Witamy na Forum Wielotematycznym, Marzycielskim

Witamy na Forum Wielotematycznym, Forum Marzycielskim, z nami nie będziesz się nudził.
Załóż konto już dziś a na pewno nie pożałujesz!
Śledź forum na bieżąco!

Czy uderzyłabys/uderzyłbyś?

Poważne i kontrowersyjne tematy nam nie straszne. Podyskutuj z nami o tym co Cię nurtuje.

Postautor: Ruta » sob 07 maja, 2011 17:52

Cherry, nie wiem po co opisałaś tę historię. Nie bardzo mnie to obchodzi. I nie wiem co to ma wnieść do tego tematu.
V nie masz prawa oceniać,masz aż tak niski poziom że musisz?

Skoro boli Cie ocena jaką Ci zafundował, to Ty się nie zniżaj do jego poziomu i nie oceniaj jego. Nie offtopuj już.
I Ty V też.
Awatar użytkownika
Ruta
Newbie

Has thanked: 70 times
Have thanks: 176 times
Medals: 13

Postautor: she » sob 07 maja, 2011 17:56

Rusałka pisze:Cherry, nie wiem po co opisałaś tę historię. Nie bardzo mnie to obchodzi. I nie wiem co to ma wnieść do tego tematu.

A ja to rozumiem. Zaczęliście pisać o tym, że zachowała się nieodpowiednio, to po prostu wyjaśniła jakie były tego przyczyny.
'she dances in a ring of fire and throws off the challenge with a shrug' - J.M
she
Newbie

Has thanked: 19 times
Have thanks: 37 times
Imię: Patrycja
Medals: 2

Postautor: Ruta » sob 07 maja, 2011 18:01

TrisHka, jasne. Ale to, że opisała dokładnie historię nie wnosi nic nowego to tego, że my oceniliśmy tylko sytuację, w której facet klepnął ja po tyłku. Nikt z nas nie jest jasnowidzem żeby przewidział, że pod klepaniem po tyłku kryła się próba gwałtu. Już nie przesadzajmy. My tutaj oceniliśmy tylko jej głupie zachowanie w przypadku klepania. A nie usiłowania gwałtu. Głupie dla mnie jest to, że ona nie rozumie, że sama jest sobie winna, że tak własnie to ujęła i ma jeszcze pretensje, że my nie rozumiemy. Rozumiemy teraz powód jej oburzenia i reakcji. Ale nie rozumiemy jak można rzucać się z łapami, bo ktoś klepnął po tyłku. Z pewnością gdyby od początku mówiła, że chciał ją zgwałcić nikt by nie ośmielił się powiedzieć, że jej reakcja była dziwna. Ale nie, po co. Można nazwać to klepaniem. :zdziwko:
Awatar użytkownika
Ruta
Newbie

Postautor: V » sob 07 maja, 2011 18:04

Rusałka, nie komentowaliśmy klepnięcia, tylko jej reakcję. Masz aż tak niski poziom, że... Wróć!
Dlaczego nie w moim łóżku palisz tej nocy papierosa za papierosem?
V
Newbie

Has thanked: 22 times
Have thanks: 33 times
Imię: Eljot
Medals: 3

Postautor: Ruta » sob 07 maja, 2011 18:06

V, i to napisałam? :zdziwko:
Awatar użytkownika
Ruta
Newbie

Postautor: she » sob 07 maja, 2011 18:07

Rusałka, ale musisz wziąć pod uwagę też to, że klepnięcie było główną przyczyną początku jej zachowania i o tym napisała. Wiadomo, że nie jesteśmy jasnowidzami i nie umiemy się domyśleć co było tam naprawdę grane. Dlatego miała potrzebę napisania tego posta, w którym wytłumaczyła, że to nie tylko o klepnięcie się rozchodziło :P
she
Newbie

Postautor: V » sob 07 maja, 2011 18:08

I tak powstał Chocapic! Skończmy ten temat, już doprawdy nie ma o czym rozmawiać? -.-
V
Newbie

Postautor: Ruta » sob 07 maja, 2011 18:12

TrisHka, okej, miała potrzebę. Ale to nie znaczy, że ma pisać, że nie mamy prawa tego oceniać. Mogła pisać od razu, a nie używać haseł. O.
V, jak Ci się nie podoba to nie pisz. :]

Dla mnie używanie przemocy ma sens jedynie wtedy kiedy coś mi zagraża. I o tym już pisałam. Nawet jakby jakaś narwana laska mnie uderzyła, to bym ją wyśmiała prędzej niż oddawała. A bicie faceta, dla mnie to już w ogóle nieporozumienie.
Awatar użytkownika
Ruta
Newbie

Postautor: V » sob 07 maja, 2011 18:14

Rusałka pisze:V, jak Ci się nie podoba to nie pisz. :]
Kto mnie przed chwilą oskarżył o OT???
V
Newbie

Postautor: she » sob 07 maja, 2011 18:16

Rusałka, ani my jej, ani ona nas. Przynajmniej nie w taki sposób. :P
Rusałka pisze:Dla mnie używanie przemocy ma sens jedynie wtedy kiedy coś mi zagraża. I o tym już pisałam. Nawet jakby jakaś narwana laska mnie uderzyła, to bym ją wyśmiała prędzej niż oddawała. A bicie faceta, dla mnie to już w ogóle nieporozumienie.

A mi się wydaję, że jak już zaistnieje taka sytuacja, gdzie Nam (kobietą) coś zagraża, to raczej Nasza siła nam niewiele pomoże. Aczkolwiek nie zawsze tak musi być.
she
Newbie

Postautor: Ruta » sob 07 maja, 2011 18:21

V, bawi Cię to? Czy serio jesteś aż tak ociężały myślowo dziś? Bo chyba warn by Cię nie rozbawił nie? :P
TrisHka, moment zaskoczenia też jest dobry. Już mi się kilka razy zdarzyło mieć nieprzyjemną sytuację. Oczywiście nie aż taką, w której chodziło by o podtekst seksualny. Ale ani razu nie pomyślałam aby użyć jakiejś siły. Słowa jak dotąd wystarczyły. Po prostu rozmówce trzeba wprawić w poczucie winy, nawet jeżeli on ma rację. Może to niesprawiedliwe, ale skuteczne. :hyhy:
Awatar użytkownika
Ruta
Newbie

Postautor: she » sob 07 maja, 2011 18:23

Rusałka, wiem :P Tylko mi chodziło o typowe zagrożenie kobiety bezpieczeństwa, czy też nawet życia. Niestety jesteśmy 'słabe' fizycznie, aby poradzić sobie z jakimś facetem. Chociaż są od tego wyjątki :P
she
Newbie

Postautor: Cherry Bomb » sob 07 maja, 2011 18:35

V żal mi Cię,nie obrażaj mnie nie sugeruj że sama zasłużyłam,nie jestem szmatą i nie ubiueram się tak ani nie jestem jakaś wulgarna itp.

Rusałka myślałam że to wystarczy tzn jak napisze "klepnął po tyłku" ale widać nikt nie zrozumiał więc opisałam historię byście się mnie już nie czepiali.Amen więcej nic nie piszę.A Ty V zastanów się czasem dwa razy nim coś napiszesz...
Awatar użytkownika
Cherry Bomb
Extra marzyciel

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Postautor: Ruta » sob 07 maja, 2011 18:44

Jak ktoś ma jeszcze jakieś problemy ze sobą (z innymi userami) to pisać o tym sobie na PW albo poza forum.
Awatar użytkownika
Ruta
Newbie

Postautor: Friday » sob 07 maja, 2011 19:38

Tak apropos tematu - uważam, że biją tylko ci słabi psychicznie. Silny potrafi zagiąć argumentami, nie pięścią.
Ale nie powiem, że nigdy nikogo nie uderzyłam, zdarzyło mi się raz walnąć faceta w twarz, ale zasłużył sobie. Teraz pewnie inaczej bym to rozwiązała, ale wtedy byłam młoda i głupia ;)
Awatar użytkownika
Friday

Postautor: Cherry Bomb » sob 07 maja, 2011 20:54

Friday Jakby Cię próbować zgwałcić to słowa by nic nie pomogły :) albo jaky on Ciebie bił...
Awatar użytkownika
Cherry Bomb
Extra marzyciel

Postautor: Ruta » sob 07 maja, 2011 20:57

O, ja przykładowo nie rozumiem kobiet, które są z facetami, którzy je biją. Co to za jakaś ignorancja? Nie wiem...
Awatar użytkownika
Ruta
Newbie

Postautor: poly » ndz 08 maja, 2011 00:05

[quote="Cherry Bomb"]poly, masz coś do mnie?? Jeśli jakiś frajer podchodzi do mnie i mówi do mnie per szmato i klepie mnie po tyłku to mam prawo go uderzyć,jeśli jakaś panna rozpowiada o mnie plotki które są bredniami albo sama zaczyna to dlaczego mam jej nie oddać?? Poly weź się stutknij w swoją durnowatą głowę i pomyśl co napiszesz! Może Ty sama się prosisz i dostałas porządnie od faceta i dlatego tak zostało to masz się czym pochwalić! a w zabawie to normalne że kogoś mocniej szturchniesz klepniesz! Więc [ ] się ode mnie i zajmij się swoimi sprawami dziecinko.Miłego bicia.albo bycia bitą.:) :rotfl:

No przepraszam, muszę się odnieść skoro jest wymierzony we mnie.
W sumie nie wiem czemu, odniosłam się do przykładowych słów, nie obrażając nikogo,

Plotki. Okej. Powodzenia, skoro są priorytetem.
Stuknęłam się w swoją durnowatą głowę. Przykro mi, nic to nie dało.
Hm, nie proszę i nie dostałam, i wydaje mi się, że to trochę nie na miejscu co piszesz.
Więc co mam zrobić.
Nie jestem dziecinką. Jestem poly.
Dziękuje, nie trzeba.

Racja, biją Ci, którzy nie znają słów. Zawsze przecież prościej, tak?

Kobiety będące z mężczyznami, którzy biją są słabe. Są od nich uzależnione, słabe. Nie wierzące w siebie, i niesamodzielne.
Świat cię nie kocha.
poly
Newbie

Has thanked: 61 times
Have thanks: 51 times
Imię: Iwona
Medals: 4

Postautor: Marcinox » ndz 08 maja, 2011 16:30

Nigdy nie uderzyłem kobiety i raczej tego nie zrobię, choć nie raz miałem ochotę. Nie jestem damskim bokserem i jak już to bije się, uderzę kogoś równego sobie.

Rusałka pisze:nie rozumiem kobiet, które są z facetami, którzy je biją

Bo są głupie jak but, wierzą w szantaże typu: 'ej, jak odejdziesz zabije się'. Żal.. ludzie w to wierzą, strzęsą portkami. Albo oh, raz mnie uderzył wybaczam mu bo przecież go kocham i chce z nim być, więcej tego nie zrobi, a poza tym to ja zawiniłam, miał prawo mnie uderzyć.. :zdziwko:

Kurde taki facet to, co ja mówię to nie facet lecz kalesony, zwykłe dno i wodorosty. Słabe gówno.. za przeproszeniem, a to co ma miedzy nogami to zwykły przypadek.
Marcinox
Bujający w obłokach

Postautor: Eranor » ndz 15 maja, 2011 21:05

Gdybym kiedykolwiek uderzył kobietę... chyba już tylko pozostałoby mi seppuku.
"Idealizmy przestają być piękne, gdy doda się do nich pierwiastek o nazwie rzeczywistość."

Jeśli już czytasz mój post to przynajmniej przeczytaj to, co jest napisane, a nie to, co chcesz zobaczyć...
Eranor
Sponsor

Postautor: Snup » ndz 15 maja, 2011 21:15

Nie mam zamiaru i nie będę miał. Dla mnie Facet który podniósł rękę na kobietę to nie mężczyzna.

To niewiarygodne aby Wiara mogła Dzielić!
To niewiarygodne aby Rozkosz mogła Spalić!

Snup
Bujający w obłokach

Imię: Bartłomiej

Postautor: InfernalTear » ndz 15 maja, 2011 21:32

Czemu miałabym bić swojego faceta?
Jedyne co to w zabawie :P
InfernalTear
Sponsor

Medals: 1

Postautor: poly » ndz 15 maja, 2011 22:58

InfernalTear pisze:Jedyne co to w zabawie :P

A jakbyś wybiła mu przypadkowo ząb? :przestraszony:
Świat cię nie kocha.
poly
Newbie

Postautor: InfernalTear » ndz 15 maja, 2011 23:04

Z umiarem poly, z umiarem :P
"I don't believe in fairy tales, but I believe in u and me..."
InfernalTear
Sponsor

Medals: 1

Postautor: poly » ndz 15 maja, 2011 23:11

InfernalTear pisze:Z umiarem poly, z umiarem :P

Ufff, całe jego szczęście.
Świat cię nie kocha.
poly
Newbie

Postautor: Bum! » pn 16 maja, 2011 15:29

InfernalTear pisze:Jedyne co to w zabawie :P

To już całkowicie inna sprawa i często jakiś siniak się znajdzie, albo kilka! Ale to już raczej przypadkowe.
"Sometimes I feel like there is no hope for me at all
But after while I am laughing loud because I love
So many things in my life I do appreciate
All of the moments I'm sure I won't ever forget"
Bum!
Newbie

Postautor: Iluminacja » pt 17 cze, 2011 12:59

No nie chyba bym nie mogła, póki co nikt na to nie zasłużył (jeszcze)
Lecz diabeł kocha wybrane dzieci i czuwa, by nic nie przeszkodziło w realizacji jego planów.
Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie

Has thanked: 53 times
Have thanks: 41 times
Medals: 7

Postautor: tomala. » czw 23 cze, 2011 11:52

Hm... kojarzę dwie sytuacje ze swojego życia, gdy z potężnym zdenerwowaniem uderzyłam kogoś. Raz, już bardzo dawno, szczerze - chyba jeszcze w podstawówce, jakaś dziewczyna zaczęła wyzywać moją mamę od s**k itp... Co ciekawe ta panna nie była ani z mojego miasta, ani nawet nie znała mnie bardziej niż z imienia, tym bardziej mamy. Porozmawiać też się z nią nawet nie dało. Pierwszy "liść" w życiu, głupie uczucie.
Tą drugą sytuacją jest taka, gdy musiałam obronić trzynastoletniego znajomego chłopaczka, gdy rzuciło się na niego dwóch typowych "goryli", tylko dlatego, ze miał nieco dłuższe włosy. Po prostu stanęłam murem za młodym, chyba wiele osób postąpiłoby podobnie... To nie była bójka, jeden z tych napakowanych, jakieś dziesięć lat starszych ode mnie, chłopaków "dostał" raz, może dwa (nie sądzę nawet, że coś poczuł). Po chwili zorientowali się, że jestem dziewczyną - jeden z nich przeprosił za zachowanie. Od tej pory, a będą to ze trzy, cztery lata, mówi mi "cześć" o.O

Podoba mi się to co napisał Snup i Eranor... Uderzenie kobiety przez mężczyznę to według mnie utrata jakiejkolwiek godności. Nawet sama chęć uderzenia lub podniesienie ręki...
Masz taki komfort, jesteś disko. Mi ciągle bliżej do Sex Pistols.
Ja mam mieszkanie tam, gdzie nie trzeba, źle się odżywiam, źle się ubieram...

Reach out. Speak out. Keep out. Stand out.
The Out Campaign.
tomala.
Newbie

Imię: Paulina

Postautor: Bacteria » czw 14 lip, 2011 10:17

Ja tam swojego chłopaka bije ale w zabawie On i tak silniejszy jest więc nie ma co z nim konkurować:P
"Ludzie odkładają marzenia na półkę albo dlatego, że uważają je za niewykonalne, albo łudzą się, że zrealizują je w przyszłości."
Bacteria
Marzyciel-Gaduła

Imię: Gabriela

Postautor: dookie.nim » sob 16 lip, 2011 18:30

Kolega ze szkolnej ławki to łatwo ze mną nie miał. Nauczycielka nas razem posadziła i biedny Karol musiał znosić te wszystkie twarde okładki. ;P
I am not going to die slowly in a hospital bed under fluorescent lighting with people stopping by to gawk and lie about how I look. Even a small chance of that happening is too big a chance for me.

housemd.fora.pl
Awatar użytkownika
dookie.nim
Marzyciel-Gaduła+

Has thanked: 1 time

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kontrowersje i tabu