Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Wymarzona noc poslubna

Marzenia towarzyszą nam każdego dnia, ale czy warto marzyć? Czy w dzisiejszym świecie jest jeszcze miejsce i czas na marzenia?

Re: Wymarzona noc poslubna

Postautor: AliceLiddell » ndz 23 gru, 2012 10:43

Heh dla mnie też nic nie może być zwyczajne. Te głupie zabawy na ślubie.. bleh chciałabym coś nowego. A co do nocy poślubnej to owszem pewnie będziemy zmęczeni ale jak przyjdzie co do czego to mam nadzieję zmęczenia się nie będzie czuło. Chciałabym żebyśmy się śmiali, żebyśmy zapomnieli o całym tym stresie przygotowań do ślubu no i samej imprezy, żeby już było po wszystkim, żebyśmy byli odmienieni, ja i on razem. Nie muszą być żadne róże, zresztą na co ja liczę mało takich facetów co pomyślą ;p No a później chciałabym gdzieś wyjechać, do Peru na przykład.
AliceLiddell

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Imię: Ania

Postautor: Mrs_Rozmarynowa » pn 24 gru, 2012 20:29

nie wiem jak miałaby wyglądać w szczegółach, ale ogólnie jako nasza pierwsza taka nasza noc
"(...)I przypominaj sobie o mnie od czasu do czasu.
- To będzie trudne.(...)
-Trudno ci będzie pamiętać o mnie(...)?
-Tak. Bo żeby przypominać sobie kogoś, najpierw musimy go zapomnieć. A tego nigdy nie zrobię."
Jose Mauro de Vasconcelos

http://inaworldofdesperation.blog.pl/
Mrs_Rozmarynowa
Marzyciel-Gaduła+

Medals: 2

Postautor: Encomium » czw 21 maja, 2015 15:54

Moja wymarzona noć poslubna to oczywiście noc z wybranką mojego serca :). Ta z którą planuję założyć rodzinę i wspólnie wychowywac dzieci., reszta się nie liczy, ważne aby ona była obok :)

Postautor: Jeruka » pn 25 maja, 2015 13:15

:oczami: piekne marzenie moje jesti dentyczne szkoda ze tak daleko do realizacji :( czykiedykolwiek bedzieto mi dane :niepewny:
Awatar użytkownika
Jeruka
Bujający w obłokach

Has thanked: 7 times
Have thanks: 6 times
Medals: 1

Poprzednia

Wróć do Strefa Marzeń