgadzam. Pierwszy pocałunek z kimś i czujesz te motyle w brzuchu i jest w ogóle tak bajecznie.
Peggy_Brown
Marzyciel

Has thanked: 37 times
Have thanks: 55 times
Medals: 4

Postautor: Amie » pt 08 lut, 2013 15:50

ANIOŁ pisze:To co mam wyczerpany ten limit czy już nie mogę pisać ohydnie ? :niepewny:

Tak jakbym mogła to wyplenić. :oczami:
Awatar użytkownika
Amie
Extra marzyciel

Postautor: ANIOŁ » pt 08 lut, 2013 16:28

Amie pisze:
ANIOŁ pisze:To co mam wyczerpany ten limit czy już nie mogę pisać ohydnie ? :niepewny:

Tak jakbym mogła to wyplenić. :oczami:

Realistka, podoba mi się to :lizbyAmie:
ANIOŁ
Sponsor

Postautor: Thor » sob 09 lut, 2013 10:34

... Jeszcze przede mną :)
Otwórz oczy za siebie spójrz,
Coś pięknego wokół stwórz,
Świat ten nie jest taki zły,
Pozwól tylko marzyć i śnić.
Thor
Extra marzyciel

Has thanked: 9 times
Have thanks: 1 time
Imię: Jarek

Postautor: niam » ndz 09 cze, 2013 19:44

Mam za sobą, miałam 13 lat, był kompletną klapą, ale przynajmniej sceneria była ładna. :rotfl:
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu."
Awatar użytkownika
niam
Extra marzyciel

Has thanked: 29 times
Have thanks: 3 times
Imię: Katarzyna

Postautor: myśka » śr 26 cze, 2013 11:10

słodki... w wakacje miedzy 6 klasą a 1 gimnazjum na ognisku... z chłopakiem w którym kochałam się na zabój...
nadzieja jest jak, cukier w herbacie nawet jeśli jest jej niewiele osładza wszystko...
myśka
Bujający w obłokach

Imię: Justyna

Postautor: Juliett » wt 02 lip, 2013 17:53

Ha ha ha. Tak czytam wszyscy prawie, że się całowali w wieku podstawówki, gimnazjum a nawet przedszkola a ja... Ha ha ha mam 17 lat i nic. Nigdy nic, nawet przyjaciela nie miałam xD
Pewnie jeszcze przede mną, aczkolwiek jakoś nie szukam pierwszych pocałunków i miłości. Nie jestem zaangażowana w związki nawet koleżeńskie. Ludzie mnie męczą, jednakże lubię im pomagać. :zdziwko:
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
Juliett
Marzyciel-Gaduła

Imię: Julita

Postautor: Luck316 » śr 03 lip, 2013 08:29

Juliett pisze:Ha ha ha. Tak czytam wszyscy prawie, że się całowali w wieku podstawówki, gimnazjum a nawet przedszkola a ja... Ha ha ha mam 17 lat i nic.

Też mam 17 lat i też pierwszego pocałunku jeszcze nie doświadczyłem.
Na­wet naj­dal­szą podróż zaczy­na się od pier­wsze­go kroku- Siddharda Gautama Budda
Luck316
Extra marzyciel

Has thanked: 2 times
Have thanks: 7 times
Imię: Łukasz

Postautor: Patorek » śr 03 lip, 2013 10:43

Luck316 pisze:Też mam 17 lat i też pierwszego pocałunku jeszcze nie doświadczyłem.

Zgadajcie się. Będziecie mieć swój pierwszy raz razem. :cwaniak:
~ Jestem jak alfabet - jest we mnie Biblia, Tora, Koran i Markiz de Sade ~
Awatar użytkownika
Patorek
Moderator

Has thanked: 32 times
Have thanks: 108 times
Imię: Twoje marzenie
Medals: 9

Postautor: Juliett » czw 04 lip, 2013 18:21

Patorek pisze:Zgadajcie się. Będziecie mieć swój pierwszy raz razem. :cwaniak:

Nie spieszno mi do tego typu rzeczy ale pomysł bomba xD
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
Juliett
Marzyciel-Gaduła

Imię: Julita

Postautor: Pro » ndz 07 lip, 2013 09:54

Mój pierwszy pocałunek był... niefajny. Zostałem ugryziony w wargę i leciała mi krew :wstyd: Nie pamiętam ile miałem wtedy lat, może ze 13, może trochę więcej. Miała na imię Ania i jakieś dwa lata później była moją pierwszą dziewczyną "na poważnie".

E: Z resztą nie koniecznie musiał to być ten pierwszy raz. Raczej pierwszy, który pamiętam(z wiadomego powodu :P ). Nie przywiązuję do tego wydarzenia jakiejś szczególnej wagi.
Pro
Newbie

Has thanked: 24 times
Have thanks: 60 times
Imię: Hubert
Medals: 9

PoprzedniaNastępna

Wróć do Relacje międzyludzkie